Jak přidat vlasy do copánků

Copánky jsou oblíbeným ochranným stylem pro přírodní nebo přecházející vlasy. K copánkovým copánkům můžete přidat vlasy, aby byly ještě delší, než už jsou. Můžete také přidat vlasy Marley do cornrows pro přirozenější vzhled, který můžete narovnat, zvlnit a upravit jakýmkoli způsobem chcete.

Metoda 1 ze 2: Prodlužovací boxové copánky s prodloužením

 1. Obrázek s názvem Přidat vlasy do copánků Krok 1

  1 Start krabicové copánky na čisté, suché vlasy. Umyjte, upravte a osušte vlasy jako obvykle a poté je rozřízněte. Ořízněte všechny části, které neplánujete přidat do copu. Nainstalujte si prodloužení do přirozených vlasů pomocí upřednostňované metody a poté začněte zaplétat prodloužení. Zastavte se, když jste pár palců/centimetrů za svými skutečnými vlasy a pletete si jen vlasy s prodloužením. Budete pokračovat ve splétání a prodlužování po 1.
  • Tato metoda funguje nejlépe na vychrtlých copáncích, jako jsou krabičkové copánky nebo bohyně copánky . Nedoporučuje se pro silnější copánky, jako jsou copánky.


 2. Obrázek s názvem Přidat vlasy do copánků Krok 2

  2 Prodlužte vlasy tak dlouho, až vám zbude 10 až 15 cm. Vyberte si cop, do kterého přidáte vlasy, a pokračujte v pletení. Zastavte, když vám zbude asi 10 až 15 cm vlasů.
 3. Obrázek s názvem Přidat vlasy do copánků Krok 3

  3 Vytáhněte tenký pramen vlasů ze sady prodlužovaček. Pramen musí mít přibližně stejnou tloušťku jako prameny tvořící váš cop. Barvu můžete přizpůsobit svému stávajícímu copu, nebo můžete použít jinou barvu pro efekt ombre.
  • Kanekalonské vlasy jsou standardním typem syntetických vlasů, které se používají pro copánky. To bude fungovat nejlépe pro tenké mikro pletence. S jeho zvlněnou, zvlněnou strukturou se bude snáze pracovat a v dokončeném copu nebude vidět.
  reklama
 • Pokud vám syntetické vlasy způsobují alergickou reakci, můžete místo nich použít pravé lidské vlasy. Nebo pro cenově výhodnější alternativu vyzkoušejte hypoalergenní syntetické vlasy.
 1. 1
  • Pokud pracujete na jediném copu nebo páru copánků, přizpůsobte prodlužovací vlasy struktuře svých skutečných vlasů.
 2. Obrázek s názvem Přidat vlasy do copánků Krok 4

  2 Přidejte prodlužovací vlasy do levého a pravého pramene copu. Udržujte 3 prameny na copu oddělené, abyste měli levý, střední a pravý pramen. Umístěte pramen prodlužovacích vlasů za cop. Přidejte levý konec prodloužení na levý pramen na copu a pravý konec prodloužení na pravý pramen. Na středním pramenu by neměly být přidány žádné vlasy.
 3. Obrázek s názvem Přidat vlasy do copánků Krok 5

  3 Na pár stehů si zapleťte vlasy. Překročte dlouhé/silné levé a pravé prameny přes prostřední. Udělejte to pro několik stehů, dokud se dlouhé/silné prameny nevrátí na vnější stranu copu a krátký/tenký pramen nebude uprostřed.
  • Ujistěte se, že vám na krátkém/tenkém pramenu stále zbývá pár palců/centimetrů vlasů.
 4. Obrázek s názvem Přidat vlasy do copánků Krok 6

  4 Rozdělte 1 silnější pramen a přidejte jej k tenkému pramenu. Vyberte 1 z dlouhých/silných vnějších pramenů a rozdělte jej na polovinu. Přidejte 1 polovinu na krátký/tenký pramen uprostřed a zbývající polovinu ponechejte na vnější straně.
 5. Obrázek s názvem Přidat vlasy do copánků Krok 7

  5 Pokračujte v pletení vlasů jako obvykle. Všechny 3 prameny by nyní měly mít stejnou délku a šířku. Pokračujte ve splétání jako předtím tak, že přejdete levý a pravý pramen přes prostřední, dokud nebude cop dlouhý tak, jak chcete. Pokud chcete udělat ještě déle cop, můžete přidat další rozšíření pomocí stejné techniky.
 6. Obrázek s názvem Přidat vlasy do copánků Krok 8

  6 Svažte cop a poté odstřihněte přebytek. Kolem konce copu omotejte čirou gumičku a odstřihněte zbytek vlasů. Pro tupý střih použijte nůžky a pro přirozenější vzhled použijte ztenčující střih. Narovnejte konec copu, aby zkadeřené vlasy vypadaly hladší.
  • Skutečné vlasy: vlasy narovnejte žehličkou na nízké nastavení.
  • Syntetické nebo kanekalonové vlasy: namočte vlasy do převařené vody a poté je vytáhněte. Zabalte vlasy do ručníku, abyste odstranili co nejvíce vody, dávejte pozor, abyste se nespálili. Poté prsty uhlaďte vlákna a nechte vlasy uschnout.
  reklama

Metoda 2 ze 2: Přidání vlasů Marley do pletených šišek

 1. Obrázek s názvem Přidat vlasy do copánků Krok 9

  1 Začněte čistými, suchými, zvlhčenými vlasy. Umyjte si vlasy čisticím šamponem a poté pokračujte hloubkovým kondicionérem. Nechte vlasy přirozeně uschnout, poté na ně naneste hydratační krém a olej. Můžete použít krémy a oleje zakoupené v obchodě, nebo můžete použít přírodní produkty, jako je bambucké máslo a kokosový olej.
 2. Obrázek s názvem Přidat vlasy do copánků Krok 10

  2 Zaplést vlasy do cornrows . Použijte techniku ​​pletení, která vám bude vyhovovat. Ujistěte se, že cornrows běží stejným směrem, od vašeho čela dolů k zadní části zátylku. Kolik rohů vytvoříte, je na vás, ale čím více jich vyrobíte, tím budou tenčí a méně objemné.
  • Pokud máte vlasy velmi dlouhé, dokončete cornrows jako pravidelné copánky. Přitiskněte je k zátylku a přišijte k sousedním copánkům.
 3. Obrázek s názvem Přidat vlasy do copánků Krok 11

  3 Otevřete háček západky a zasuňte jej pod obilí. Pracujte se západkou zahákněte mezi stehy na obilí tak, abyste se nenamáhali mezi prameny vlasů. Je na vás, zda začnete na přední nebo na konci obilí. Většina lidí snáze začíná na konci kukuřice (zadní části hlavy).
  • Tento styl je známý jako háčkování.
 4. Obrázek s názvem Přidat vlasy do copánků Krok 12

  4 Zachyťte pramen složených vlasů Marley na háček. Vytáhněte pramen vlasů Marley z balíčku nástavců. Je -li to žádoucí, zkraťte ji a poté přeložte na polovinu, abyste vytvořili smyčku. Nasaďte smyčku na háček.
  • Marley vlasy jsou velmi nadýchané. Pokud na něj zatáhnete, prameny se spojí a budou vypadat hladší.
  • Marleyovy vlasy se samy od sebe oddělují do pramenů. Pokud tomu tak není, vytáhněte zámek tužky, který se při roztažení zmenší na tloušťku příze.
 5. Obrázek s názvem Přidat vlasy do copánků Krok 13

  5 Zavřete háček a vytáhněte jej zpět skrz obilku. Nejprve překlopte západku přes vlasy zachycené na háčku. Vytáhněte háček zpět přes obilí, dokud vám pod ním nevyčnívají asi 2 palce (5,1 cm) smyčkované vlasy Marley.
 6. Obrázek s názvem Přidat vlasy do copánků Krok 14

  6 Odstraňte háček západky a protáhněte ocasy smyčkou. Rozepněte háček západky a sejměte jej ze smyčkovaných vlasů Marley. Shromážděte 2 volné konce vlasů Marley a provlékněte je smyčkovým koncem. Zatím však netahejte za konce vlasů Marley, abyste smyčku utáhli.
 7. Obrázek s názvem Přidat vlasy do copánků Krok 15

  7 Otočte smyčku a protáhněte ocasy. Protáhněte prsty smyčkou, aby byly ocasy pod nimi. Otočte smyčku a poté odstraňte prsty. Protáhněte ocasy zkroucenou smyčkou. Pro správnou míru proveďte tento krok dvakrát.
 8. Obrázek s názvem Přidat vlasy do copánků Krok 16

  8 Zatažením za ocasy smyčku utáhnete. Nejprve zatáhněte za ocasy, abyste smyčku utáhli. Dále vytáhněte 2 ocasy od sebe a od sebe, abyste dále utáhli uzel. Pusťte ocasy a nechte je zakrýt vlasy. Právě jste přidali svůj první pramen vlasů Marley do kukuřice!
 9. Obrázek s názvem Přidat vlasy do copánků Krok 17

  9 Tento postup opakujte, dokud nevyplníte každou kukuřici. Pracujte zezadu dopředu (nebo zepředu dozadu, pokud dáváte přednost). Než přejdete na další kukuřičnou korunu, naplňte celou kukuřici prameny vlasů Marley. Až budete hotovi, měla by být celá vaše hlava pokryta vlasy Marley. Cornrows by neměly být viditelné.
  • Plánujte nechat mezi prameny v zadní části hlavy asi 1 až 2 palce (2,5 až 5,1 cm) prostoru a vpředu ještě méně místa.
  • Vzadu použijte silnější prameny a vpředu tenčí prameny. To pomůže vašim vlasům vypadat plnější a přitom si zachovat přirozený vzhled.
  • Až budete hotovi, projděte si prsty prsty a poté vyplňte všechny oblasti, které se vám zdají příliš tenké.
 10. Obrázek s názvem Přidat vlasy do copánků Krok 18

  10 Zastřihněte, navlhčete a vykartáčujte vlasy Marley. Podívejte se do zrcadla a všimněte si všech pramenů, které se zdají příliš dlouhé. Zastřihněte je nůžkami, dokud nebudou stejně dlouhé jako ostatní prameny. Dále pracujte v malých částech, abyste vlasy vykartáčovali a naneste na ně zvlhčující krém na vlasy.
  • Kartáčujte vlasy jako vlastní vlasy: jemně a začněte od konečků.
  • Aplikace produktu je volitelná a ne vždy nutná. Chcete, aby byly vlasy zvlhčené, ale ne tolik, aby vypadaly lesklé nebo matné, protože jste použili příliš mnoho produktu.
 11. Obrázek s názvem Přidat vlasy do copánků Krok 19

  jedenáct Natočte prameny pomocí uzlů bantu a horké vody. Prameny Marley jsou vyrobeny ze syntetických vlasů, takže kulma je poškodí. Místo toho zabalte a stočte prameny do volných uzlů bantu. Uzly jednotlivě ponořte do šálku vroucí vody. Než vlasy rozmotáte, nechte je úplně vyschnout.
  • Můžete zkusit zkroutit prameny pomocí metody bez zahřívání, jako jsou pěnové válečky, ale stále mohou skončit kudrnaté.
  • Hrnek pravidelně doplňujte horkou vodou. Pokud se voda příliš ochladí, vlasy nezkroutí.
 12. Obrázek s názvem Přidat vlasy do copánků Krok 20

  12 Vyfoukejte prameny rovně, pokud chcete mít uhlazenější vzhled. Ořízněte horní vrstvy vlasů z cesty, poté je natáhněte rovně a spusťte trysku vysoušeče vlasů po horní a spodní straně pramene. Držte trysku co nejblíže vlasům. Projděte si vlasy po vrstvách, pracujte v tenkých pramenech.
  • V závislosti na kvalitě vašich vlasů Marley by mělo být nejvyšší nastavení vašeho vysoušeče vlasů bezpečné. Pokud potřebujete, držte trysku dále od pramenů.
  • Sekce, ve kterých pracujete, by měly být jen o něco užší než šířka trysky vašeho fénu.
 13. Obrázek s názvem Přidat vlasy do copánků Krok 21

  13 Poté, co se vaše kukuřice začnou uvolňovat, odstraňte nástavce. To bude trvat asi 2 až 8 týdnů, v závislosti na tom, jak rychle vaše vlasy rostou. Jakmile se vaše cornrows cítí uvolněné, zastřihněte vlasy Marley co nejblíže vašim cornrows. Rozepněte copánky a vyčesejte zbytek vlasů Marley. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jaké vlasy mám použít na krabičkové copánky? Ndeye Anta Niang
  Hair Stylist & Master Braider Ndeye Anta Niang is a Hair Stylist, Master Braider, and Founder of AntaBraids, a travel braid service based in New York City. Ndeye má více než 20 let zkušeností s africkými vlasy, včetně copánkových copánků, senegalských zákrutů, háčkovaných copánků, faux dread loces, bohyňských loket, výstředních zákrutů a lakhassových copánků. Ndeye byla první ženou svého kmene v Africe, která se přestěhovala do Ameriky, a nyní sdílí své znalosti o afrických copáncích předávané z generace na generaci. Ndeye Anta Niang Kadeřnice a mistr Braider Expertní odpověď Standardní syntetické vlasy, které se obecně používají pro boxové copánky, jsou měkké vlasy s kanekalonským výrazem a předpjaté vlasy Kanekalon. Někteří lidé rádi používají lidské vlasy, protože jsou alergičtí na syntetické vlasy nebo se jim nelíbí jejich váha. Existují také hypoalergenní syntetické vlasy, které můžete použít, pokud nemůžete mít běžné syntetické vlasy a prodlužování lidských vlasů je pro vás příliš drahé. Z duchovních důvodů někteří jedinci používají vlasy z příze na senegalské zákruty, krabicové copánky, zámečky bohyně a obruby.
 • Otázka Vypadaly by vlasy Marley dobře na bílých lidech? Ano, jsem si jistý, že by to vypadalo dobře u lidí všech ras. To závisí na tom, jaký vzhled budete hledat.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Kanekalon na vlasy a pletení Marley najdete v obchodech s parukami, v obchodech s copánky a online.
 • Prodloužené vlasy nemusí odpovídat vaší přirozené barvě vlasů. Může to být divoká barva, například fialová nebo modrá.

reklama

Varování

 • Na syntetické vlasy nepoužívejte kulmy ani žehličky, jinak se roztaví.


reklama

Věci, které budete potřebovat

Prodlužovací boxové copánky s prodloužením

 • 1 až 2 balíčky prodlužování vlasů
 • Čiré gumičky do vlasů
 • Nůžky nebo ztenčovací nůžky
 • Horká voda
 • Hřeben
 • Sponky do vlasů

Přidání vlasů Marley do pletených šišek

 • 2 až 3 balení vlasů Marley
 • Západkový hák
 • Kartáč na vlasy
 • Hřeben
 • Hydratační krém na vlasy
 • Teplá voda nebo fén

Populární Problémy

Roger a Mirka Federerovi, kteří loni oznámili, že čekají přírůstek do rodiny, jsou údajně opět těhotná s dvojčaty.

Maria Sharapova byla dotázána na její budoucnost po prohře v přímých setech s Donnou Vekic v prvním kole Australian Open.

Zde je kompletní přehled o tom, jak sledovat hry Texans online bez kabelu v roce 2019.

Jak přejít na Comic Con. V San Diegu Comic Con se každoročně scházejí fanoušci z celého světa, aby oslavili svou lásku ke komiksům, filmům, videohrám a všemu geekovskému. Ale být jedním z těchto šťastných účastníků není tak snadné jako ...

Coco Gauff zahájí svou kampaň US Open proti Lotyšce Anastasiji Sevastovové v prvním kole. Tento zápas by znamenal první setkání mezi duem na turné WTA.

Drtiče jsou zcela přirozené, nejsou příliš snadno ovladatelné a - většinou - zcela neškodné. Může být zábavné toužit po člověku, i když víte, že navázat s ním vztah je zbytečné. Někdy však ty pocity ...