Jak se chovat jako Sheldon Cooper

Chtěli jste někdy být jako vaše oblíbená postava z Teorie velkého třesku ? Vše, co potřebujete, je touha stát se Sheldon Cooperem a nerozbitná rovná tvář.

Část 1 ze 3: Pokračování aktivit podobných Sheldonovi

 1. Obrázek s názvem Chovej se jako Sheldon Cooper Krok 1

  1 Přečtěte si pár komiksů. Pokuste se dostat do rukou tolik komiksů, kolik můžete získat. Klasiky jako Superman jsou dobré; Sheldon je fanouškem The Flash a Batman. Pokud můžete, zkuste si také pořídit (a obléknout) kostýmy.
  • Pokuste se získat komiksy z prvního vydání, udržujte je v bezvadném stavu. Určitě se jimi pochlubte.


 2. Obrázek s názvem Chovej se jako Sheldon Cooper Krok 6

  2 Mít znalosti ve všech vědách, zejména ve fyzice. Prostudujte si teorii strun a další fyzikální teorie; být schopen je vysvětlit každému, kdo se ptá a hájí vaše vlastní teorie. Skládejte si police s vědeckými knihami (a také si je přečtěte). Neustále sledujte dokumenty o jakýchkoli vědeckých předmětech.
 3. Obrázek s názvem Chovej se jako Sheldon Cooper Krok 7

  3 Staňte se geekem videohry. Získejte několik dalších nerd přátel a vytvořte skupinu. Můžete mít Wii bowlingovou ligu a kapelu na Rock Bandu. Zkuste se dostat do rutiny a mít noci pro každou aktivitu. Například čtvrtek večer - Halo Night a v pátek večer - Wii Tennis Night. Pokuste se získat co nejvíce herních konzolí.
 4. Obrázek s názvem Chovej se jako Sheldon Cooper Krok 17

  4 Naučte se několik jazyků, protože Sheldon pár umí. Můžete se dokonce naučit sci-fi jazyky, například klingonštinu.
 5. Obrázek s názvem 2097351 5

  5 Začněte se více zajímat o jakoukoli hloupou aktivitu, jako je sledování Star Treku, Star Wars, Battlestar Galactica atd. reklama

Část 2 ze 3: Chovat se jako Sheldon

 1. Obrázek s názvem Chovej se jako Sheldon Cooper Krok 2

  1 Berte vše, co každý říká, vážně. Chovej se, jako bys nerozuměl sarkasmu. Nepoužívejte ani sarkasmus.
  • Řekněte 'Bazinga', když jste řekli praktický vtip. Nehrajte však příliš praktické vtipy.
 2. Obrázek s názvem Chovej se jako Sheldon Cooper Krok 3

  2 Zapojte se do své každodenní rutiny natolik, že ji nemůžete nikdy změnit. Vytvořte také tabulku zobrazující vaši rutinu, aby si to ostatní lidé uvědomovali. Umístěte to tam, kde to lidé uvidí.
 3. Obrázek s názvem Chovej se jako Sheldon Cooper Krok 4

  3 Uspořádejte si vše sami. Můžete to udělat abecedně, podle barvy nebo velikosti. Ujistěte se, že vy a další lidé dáte vše zpět na přesně stejné místo. Nechte své obiloviny naskládané podle obsahu vlákniny.
 4. Obrázek s názvem Chovej se jako Sheldon Cooper Krok 5

  4 Nikdy nepoužívejte veřejnou dopravu. Autobusy přepravují nemoci, stejně jako vlaky a letadla. Ale Sheldon je posedlý vlaky. Pokud nemůžete najít vlak, prostě neřiďte auto a nechte někoho řídit vás.
 5. Obrázek s názvem Chovej se jako Sheldon Cooper Krok 8

  5 Pokuste se jíst stejná jídla, kdykoli si objednáte cokoli odkudkoli. Opakováním se Sheldonovi daří. Má thajskou noc, čínskou noc a tak dále. Jezte s sebou s přáteli.
 6. Obrázek s názvem Chovej se jako Sheldon Cooper Krok 9

  6 Najděte si své oblíbené sedadlo a vždy tam sedněte. Vymyslete důvody, proč je toto sedadlo dokonalé a že jste nemohli sedět nikde jinde. Chovejte se extrémně nepohodlně, když jste nuceni sedět kdekoli jinde.
  • Dezinfikujte každou šanci, kterou dostanete.
  • Nepodávejte si ruce s ostatními.
 7. Obrázek s názvem Chovej se jako Sheldon Cooper Krok 11

  7 Staňte se germaphobe. Umyjte si ruce tak často, jak je to možné. Vždy noste s sebou dezinfekci rukou a chovejte se nepříjemně, když vám někdo údajně šíří zárodky.
 8. Obrázek s názvem Chovej se jako Sheldon Cooper Krok 14

  8 Dělejte si vědecké vtipy. Sheldon má rád hloupé vtipy. Vyhledejte vtipné, ale výstřední vědecké vtipy.
 9. Obrázek s názvem Chovej se jako Sheldon Cooper Krok 15

  9 Sledujte některé klíčové každodenní události a hledejte je na internetu. Připravte jim vysvětlení. Sheldon nikdy nezmešká příležitost vyhodit lidem z jeho okolí nějakou zábavnou skutečnost.
 10. Obrázek s názvem Chovej se jako Sheldon Cooper Krok 16

  10 Jednejte intelektuálně nadřazeně všem ostatním. Budete muset ve škole získat nejlepší známky a číst. reklama

Část 3 ze 3: Interakce s ostatními

 1. Obrázek s názvem Chovej se jako Sheldon Cooper Krok 10

  1 Nikdy nikoho neobjímejte a vyhýbejte se fyzickému kontaktu s lidmi. Buďte neohrabaní v sociálních situacích. Nikdy nechoďte na večírky, pokud k tomu nejste nuceni.
 2. Obrázek s názvem Chovej se jako Sheldon Cooper Krok 12

  2 Dohodněte se spolubydlícím za předpokladu, že spolubydlícího máte. Pokud ne, hledejte jeden.
 3. Obrázek s názvem Chovej se jako Sheldon Cooper Krok 13

  3 Pokud jste ve vztahu, uzavřete dohodu o vztahu. Buďte na to však opatrní, protože nechcete svého partnera obtěžovat až do okamžiku, kdy s vámi nechtějí být. Přednostně si vyberte partnera, který má rád Teorie velkého třesku také.
 4. Obrázek s názvem 2097351 19

  4 Poklepejte třikrát, kdykoli někoho navštívíte. Řekněte jméno osoby znovu a znovu, než odpoví na dveře.
 5. Obrázek s názvem 2097351 20

  5 Pozvěte své přátele na hraní Dungeons and Dragons a dalších deskových her. Vezměte si jídlo s sebou s přesnými požadavky. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak by Sheldon organizoval veškerý svůj majetek? Oblečení je organizováno sezónně, obiloviny jsou uspořádány podle obsahu vlákniny a vše ostatní je označeno, včetně štítkovače.
 • Otázka Kromě Halloweenu a hraní rolí, proč by to někdo potřeboval? Nesoudím, ale proč? Většinou je to pro účely cosplay/roleplay, ale předpokládám, že pokud byl někdo jen velkým fanouškem Sheldona, možná by chtěl začlenit některé jeho dobré vlastnosti do své osobnosti.
 • Otázka Jak mohu jednat jako Sheldon, ale neztratit přátele? Prostředí, ve kterém se Sheldon nachází, je smyšlené. Jeho přátelé v pořadu jeho osobnost velmi přijímají. Pokud se chcete chovat jako on, aniž byste ztratili přátele, udělejte to jen na krátkou dobu a ujistěte se, že vaši přátelé vědí, že pouze jednáte. Můžete se také pokusit vybrat nejméně „dráždivé“ aspekty Sheldona, které budete napodobovat.
 • Otázka Co když nejsem blízko Sheldonova věku? To je v pořádku, můžeš předstírat, že jsi Sheldon, bez ohledu na to, kolik ti je. Pokud jste dítě, možná byste chtěli předstírat, že jste „mladý Sheldon“.
 • Otázka Má Sheldon Cooper Aspergerův syndrom nebo autismus? Luna Rose Nejlepší odpověď Tvůrce popřel, že by Sheldon byl v autistickém spektru nebo že by měl OCD. Sheldon Cooper působí jako karikatura autistů a vtip je často na něm. Mnoho autistů není spokojeno se zobrazením Sheldona, protože by bylo kruté si dělat legraci a znevažovat autistu tak, jak to show a ostatní postavy dělají se Sheldonem. Pokud o tom chcete přečíst více, na Crippled Scholar and Disability in Kidlit jsou články.
 • Otázka Co mám dělat, když mi rodiče nedovolí chovat se jako Sheldon Cooper? Chovej se jako Sheldon, když nejsi poblíž rodičů. Dokud nikomu neubližujete, je naprosto neškodné chovat se jako Sheldon.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Když někdo udělá prohlášení o vědě, o kterém víte, že je nesprávné, okamžitě ho opravte.
 • Posedlý nepřítelem, Sheldon má mnoho nepřátel.
 • Přečtěte si některé Sheldonovy citáty: Pokud vám někdo říká, že jste blázen, řekněte mu: „Nejsem blázen, moje matka mě nechala otestovat.“
 • Kupte si akční figurky a nikdy je nevytahujte z obalu.
 • Sledujte vše Teorie velkého třesku epizody a kupte si krabicovou sadu. Dělejte si při sledování poznámky.
 • Oblečte se jako Sheldon: Pod tričko s krátkým rukávem noste triko s dlouhým rukávem, nejlépe grafické tričko, jako je triko Flash, tričko Green Lantern atd.
 • Mějte na paměti, že Sheldon je podobný autistům. Přestože jste jako Sheldon, dávejte si pozor, abyste se neposmívali autikům a nedělali z nich karikaturu. Sheldon by si z lidí s postižením nedělal legraci a vy tak přišli o přátele.

reklama

Varování

 • Nikdy nepijte alkohol, neberte drogy, nenadávejte ani nedělejte výjimky.
 • Vyhněte se kofeinu.
reklama

Populární Problémy

Konference byla v roce 2019 trochu nepořádek, ale turnaj Pac-12 by měl být stále zábavný. Zde je návod, jak sledovat každou hru online naživo.

Leconte věří, že Novak Djokovič hledá něco víc než soupeři Federer a Nadal, kteří jsou populárnější. Francouz dále tvrdil, že i když se Djokovicovi může občas zdát trapný, je také neuvěřitelně velkorysý.

Jak posílit kolena. Je důležité udržovat kolena silná a zdravá, aby se vaše mobilita s věkem nezhoršovala. Zdraví kolen často považujeme za samozřejmost, aniž bychom si všimli, že je problém, dokud ...

Světová šestka bude po zbytek roku profesionální tenis vynechat, ale zatím se tohoto sportu nevzdává.

Podíváme se na některé lehčí okamžiky celé bohaté historie Wimbledonu.

Memphis Express a Birmingham Iron pokračují v neděli ve hře AAF 1. týdne. Zde je návod, jak sledovat hru online.