Od BJK po Beatriz Haddad Maia: Tenis se na Mezinárodní den žen může pochlubit globálním dosahem

Platformy jako Break The Love se snaží podporovat ženy ve sportu jako nejlepší poctu svátku 8. března.

FLASHBACK: Leylah Fernandez byla jednou z mnoha zdravicích žen k Mezinárodnímu dni žen.

Tenis byl 8. března, na Mezinárodní den žen, nepopiratelně živý. Denis Shapovalov zahájil pocty o den dříve, když napsal vášnivou esej pro Tribuna hráčů na podporu odstranění rozdílů v odměňování žen a mužů.

Dobrá nálada pokračovala i ve středu díky organizacím jako Break The Love.

  Lillet x Break The Love

Lillet x Break The Love

Platforma sociálních sportů nové generace se spojila s Lillet, klasickým aperitivem z Bordeaux, aby podpořila atletky prostřednictvím řady shromáždění, panelů a akcí v průběhu měsíce Historie žen – jak do Indian Wells, tak do Miami.

V dalším panelu 19. března vystoupí Monica Puig a Jennifer Brady.

Mezitím OG pro rovná práva Billie Jean Kingová vedla soud na summitu Forbes3050 v Abu Dhabi, kde hovořila o svém pokračujícím tažení za rovnost po boku bývalé ministryně zahraničí Hillary Clintonové, první dámy Ukrajiny Oleny Zelenské a Glorie Steinemové.

„Čím silnější jste, tím rychleji můžete věci uskutečnit,“ řekl King a vyzval generální ředitele, aby se v korporátním sektoru podíleli na své práci.

„Jste influencer, každý den svého života, proto je zapojení tak důležité. Jak se lidé mění? Musíte aktivně naslouchat, aby nastala změna.“

Surfařka Tatian Weston-Webb se snažila posunout nějakou tu změnu kupředu, když se rozhodla reprezentovat brazilskou tenisovou hvězdu Beatriz Haddad Maia na MEO Rip Curl Pro Portugal.

'Vidět Brazilku dominující v tenisu je opravdu vzrušující,' řekl Weston Webb, Brazilec-Američan narozený v Rio Grande do Sul.

Jiní sportovci jako fotbalista West Hamu Michail Antonio zasalutovali špičkovým tenistkám a oblékli si dres „Serena Williams“ ve snaze týmu vzdát hold ženám, které je inspirovaly.

Tenisový svět udělal pro IWD svůj vlastní výlev, včetně Stefanose Tsitsipase, Caroline Wozniacki, Leylah Fernandez a hráčky, která se stala trenérkou Conchity Martinezové.

Populární Problémy

Jak vykrmit prase. Prasata, ať už divoká nebo chovaná na farmě, mohou dodat obrovské množství masa. Vědět, jak správně sklízet prase, oblékat ho a řezníka, udrží vaši chladničku zásobenou na další měsíce. Se správnými nástroji můžete ...

Bude to čtrnáctý zápas mezi těmito dvěma. Z jejich dosavadních třinácti zápasů Federer vyhrál devět a Monfils čtyři. .

Jak rozpoznat příznaky plantární fasciitidy. Plantární fasciitida je běžná zánětlivá porucha paty, která vzniká zánětem vazů nazývaných plantární fascie. Tyto vazy probíhají podél chodidla a poté se připojují k ...

Thanasi Kokkinakis přišel ze sestavy, aby porazil nejlepšího semena Tomáše Berdycha v Los Cabos a rezervoval si místo ve svém prvním finále ATP Tour.

Američané John Isner a Reilly Opelka se letos zúčastní čtvrtého ročníku Laver Cupu.

Vepřové plece (také známé jako „bostonský zadek“ nebo „vepřový zadek“) je řez masa z horní části přední nohy prasete - jinými slovy „rameno“. Metody vaření vepřového plece obvykle používají pomalé, postupné vaření k vytvoření ...