Živý stream Grinch Musical: Jak se dívat online zdarma

DR. PROSÍM

NBC DR. SUESS 'THE GRINCH MUSICAL-Na snímku: (l-r) Amelia Minto jako Cindy Lou, Matthew Morrison jako Grinch, Booboo Stewart jako Young Max

Další muzikál, který se bude vyrábět v televizi, je Grinchův muzikál Dr. Seusse v hlavní roli Matthew Morrison a vysílání ve středu 9. prosince ve 20 hodin ET/PT na NBC.

Pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat zde Grinch Musical! žít online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos NBC (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Grinch Musical! živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

loketní ortéza mcdavid

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného sledování, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Grinch Musical! žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos NBC (živě na vybraných trzích) a 40 dalších televizních kanálů. Dodává se s bezplatnou 3denní zkušební verzí, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat Grinch Musical! živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


„Grinch Musical!“ NáhledHrát si

Video Video související s živým přenosem hudby Grinch: jak sledovat online zdarma 2020-12-09T14: 00: 42-05: 00

Milovaná dětská kniha How the Grinch Stole Christmas ožívá v těchto prázdninách na NBC s dvouhodinovou produkcí Grinchův muzikál Dr. Seusse , natáčeno z Troubadour Theatre v Londýně v Anglii.

Podle tiskové zprávy NBC hraje Matthew Morrison mrzutý Grinch. Přidává se k němu Denis O’Hare jako starý Max, Booboo Stewart jako mladý Max a talentovaná mladá nováčka Amelia Minto jako Cindy-Lou Who. Producenti také sestavili soubor špičkových herců hudebního divadla z londýnského West Endu, aby dokončili obsazení.

Dr. Seuss je nesmazatelnou součástí všech našich životů a jsme nadšeni, že můžeme našim divákům přinést jevištní inscenaci „The Grinch Musical!“, Uvedl v prohlášení Doug Vaughan, výkonný viceprezident pro speciální programy společnosti NBC Entertainment. Je to perfektní doplněk k našim každoročním tradicím prázdninových programů a televizní vysílání, které si užije celá rodina.Hrát si

Video Video související s živým přenosem hudby Grinch: jak sledovat online zdarma 2020-12-09T14: 00: 42-05: 00

V tom, co byl pro nás všechny extrémně náročný rok, je nám ctí přinést letos v prosinci do domovů diváků trochu prázdnin, řekl Morrison. Mým přáním je přinést do této prázdninové sezóny kouzlo Who-ville, a přestože pandemie přináší určité problémy při uvádění jevištní produkce do života, jsme nadšeni, že můžeme představit novou verzi této sezónní oblíbené hry novým kreativním a nápaditým způsobem.

futuro pažní vzpěra

Příběh je o samotářském Grinchovi, který spikne ze své jeskyně na Mount Crumpit s výhledem na Who-ville o tom, jak nejlépe ukrást Vánoce Whos. Na Štědrý den se přestrojí za Santa Clause a připojí svého věrného psa Maxe jako soba, aby se vplížil do Who-ville a ukradl všechny dárky a ozdoby. Je ale docela překvapen, když vidí, že Whos se tolik nezajímají a slaví svátek s radostí a láskou bez dárků.

Kniha a texty muzikálu jsou od Tima Masona s hudbou Mela Marvina. Obsahuje písně You're a Mean One, Mr. Grinch a Welcome Christmas (Albert Hague & Dr. Seuss). Inscenace je od oceňovaného režiséra Maxe Webstera, který pro televizi režírovala vítězka BAFTA Julia Knowlesová, s dalším skriptovým materiálem od spisovatele Simona Nye, oceněného BAFTA, a představí kulisy uznávaného návrháře Petera Bingemanna.

Grinchův muzikál Dr. Seusse vysílá ve středu 9. prosince ve 20 hodin ET/PT na NBC.


Populární Problémy

Třiadvacetinásobná grandslamová vítězka čeká své první dítě se snoubencem Alexisem Ohanianem.

Shrnutí klíčových momentů z mistrovství Wimbledonu 2014, kde triumfovali Novak Djokovič a Petra Kvitová.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Grand Prix F1 70. výročí online zdarma, pokud jste ve Spojených státech.

Jak natáhnout semišové boty. Boty můžete snadno natáhnout, i když jsou vyrobeny ze skvěle jemného semiše. Protahovací sprej bezpečný pro semiš bude stačit, pokud se potřebujete trochu protáhnout. Pro náročnější práce investujte do ...

Analýza, proč bude Basel Open nejlepší příležitostí Rogera Federera vrátit se znovu.

Jak zjistit, zda je papoušek s hlavou jestřába pro vás to pravé. Papoušci s jestřábem v čele, známí také jako papoušci červeného vějíře, jsou jedineční a krásní ptáci s hravými, energickými osobnostmi. Vyznačují se fanouškem modrého a červeného peří ...