Jak interpretovat sen zahrnující ovocné stromy

Ovocné stromy ve snech mohou znamenat různé věci. Pokud se vám zdají sny o ovocných stromech, musíte si do nich nejprve zapsat všechny podrobnosti, jakmile je budete mít. Poté byste měli použít tyto údaje k rozhodnutí, co vaše sny znamenají. Musíte si však uvědomit, že sny jsou subjektivní vůči tomu, co se ve vašem životě děje. Co tedy znamená symbol pro jiného člověka, nemusí být to, co znamená pro vás, proto byste měli symboliku brát s rezervou.

Část 1 ze 2: Příprava na tlumočení

 1. Obrázek s názvem Interpretace snu zahrnujícího ovocné stromy Krok 1

  1 Veďte si deník u postele. Připravte si na noční stolek tužku a papír. Tak budete mít k dispozici možnost zapsat si detaily, když se vám zdají živé sny.
 2. Obrázek s názvem Interpretace snu zahrnujícího ovocné stromy Krok 2

  2 Pište do něj hned po probuzení. Pokud budete čekat, až si zapíšete svůj sen, dokonce i na záchod, zapomenete většinu toho, co jste si vysnili. Udělejte si čas a začněte psát, jakmile vyjdete ze snu.
 3. Obrázek s názvem Interpretace snu zahrnujícího ovocné stromy Krok 3

  3 Začněte velkými detaily. Při psaní o svém snu si poznamenejte velké detaily. Co se stalo? Proč ses díval na stromy? Kde byly stromy? Kdo byl s tebou? Ujistěte se, že jste zachytili hlavní body snu.
  • Možná jste například snili o jabloni, která bývala na dvorku vaší babičky. Možná jste také viděli dítě spící v jeho větvích.


 4. Obrázek s názvem Interpretace snu zahrnujícího ovocné stromy Krok 4

  4 Zapište si své emoce. Díky snu cítíte věci stejně jako události ze skutečného života. Když se probudíte, všimněte si, co cítíte. Jsi vyděšený? Šťastný? Vzrušený? Smutný? Zapište si, co cítíte.
  • Například jste možná měli pocit spokojenosti, když jste se probudili ze svého snu.
 5. Obrázek s názvem Interpretace snu zahrnujícího ovocné stromy Krok 5

  5 Všimněte si dalších podrobností. Nyní, když máte hlavní podstatu snu, přidejte další podrobnosti, na které si vzpomenete. Jaká to byla sezóna? Byla noc nebo den? Jak vypadalo světlo? Tyto malé detaily vám mohou pomoci dále interpretovat vaše sny.
  • Možná byl váš sen při východu slunce na jaře a slunce vycházelo za stromem.
 6. Obrázek s názvem Interpretace snu zahrnujícího ovocné stromy Krok 6

  6 Vytvořte kresbu. Někdy je jednodušší než nakreslit, nakreslit to, co jste viděli. Nemusí to být dokonalá kresba. Snažíte se získat pocit ze snu, nejen jej vykreslit v dokonalých detailech. reklama

Část 2 ze 2: Interpretace vašeho snu ovocného stromu

 1. Obrázek s názvem Interpretace snu zahrnujícího ovocné stromy Krok 7

  1 Všimněte si, o jaký druh ovocného stromu šlo. Druh ovocného stromu může mít vliv na interpretaci. Různé druhy ovoce představují různé věci.
  • Například jabloně mohou znamenat radost a zábavu, zatímco plody, které se na stromě shlukují, mohou znamenat pospolitost a jednotu.
  • Pokud jste spojili dobré vzpomínky s jabloní své babičky, mohl by to být pocit spokojenosti s rozhodnutím, které jste nedávno učinili s dětmi, symbolizované dítětem. Pamatujte, že to, co sníte, souvisí s vaším životem, proto byste měli vždy vykládat ve vztahu ke svým myšlenkám a vzpomínkám.
  • Grapefruit může znamenat, že jste se v poslední době cítili dobře, zatímco kiwi může znamenat, že musíte být nýty.
 2. Obrázek s názvem Interpretace snu zahrnujícího ovocné stromy Krok 8

  2 Vězte, že to může znamenat dobré věci. Snění o ovocných stromech může často znamenat, že se vám blíží dobro. Někteří lidé si myslí, že je to znak přicházejícího bohatství. Ve skutečnosti, pokud vlastníte vlastní firmu, můžete po takovém snu zaznamenat nárůst prodeje.
  • V některých kulturách se věří, že sny poskytují klíče do budoucnosti. Například váš sen o jabloni může znamenat, že brzy budete mít dítě na cestě.
  • Pokud jste někým zaměstnáni, může to znamenat, že se ve společnosti přestěhujete.
 3. Obrázek s názvem Interpretace snu zahrnujícího ovocné stromy Krok 9

  3 Uvědomte si, co může znamenat roční období. Jaké roční období je ve vašem snu, může ovlivnit výklad. Například plné kvetoucí stromy mohou znamenat radost a štěstí, zatímco holé zimní stromy nebo usychající ovoce mohou znamenat, že máte ve svém životě smutek.
  • Podobně, pokud ovoce není dostatečně zralé, může to znamenat, že budete muset vynaložit více tvrdé práce, abyste dosáhli svých snů.
  • Ve snu s dítětem mohla skutečnost, že bylo jaro, symbolizovat nový život.
 4. Obrázek s názvem Interpretace snu zahrnujícího ovocné stromy Krok 10

  4 Všimněte si konotací. Protože je ovoce spojeno s jarem, mohlo by to znamenat, že máte před sebou nové začátky. Jaro představuje opětovné probuzení nebo nové starty, takže by to mohlo znamenat, že nyní je čas začít s něčím novým.
  • Květiny ve vašem snu spolu se skutečností, že je spojena s vaší rodinou, by mohly znamenat rozkvět dětí ve vašem životě.
 5. Obrázek s názvem Interpretace snu zahrnujícího ovocné stromy Krok 11

  5 Zvažte, co jste cítili. Pokud jste viděli uschlé ovoce, ale při pohledu jste měli obrovskou radost, mohlo by to znamenat, že jste rádi, že vidíte konec projektu, myšlenky nebo vztahu. Podobně, pokud vidíte zralé ovoce, ale ve snu vám přináší smutek, mohlo by to mít i jiné významy, například jste získali požadované bohatství, ale za vysokou cenu.
  • Pocit spokojenosti, který jste cítili, by mohl znamenat, že víte, že vaše babička by byla ráda za vaše rozhodnutí, i když ještě nežije.
 6. Obrázek s názvem Interpretace snu zahrnujícího ovocné stromy Krok 12

  6 Křížový odkaz s dalšími detaily vašeho snu. Pravděpodobně jste nesnili jen o ovocných stromech. Použijte to, co ještě bylo ve vašem snu, abyste pomohli interpretovat význam, protože jeden malý symbol může váš sen ovlivnit tak či onak.
  • Ve snu si pamatujte, že jste snili o stromu své babičky, dítěti a slunci. Slunce může symbolizovat vzestup jiné fáze vašeho života.
 7. Obrázek s názvem Interpretace snu zahrnujícího ovocné stromy Krok 13

  7 Uvědomte si, co to může znamenat pro vaše děti. Další význam by mohl být dobrou zprávou pro vaše děti. V čínské kultuře znamená vidět ovoce na stromě, že vaše děti budou mít štěstí. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co to znamená, když ve snech vidím květy broskví? Vidět květ představuje krásu uvnitř vás a ukazuje, jak se něčemu otevíráte. Může to také naznačovat, že se vaše tvrdá práce nakonec vyplatí.
 • Otázka Co to znamená, když ve snech vidím citrony na citronovníku a guavu na stromech guava? Strom guavy znamená, že dospíváte a získáváte znalosti. Pokud jste snědli guavu ze stromu, znamená to, že někoho obdivujete. Citrony mohou znamenat, že rodíte nové nápady, máte štěstí, nebo doslova znamená, že vy nebo váš partner byste měli očekávat dítě.
 • Otázka Jaký je význam vidění obřího manga ve snu? Mango je hojnost, ale také touha, vášeň, chtíč. Možná máte nevyřešené problémy v oblasti vašeho milostného nebo sexuálního života, nebo možná nemůžete splnit potřebu, kterou považujete za odpuštěnou.
 • Otázka Má sklizeň mučenky z mangového stromu uvnitř mého snu nějaký význam? Sklizeň ovoce nebo zeleniny je obvykle dobrým znamením. Představuje získání bohatství buď vaší prací se zvýšeným platem, dobrou propagací, nebo výhrou v loterii.
 • Otázka Jak mám interpretovat svůj sen s opicí, která mi dává jablka a grapefruity? Ačkoli se tento sen zdá náhodný, zkuste najít různé věci, které by jablko a grapefruit mohly znamenat. Například jablko může znamenat znalosti nebo pokušení. Opice jsou ve snech obvykle negativní symboly. Grapefruit je varování. Všechna tato znamení tedy mohou znamenat, že jste v pokušení a musíte tomu čelit, jinak se mohou stát špatné věci. Může to také znamenat, že jste v nebezpečí.
 • Otázka Co to znamená, pokud jsou druhý den po výsadbě hrušky zelené a plné listů? Zlepšení zdraví, pokud jste nemocní. Zvýšení obchodu a zisků. Získání povýšení v práci. Budete mít úspěch v tom, co děláte.
 • Otázka Co to znamená snít o pojídání mandlí? Snění o mandlích je obvykle dobrým znamením. Znamená to, že po krátkém období smutku budete mít období růstu a bohatství.
 • Otázka Co by znamenalo sdílet hrušku se zesnulým příbuzným ve snu? Myslím, že to znamená, že si je pamatuješ a chybíš jim. Možná jste s nimi jen chtěli strávit nějaký kvalitní čas.
 • Otázka Co znamená sen, kde sbírám ovoce a dávám ho svému manželovi / manželce? To může znamenat, že se chystáte společně zahájit plodné úsilí. Nebo to může znamenat plodnost, takže je možná čas založit rodinu, mít další dítě nebo převzít prarodičovství. Pokud je ovoce čerstvé, může to znamenat, že se těšíte na nové věci dopředu; pokud jste shnilí, možná budete mít za sebou těžké časy a začít znovu.
 • Otázka Jak zjistím duchovní význam snu zahrnujícího ovocné stromy? Petrie Na rozdíl od toho, co lze očekávat, ovocné stromy ve skutečnosti nejsou spojeny s duchovním světem (každý, kdo vám řekne, že ano, jednoduše prosazuje evangelizační program). Ovocné stromy ve skutečnosti obsahují maso: maso ovoce, které my (a další zvířata) konzumujeme, abychom vyživovali maso našich vlastních těl (nebo zvířecích organismů). Možná vás ovocný strom ve snu vede zpět do vašeho vlastního těla a připomíná vám, abyste tančili (metaforicky nebo doslova!) S časem, který vám zbývá v této tělesné říši. Ačkoli jsou v tělesném světě zdánlivě omezeny fyzikálními zákony, můžeme tyto zákony použít jako rámec pro kreativní vyjádření!

Populární Problémy

Nejlepší tenisté dnešní hry mají k dispozici litanii trenérů, fyzioterapeutů a pomocného personálu, aby uspokojili všechny jejich potřeby.

Přečtěte si více, abyste našli jedny z nejúžasnějších tenisových oděvů.

Svitolina se nyní připraví na velký zápas proti Garbine Muguruza, aby se zjistilo, kdo tento víkend postoupí do osmifinále.

Federer se utká s vítězem semifinále Rafael Nadal - Grigor Dimitrov; zde je Federerovo šesté finále.

Dnešní premiéra 29. série seriálu Dancing With the Stars. Zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos pořadu online.

S plochým obličejem a netopýříma ušima má francouzský buldok rozhodně výrazný vzhled. dýchací problémy,...