Jak se chovat jako Fleur Delacour z Harryho Pottera

Chtěli jste někdy vědět, jak se chovat jako ta elegantní francouzská dívka Fleur Delacourová z Harryho Pottera? Kromě magie jsme pro vás připraveni!

Kroky

 1. Obrázek s názvem Chovej se jako Fleur Delacour z Harryho Pottera Krok 1

  1 Začněte být divný. Toto je lidštější krok. Fleur Delacour je francouzština, takže toto je ten nejnutnější krok. 'Slip' ve francouzských/anglických slovech ve vašich větách. Přečtěte si také o Francii, jaká je dnes, abyste věděli něco o pozadí, ale nepíšete výzkumnou práci! Pokud můžete, zkuste se ve škole naučit trochu francouzsky nebo si přečtěte knihu o tom, jak se jazyk naučit. Ve skutečnosti nemluvte francouzským přízvukem, kromě toho, co jste si přečetli, protože díky tomu můžete vypadat jako pozér, něco, čím Fleur není.
 2. Obrázek s názvem Chovej se jako Fleur Delacour z Harryho Pottera Krok 2

  2 Získejte čistou kůži. Fleur je nádherná a nikdy by neměla zit. Pokud něco, zkuste nasadit nějaký korektor. Pokud je obrovský, žlutý a naplněný ickem, nechte si jej ošetřit co nejdříve.
 3. Obrázek s názvem Chovej se jako Fleur Delacour z Harryho Pottera, krok 3

  3 Jednat nóbl. Žádná závrať nebo pošetilost, nebo budete rychle identifikováni jako pozér. Buďte hrdí na svou kulturu. Kráčejte se vztyčenou hlavou, ale ne příliš vysoko, aby to vypadalo nepříjemně.
 4. Obrázek s názvem Chovej se jako Fleur Delacour z Harryho Pottera Krok 4

  4 Mějte dobře upravené nehty, lesklé vlasy a základní líčení.
 5. Obrázek s názvem Chovej se jako Fleur Delacour z Harryho Pottera, krok 5

  5 Zkuste také jít na internát, soukromou školu nebo gymnázium. Tyto typy škol se obecně snaží, abyste byli více disciplinovaní.
 6. 6 Pokud to není možné, oblékněte se ve veřejné škole trochu formálněji než pot a tričko. Vyzkoušejte hezké kalhoty, oblékněte si modrou pro Beauxbatony, sukni (nebo tmavé džíny, pokud je tento krok příliš formální) a pólo, oxford, svetr atd. Buď s čistými teniskami (ne tenisky, ale tenisky, které jsou trochu elegantnější) nebo pěkné žabky, krátké podpatky, boty atd.
 7. Obrázek s názvem Chovej se jako Fleur Delacour z Harryho Pottera, krok 7

  7 Být blonďatá. Fleur má stříbřitě blond vlasy. Pokud se snažíte chovat jako ona, obarvěte ji na platinovou blondýnku z krabice nebo to udělejte. Pokud jsou vaše vlasy hnědé, přineste alespoň medový melír. Pokud si nechcete barvit vlasy, tak nemusíte.
 8. Obrázek s názvem Chovej se jako Fleur Delacour z Harryho Pottera, krok 8

  8 Pokud se právě oblékáte jako ona na Halloween nebo kostýmní večírek, pořiďte si platinovou blonďatou, dlouhou paruku. Ale cokoli, co není blond, nebude klasifikováno jako Fleur.
 9. Obrázek s názvem Chovej se jako Fleur Delacour z Harryho Pottera, krok 9

  9 Mluvte, jako byste byli Fleur a měli její koníčky a zájmy. Když vám někdo položí otázku, použijte příklad: „Co jste dnes dělali?“ neříkej nic. Neodpovídejte však ani podivínskou odpovědí Harryho Pottera („Dnes jsem se naučil docela okouzlující kouzlo!“). Místo toho se zdvořile usmějte a řekněte více: „Měl jsem prostě nádhernou francouzskou večeři a přečetl si svou historii.“ Buďte upřímní a uvážliví, ale nesmírně romantičtí a dívčí.
 10. Obrázek s názvem Chovej se jako Fleur Delacour z Harryho Pottera, krok 10

  10 Zbožňuj svoji sestru, pokud ji máš. Rozmazlujte ji výlety do obchoďáku, nechejte si udělat nehty společně, nebo jí jen přečtěte knihu (pokud je mladá). Ujistěte se, že vás miluje a řekne vám vše o svém životě, jako byste byli jedním z jejích opravdu dobrých přátel.
 11. Obrázek s názvem Chovej se jako Fleur Delacour z Harryho Pottera, krok 11

  jedenáct Mít přítele. Když Fleur zestárne, vdá se za Billa, ale vzhledem k tomu, že s největší pravděpodobností jste příliš mladá na to, abyste se vdala, pořiďte si přítele (nemusí to být „nejžhavější chlap ve škole“) a buďte mu extrémně oddaní (podle věku). Vždy s ním mluvte jako s přítelem. To však není nutné. Pokud nemáte rádi kluky, nenuťte se do jednoho.
 12. Obrázek s názvem Chovej se jako Fleur Delacour z Harryho Pottera, krok 12

  12 Navštivte kurz bojových umění. Fleur bojuje s úšklebky a útěky, přežije mučení a nakonec bojuje ve velké bitvě. Pokud opravdu chcete být jako Fleur, budete se muset naučit kopat do zadku.
 13. Obrázek s názvem Chovej se jako Fleur Delacour z Harryho Pottera, krok 13

  13 Jste chytří. Jak se píše v knihách, Fleur spolu se svými dalšími studenty seděla u stolu Ravenclaw a přečetla si, jak být jedním z nich, pokud ještě nejste. Být chytrý neublíží, víš. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Udělal jsem to jako žert svému příteli Potterheadovi, ale ona mi začala říkat Phlegm. Upustil jsem akt, ale ona nepřestane. Co bych měl dělat? Buďte na sebe hrdí. Fleur se nestarala, když jí Weasleyovi říkali hlen, ale pokud vám to tak vadí, zavolejte je.
 • Otázka Pokud by Fleur Delacourová odešla do Bradavic, ve kterém domě by podle vás mohla být? Jak naznačuje článek, Fleur by pravděpodobně byla v Ravenclaw pro její chytrost a zájmy v učení.
 • Otázka Co když nemám žádné sourozence? To je v pořádku. Buďte loajální a ochotni udělat cokoli, abyste pomohli svým přátelům.
 • Otázka Ve které knize je a používá nějaký make -up? Modrý Fleur Delacourová se poprvé objevila ve filmu Harry Potter a Ohnivý pohár, poté se stala manželkou Billa Weasleye v Relikviích smrti.
 • Otázka Proč bys měla být blondýna? Nemusíte; byla to jen možnost, protože Fleur je blond a vlasy vám mohou pomoci dostat se do postavy.
 • Otázka Je Fleur vždy laskavá k ostatním? Ary Brightman Obvykle. Mám pocit, že by byla trochu drzá kolem lidí, kteří ji nemají rádi.


Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Přečtěte si Harryho Pottera. Nemá smysl být postavou, o které nic nevíš!
 • Nemluvte běžně o Harrym Potterovi ani o pojmech Harryho Pottera. Lidé vás začnou otravovat.
 • Například: Možné = poh-ssi-bl.
 • Slova vyslovujte trochu jinak než ostatní lidé.
 • Neříkejte lidem, že se chováte jako Fleur, nebo si o vás budou méně myslet.
 • Ta = ona
 • Například:
 • Směšné = ree-dik-u-los.

reklama

Varování

 • Fleur někdy uráží lidi náhodou (například říká, že oblíbený zpěvák paní Weasleyové byl špatný). Zkuste být zdvořilí.
 • Nenuťte se mít rád kluky! Fleur se nemohla starat o Billa, když jí bylo 11, ani tobě.
 • Pokud se vás někdo zeptá, jestli se chováte jako Fleur, odmítněte to. Budou vás škádlit a dělat si z vás legraci, a to není moc hezké. Ignorujte je, když se smějí
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Francouzský přízvuk
 • Francouzská slovní zásoba
 • Blond vlasy
 • Krásná tvář
 • Mírná znalost Francie
 • Slušné oblečení

Populární Problémy

Jak zacházet s okřídlenou lopatkou. Stav známý jako okřídlená lopatka (WS) způsobuje zřetelně vyčnívající lopatku, která vypadá trochu jako pahýl křídla, a může také způsobit lokalizovanou bolest a omezený pohyb horní části těla. Existují...

Kampaň Rafaela Nadala Citi Open 2021 skončila ve čtvrtek porážkou třetího kola Lloydem Harrisem.

Dvacetinásobný vítěz Major Roger Federer uskuteční svůj očekávaný návrat na katarském ExxonMobil Open v Dauhá, který se bude hrát od 8. do 13. března.

Tomicovy komentáře byly možná sarkastické, ale když jsem to naposledy zkontroloval, sarkasmus nebyl nezákonný.

USA a Nizozemsko se v neděli setkají ve finále mistrovství světa žen. Zde je návod, jak sledovat živý přenos zápasu online bez kabelu v USA.