Přímý přenos Bears vs Saints: Jak se dívat online zdarma

Hodinky Bears vs Saints

Getty QB Mitchell Trubisky z Chicago BearsChicago Bears (8-8) zamíří do Superdome v New Orleans, kde se v neděli utkají s Drewem Breesem a New Orleans Saints (12-4).Utkání začíná v 16:40. ET a budou vysílány jak na CBS (normální vysílání), tak na Nickelodeon (speciální rodinné vysílání). Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat živý přenos některého z přenosů Bears vs Saints online:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Vysílání CBS: Amazon Prime

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně každého města NFL

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel můžete bezplatně vyzkoušet zde:Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBSJakmile se zaregistrujete do Prime CBS All-Access Channel, Bears vs Saints můžete sledovat živě v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu .


Vysílání CBS nebo Nickelodeon: FuboTV

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně každého města NFLMůžete sledovat živý přenos CBS, Nickelodeon a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:Zkušební verze FuboTV zdarma

vlastní automatický odpalovač tenisových míčků

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, oba přenosy Bears vs Saints můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV také s cloudovým DVR prostorem a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když to neuděláte. t to zaznamenat.


Vysílání Nickelodeon: Philo TV

Můžete sledovat živý přenos Nickelodeon a 60 dalších televizních kanálů na televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Philo, Bears vs Saints můžete sledovat živě v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později.


Vysílání CBS: CBS All-Access

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně každého města NFL

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím CBS All-Access, který je dodáván se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, Bears vs Saints můžete sledovat živě v aplikaci CBS na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete v aplikaci DAZN sledovat živé přenosy Bears vs Saints na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled Bears vs Saints

Medvědi vyhráli tři přímé zápasy v minulém týdnu v zápase win-and-in proti Green Bay Packers a prskali, když při domácí prohře 35-16 získali pouhých 16 bodů. Chicago se dostalo do play -off s laskavým svolením Los Angeles Rams, který v Arizona Cardinals uzavřel primární soutěž Bears o divokou kartu.

Zápasník medvědů Mitch Trubisky dokončil 78,6 procenta svých přihrávek na 252 yardů, žádné přistání a zachycení ztráty z minulého týdne pro Packers a bude čelit obraně Saints, která je celkově na 4. místě v NFL. Medvědi měli velký úspěch při běhu míče před ztrátou z minulého týdne, přičemž se výrazně opírali o Davida Montgomeryho, který má v posledních šesti zápasech 598 yardů a celkem osm přistání. Vzhledem k tomu, jak dobře jejich běžecká hra funguje, bylo by moudré, aby se zde Chicago opět drželo.

Velikost je obrovská. Je to obrovská příležitost, Řekl Trubisky při rozhovoru s médii ve středu. Když se podíváte napříč ligou a uvědomíte si, že zhruba polovina ligy je se svou sezónou hotová, je to pro nás zvláštní příležitost být v play -off.

V tomto jsou Svatí doma oblíbenými 10 body - což je skutečnost, která se na Medvědech neztratila. Nemáme co ztratit. Víme, že nás všichni přehlížejí. Mají za sebou polovinu sezóny. Myslím, že jsme si jen hráli s tou hranou, tím čipem na rameni. Nemáme co ztratit. Měli bychom tam jít a hrát zdarma, Řekl Trubisky .

Jsou situačním fotbalovým týmem. Situačně odvádějí skvělou práci. Budeme muset opravdu bodkovat naše já a překračovat naše T ve všem, co děláme, a využít tuto zkušenost, o které mluvíme, abychom pravděpodobně zůstali trochu agresivnější, řekl hlavní trenér Matt Nagy o tom, jak čelit Svatým, podle Bear Report .

Když se tyto dva týmy naposledy setkaly v 8. týdnu, Svatí vyhráli, 26-23 v prodloužení, ale Nick Foles byl tehdy v centru pro Medvědy. Tentokrát povede ofenzivu mnohem pohyblivější Trubisky, a pokud se dokáže vyhnout spěchu Svatých pomocí nohou, může dát Chicagu šanci. Koneckonců to může být jeho poslední hra v uniformě Bears, takže pokud to všechno nechá viset, mohla by to být velmi zajímavá hra.


Populární Problémy

Jak správně držet a používat hůl. Ať už se zotavujete ze zranění nebo jen ošetřujete bolestivou nohu, hůl vám může pomoci udržet mobilitu. Abyste správně drželi a používali hůl, budete muset vybrat správný typ a délku hůlky pro ...

Bývalí hráči světové jedničky Kim Clijsters a Andy Roddick budou uvedeni do Mezinárodní tenisové síně slávy 22. července.

Jak uspořádat letní párty (mládež). Jak se léto blíží, dospívající se všude ptají, co dělat, když zvonek konečně zazvoní. Skvělý způsob, jak začít léto s třeskem, je letní párty a tady je co dělat ....

Jak opravit mokré semišové boty. Semiš je kůže, která byla namáhaná, roztržená a rozrušená, aby získala klasický semišový vzhled. Protože je tkanina již „zničená“, semiš je mnohem méně odpuzující vodu než kůže. Vždy byste měli ...