Italian Open 2019: Analýza losování dvouhry žen

Vítězkou loňského roku byla Elina Svitolina

Elina Svitolina byla vítězkou loňského Italian Open

Hlavním vrcholem ženské sekce letošního losování Italian Open je antukový návrat jedné z největších her Sereny Williamsové - její poslední zápas byl odchod do důchodu v druhém kole Miami Open, kde nemohla pokračovat zranění kolene. Kromě toho se všichni, kdo se zúčastnili Madrid Open, představí v Římě a pravděpodobně dojde i k opakovaným setkáním.

Horní polovina

Naomi Osaka, která je nasazenou jedničkou, figuruje v horní polovině po boku osobností Kiki Bertensové, Simony Halepové, Sloane Stephensové a sester Williamsových. Osaka by se mohla potýkat s vítězkou French Open 2017 Jelenou Ostapenkovou, protože se po slušném vystoupení ve Wimbledonu loni v létě, kde prohrála v semifinále, snaží dostat do velké ligy.

Osaka by mohl čelit tuhému boji bývalého šampiona French Open, zatímco možnost souboje mezi sestrami Williamsovými pravděpodobně nastane ve druhém kole. Vítěz by se poté mohl setkat s dalším Američanem ve Sloane Stephensové, což je vzhledem k jejich výraznému věkovému rozdílu pozoruhodné.

tenisový loket mueller

Dolní polovina

Dolní polovinu slosování tvoří loňská vítězka Elina Svitolina, Karolina Plíšková, Ashleigh Barty a Petra Kvitová. Svitolina si letos na antuce vede docela dobře, ale zatím se jí ani v jednom z turnajů nepodařilo prorazit a v poutavém střetnutí druhého kola by mohla čelit bývalé světové jedničce Victorii Azarenkové.

Mezi bývalou světovou jedničkou Caroline Wozniacki a impozantní Američankou Danielle Collins je naplánována zajímavá aféra prvního kola. Přestože se talent pětadvacetileté dívky na antuce teprve prokáže, bude zajímavé sledovat, jak si Wozniacki ve svém prvním zápase vede proti intenzivnímu soupeři.

Belinda Bencic, semifinalistka v Madridu, by mohla mít nejtěžší remízu, když ve svém prvním kole narazí na Anastasiju Sevastovovou. Pokud by přežila a postoupila další kolo, mohla by potenciálně čelit Bartymu. Jinde by Kvitova - druhé semeno pro tento turnaj - mohla čelit Anett Kontaveitové o čtvrtfinále, pokud by dvojice vyhrála své vyřazovací zápasy.

Potenciální střetnutí, na která si v úvodních kolech dávejte pozor, jsou následující:

  • První kolo potvrzeno: Caroline Wozniacki vs Danielle Collins
  • Elina Svitolina vs Victoria Azarenka
  • Serena Williamsová vs. Venus Williamsová
  • Belinda Bencic vs Anastasija Sevastova
  • Sloane Stephens vs Johanna Konta


Potenciální čtvrtfinálové zápasy:

  • Naomi Osaka vs Kiki Bertens
  • Simona Halepová vs. Sloane Stephensová
  • Elina Svitolina vs Karolina Plíšková
  • Ashleigh Barty vs Petra Kvitova

Mládež nad zkušenostmi?

V této předpovězené sestavě čtvrtfinále má v poslední době téměř všech osm hráčů soustavné dobré výsledky - i když hodně záleží na tom, jak se někteří, jako Bencic nebo Serena, na tomto turnaji předvedou.

nejlepší stolní tenis pro začátečníky

Pokud například Bencic porazí Sevastovovou a Bartyho, mohla by si zahrát čtvrtfinále proti Kvitové. Pokud by Serena zvítězila nad Stephensem, mohla by se v posledních osmi setkat s Halepovou.

Hlavní atrakcí losování žen je, jak dobře se tato generace mladých hráček stala nositelkami tohoto sportu poté, co jejich starší protějšky téměř zmizely z tenisu kvůli přetrvávajícím zraněním a nedůslednosti.

Populární Problémy

Průvodce, jak sledovat živý přenos Michigan vs Texas Tech v turnaji Sweet 16 turnaje NCAA 2018-19.

Jak nainstalovat DJ Booth. Než začnete cvičit míchání, škrábání, žonglování, nebo dokonce jen přiložit jehlu k desce nebo disku CD do zásobníku, musíte si nastavit vybavení. Existuje řada komponent, které mohou ...

Mistrovství světa NASCAR Cup 2020 je na řadě při finále 500 v neděli. Zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos ze závodu.

Šampión Rio Open 2017 Dominic Thiem se utká o místo v semifinále s Italem Gianlucou Magerem. .

V neděli se Bucs a Chiefs setkají v Super Bowl LV. Zde je návod, jak můžete sledovat hru, pokud nemáte kabel.

Získejte přehled o tom, jak sledovat finále omezeného televizního seriálu Dirty John online prostřednictvím živého streamování bez kabelů.