French Open 2019: Rafael Nadal vs David Goffin, náhled a předpověď 3. kola

Rafael Nadal a David Goffin budou hrát navzájem ve 3. kole Roland Garros 2019

Rafael Nadal a David Goffin budou hrát navzájem ve 3. kole Roland Garros 2019V honbě za bezprecedentním 12. titulem French Open v kariéře Rafael Nadal „Král jílu“ se setká s nepředvídatelným Belgičanem David goffin další ve svém střetu 3. kola na Roland Garros 2019.Nadal dříve projížděl úvodními několika koly s několika rutinními, ale komplexními výhrami nad dvojčaty německé kvalifikace Yannickem Hanfmannem a Yannickem Madenem 6-2, 6-1, 6-3 a 6-1, 6-2, 6- 4 resp.V návaznosti na svůj střet proti konečnému králi na antuce zahájil Goffin také svou kampaň French Open na podobnou notu jako jeho soupeř v nadcházejícím střetnutí 3. kola a zaznamenal chvályhodné a důrazné výhry ve dvou setech.

David Goffin, typicky dobrý antukový dvořan, neměl dosud nejlepší sezónu na antuce, aby se dostal do 2. slam roku. Belgičan, po sérii dobrých výkonů v letech 2016, 2017 a 2018, kde se v roce 2016 nejen dostal do čtvrtfinále Roland Garros, ale také se umístil na druhém místě ve finále Nitto ATP Finals v roce 2017, Goffin Zdálo se, že spadl z radaru v roce 2019. 27. nasazený má zatím katastrofální antukovou sezónu a zoufale doufal v obrat v největší fázi antukového tenisu.2019 French Open - Nadal v akci ve svém střetu R2

2019 French Open - Nadal v akci ve svém střetu R2Ve svých dosavadních čtyřech střetnutích proti sobě Španěl ovládl Goffina na antuce a ve skutečnosti proti talentovanému Belgičanovi neztratil na červené špíně ani jeden set. Nadal vede Goffina v jejich vzájemném soupeření 3: 1, přičemž ten druhý vyhrál senzační vítězství nad Španělem během finále Nitto ATP, v roce 2017.

I když je pravda, že Goffin byl po celý rok dosud bez barvy a snažil se najít svou formu a rytmus, nemělo by se zapomínat, že i Nadal se letos zdál být na své milované hlíně zatím zranitelný a podlehl trojnásobné semifinálové porážky, než nakonec majestátně vyhrál svůj první letošní titul v Římě.Po dosud dominantní výstavě na French Open může být Goffin na antuce ve své době nebezpečný a může přinést překvapení.Pro Nadala je Goffin na antuce na nadcházejícím 3. kole French Open analogický s loňským utkáním Karen Khachanov na tvrdých kurtech US Open. Tehdy shodou okolností také ve 3. kole byl Španěl ve svém střetu s New Yorkem tlačen na své hranice mladým Rusem a Goffin, pokud bude hrát ze své kůže, může určitě vyzvat Nadala ve své vlastní pevnosti.

Po letech French Open a Nadalově monumentální dominanci na pařížské antuce by bylo těžké si představit, že by Španěl dokonce na turnaji ztratil set tak brzy, natož v zápase. Ale tento sport má vždy své způsoby, jak nás fascinovat úchvatnými příběhy, a nelze zcela vyloučit pravděpodobnost, že Goffin na červeném povrchu napadne „krále hlíny“.

Předpověď: Rafael Nadal vyhraje ve dvou setech.

Populární Problémy

Novak Djokovič upřednostňuje přítelkyni a Marii Šarapovovou

Queen Latifah titulky nejnovější reboot 'The Equalizer', premiéru v neděli po Super Bowl. Zde je návod, jak sledovat streamování online.

Jak zabít černé vdovy pavouky. Většina pavouků je neškodná a je výhodné mít kolem svého majetku. V Severní Americe však existují 2 druhy pavouků, které by měly vyvolat poplach: černá vdova a hnědý samotář ...

Zde je návod, jak sledovat nejnovější radnici CNN o koronaviru v přímém přenosu online. Dnešní večer představí hosté Richard Besser, Kathleen Sebelius a Greta Thunberg.

Bývalý olympijský vítěz Marc Rosset věří, že návrat Rogera Federera na turné závisí na tom, jak dobře jeho další operace proběhne.