Jak se dívat na film „Jodi Arias: Cellmate Secrets“ online zdarma

Donavan Bering a Tracey Brown byli spoluvězni usvědčeného vraha Jodi Ariase.

Život Donavan Bering a Tracey Brown byli spoluvězni usvědčeného vraha Jodi Ariase.

Sedm let poté, co byla Jodi Arias odsouzena za vraždu jejího bývalého přítele Travise Alexandra, mluví její spoluvězně v novém speciálu s názvem Jodi Arias: Tajemství spoluvězně . Premiéru má v sobotu 8. srpna ve 22 hodin. ET/PT na celý život.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Jodi Arias: Tajemství spoluvězně na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte celý život na televizi Philo

Lifetime je zahrnuta v hlavním 60kanálovém balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Součástí je také sedmidenní zkušební verze zdarma a k registraci není nutná žádná kreditní karta:

gumový průvodce na stolní tenis

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Phila, můžete sledovat Jodi Arias: Tajemství spoluvězně žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo na svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat pořady na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.

Sledujte celý život na FuboTV

Celoživotní je jedním z Více než 100 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Jodi Arias: Tajemství spoluvězně živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

Sledujte doživotně na Hulu s živou televizí

Součástí je životnost Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Jodi Arias: Tajemství spoluvězně žít na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled „Jodi Arias: Cellmate Secrets“

LT_JodiAriasCellmateSecrets_30_Aug8_PR_REV

V roce 2013 byla Jodi Arias odsouzena za vraždu prvního stupně jejího bývalého přítele Travise Alexandra. V roce 2015 byla odsouzena na doživotí bez možnosti podmínečného propuštění. Nyní její spoluvězně Tracy Brown a Donavan Bering hovoří o svém přátelství s Arias a o tom, co si myslí o vině odsouzeného vraha.

Tisková zpráva zní:

Sedm let poté, co byl usvědčen z vraždy prvního stupně, vyjdou najevo nové znepokojivé informace o Jodi Arias a vraždě jejího bývalého přítele Travise Alexandra, protože její bývalí spoluvězni a nejbližší důvěrníci podávají z první ruky zprávy o svém pobytu za mřížemi s vražedkyní. V exkluzivním dvojitém rozhovoru odhalují Tracy Brown a Donavan Bering detaily a šokující informace, které slyšeli přímo od Ariase, včetně nové teorie o bombě v noci o Alexandrově vraždě.

Prostřednictvím tajemných osobních nikdy nečtených dopisů a vzácných znepokojivých uměleckých děl líčí Brown a Bering příběhy o tom, jak Arias svým sex-apelem a manipulací donutila je a ostatní, aby se stali věrnými následovníky, kteří by dělali její nabídky ve vězení i mimo něj. . Bering se také ponoří do toho, jak Arias kultivovala oddanou fanouškovskou základnu, aby provozovala své sociální média a sbírala další fanoušky. Když Brown a Bering vrhli nové světlo na Ariasův případ a vyčistili si svědomí, odhalili obraz ženy, která se nezastaví před ničím, aby získala to, co chce.

V ukázce Bering říká: Když to udělala, měla úsměv na tváři ... Jodi řekla, že měla komplice.

Brown dodává: Dokázala přimět kohokoli, aby dělal, co chtěla ... lidé byli přesvědčeni, že máme trojku.Hrát si

Bývalý spoluvězeň Jodi Arias: „Je sociopatka“ Bývalá spoluvězeňkyně Jodi Arias odhaluje, jaké to bylo za mřížemi pro ženu slavně odsouzenou za zabití jejího přítele před 10 lety. Arias bodla svého ex, Travise Alexandra, 27krát a poté ho v roce 2008 krvavě řádila. Tracy Brown byla Ariasovým spoluvězněm pět měsíců, ale má trvalou připomínku ... 2018-05-29T21: 35: 23Z

Zvláštní vůle po novém vysílání filmu Doživotní Jodi Arias: Špinavé malé tajemství , ve které hraje Tania Raymonde jako Arias, svůdnou 28letou dívku, která byla shledána vinnou ze zabití jejího bývalého milence Travise Alexandra (Jesse Lee Soffer), který byl nalezen nahý ve své domácí sprše s proříznutým hrdlem, 27 dalšími bodnými ranami a kulka do hlavy. Jodi nepřiznala vinu a tvrdila, že zabila Alexandra v sebeobraně. Její následný soud byl velkolepým divadlem, které dominovalo kabelovým zpravodajským sítím, protože svědčila na svou vlastní obranu a nabídla explicitní pohled na sex, lži a posedlost, které vedly k Alexandrově vraždě.

Jodi Arias: Tajemství spoluvězně premiéra v sobotu 8. srpna ve 22 hodin ET/PT na celý život.


Populární Problémy

Jak sundat dveře Jeepu. Jen málo vozidel se může rovnat celkové konvertibilitě Jeepu Wrangler. Řidiči Wrangleru mohou nejen sundat shora dolů, ale také mohou sundat dveře. To může snížit hmotnost vozidla a zlepšit ...

Jak získat žilnaté paže. Je to znak pořezaného těla. Kulturisté, profesionální zápasníci a další nadšení sportovci vždy vypadají, že mají vyboulené žíly. Nejjednodušší místo, kde vám vyskočí žíly a zviditelní se, je vaše předloktí, ...

Jeden malý krok; jeden obří moonball pro Wozniacki

Zde je návod, jak sledovat živý přenos dos Anjos vs Lee a všechny zápasy UFC Rochester v sobotu večer.

Roger Federer nedávno vyprávěl své vzpomínky na vítězství ve finále ATP v letech 2010 a 2011. Švýcarská legenda, která tentokrát v akci chybí, ocenila také kouzelnou atmosféru O2 Areny.