Jak se chovat jako bohatá dívka

Každý chce být úspěšný a vydělávat peníze. Ale i když ještě nevyděláváte spoustu peněz, stále můžete hrát roli bohaté dívky. To, čím bohatí lidé vynikají, nejsou ve skutečnosti jejich peníze - je to jejich životní styl a sebevědomý způsob, jakým mluví, oblékají se a jednají. Provedením několika jednoduchých změn ve svém životě můžete vyniknout stejným způsobem, aniž byste změnili, kdo ve skutečnosti jste.

jak hrát rakety ve čtyřhře

Část 1 ze 2: Jednat Rich

 1. Obrázek s názvem Chovej se jako bohatá dívka Krok 1

  1 Buďte sebevědomí a uvolněni. Můžete mít nejdražší oblečení a doplňky, ale pokud nemáte důvěru, nic to neznamená. Zkuste si poslechnout svou oblíbenou hudbu, než se dostanete do sociální situace, usmějte se a postavte se zpříma a navažte oční kontakt s lidmi. Díky tomu budou lidé vědět, že jste sebevědomí a přátelští a budete vypadat jako milion dolarů.
  • Chcete -li se uvolnit, dýchejte nosem čtyři sekundy a nosem čtyři sekundy.
  • Než se dostanete do situace, kdy potřebujete zvýšit sebevědomí, zamyslete se nad dobou v minulosti, kdy jste měli velký úspěch. Možná váš sportovní tým vyhrál velkou hru, nebo jste dostali A na obtížném testu nebo papíru. Pak se zamyslete nad tím, jak jste se díky tomu cítili, a nad sebevědomým způsobem, jakým jste poté mluvili a jednali, když jste to říkali přátelům nebo rodině. Přeneste stejný sebevědomý postoj do své aktuální situace.


 2. Obrázek s názvem Chovej se jako bohatá dívka Krok 2

  2 Buďte zdvořilí a používejte vynikající způsoby. Bohatí lidé jsou často vychováváni k dobrému chování. Může se to zdát jednoduché, ale jen pamatovat si na „prosím“ a „děkuji“ v mnoha sociálních situacích je dlouhá cesta. Můžete dodržovat pravidla pro správné chování ke stolu a další etiketu, ale nejlepší, co můžete udělat, je být laskavý k ostatním. Pokud máte pochybnosti, pamatujte na „společné dobro nad individuálním ziskem“. Jinými slovy, mluvte a jednejte tak, abyste ostatní měli před sebou.
  • I když s někým nesouhlasíte, zdvořilý způsob, jak odpovědět, je ukázat, že jste poslouchali tím, že začnete „já chápu, co tím myslíte, ale ...“, a ne jen „nesouhlasím“.
 3. Obrázek s názvem Chovej se jako bohatá dívka Krok 3

  3 Rozvíjejte svou slovní zásobu a mluvte jasně. Jedna z prvních věcí, kterých si na vás ostatní mohou všimnout, je způsob, jakým mluvíte. Dobře vychovaní a respektovaní lidé používají jasný, inteligentní jazyk s velkou slovní zásobou. Vyjádřete svá slova, když budete mluvit a číst více, abyste si vytvořili slovní zásobu.
  • Naučte se nové slovo každý den snadno pomocí kalendáře za den nebo online slovníku.
 4. Obrázek s názvem Chovej se jako bohatá dívka Krok 4

  4 Přečtěte si o aktuálních událostech. Přečtěte si úvodní stránku novin nebo online zpravodajského serveru každý den. I když nemluvíte o aktuálních událostech se svými přáteli, rozvoj povědomí o světě mimo vaši komunitu je znakem vzdělání a světskosti.
  • Použijte web nebo aplikaci s přehledem novinek nebo sledujte své oblíbené zpravodajské zdroje na sociálních médiích, abyste měli přehled o aktuálních událostech.
 5. Obrázek s názvem Chovej se jako bohatá dívka Krok 5

  5 Zaměřte se na vzdělávání. Znalosti a vzdělání jsou charakteristickými znaky bohatých. Bez ohledu na to, kde se v životě nacházíte, zaměřte se na další vzdělávání- ať už jde o dokončení střední školy nebo GED, dokončení 2- nebo 4letého vysokoškolského studia nebo návrat do školy pro magisterský nebo doktorský program. Dávejte pozor ve třídě a věnujte práci, která je nezbytná k tomu, abyste vynikli v různých předmětech. Díky vzdělání nejen vypadáte jako bohatí; je to první krok ke skutečnému vydělávání peněz později v životě.
  • Pokud máte potíže se soustředěním na školní práci, kupte si roztomilé nové plánovače a sešity, které vám pomohou zvládnout čas a domácí úkoly. Pak se odměňte za dobré známky novým oblečením, manikúrou nebo něčím jiným, co byste rádi měli.
 6. Obrázek s názvem Chovej se jako bohatá dívka Krok 6

  6 Najděte si nové koníčky. Bohatí lidé mají často pro každou činnost mnoho koníčků a sociálních kruhů. Můžete to také snadno provést, často s malými až žádnými penězi. Zkuste se připojit k novým klubům nebo třídám nebo ke sportům, které často hrají bohatí lidé, jako je golf, tenis, pólo, plachtění nebo posádka. Poznáte nové přátele, naučíte se nové dovednosti a získáte důvěru v něco, o čem jste si možná nikdy nemysleli, že byste byli dobří.
  • Pokud se nemůžete připojit k novému klubu nebo sportu, začněte něco sbírat. Může to být cokoli! Sbírání představuje příjemný a často levný způsob, jak se snadno stát odborníkem na cokoli, co sbíráte, což je pro ostatní lidi působivé a dá vám to o čem mluvit.
 7. Obrázek s názvem Chovej se jako bohatá dívka Krok 7

  7 Udělejte si čas na dobrovolnictví. Bohatí lidé šplhají po společenském žebříčku tím, že dobrovolně věnují svůj čas hodným příčinám. Poznávají nové lidi a dělají něco dobrého pro své komunity. Můžete se připojit ke skupině, jako jsou skautky, Habitat for Humanity nebo Big Brothers Big Sisters, nebo se přidat jako dobrovolník do místní organizace a dosáhnout stejného respektu a společenského postavení jako bohatý člověk. reklama

Část 2 ze 2: Vypadá bohatě

 1. Obrázek s názvem Chovej se jako bohatá dívka, krok 8

  1 Upravte si vlasy. Nechte se pravidelně ostříhat a upravte jej způsobem, který vám lichotí a snadno se udržuje. Například elegantní culík vypadá skvěle na kulatých tvářích, zatímco oválné tváře se dobře hodí k tupým třeskům a rovným vlasům.
  • Zajděte si do salonu nechat si udělat vlasy, zvláště pokud si je barvíte. Vaše vlasy budou vypadat mnohem elegantněji, když si je necháte udělat profesionálem.
 2. Obrázek s názvem Chovej se jako bohatá dívka, krok 9

  2 Pečujte o svou pokožku. Bohaté dívky často vypadají, jako by měly bezchybnou pleť. Postupujte podle rutiny péče o pleť, jako je sada tří kroků čisticího prostředku, toneru a zvlhčovače. Jezte hodně ovoce, zeleniny a ořechů, aby vaše pokožka zářila a vypadala zdravě zevnitř ven.
  • Snadný způsob, jak vypadat úžasně, je jednoduše se pořádně vyspat! Zaměřte se na 8-9 hodin v noci. I když je to o něco více nebo méně, držte se stejného počtu hodin každou noc a zkuste jít spát a vstávat přibližně ve stejnou dobu, dokonce i o víkendech.
 3. Obrázek s názvem Chovej se jako bohatá dívka Krok 10

  3 Vkusně naneste make -up. Pokud rádi nosíte make -up, udržujte jej jednoduchý a elegantní. Může dodat extra lesk běžnému oblečení a vylepšit váš vzhled. Pamatujte: Pokud jde o líčení, méně je více! Malý základ smíchaný s rozjasňovačem, korektorem a řasenkou je často vše, co potřebujete k vylepšení vaší přirozené krásy.
  • Najděte základ, který odpovídá vašemu tónu pleti, a rovnoměrně jej promíchejte, aniž byste ho zapékali. Pokud používáte tvářenku, nejlépe funguje právě to nejmenší množství nanesené na kulatou část vaší tváře. Díky oční linii jen nejtenčí možná linie podél horního víčka vytváří elegantní vzhled, který stále krásně definuje vaše oči.
 4. Obrázek s názvem Chovej se jako bohatá dívka, krok 11

  4 Noste méně šperků, ne více. Stejně jako make -up, šperky mohou opravdu zvýšit váš outfit. Ale více prstenů, náramků a visacích náušnic, které se nosí současně, je přehnané. Udržujte to jednoduché a elegantní s jedním nebo dvěma pěknými šperky, které doplní váš outfit a dodají mu elegantní vzhled.
  • Nemusíte rozbít banku, abyste si mohli vzít nějaké pěkné šperky. Malé obruče nebo cvočky pro vaše uši fungují s jakýmkoli oblečením. Perlový náhrdelník je klasický bohatý dívčí vzhled a můžete najít imitace perel za rozumné ceny. Zlatý řetízek se šarmem je další klasika, která vypadá dobře k džínám a tričku i k malým černým šatům.
 5. Obrázek s názvem Chovej se jako bohatá dívka, krok 12

  5 Zuby vybělte bílými proužky. Bohaté dívky si mohou dovolit profesionální bělící procedury u svých zubařů, ale pokud chcete dosáhnout stejného vzhledu zářivě bílých zubů, doma to zvládnete za méně s bělícími proužky, zubní pastou a ústní vodou.
 6. Obrázek s názvem Chovej se jako bohatá dívka Krok 13

  6 Opakujte si často lak na nehty. I když si nemůžete dovolit každý víkend manikúru, ujistěte se, že máte nehty ostříhané, pilované a leštěné a váš lak je svěží. Použijte vrchní lak na barvu nehtů, aby vám déle vydržel.
 7. Obrázek s názvem Chovej se jako bohatá dívka Krok 14

  7 Pořiďte si kvalitní, klasické oblečení. Abyste měli draze vypadající, poskládaný outfit, nemusíte kupovat značkové štítky, které nosí bohaté dívky. Nakupování v obchodech je skvělý způsob, jak najít stylové oblečení, které nebude tolik stát.
  • Založte svůj šatník na klasických separátech, které můžete kombinovat pomocí neutrálních barev. Pak je můžete okořenit barevným trendovým předmětem nebo dvěma. Když se trendy změní, vaše spolehlivé základy budou stále s vámi.
  • Zkuste dodržovat „třetinové pravidlo“. Kupte si třetinu oblečení, které běžně děláte, ale utratte za něj třikrát tolik. Místo toho, abyste měli několik levných párů kalhot, které vám úplně nesedí, utratte tyto peníze za jeden perfektně padnoucí pár, který můžete nosit všude.
 8. Obrázek s názvem Chovej se jako bohatá dívka Krok 15

  8 Udržujte své boty a oblečení čisté. Bez ohledu na kvalitu vašeho oblečení a obuvi budou v dobrém stavu vypadat mnohem elegantněji. Leštěním obuvi a čištěním, žehlením a válením oděvů na chlupy budete vypadat skvěle. Lidem imponuje příslušenství, které vypadá dobře, bez ohledu na značku. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Můj přítel hraje tenis, má služku, cestuje všude, má docela velký dům, má dobré známky a vychování. Znamená to, že je bohatá, i když tu část neobléká? Mohla by být. Lidé, kteří jsou opravdu bohatí, často necítí potřebu hledat nebo jednat tak, aby to dokázali ostatním.
 • Otázka Jsou zaseknuté bohaté děti? Jako u všech lidí to závisí. Nikdy neodsuzujte někoho čistě na základě jeho ekonomického postavení.
 • Otázka Co když chci větší respekt? Nenechte lidi, aby o vás říkali negativní komentáře. Postavte se a postavte se. Získejte podpisový pohled a promítněte svůj hlas. Mějte vždy vtipný návrat a nenechte věci, aby se k vám dostaly.
 • Otázka Musím při značném jednání nosit značkové oblečení? Vaše šaty by měly mít barvu, která odpovídá vašemu tónu pleti a odpovídá tvaru vašeho těla. Látka by měla mít dobrou kvalitu, díky které budete svým způsobem vypadat elegantně. To je opravdu vše, co potřebujete vědět, návrhářské značky nejsou nutné.
 • Otázka Záleží na tom, jak drahý je můj makeup? Ne. Záleží jen na tom, jak se chováš. S minimálním make -upem můžete vždy vypadat krásně.
 • Otázka Co mohu dělat, když nesmím používat make -up? Užijte si skvělou rutinu péče o pleť. K vylepšení přirozených řas použijte čistou řasenku a BB krém pod oči.
 • Otázka Co když jsem ve skutečnosti bohatý, ale lidé to nevědí? Lidé si myslí, že jsem chudý, protože mě většina těchto věcí nezajímá, ale jsem velmi bohatý. Jak jim mám říct, aby mě nechali na pokoji? Prostě je ignorujte. Je dobře, že tě nezajímají takové povrchní věci. Na tom, být chudý, není nic špatného, ​​stejně jako to, že jsi bohatý, tě nedělá výjimečným. Když je budete ignorovat, uvidí, že se k vám nemohou dostat, a pravděpodobně přestanou.
 • Otázka Co když se stanu šikanou, protože jsem bohatý? Kuyuko Pokud vám lidé říkají neslušné věci na základě vašeho ekonomického stavu, ignorujte je. Pokud budou pokračovat, zkuste se postavit za sebe s vtipným návratem. Pokud to nefunguje, řekněte jim, aby přestali. Pokud problém stále není vyřešen, upozorněte na situaci příslušný orgán.
 • Otázka Jak se mohu chovat jako bohatá dívka, když nemám příliš bílé zuby? Bělící proužky můžete koupit v drogerii. Jinak si s tím nedělejte starosti. Bohatí lidé mají sebevědomí bez ohledu na to, jak vypadají zuby.
 • Otázka Musí bohaté děti vypadat dobře každý den? Ano, je to součást bytí prominenta. Sprchování, oblékání pěkných šatů a česání vlasů nevyžaduje příliš mnoho úsilí. Je však v pořádku vypadat zpoceně po návštěvě posilovny!
Zobrazit více odpovědí Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Populární Problémy

Laver Cup spojil v turnaji některá z největších jmen, ale je soutěž trochu oboustranná?

Jak si vybrat správný make -up nadace. Existují tisíce základů pro každý představitelný vzhled. I když to znamená, že máte spoustu možností, může to být zdrcující, pokud jste začátečník v líčení nebo se snažíte vybrat ...

Texas a Texas Tech pokračují v soupeření v pátek odpoledne v Austinu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak se sbalit na výlet. Jak se sbalíte, hraje velkou roli ve výsledku vaší cesty - pokud jste někdy dorazili do cíle jen proto, abyste našli kufr potřísněný zbytky výbuchu zubní pasty, víte, že je to pravda! Na...

Manželka Rafaela Nadala Maria Francisca Perello, lépe známá jako „Xisca“, nedávno dlouze hovořila o dobře zdokumentované velkorysosti světové dvojky.

Zde je návod, jak sledovat nový Hallmarkův film „Vánoce v Gracelandu“ online, i když nemáte kabel.