Global Citizen Awards 2020 Přímý přenos: Jak se dívat online

NBC GLOBÁLNÍ OBČAN-„Global Citizen Prize“-Na snímku: (l-r) Common, Scott Evans, John LegendDruhý ročník vysílání cen Global Citizen Prize Awards opět ocení ty, kteří dělají úžasnou charitativní činnost po celém světě. Vysílají v sobotu 19. prosince ve 20 hodin. ET/PT na NBC.

Pokud nemáte kabel, můžete bezplatně sledovat ceny Global Citizen Prize 2020 online:je ekvalizér na hulu
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos NBC (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, ceny Global Citizen Prize Awards 2020 můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného sledování, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televizeJakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, ceny Global Citizen Prize Awards 2020 můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos NBC (živě na vybraných trzích) a 40 dalších televizních kanálů. Dodává se s bezplatnou 3denní zkušební verzí, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, ceny Global Citizen Prize Awards 2020 můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled cen Global Citizen Prize AwardsHrát si

John Legend provádí All of Me | Global Citizen Prize 2019 John Legend provádí All of Me při udílení cen Global Citizen Prize 13. prosince v ikonické londýnské Royal Albert Hall. _ Global Citizen je platforma sociálních akcí pro globální generaci, která si klade za cíl řešit největší výzvy světa. Na naší platformě se můžete dozvědět o problémech, podniknout kroky, které jsou důležité ... 2019-12-21T02: 00: 02Z

Ceny Global Citizen Prize Awards se udělují každoročně od roku 2010 (a také jednou v roce 2004), ale toto je druhý rok za sebou, bude ceremoniál vysílán v televizi NBC. Tato akce si klade za cíl oslavit jednotlivce podnikající kroky k ukončení extrémní chudoby, protože vítá speciální hudební vystoupení, pozoruhodné moderátory a působivá videa, která předvedou příběhy akce a dopadu.

Obřad bude hostit zpěvák a skladatel EGOT, John Legend, který oceňuje mimořádné úsilí zvednout ty nejzranitelnější na světě, inspirovat ostatní, aby se postavili a začali jednat, pomohli skoncovat s extrémní chudobou a učinili svět lepším místem, podle tiskové zprávy NBC.

z čeho jsou tenisky

Mezi účinkujícími jsou Alessia Cara, Carrie Underwood, Common, Gwen Stefani, John Legend, JoJo a Tori Kelly, a také budou speciální vystoupení od Johna Olivera, Nicka Jonase a Priyanky Chopra Jonase, Nikolaje Coster-Waldaua a dalších.

Ceny se udělují v šesti kategoriích - Global Citizen of the Year, Global Citizen Prize for World Leader, Global Citizen Prize for Business Leader, Global Citizen Artist of the Year, Cisco Youth Leadership Award and the Global Citizen Country Hero Award.

Mezi nominované v kategorii World Leader patří Angela Merkelová, kancléřka Německa; Kristalina Georgieva, předsedkyně a generální ředitelka MMF; Ursula von der Leyen, předsedkyně Evropské komise; a Winnie Byanyima, výkonná ředitelka UNAIDS.

V letošním roce budou udělena také tři nová ocenění, mezi něž patří Global Citizen Prize for Philanthropy, Global Citizen Prize for Culture & Education a Global Citizen Prize for Activism.

Ceny Global Citizen Prize Awards 2020 se budou konat v sobotu 19. prosince ve 20 hodin. ET/PT na NBC; budou znovu vysílány v neděli 20. prosince ve 22 hodin. ET/PT a ve čtvrtek 31. prosince ve 12:00 ET/PT, oba na MSNBC.


Populární Problémy

Princeton a Yale se v sobotu setkají v klíčovém basketbalovém zápase Ivy League. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak improvizovat malý obvaz. I když je vždy dobré mít zásobenou lékárničku poblíž, někdy nastávají situace, kdy není k dispozici předem připravený obvaz. Pokud jste venku v divočině nebo jinak nemáte přístup ...

Panthers a Chargers se dnes potkají v akci NFL 3. týdne. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.