Jak se dívat na otevřený šampionát online bez kabelu v USA

Sledujte Open Championship online bez kabelu

Getty

Open Championship 2019, neboli British Open, se bude konat od 18. do 21. července v golfovém klubu Royal Portrush v hrabství Antrim v Severním Irsku.

Ve Spojených státech bude vysílání Open vysílat na golfovém kanálu (čtvrtek ráno/pozdě ve středu večer na západním pobřeží až do neděle) a NBC (od soboty do neděle). Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos z turnaje na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

FuboTV

Golf Channel a NBC (živé na většině trhů) jsou dva z více než 95 živých televizních kanálů zahrnutých v hlavním balíčku FuboTV, který je do značné míry přizpůsoben sportu.

pásek it tenisový loketní popruh

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Open Championship na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů : Všechny čtyři zahrnují NBC (živé na většině trhů), zatímco tři horní balíčky zahrnují Golf Channel.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos Open Championship na svém počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Hulu s živou televizí

tenisové míčky v sušičce s péřovou bundou

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně NBC (živé na většině trhů) a Golf Channel.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Open Championship na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch , Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Náhled otevřeného mistrovství 2019

V loňském roce Francesco Molinari získal dva tituly na otevřeném mistrovství v Carnoustie Golf Links ve skotském Angusu dvěma tahy.

Ital poslední den střílel 2 pod 69 a vyskočil z pátého místa.

Molinari řekl, BBC Sport .

koupit tenisovou raketu online

Dodal: Očekávání rostla téměř každý týden, kdy jsem hrál.

tejpování na tenisový loket

Myslím, že teď jsem se naučil dělat slušnou práci, abych to zvládl. Tento týden bude očividně mimořádný a každý týden, kdy se bráníte, je speciální - zvláště na velkém šampionátu.

Mým přístupem bude pokusit se užít si co nejvíce, stejně jako loni na Ryder Cupu, pokusit se téměř nasát energii z davu a pomoci mi podat co nejlepší výkon.

Šestatřicetiletý muž, který žije v Londýně, nesoutěží, protože se umístil na 57. místě v Travelers Championship v TPC River Highlands v Connecticutu, který skončil 23. června. Místo toho cvičil v golfovém klubu Wisley poblíž svého domova .

Vím, že jít na Open jako obhájce titulu bude jiný zážitek, a chtěl jsem ušetřit co nejvíce energie, řekl podle Denní pošta . Už jsem hrál dost golfových odkazů, abych věděl, co je s odrazem míče a počasím v záloze.

Molinari již jednou soutěžil v Portrush a na Irish Open 2012 se umístil na 10. místě. První dva dny akce byl spárován s Darrenem Clarkem ze Severního Irska. Clarke, který nyní žije v Portrush, vyhrál předloni Open Championship.

dlouhá tenisová hra

Pamatuji si první jamku, řekl Molinari, podle BBC Sport. Pokud jste viděli první jamku, byly tam řady lidí, obě strany plavební dráhy až po zelenou.

Jen řev, který dostal, když se objevil na prvním odpališti, je rozhodně jedním z nejhlučnějších, jaké jsem kdy na golfovém hřišti slyšel.

Byla to prostě neuvěřitelná atmosféra. Přivítali Darrena zpět s Claret Jug. Myslím, že to je ochutnávka toho, co tento týden dostaneme.

Molinari bude hrát ve čtvrtek a v pátek po boku Brysona DeChambeaua z USA a Adama Scotta z Austrálie.


Populární Problémy

Chcete streamovat Impérium vrací úder z původní trilogie Star Wars? Zde je přesně návod, jak to udělat, stejně jako zábavná fakta a drobnosti o filmu.

Queen Latifah titulky nejnovější reboot 'The Equalizer', premiéru v neděli po Super Bowl. Zde je návod, jak sledovat streamování online.

Jak se připravit na léto. Léto je ideální čas vyrazit ven a nasát sluníčko. I když je skvělé mít čas na odpočinek, měli byste si také udělat čas na dobrodružství se svými přáteli a rodinou. Před létem ...

Zjistěte, jak na speciální akci CW Crisis on Infinite Earths.

Rok 2018 byl jednou z nejlepších sezón Novaka Djokoviče. Navzdory očekávané výzvě mladých zbraní určitě v roce 2019 dosáhne větších výšek.