Jak tančit na amatérskou noc ve striptýzovém klubu

Strip kluby často pořádají amatérské večery, kam může přijít kdokoli a provést striptýzovou rutinu. Vítěz obvykle dostane finanční odměnu a během své rutiny může také dostat tipy od publika. Pokud chcete v amatérské noci tančit ve striptýzovém klubu, začněte tím, že se naučíte nějaké taneční pohyby a procvičíte je, abyste si rozvinuli rutinu. Poté se rozhodněte, co si na pódium obléknete, a hledejte jednoduché způsoby, jak vyniknout od ostatních tanečníků v amatérské noci. Při troše cviku a sebevědomí si domů můžete odnést nějaké finanční odměny!Metoda 1 ze 3: Plánování vaší taneční rutiny

 1. 1 Vyberte si hudbu, na kterou chcete tančit, pokud vám to dovolí. Ve striptýzovém klubu vám může, ale nemusí být povoleno vybrat si vlastní hudbu k tanci. Pokud si můžete vybrat vlastní skladbu nebo skladby, zkuste vybrat 1 rychlou skladbu a 1 pomalejší skladbu. To vám dá šanci popadnout dech a vyhnout se přílišnému opotřebení.
  • Podívejte se na webové stránky striptýzového klubu nebo zavolejte a zjistěte, zda si vyberete vlastní skladbu, nebo zda zahrají něco náhodného.
 2. 2 Pomalu se svlékněte během vaší rutiny. Nesundávejte všechno najednou, jinak nedojde k nahromadění nebo očekávání vaší rutiny. Jděte pomalu a sundejte jednu položku přibližně každých 30 až 60 sekund. Počkejte asi 30 až 60 sekund rutiny, než odstraníte poslední položku, jako je podprsenka nebo kalhotky, pokud se jedná o úplně nahý striptýzový klub.
  • Zkuste dráždit publikum, například tím, že se budete chovat, jako byste si sundali podprsenku, sundáním 1 pásku dolů, usmíváním se na ně a poté stažením zpět nahoru.
  • Nebo můžete prsty zavěsit do boků kalhotek, mírně s nimi pohybovat dolů a poté je zacvaknout zpět na místo a mrknout.
 3. 3 Procházejte se svůdně po jevišti a přitom se dotýkejte svého těla. Pomalá, přehnaná chůze může dobře posloužit rutině na pásu. Zkuste se vzpírat po jevišti a přitom si hladit boky a stehna, prsty si projíždět vlasy nebo pohybovat rukama do středu těla.
  • Ujistěte se, že kráčíte v čase s hudbou a pohybujete se do rytmu.
 4. 4 Proveďte taneční pohyb striptérského dřepu. Je to snadný tah, který můžete začlenit do svého tance, abyste předvedli nohy a kořist. Postavte se s chodidly mírně širšími než na šířku ramen a pomalu dřepněte dolů tak nízko, jak můžete pohodlně jít, přičemž pohybujte rukama dopředu a dozadu před sebou. Potom se pomalu vraťte stejným způsobem, počínaje zadkem.
  • Zkuste tento pohyb udělat čelem k publiku, abyste měli úplný čelní pohled, zatímco čelem ke straně se můžete pochlubit svým profilem, nebo zády k nim předvést svou kořist.
  • V poloze v podřepu můžete také několikrát otevřít a zavřít nohy.
 5. 5 Zkuste cikcak, když ležíte na pódiu. Lehněte si na záda a prsty směřujte nahoru ke stropu s rovnými nohami. Poté se nadzvedněte a mírně zvedněte ze země. Pokrčte kolena a pomalu kopejte a nůžkujte nohy dopředu a dozadu, zatímco se dotýkáte svého těla a díváte se na své publikum.
  • Zkuste zamknout oči s někým, kdo sedí poblíž pódia, abyste získali extra sexy způsob, jak upoutat jejich pozornost.
 6. 6 Předkloňte se, dotkněte se prstů na nohou a poté se rychle postavte. Tento rychlý, prudký tah upoutá pozornost a je to skvělý způsob, jak zvýraznit svá aktiva. Pomalu se skloňte, jako byste chtěli něco zvednout ze země, dotkněte se prstů na nohou (nebo lýtek, pokud je to tak daleko, kam až dosáhnete) a poté začněte klouzat rukou nahoru, když se začnete zvedat. Když jste v polovině vzhůru, šlehněte tělem vzhůru a vrhněte hlavu dozadu.

  Spropitné : Jako bonus navíc, pokud máte dlouhé vlasy, budou se bičovat zpět, když se postavíte, a to může vypadat opravdu sexy.

 7. 7 A začátečník pole dance trik, jako například krok kolem. Tanec na tyči může vypadat snadno, ale chce to trochu cviku, abyste to zvládli ladně. Pokud jste schopni, procvičte si triky na tyči, než budete na amatérské noci tančit. Krok kolem je nejsnazší tah zvládnout, protože nezahrnuje zvedání vlastní hmotnosti nahoru na tyč. Jednoduše se držíte tyče jednou rukou a svůdně kolem ní procházíte. Mezi další dobré kroky pro začátečníky, které se musíte naučit, patří:
  • Zpětný hák, což je, když zavěsíte 1 nohu kolem tyče, zatímco se jí držíte oběma rukama a otáčíte se dozadu.
  • Přední hák, což je, když obepnete 1 nohu kolem tyče, zatímco se jí držíte oběma rukama a otáčíte se dopředu.
  • Kolotoč, což je, když stojíte tváří v tvář tyči a otáčíte se kolem ní oběma nohama narovnanými.
  • Kolébka, což je okamžik, kdy uchopíte tyč nad a pod svým tělem a přitlačíte kolena k hrudníku, přičemž tělo drží tyč.
 8. 8 Zkombinujte různé taneční pohyby a triky u tyče. Vytvořte vzorec pohybů, který můžete během své rutiny sledovat, nebo si vyberte pohyby, které odpovídají různým částem hudby, se kterou budete tančit. Plánujte během rutiny odstranit každých 30 až 60 sekund 1 kus oblečení.
  • Například během krátké části skladby můžete zkusit cik -cak vleže, postavit se, udělat trik a poté sundat vršek.
  • Během pomalejší části písně jste mohli chodit zpomaleně, svůdně se předklonit, udělat si striptérský dřep a poté si sundat sukni.

Metoda 2 ze 3: Výběr vašeho oblečení

 1. 1 Vyberte si něco červeného nebo růžového, abyste upoutali pozornost publika. Tyto barvy jsou muži a ženami vnímány jako atraktivnější, takže je to skvělý způsob, jak vyniknout bez ohledu na to, kdo je vaše publikum! Jděte s růžovou podprsenkou a kalhotkami, zakrytými těsnými červenými šaty. Nebo se rozhodněte pro červenou G-šňůrku s červeným krajkovým bodyčkem.
 2. 2 Vyberte položky, které lze na jevišti snadno vrátit zpět. Pokud začínáte úplně oblečeni a během rutiny odstraňujete předměty, budete je muset umět sundat, zatímco se stále pohybujete a tancujete. Z tohoto důvodu je nejlepší zvolit kousky, které můžete vrátit jednou rukou a snadno je stáhnout. Pokud jsou příliš těžko odstranitelné, bude obtížné je během rutiny sundat.
  • Například místo zipů a knoflíků jděte k položkám, které mají patentky a zapínání na suchý zip.
 3. 3 Noste čisté kousky a začleňte do své rutiny nějaké škádlení. Pouhé položky přidají do vaší rutiny škádlivý prvek, protože diváci budou moci vidět vaši kůži skrz kousky, ale nebudou plně rozeznávat všechny detaily. Podívejte se na naprosté topy, šaty, podprsenky a kalhotky a vyberte si 1 nebo více čistých věcí, které si vezmete na sebe.

  Spropitné : Pokud si nechcete pořídit nový outfit na svůj tanec, zeptejte se, jestli má klub nějaké položky, které si můžete půjčit. Mohou mít položky, které může použít kterýkoli z jejich tanečníků, a umožní vám použít jeden pro vaši rutinu. 4. 4 Noste protiskluzovou obuv, do které se snadno vejde. Spadnout doprostřed rutiny vás nebude bavit a může to mít vliv na vaše šance odnést si prize money domů. Ujistěte se, že si vyberete boty, do kterých se vejdete snadno a díky nimž se budete cítit sexy. Můžete nosit vysoké podpatky, boty nebo jakýkoli druh obuvi, kterou chcete.
  • Podívejte se na boty, které jsou označeny jako protiskluzové. Ty mají obvykle gumová dna, která zajistí extra trakci na jevišti.
 5. 5 Upravte si vlasy a make -up, abyste vypadaly sexy a vynikly. Víte, jaký účes a líčení vám nejvíce vyhovují, ale několik jednoduchých strategií vám může pomoci vyniknout. Některé věci, které byste chtěli vyzkoušet v noci vaší taneční rutiny, zahrnují:
  • Nosit umělé řasy, aby vaše oči vypadaly větší. Většina mužů to považuje za sexy, takže se nemůžete pokazit tím, že si na pódium nasadíte pár falešných řas.
  • Rozhodli jste se pro červenou rtěnku, která přitáhne pozornost k vašim rtům. Díky tomu budou vaše rty okamžitě patrné, což může pomoci, když se rozhodčí zamyslí nad vaší rutinou.
  • Upravte své vlasy na volné a vlnité, takže to vypadá, jako byste se právě vyvalily z postele. Získáte tak sexy, rozcuchaný vzhled.
  • Získat nebo si dát manikúru a pedikúru. Poutavý nebo jemný lesk naneste na prsty na rukou a nohou a získejte poutavý detail.

Metoda 3 ze 3: Vyčnívá z ostatních tanečníků

 1. 1 Vyberte si umělecké jméno, které upoutá pozornost porotců. Nejlepší je vyhnout se obecným názvům striptérů, jako jsou Diamond, Star, Candy a Hennessey. Místo toho se rozhodněte pro sexy znějící jméno, které také vypadá, že by to mohlo být vaše skutečné jméno. Může to být cokoli, co se vám líbí, pokud to není vaše skutečné jméno. To pomůže chránit vaše soukromí a bude méně pravděpodobné, že vás zákazníci budou žádat o vaše skutečné jméno.
  • Pokud například chcete jméno začínající na „O“, můžete použít Olivia, Onyx nebo Opal.
  • Pokud chcete něco, co začíná na „R“, zkuste Rachel, Rosa nebo Ruby.
 2. 2 Usmívejte se a bavte se při tanci. Vypadat během rutiny znuděně nebo nešťastně je ta nejméně sexy věc, kterou můžete udělat. Ujistěte se, že se při tanci usmíváte, abyste ukázali, že se skvěle bavíte. To zvýší vaše šance na výhru a budete působit mnohem sebevědoměji.
  • Pokud se někdy zapomenete usmát, zkuste si na zuby nanést tenkou vrstvu vazelíny, než vyjdete na pódium. To vám pomůže zapamatovat si úsměv.
 3. 3 Při tanci udržujte oční kontakt s publikem. Oční kontakt je důkazem sebevědomí a je to sexy! Podívejte se při tanci na publikum, abyste ukázali, že si věříte. Nedívejte se do země nebo do celého pokoje. Během taneční rutiny na několik sekund v kuse zamkněte oči k jednotlivým lidem.
 4. 4 Ukončete svou rutinu trikem na pólu nebo pózou. Váš poslední tah je vaše velké finále, takže je zajímavé a nezapomenutelné! Zkuste si na poslední část své rutiny uložit trik na tyči, nebo proveďte propracovaný taneční pohyb, až si sundáte poslední kus oblečení.
  • Můžete například zkusit ukončit rutinu kolotočem na tyči, nebo udělat zatáčku a zacvaknout doprava, když hudba skončí.

  Spropitné : Nezapomeňte procvičit svůj tah velkého finále, aby to vypadalo skvěle, když to uděláte.

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Musím si svléknout všechno oblečení? Ne, pokud nechcete. Noste málo nebo tolik, kolik chcete. Vše závisí na tom, jak chcete na jevišti vypadat.
 • Otázka Musím si svléknout všechny šaty, abych mohl tancovat v amatérské noci? To závisí na klubu. Pokud vše ukážete, zvýší to vaše šance na výhru, ale pokud nechcete, nemusíte být úplně nahí.
 • Otázka Sundáme si kalhotky? Josh1997 Je to vaše rozhodnutí, ale pokud si sundáte kalhotky, měly by se svléknout jako poslední. Nejprve byste si měli sundat punčochy a podvazkový pás.

Populární Problémy

Tenisové bratrstvo - a Hollywood - reagovaly na historický titul Andyho Murraye.

Northern Iowa se v pátek ve čtvrtfinále turnaje MVC utká s Drakem. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.Soupeři Kansas a KSU se setkají v úterý v Lawrence. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry, pokud nemáte kabel.

Krok za krokem vysvětlujeme, jak najít perfektní pár tenisových bot a balíček tenisových míčků pro vaše herní podmínky, povrch, styl, úroveň a další! Příspěvek Jak vybrat tenisové míčky a boty se poprvé objevil na blogu LiveYourSport.