Přímý přenos Michigan vs Texas Tech: Jak sledovat online zdarma

Michigan vs Texas Tech Předpovědi a tipy

Getty DES MOINES, IOWA - 23. BŘEZEN: Isaiah Livers #4 z Michigan Wolverines slaví se svými spoluhráči proti týmu Florida Gators během druhého poločasu druhého kola hry basketbalového turnaje mužů NCAA 2019 ve Wells Fargo Arena 23. března 2019 v Des Moines, Iowa. (Foto: Jamie Squire/Getty Images)

Semeno č. 2 Michigan Wolverines (30-6; Big Ten Conference at-large) nastoupilo na 3. místo semene Texas Tech Red Raiders (28-6; Big 12 Conference at-large) v zápase West Region Sweet 16 na Středisko Honda Center v Anaheimu v Kalifornii jako turnajové akce NCAA 2018-19 pokračuje ve čtvrtek večer.

Hra je naplánována na začátek v 9:39 ET ET ET a bude vysílána na CBS . Pokud však nemáte kabel, můžete se zaregistrovat k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu, které vám umožní sledovat CBS na vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení:

tenisová loketní kytara

Amazon PrimeHulu

jak funguje tenisové skóre

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně CBS (živě na vybraných trzích). Zahrnuty jsou také TNT, TBS a TruTV, což znamená, že můžete sledovat všechny ostatní turnajové hry NCAA.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Michigan vs Texas Tech Preview

Basketbalový styl Wolverines jim v březnu pomohl. Hlavní trenér John Beilein vytvořil kulturu, která dokázala všechno, jen ne vyhrát národní šampionát

sušení tenisek v sušičce

Starší strážce Chris Matthews je hlavní součástí houževnatosti obranná mentalita díky čemuž Michigan soutěží o to, aby šel ještě jednou hluboko.

Myslím, že ta hrdá část začala loni v létě, když tu kluci hráli jeden na jednoho od východu do západu slunce. Nikdo nechtěl být tím chlapem, který byl v rozpacích a mluvil o tom den poté. To je důvod, proč jsme zamkli.

Michigan a Texas Tech jsou dva nejlepší a nejefektivnější obranné týmy ve vysokoškolském basketbalu, uvádí KenPom.com. Každý z nich má pořadí č. 1 a č. 2.

První dvě hry pro každý tým během letošního turnaje NCAA byly tak trochu hračkou. Michigan křižoval Montana 74–55 a poté v kole 32 porazil Floridu 64–49. Druhým strážcem týmu Wolverines 6 stop-5 byl Jordan Poole, který vedl tým v bodování proti Floridě s 19 body; také jediný Wolverine, který dosáhl dvouciferných čísel.

Texas Tech má velmi podobnou cestu. Red Raiders si snadno poradili se severním Kentucky 72-57 a poté v kole 32 překvapivě překonali četu Buffala Nate Oats 78-58. Bulls byli po zahájení turnaje skvělou volbou a dominovali ve hře MAC, ale obrana Red Raiders se rojila v nich, což dokazuje jejich hodnotu jako skutečného uchazeče o Final Four.

giro d'italia 2017 televizní zpravodajství USA

Pro Texas Tech to začíná a končí jeho nejlepším hráčem, Jarrettem Culverem. Druhý strážce 6 stop-5, průměrný průměr 18,8 bodu na zápas v této sezóně, nastřílel 29 proti Norům, než navázal 16-bodovým výkonem proti Bulls minulou neděli.

Vítěz Michigan vs Texas Tech bude hrát v Elite Eight vítěze Gonzaga vs Florida State. Tato hra se také odehraje v Honda Center a bude vysílána na TBS.


Populární Problémy

Jak vyrobit šíp a kopí z břidlice. Takže chcete být lovcem z doby kamenné, lučištníkem nebo jen vyrábět skvělé zbraně? Pak čtěte dál. Vyhledejte nějakou břidlici (plochý kámen používaný k výrobě střešních tašek).

Jak si užít léto (dospívající dívky). Když se blíží léto, možná nevíte, co dělat s veškerým volným časem na rukou. Naštěstí v nadcházejících měsících existuje spousta způsobů, jak bojovat s nudou. Zkuste se dostat ven a ...

Jak odebrat řádek PICC. PICC (periferně zavedený centrální katétr) je typ katétru, který je normálně zaveden do horní části paže. Linka PICC je bezpečný a stabilní způsob podávání intravenózních (IV) léků. Může zůstat v těle po ...

Roger Federer bude doufat, že dovede tým Evropy k vítězství, když v dnešním zápase dvouhry nastoupí proti velce sloužícímu Johnovi Isnerovi! .

Jak zjistit, zda máte citlivou pokožku. Správná péče o pleť je důležitá a při výběru produktů pro péči o pleť je důležité vzít v úvahu váš typ pokožky. Je obzvláště důležité zjistit, zda máte citlivou pokožku, protože ...