Halep si konečně zajišťuje v Pekingu pořadí č.1

Simona Halep - oříznuta

Simona Halep na China Open

kde koupit tenisovou loketní ortézu

Simona Halepová si konečně poprvé připíše žebříček WTA na jedničku poté, co v sobotu porazila Jelenu Ostapenkovou 6-2 6-4Â a dostala se do finále China Open.

Před svým posledním čtyřem remízou v Pekingu dosáhla Halepová v roce 2017 třikrát na vítězství v žebříčku, ale pokaždé neuspěla.

Nejbolestivější z těch téměř chybějících přišlo na Roland Garros v červnu, kdy Rumun prohrál finále French Open s Ostapenkem poté, co vedl o set a o přestávku.

Přesto to byl při této příležitosti jiný příběh, protože šestadvacetiletá Halepová pokračovala ve skvělém týdnu, který už ji viděl pomstít nedávné ztráty Marii Šarapovové a Darii Kasatkině.

V důsledku jejího triumfu nyní Halepová nahradí v pondělí Garbine Muguruzaovou jako světovou jedničku. Je první Rumunkou, která dosáhla na první místo v žebříčku WTA.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat Giants vs Eagles online bez kabelu

Zde je návod, jak sledovat živé přenosy Seattle Sounders vs Toronto FC online, pokud žijete ve Spojených státech.

Jak podávat zmrzlinu. Zmrzlina je krémový, bohatý mražený dezert, který se skládá z ochucených a slazených mléčných tuků. Tento lahodný dezert je hitem již po staletí a spousta milovníků zmrzliny vytvořila způsoby, jak zmrzlinu vyrábět ...

Jak používat alternativní zvuk při spuštění pro Gamecube. Zde je návod, jak vytvořit alternativní zvuk při spuštění pro Nintendo Gamecube. Mějte svůj ovladač Gamecube připravený v ruce.