Přímý přenos Gonzaga vs Arizona: Jak se dívat bez kabelu

Getty Útočník Gonzaga Filip Petrusev.Dvojice týmů s hodnocením jedna ztráta zdůrazňuje pozdní břidlici vysokoškolských basketbalových zápasů, protože Arizona č. 15 Arizona (10-1) v sobotu hostí Gonzaga (10-1) v McKale Memorial Center.

kompresní popruh na tenisový loket

Začátek hry je naplánován na 22:00. ET a bude vysílán na ESPN2. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ESPN2.

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Gonzaga vs Arizona na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

ESPN2 je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu.

Získejte Hulu s živou televizíJakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos Gonzaga vs Arizona na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

espn tenisový streaming

Sling TV

Balíček Sling Orange od Sling TV je dodáván s 25 a více živými televizními kanály, včetně ESPN2.

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat živý přenos Gonzaga vs Arizona na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů pro Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.


Náhled Gonzaga vs Arizona

Arizona se odrazila od své první prohry v sezóně skokem přes Nebraska-Omaha, 99-49. Pět divokých koček bylo dvouciferných, vedených strážcem Joshem Greenem a centrem Chaseem Jeterem, kteří vsítili 15 bodů za kus.

raketbalové předměty

Není snadné se odrazit, když nehrajete dobře a prohrajete svůj první zápas v sezóně, jako jsme to udělali v Bayloru, řekl hlavní trenér Arizony Sean Miller. Myslel jsem, že reakce našich kluků byla ohromná. Nejen dnes večer v naší hře, ale také do hry. Neukazovali jsme prstem a museli jsme uspořádat několik týmových setkání, abychom poznali ducha každého. Právě jsme se dostali do práce, kluci sledovali film, měli jsme dva opravdu dobré dny praxe.

Arizonský strážce Nico Mannion se během prohry Wildcats s Baylorem 7. prosince dostal pod palbu barevného komentátora ESPN Jimmyho Dykese, který reagoval zdvojnásobením double (13 bodů, 10 asistencí) za pouhých 26 minut.

Miller vystřelil zpět, když byl dotázán na kritiku Dykes.

Každý si myslím, že má svůj názor, řekl. Když se podíváte na jeho trenérské záznamy, myslím, že to mluví samo za sebe. Je to velmi dobře informovaný člověk, takže v některých věcech, ve kterých nás určitě kritizoval, se musíme zlepšit.

Jediné, co musíte udělat, je podívat se na jeho koučování, stejně jako spousta těch kluků, existuje spousta důkazů, které potvrzují, že vědí, o čem mluví.

Dykes má jako hlavní trenér rekord 43–49.

zánět šlach na paži

Gonzaga prohrála s Michiganem 29. listopadu ve finále Battle of Atlantis, ale od té doby vyhrála pár her, poslední vítězství 83: 76 nad Washingtonem. Všech pět startujících Gonzagy odehrálo více než 30 minut a dosáhlo dvouciferných bodů, v čele jich bylo 17 od Filipa Petruseva.

Petrusev se za ty roky proměnil ve vynikajícího hráče, jako mnoho jejich hráčů z přední části hřiště, řekl Miller. Ale pro ně to nikdy není jeden hráč, vždy je to tým a nejlepší tým vyhraje. A tím mám na mysli to, že to nejsou superlativy toho, kdo hrál dobře, individuálně. Gonzaga se neporazí a my jsme ho hráli šestkrát, protože jsem tady, každý zápas je jejich styl prakticky stejný. Tváře se mění, ale mají způsob hraní, kterému věří, mají skvělého trenéra a další věc na nich je, že jsou testovány v bitvě. Kluci ve svém týmu, hráli turnaj (NCAA), hráli proti nejlepším, hráli na venkovních hřištích. Nebudete je strašit.

Hra by se měla vyznačovat rychlým tempem, protože Bulldogs jsou na čtvrtém místě v divizi I s 85,9 body na zápas, zatímco Wildcats jsou sedmí s 85,5 na hru.

Arizona je pro tuto hru favoritem dvou bodů.