Great Ocean Road Open 2021: Hubert Hurkacz vs Pablo Cuevas preview, head-to-head & prediction

Hubert Hurkacz

Hubert Hurkacz

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: (3) Hubert Hurkacz vs Pablo Cuevas

Datum: 4. února 2021

Turnaj : Great Ocean Road Open 2021

jak dlouhý je set v tenise

Kolo : Třetí kolo (16. kolo)

Místo: Melbourne, Austrálie

Kategorie: ATP 250

kde mohu sledovat břehy chesapeake

Povrch : Venkovní hardcourt

Finanční odměna: 320 775 $

Načasování zápasu: Cca. 14:30 místního času, 9:00 IST


Náhled Hubert Hurkacz vs Pablo Cuevas

Hubert Hurkacz zahájil sezónu 2021 na výbornou a na začátku ledna vyhrál titul ATP na Delray Beach Open. Třiadvacetiletý Polák, aktuálně zařazený na 29. místo na světě, pokračoval v dobré formě v Melbourne, když ve středu ve dvou setech překonal Mikaela Torpegaarda.

Mezitím Hurkaczův soupeř ve třetím kole, Pablo Cuevas, upoutal pozornost tenisové komunity svými uzamčenými příběhy na Instagramu.

Cuevas byl mezi nešťastníky nucenými do tvrdé karantény kvůli pozitivním testům COVID-19 na jejich letech. Ale Uruguayan viděl humor v této situaci a přišel s řadou veselých videí o způsobech, jak se zabavit v uzamčení.

tenisová servisní linka

Cuevas je v současné době na 70. místě na světě, ale v minulosti byl až na 19. místě. Ve svých prvních dvou zápasech tento týden Cuevas zaznamenal vítězství nad Pablem Andujarem a Robinem Haase ve dvou setech.


Hubert Hurkacz vs Pablo Cuevas proti sobě

Pablo Cuevas

Pablo Cuevas

Toto bude druhé setkání Pabla Cuevase a Huberta Hurkacze, kdy Cuevas v současné době vede v poměru 1: 0.

Uruguayan vyhrál svůj jediný zápas - kolo 32 střetnutí v Lyonu v roce 2019 - s náskokem 6: 4, 6: 4.


Predikce Hubert Hurkacz vs Pablo Cuevas

Hubert Hurkacz

Hubert Hurkacz

čistič raket na stolní tenis

Přestože Pablo Cuevas nemohl dva týdny trénovat v Melbourne, dokázal tento týden zaznamenat dvě velmi dobrá vítězství. Pětatřicetiletý hráč je veteránem turné a má spoustu velkých zápasových zkušeností, což z něj dělá nebezpečného soupeře pro kohokoli-dokonce i pro někoho tak nadaného jako Hubert Hurkacz.

To znamená, že Polák byl ve svém středečním zápase v dobré formě. Získal 65% svých prvních podání a získal 97% těchto bodů, aniž by při jeho podání vypadal jakkoli nepříjemně.

Vzhledem k plynulejšímu průběhu Hurkaczu na turnaji a jeho titulu v Delray Beach začátkem tohoto měsíce by měl být považován za favorita, který vyhrál tento zápas a získal lístek do čtvrtfinále.

Předpověď: Hubert Hurkacz vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

'Vikingové' se vrací pro sezónu 6 s dvouhodinovou premiérou ve středu. Zde je návod, jak sledovat streamování online bez kabelu.

No. 20 Iowa zahajují sezónu 2019 doma proti Miami Ohio v sobotu večer. Zde je návod, jak sledovat hru živě online ve 4K bez kabelu.

Dva z největších hráčů v historii tenisu se kvalifikují na koncové finále Nitto ATP Finals. .

Dnešní basketbalová hra Západní Virginie vs Texas Tech nebude v televizi, ale tady je návod, jak ji sledovat naživo na ESPN Plus.

Roger Federer nedávno vyjádřil své myšlenky o systému hodnocení ovlivněném COVID, který loni zavedla ATP.

Carlos Moya řekl, že Rafael Nadal potřebuje nyní, když mu je přes třicet, jiný tréninkový režim. Moya také vyjádřila znepokojení nad turnaji US Open a Roland Garros, které jsou naplánovány na letošní rok.