Jak se dívat na Appalachian State vs Georgia State Football without CableGettyŽivý přenos cavs vs knicks

Fotbalový tým Georgia State Panthers bude v sobotu hostit Apalačské státní horolezce ve hře Sun Belt.Začátek hry je naplánován na 19:30. ET a budou vysílány na ESPNU. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Z nich balíčky Max, Choice, Xtra a Ultimate zahrnují ESPNU.

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verziJakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Appalachian State vs Georgia State na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

ESPNU je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.Získejte Hulu s živou televizíJakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos Appalachian State vs Georgia State na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sling TV

ESPNU je součástí balíčku Sling Orange Sling TV Plus Sports Extra.

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat živý přenos Appalachian State vs Georgia State na svém počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů pro Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.


Appalachian State vs Georgia State Preview

Horolezci, kteří sedí na vrcholu divize Sun Belt East se známkou 4-1, si minulý týden polepšili na 8-1 celkově, když na silnici porazili South Carolina Gamecocks 20–15.

Bylo to druhé letošní vítězství Appalačského státu nad školou Power 5-v září porazili North Carolina Tar Heels 34-31.

kolik je profesionálních tenistů

Plat trenéra (Willa) Muschampa je pravděpodobně vyšší než můj fotbalový rozpočet jako celek, řekl hlavní trenér státu Appalachian Eliah Drinkwitz. 247Sporty . Rozpočet fotbalové reprezentace v Jižní Karolíně je větší než u celého našeho atletického oddílu. Mají obrovské výhody, ale máme talent na elitní úrovni a tým, který věří.

Obrana horolezců udržela Gamecocks na pouhých 21 spěchajících yardů na 27 pokusů a připsala si přistání ve druhém čtvrtletí, kdy obranný obránce Nicholas Ross sjel zadáka Jižní Karolíny Ryana Hilinského a doběhl 20 yardů do koncové zóny.

Tento tým je něco zvláštního, řekl horlivý konec horolezců Collin Reed Associated Press . Stavíme už dlouho.

Zadák Appalačského státu Zac Thomas absolvoval 9 z 15 přihrávek na 105 yardů a odposlech. Jeho přistání v polovině yardu v polovině třetího čtvrtletí zvedlo horolezce o 20: 9.

Ano, rozhodně to znamená hodně, řekl Thomas podle Associated Press. Je pozoruhodné, že pochází z konference Group of Five. Spousta lidí to nedělá. Cítíte se dobře.

Panthers minulý týden přerušili sérii čtyř výher, když podlehli UL Monroe Warhawks 45-31 na cestě, celkově klesli na 6-3 a v konferenčním hraní na 3-2.

Panteři běžící zpět Tra Barnett nesl 32krát na 190 yardů a pár skóre. Jeho 1118 yardů a 10 přistání v této sezóně jsou oba školní rekordy.

Nic z toho mě teď opravdu nezasáhlo, protože se musíte stále pohybovat vpřed, řekl Barnett podle Atlanta Journal-Constitution . Když se ohlédnu zpět, bude to něco, na co budu hrdý, ale právě teď budu jen sklánět hlavu a brousit.

Panteři při porážce ztratili zadáka Dana Ellingtona s vymknutým pravým kotníkem. Dával přednost prvákovi Corneliousovi Brownovi, který odešel z osmnácti na 80 yardů a přidal 14 spěchajících yardů na trojici nesených.

Brown odstartuje proti Horalům, když se Ellington uzdraví.

Bylo pro něj skvělé jít ven a získat tato opakování, řekl hlavní trenér státu Georgia Shawn Elliott podle Atlanta Journal-Constitution. Stačí utéct a získat pocit herního vzrušení. Řekl jsem mu, aby to nedělal větší, než je. Má skvělý přístup, je to fenomenální mladý muž a těšíme se, až ho uvidíme jít ven a soutěžit.


Populární Problémy