ATP Dubai Tennis Championships 2020, 16. kolo: Leander Paes/Matthew Ebden vs Ivan Dodig/Filip Polasek | Kde sledovat a podrobnosti o živém přenosu

Leanderova země

Leanderova země

Po rozloučení s indickými tenisovými kurty se Leander Paes rozloučí v tenisovém centru Aviation Club s dubajským šampionátem 2020. Pokračuje ve skvělém partnerství s Australanem Matthewem Ebdenem, osmnáctinásobný grandslamový šampión postoupí do finále vystoupení v Dubaji na turnaji ATP 500.

Ebden a Paes budou mít díky této akci zástupné karty a doufají, že tuto raveovou příležitost využijí naplno, protože se utkají s dvojicí Ivan Dodig a Filip Polasek.

přímý přenos kovbojů proti lvům

Paes a Ebden opravdu vykouzlili kouzelný tenis během zápasů v Indii na Maharashtra Open a Bengaluru Challenger. Ve skutečnosti to bylo kouzlo dua, že indo-australská dvojice skončila jako finalisté na akci Bengaluru ATP Challenger. Dubaj však rozhodně nebude lehkým lovištěm a Paes a Ebden se budou muset naplno snažit, pokud doufají, že se dostanou i po 16. kole a do čtvrtfinále.

Filip Polasek a Ivan Dodig

Filip Polasek a Ivan Dodig

Jasným favoritem zápasu je očividně chorvatsko-slovenská dvojice Dodig a Polasek, která také měla skvělý průběh na Australian Open 2020 a skončila jako semifinalistka turnaje. Porazit druhou nasazenou dvojici bude bezpochyby obtížné, ale u Paese nikdy nemůžete vědět, co má veterán v rukávu. Uvidí se, jestli Leander a Ebden znovu vykouzlí magii, nebo se Dodig a Polasek naposledy smějí.

Zde je vše, co potřebujete vědět o ATP

Plán tenisových turnajů v Dubaji 2020:

Turnaj: Dubaj Duty-Free Tennis Championships 2020

Kategorie: ATP 500

Město: Dubaj, Spojené arabské emiráty

Místo: Tenisové centrum Aviation Club

spousta tenisových míčků

Odměna: 2 950 420 $

Rozpis turnaje: 24. února-1. března 2020

aircast tenisový loketní ortéza

Čas: [2] Ivan Dodig / Filip Polasek vs Leander Paes / Matthew Ebden na hřišti 2 při přibl. 18:10 IST 25. února 2020


Kde sledovat zápasy v Indii?

Zápasy ATP Dubai Duty-Free Tennis Championships 2020 budou od pondělí 24. února 2020 v přímém přenosu na Sony ESPN a Sony ESPN HD.


Podrobnosti o živém přenosu Dubaj Duty Free Tennis Championships:

Živý přenos bude k dispozici na Sony Liv.

Populární Problémy

Poslední 3 grandslamoví šampioni, kteří ve své kariéře nezískali titul Masters 1000.

LSU č. 17 startuje v sobotu v Missouri v 'domácím' zápase v Kolumbii. Pokud nemáte alternativní síť SEC, můžete hru sledovat online naživo.

Skvělý americký tenis Jimmy Connors byl jedním z nejúspěšnějších tenistů 70. a 80. let minulého století.

Jak udělat letní pudink. Jeden z nejplodnějších dezertů, které lze najít. Tento letní pudink je plný barev a osvěžujících chutí. Krásná se lžící smetany. Servíruje 6 Doba přípravy: 10 minut Doba vaření: 1 hodina 30 ...

Air Force a San Jose State zahájily fotbalové sezóny 2020 zápasem v sobotu večer. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry zdarma.