Přímý přenos sezóny 3 „Dobrý boj“: Jak se dívat na pořad přes CBS All-Access

Sledujte sérii 3 Dobrý boj online

CBS All-Access/YouTube

3. sezóna Dobrý boj Nyní je k dispozici na CBS All-Access a fanoušci se těší na sledování všech nových epizod. Pro ty, kteří by chtěli show sledovat, je exkluzivní pro CBS All Access, která je k dispozici prostřednictvím jedné z následujících možností:

Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš zaregistrujte se na CBS All Access Amazon Channel , který je dodáván také se 7denní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistroval se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete show sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu, nebo ji můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

CBS Naplno

Tato služba vám poskytuje úplný přístup do knihovny CBS na vyžádání, která obsahuje exkluzivní služby CBS All Access, jako je tato.

Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete show sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím CBS aplikace.


Audra McDonaldová, která v pořadu hraje Liz Reddick-Lawrence, si sedla s Zábava dnes večer promluvit o nové sezóně a řekla, že hned po první epizodě se jí [Liz] stalo několik osobních věcí, které ovlivnily ji i advokátní kancelář. Je tu několik zásadních věcí, se kterými se musí vypořádat, některé velké kosti, se kterými se musí vypořádat okamžitě.

A pokud jde o postavu Liz a jejího bývalého manžela Adriana Bosemana, McDonald prozradil: Nyní spolupracují a vídají se denně a musí komunikovat jako spolupracovníci s velmi komplikovanou a náročnou historií ... Co já láska ke způsobu, jakým Robert a Michelle napsali většinu mých scén s Delroy [Lindo], je, i když mluvíme jen o pracovních věcech, vidíte, jaké bylo jejich manželství. Můžete vidět, jak spolu navzájem souvisí v manželství, protože se to tak nějak hraje v jejich pracovním prostoru. I když už nejsou pár, upadáte do starých vzorců. Vědí, která tlačítka stisknout, aby toho druhého rozzlobeně poslali do zapomnění, nebo aby ho uklidnili a vyjednávali. McDonald také odhalil, že #MeToo bude prominentní v sezóně 3.

Novým hercem na scéně této sezóny je Michael Sheen a hraje nového právníka Rolanda Bluma. McDonald řekl, že jeho postava přináší chaos, a řekl, že Michael Sheen byl tak skvělou volbou. Je to tak úžasný muž a tak milý, ale [Roland je] jen větší než život, zkažená postava. Postava, kterou hraje, opravdu vrhá firmu na pořádnou smyčku, takže je to jako mít teď v místnosti gorilu o hmotnosti 800 liber.

Dobrý boj showrunners, Michelle a Robert King, měli také co říci o nové sezóně. A když mluvíme o vysílání pořadu na CBS All-Access, spíše než o síti CBS, Robert King starý Vanity Fair „Pravděpodobně to, co nám Naplno umožňuje nejvíce, je prozkoumat různé způsoby vyprávění. Letos zkoušíme monologové. Aby najednou lidé vyjádřili své myšlenky nahlas velmi shakespearovsky, ale s naším psaním - nevím, jestli by to bylo O.K. na síti.

Nalaďte si CBS All-Access a sledujte novou sezónu Dobrý boj , protože zahrnuje dnešní politické klima a problémy.


Populární Problémy

Grigor Dimitrov, který se účastnil akce Novaka Djokoviče, hovořil o příznacích a účincích obávaného viru. Dimitrov také osvětlil mentální a fyzické problémy, kterým tenisté v současné době čelí.

Jak nabrat tuk na pažích. Pro některé lidi může být přibírání na váze obtížné. Můžete se obávat, že vaše nízká tělesná hmotnost ovlivňuje vaše zdraví, nebo jen chcete změnit svůj vzhled. Může být obzvláště těžké pokusit se přibrat na váze ...

Wyoming a Nevada zahájily svou fotbalovou sezónu 2020 sobotním zápasem. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Naučit se správně uchopit pistoli zlepší váš cíl a zajistí vám větší bezpečí na střelnici. Ve většině případů se doporučuje obouruční úchop, ale existují případy, kdy pomůže vědět, jak uchopit zbraň jedním ...