Přímý přenos Titans vs Patriots: Jak se dívat online bez kabelu

Getty New England Patriots hostí Tennessee Titans ve hře AFC Wild Card v sobotu večer. (Foto Silas Walker/Getty Images)Ve své první hře Wild Card od roku 2010 budou New England Patriots (12-4) hostit Tennessee Titans (9-7) na Gillette Stadium v ​​sobotu večer.

Začátek hry je naplánován na 20:15. ET a budou vysílány na národní úrovni na CBS. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Firesticku, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:jak pomoci vyléčit tenisový loket
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Kanál CBS Amazonu Prime

Pokud jste předplatitelem Amazon Prime nebo chcete zahájit 30denní zkušební verzi Amazon Prime zdarma , můžete sledovat živý přenos CBS prostřednictvím CBS All-Access Amazon Channel, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Sledujte CBS na Amazon Prime

Jakmile se zaregistrujete do kanálu Prime CBS, můžete na svém počítači sledovat živý přenos Titans vs Patriots prostřednictvím webových stránek Amazonu, nebo můžete sledovat telefon (kompatibilní s Androidem a iPhone), tablet, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.FuboTV

CBS (live in selected markets) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Titans vs Patriots na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Hulu s živou televizí

CBS (živé na vybraných trzích) je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

jak prát tenisky v pračce s předním plněním

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos Titans vs Patriots na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

CBS All-Access

Stejně jako kanál Amazon Prime CBS je to dobrá volba, pokud prostě chcete sledovat CBS a ne jiné kanály. To je nakonec stejné jako s možností Amazonu, pouze místo toho budete sledovat na digitálních platformách CBS:

Spusťte bezplatnou zkušební verzi CBS All-Access

live stream ze hry steelers reddit

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, můžete sledovat živý přenos Titans vs Patriots na vašem počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.


Náhled Titans vs Patriots

Titáni vstupují do této hry na konci své čtvrté sezóny 9-7 v řadě-ale tento tým se cítí jinak. Místo Marcuse Marioty nahradil Ryan Tannehill, který dal tomuto týmu jiskru. Derrick Henry dokončil sezónu jako nejlepší rusher v lize, získal 1540 yardů a zaznamenal 16 přistání. Henry má v průměru 5,1 yardů na nošení a půjde proti Nejlepší obrana NFL .

Patsovi to dovoluje Spěchá 95,5 yardů na hru, a pokud mohou obsahovat Henryho, může to být pro Tennessee dlouhá noc. Henry však nemusí být ochoten být zadržen - tato hra je ve stejný den jako jeho 26. narozeniny, takže on a jeho spoluhráči mohou být kvůli tomu ještě vylepšeni.

Tannehillův vznik byl v této sezóně jedním z lepších příběhů v lize a nebude muset záviset pouze na Henrym. Bude mu nápomocen v rozehrávce. Rookie A.J. Brown měl vynikající sezónu, chytil 52 přihrávek na 1051 yardů a osm přistání a zdá se, že on a Tannehill mají dobrou chemii.

Hlavní trenér Tennessee Mike Vrabel, který vyhrál tři Super Bowly jako hráč s New England Patriots, se utká se svým bývalým lídrem v Bill Belichick, ale nezaměřuje se na svou minulost s New England - soustředí se na to, jak dobří jsou Patriots v současnosti.

tenisový míček

Nejde o moji kariéru, o mých osm let v Nové Anglii, Řekl Vrabel tento týden . Jedná se o Titány a naši přípravu jít tam nahoru a postavit se týmu, který za posledních pět let vyhrál tři Super Bowly. V tomto rozpětí jsou doma 8: 0. Mají obranu č. 1, mají nejlepšího trenéra, mají nejlepšího rozehrávače, takže je to docela výzva. Nemýlí se.

Dokonce i po mít období dolů , Tom Brady je stále Tom Brady, a zatímco jeho oblíbený cíl v Julian Edelman byl řešení zranění v této sezóně spolehlivý široký přijímač prošel všemi, a má třetí 1 000+ yardů přijímání sezóně své kariéry, aby to ukázal.

Tato sezóna však byla o obraně Nové Anglie. Dovolili a liga-minimum 12,2 bodu na zápas E, a byli oportunističtí, zaznamenali pět přistání a zároveň vsítili 47 pytlů a 25 nejlepších zákroků v lize.

Pats jsou v této sezóně doma 6: 2, zatímco Titáni 5: 3 na silnici.


Populární Problémy

Jak vyrobit banánový krém. Banánový krém je lahodná svačinka, která je často zdravější alternativou dortů a jiných sladkostí. Můžete ho udělat jako první krok banánového krémového koláče, podávat na sušenkách nebo sušenkách, nebo ho jíst jen tak obyčejně ....

Bazén může být skvělým doplňkem velkého dvora, ale jeho instalace není zdaleka projektem pro kutily. Ve většině měst vám nebude povoleno stavět bazén sami, protože na stavbu musí dohlížet licencovaný stavitel, aby ...

Barevné kontaktní čočky jsou dekorativní doplňky nošené na rohovce oka. Předpisové kontaktní čočky jsou zdravotnická zařízení, která korigují váš zrak. Nepředepisující kontaktní čočky jsou čistě na ozdobu. Chcete -li dosáhnout nejlepších výsledků, vyberte ...

Nebraska potřebuje vítězství v kvalifikaci na mísu a v pátek se utká s nedalekým soupeřem Iowou. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Rýma může být při řešení nepříjemná, rušivá a frustrující. Ačkoli je někdy způsobeno sezónními změnami nebo alergiemi, rýma může být také příznakem hlubších nemocí, jako je nachlazení, infekce dutin nebo ...