Přímý přenos fotbalu UNLV vs SDSU: Jak sledovat online zdarma

Getty UNLV převezme v sobotu SDSU.Státní aztékové ze San Diega zahájí sezonu 2020 hostením UNLV Runnin ‘Rebels na sobotním stadionu SDCCU.

Utkání začíná ve 22:30. ET a budou vysílány na CBS Sports Network. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos UNLV vs San Diego State:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos CBS Sports Network a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, UNLV vs San Diego State můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat závod na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenáš to.

Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos CBS Sports Network a 65+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televizejak sušit tenisky v sušičce

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, UNLV vs San Diego State můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

YouTube TV

Prostřednictvím YouTube TV můžete sledovat CBS Sports Network a více než 80 dalších televizních kanálů:

jaká velikost tenisové rakety pro 5 let

Získejte YouTube TV

Jakmile se zaregistrujete do YouTube TV, UNLV vs San Diego State můžete sledovat živě v aplikaci YouTube , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Apple TV, Chromecastu, Fire TV, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo je můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek YouTube.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.


Náhled státu UNLV vs San Diego

Tato hra odstartuje éru Marcus Arroyo pro Runnin ‘Rebels a bude také znamenat začátek druhého působení Bradyho Hokea v týmu. Protože to bude první zápas Arroya jako hlavního trenéra, řekl tento týden, že jeho způsob myšlení bude očekávat neočekávané.

Během prvních pár týdnů jste se dostali do herního plánu pro několik různých věcí, Řekl Arroyo , protože nemáte tušení, co budou dělat.

Když už mluvíme o nejistotě, Rebelové zatím nejmenovali začínajícího rozehrávače, ale bude to mezi Kenyonem Obladem, Maxem Gillumem nebo přestupem Justinem Rogersem. Oblad je raný favorit na základě zkušeností, ale Arroyo zjevně chce své konečné rozhodnutí udržet pod pokličkou až do doby hry. Bez ohledu na to, kdo začíná, je SDSU připravena na rychlý útočný útok od bývalého ofenzivního koordinátora Oregon Ducks.

Pro mě jako obránce vím, že trenér Arroyo je skvělá ofenzivní mysl, starší obranná obrana Aztéků Řekl Tariq Thompson tento týden. Očekáváme, že budeme mít roztaženou hru. Hodně talentů na perimetru, rychle dostat míč ven a snažit se hrát velké hry, takže naším úkolem je tomu zabránit.

Po přestupku byl jmenován stát San Diego Carson Baker tento týden po táborové soutěži začínající rozehrávač. Baker v minulé sezóně odehrál přesně jeden zápas, ale předvedl dobrý výkon, v omezené akci, 19–24 na 172 yardů a přistání. I přes nezkušenost zadáka druhého ročníku si nový hlavní trenér SDSU nezdá, že by to byl problém.

Myslím, že jeho manýry a jeho vedení (jsou) vždy (něco), co z té pozice hledáte, Řekl Hoke . Myslím, že to ukázal a myslím, že další věc, na kterou se díváš, je jen jeho příkaz, kde je právě teď a bylo to opravdu, opravdu dobré.

Pokud jde o defenzivu, byli Aztékové v loňském roce skoupou jednotkou, dávali 12 bodů za zápas a odevzdali jen 75 yardů na zemi za soutěž. The Runnin ‘Rebels , mezitím byly zcela opačné, umožňující 33 bodů a neuvěřitelných 186,2 yardů na hru na zemi proti nepřátelským přestupkům.

SDSU je 4-1 v posledních pěti zápasech proti UNLV, včetně 20-17 vítězství v loňském roce.


Populární Problémy

Murray odrazil solidní boj Jo-Wilfrieda Tsongy o postup do semifinále Wimbledonu 2016.

Jak zabránit opalování při nadměrných outdoorových aktivitách. Pokud trávíte hodně času na slunci, vaše kůže v důsledku pigmentace melaninu ztmavne. Někteří lidé rádi chodí opalovat se venku, ale jiní se snaží opalování vyhnout ...

Zde je návod, jak sledovat dnešní zápas Grizzlies vs Lakers online bez kabelu, ať už jste v Memphisu, Los Angeles nebo mimo trh.

Jak zobrazit mezinárodní vesmírnou stanici. Mezinárodní vesmírnou stanici obíhající stovky mil nad Zemí obývají astronauti z více zemí, kteří na palubě žijí měsíce v kuse. Vesmírná stanice je často ...

Nové verze Hulu: co přijde na Hulu v říjnu? Tento měsíc bude k dispozici nepřeberné množství filmů, originálních sérií a kritikou uznávaných filmů a speciálů.

Jóga je účinná, přirozená metoda ke zmírnění bolesti způsobené menstruačními křečemi. Umístění těla určitým způsobem prostřednictvím jógy může pomoci zmírnit nepohodlí, které během svého období zažíváte. Https://www.artofliving.org/us ...