Geneva Open 2021: Grigor Dimitrov vs Ilya Ivashka preview, head-to-head & prediction

Grigot DImitrov

Grigot DImitrov

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (4) Grigor Dimitrov vs Ilya Ivashka

Datum: 19. května 2021

Turnaj : Gonet Geneva Open 2021

Kolo : Druhé kolo (16. kolo)

Místo : Ženeva, Švýcarsko

Kategorie : ATP 250

Povrch : Červený jíl

Odměna : 419 470 EUR

Načasování zápasu: Cca. 16:00 místního času, 14:00 GMT, 10:00 EST

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel

Náhled Grigor Dimitrov vs. Ilya Ivashka

Grigor Dimitrov zahájí ve středu svoji kampaň Open Geneva Open 2021 ve druhém kole proti běloruské Ilyi Ivashce.

Dimitrov ve svých posledních dvou turnajích vystoupil z prvního kola a bude se těšit na znovuobjevení své formy před Roland Garros. To znamená, že při své první překážce mohl dobře čelit tvrdému odporu ze strany Ivašky.

Ilya Ivashka

Ilya Ivashka

Ivashka letos vstupuje do turnaje s fenomenálním rekordem 13-3 na antuce. V posledních týdnech se mu také podařilo několik velkých naštvaných vítězství jako Alexander Zverev a Emil Rusuuvuori.

Minulý měsíc Ivashka nashromáždil hluboké běhy jak na BMW Open, tak na Andalucia Open, a právě teď bude na vysoké důvěře.

Grigor Dimitrov vs. Ilya Ivashka proti sobě

Grigor Dimitrov se bude snažit získat pár opasků.

Grigor Dimitrov se bude snažit získat pár opasků.

Toto je první setkání kariéry mezi Grigorem Dimitrovem a Ilyou Ivashkou, takže jejich současný vzájemný zápas stojí na mrtvém bodě 0: 0.

Predikce Grigor Dimitrov vs. Ilya Ivashka

Grigor Dimitrov nebyl v posledních týdnech schopen produkovat svůj nejlepší tenis. Ale s relativně otevřenou remízou před sebou bude Bulhar doufat, že tento týden získá několik zápasových vítězství.

jak být skvělý tenista

Klíč pro Dimitrova ve středečním zápase bude spočívat v jeho schopnosti udržet své nevynucené chyby na uzdě. Třicetiletý hráč měl vždy vysoce rizikovou hru, ale v některých svých nedávných zápasech ukázal necharakteristickou nedisciplinovanost ve velkých bodech. Jeho konverzní poměr zlomových bodů byl obzvláště tristní a proti soupeři s velkým porcí by to mohl být zásadní problém.

Ilya Ivashka - který si tento týden připsal několik dobrých vítězství - vykročí a chce prosadit svoji dominanci při podání. Vzhledem k tomu, že se Ivashka snaží být agresivní při každé příležitosti, bude na Dimitrovovi, aby se pokusil proniknout do svých dovedností proti úderu.

Bulhar bude muset k zápasu přistoupit trochu jinak a být trpělivější s jeho bodovou konstrukcí. Rozhodně má rozmanitost, aby udržel Běloruska na špičkách, ale bude muset rychle najít krok, aby zde dokázal vyhrát.

Předpověď: Grigor Dimitrov k vítězství ve třech setech.

Populární Problémy

Jak se uzdravit ze zlomené kosti límce. Klíční kost, také nazývaná klíční kost, je dlouhá tenká kost poblíž spodní části přední části krku, která spojuje hrudní kost (hrudní kost) a ramenní pletenec. Https://www.nlm.nih.gov/medli .. .

Adrian Mannarino se ve čtvrtek utká s obřím zabijákem Radu Albotem ve čtvrtfinále Sofia Open 2020. Půjde o vůbec první setkání obou hráčů na turnaji ATP.

Vybudování opěrné zdi ze dřeva je skvělý způsob, jak zabránit smývání ornice ze svahu. A nejen to, můžete z něj udělat terasovitou zahradu pro výsadbu čehokoli od zeleniny a květin až po malé keře a stromy. Ačkoli...

Stárnutí je přirozenou součástí života mužů i žen, ale to neznamená, že je vždy příjemné. Pokud se obáváte ztráty mladistvého vzhledu a chování, nejste sami. Nebojte se - na cestě je pomoc. Tam...

Jak vydělat to nejlepší ze zlomeného kotníku. Zotavili jste se ze šoku, utekli z nemocnice a přemýšlíte, jak se dostanete z útrob, zatímco se vzpamatováváte ze zlomeného kotníku. Budete v sádře nebo dlaze pro ...