Jak se dívat na Valspar Championship 2019 online bez kabeluPALM HARBOR, FL - 11. března: Paul Casey z Anglie pózuje s trofejí Valspar Championship poté, co vyhrál na hřišti Innisbrook Resort Copperhead Course 11. března 2018 v Palm Harbor na Floridě. (Foto Sam Greenwood/Getty Images)

PGA Tour se chystá tento víkend každoročně zastavit v Palm Harbor na Floridě (severozápadně od Tampy) na Valspar Championship.

Angličan Paul Casey loni vystřelil 10 pod par, aby vyhrál tento turnaj jedním úderem jak nad Patrickem Reedem, tak s tehdy znovu se probouzejícím Tigerem Woodsem, který byl v počátečních fázích divokého comebacku před dalším zraněním. Vítěz letošního turnaje má získat chladných 1 206 000 $ z možné peněženky v hodnotě 6,7 milionu $.

Pokrytí mistrovství Valspar bude vysíláno na Golf Channel (čtvrtek-neděle) a NBC (sobota-neděle), zatímco PGA Tour živě bude mít také denní, celodenní pokrytí vybraných skupin a hráčů.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos z turnaje na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení:

Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte Valspar Championship prostřednictvím PGA Tour Live Amazon Channel , který bude mít celodenní pokrytí (od čtvrtka do neděle) vybraných skupin a hráčů. To je jiné - a rozsáhlejší - než televizní vysílání.

Jakmile se zaregistrujete pro kanál Amazon Prime i PGA Tour Live, můžete sledovat kompletní zpravodajství z Valspar Championship živě na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu nebo můžete sledovat telefon (kompatibilní s Androidem a iPhone), tablet , Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

FuboTV

Chcete-li sledovat živý přenos televizních přenosů, Golf Channel a NBC (dostupné na většině trhů naživo) jsou dva z 85 živých televizních kanálů zahrnutých v hlavním balíčku FuboTV, který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Valspar Championship na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů : Všechny čtyři zahrnují NBC (živé na vybraných trzích), zatímco tři horní balíčky zahrnují Golf Channel.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue (vyberte Spustit streamování v pravém horním rohu) a poté můžete sledovat živý přenos Valspar Championship na svém počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

stolní tenis forhend topspin

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně Golf Channel a NBC (k dispozici naživo na většině trhů).

Hulu můžete zahájit předplatným Live TV přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Valspar Championship na svém počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch , Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

tenisové bodování a pravidla

Náhled na mistrovství Valspar 2019

Tento víkend bude těžké po dramatu z minulého víkendu. Vítěz minulého týdne THE PLAYERS Championship, Rory McIlroy, se této víkendové akce nezúčastní. McIlroy skončil o víkendu 16 pod na TPC Sawgrass (Ponte Vedra Beach, FL), včetně 2 pod 70 ve finálovém kole, aby odložil Jima Furyka o vítězství na jeden úder.

Casey se chce připojit k exkluzivní společnosti, když odpaluje během úvodního kola ve čtvrtek. Pouze dva hráči vyhráli turnaj vícekrát v historii, K. J. Choi (2002, 2006) a Retief Goosen (2003, 2009). Mezi další předchozí vítěze této akce patří Adam Hadwin v roce 2017, Charl Schwartzel v roce 2016 a Jordan Spieth v roce 2015.

Nějaký pozoruhodná historie místa pro víkendové mistrovství Valspar. Kurz Copperhead, který se nachází jen něco málo přes 20 minut od centra města Tampa, byl poprvé otevřen v roce 1972, ale před turnajem 2016 prošel rekonstrukcí 4,5 milionu dolarů.

Populární výběr odborníků pro tento víkend jsou Jon Ramm a Sergio Garcia.

Zde jsou pozoruhodné odpaliště ve čtvrtek ráno:

8:24 ET:
Patrick Reed, Henrik Stenson, Sergio Garcia

13:03 ET:
Dustin Johnson, Paul Casey (obhájce titulu), Gary Woodland

13:14 ET:
Brandt Snedeker, Bubba Watson, Jim Furyk

Zbytek odpališť ve čtvrtek najdete tady .

Aktuální světová jednička Dustin Johnson vede pole, kterému citelně chybí hvězdná síla. Letos je to Johnsonovo druhé vystoupení v této konkrétní události.

Navzdory výrazným změnám v plánování PGA Tour, které oslabily pole pro tuto událost, Valspar souhlasil s rozšířit sponzorství titulu akce do roku 2025. Společnost zabývající se barvami-vlastněná společností Sherwin-Williams-je sponzorem akce od roku 2014.


Populární Problémy

První držení dítěte může být o nervy, zvláště pokud si nejste jisti, jak to udělat nejlépe. Existuje několik různých způsobů, jak držet dítě, přičemž jedním z nejběžnějších je držení kolébky. Tato bezpečná pozice, ...

Jak cestovat autem s kojencem. Řízení s kojencem může být stresující, zvláště pokud je vaše cesta dlouhá. Pečlivé plánování vám pomůže vyhnout se běžným nástrahám a učinit cestu co nejplynulejší. Přejděte dolů na krok 1 a ...

Violetta Degtiareva Moskva, 22. ledna (IANS) Talentovaná ruská tenistka Violetta Degtiareva, přezdívaná další Anna Kournikova, za ni.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Gustafsson vs Smith a všechny boje UFC Stockholm online.

Zde je návod, jak sledovat online Anthony Pettis vs Donald 'Cowboy' Cerrone a všechny přípravné zápasy UFC 249, pokud nemáte kabel.

Zde je vše, co potřebujete vědět o ceně UFC PPV o ESPN Plus, speciální nabídce balíčků a dalších nákladových informacích.