Jak sundat palec z pasu

Ztráta jakéhokoli množství váhy, která vám zase umožní zhubnout centimetry, je dřina a vyžaduje čas. Neexistuje žádný kouzelný vzorec, který by to rychle nebo snadno uskutečnil, ale úsilí stojí za to. Existuje však několik „triků“, které byste mohli zvážit a které vám v krátkodobém horizontu umožní vypadat tenčí kolem pasu, zatímco pracujete na trvalém zmenšení velikosti pasu.

Metoda 1 ze 3: Pomocí jednoduchých triků vypadat tenčí

 1. Obrázek s názvem Vezměte si palec z pasu Krok 1

  1 Vyzkoušejte domácí tělový zábal. K tomu budete potřebovat pleťovou vodu, průhledný igelit a elastický opakovaně použitelný obvaz (jako ten, který byste použili na podvrtnuté zápěstí). Jakmile získáte potřebné položky, proveďte těsně před spaním následující pokyny:
  • Pleťové mléko naneste v silné vrstvě na oblast břicha a pasu. Nevmasírujte pleťovou vodu příliš do pokožky.
  • Omotejte čirý plastový obal kolem pasu, na místo, kam jste pleťovou vodu položili. Možná budete muset dvakrát až třikrát zabalit plast kolem pasu. Plastový obal by neměl být volný, ale měl by být dostatečně těsný, aby nespadl.
  • Omotejte elastický obvaz kolem pasu v horní části plastového obalu. Zajistěte obvaz k tělu zastrčením konce do části, která je již omotána.
  • Spěte se zábalem celou noc a ráno ho sundejte. Pravděpodobně si všimnete malého rozdílu ve velikosti pasu, ale uvědomte si, že je to jen dočasné.


 2. Obrázek s názvem Vezměte si palec z pasu Krok 2

  2 Pořiďte si korzet. Korzety přicházejí v mnoha různých typech, v závislosti na tom, co se snažíte dosáhnout. „Skutečné“ korzety navržené tak, aby vám zkracovaly pas, mají ocelové vykostění a několik vrstev nepružných tkanin. Můžete si koupit hotový korzet v obchodě se spodním prádlem, nebo si můžete nechat vyrobit jeden na míru.
  • Korzety mohou vašemu pasu pomoci vypadat o 2 - 4 “menší pouhým nošením.
  • Korzety, protože jsou těsné, vám také mohou pomoci méně jíst, protože se budete rychleji cítit plní.
  • Alternativně můžete také vyzkoušet nošení tvarů, které vám také mohou pomoci vypadat štíhleji, ale používají jiný materiál než korzety. Navíc si můžete koupit oblečení, které je také spodní prádlo, košilky atd.
 3. Obrázek s názvem Vezměte si palec z pasu Krok 3

  3 Noste oblečení, díky kterému budete vypadat hubenější. Klíčem k oblékání, abyste vypadali štíhlejší, je vyhýbat se věcem, jako jsou capris, skládané kalhoty, dlouhé volné šortky nebo beztvaré sukně, které jdou až k lýtku. Ujistěte se, že vám oblečení, které nosíte, správně sedí, a vybírejte následující položky:
  • Tmavé džíny nebo kalhoty, které vám sahají až ke kotníku nebo 1–2 “pod kotníkem; dlouhé košile, blejzry nebo svetry bez pytlů; tužkové sukně po kolena; nebo vybavené sukně řady A.
  • Maxi sukně. To jsou další skvělé možnosti, jak vypadat štíhlejší, protože vám poskytnou delší svislou čáru a vaše nohy budou vypadat delší. Plné barvy fungují nejlépe. Vyhněte se sukním s řasením, velkými kapsami, vrstvami a silnými elastickými pásy. Spárujte maxi sukni s přiléhavým topem a podpatky.
  • Džíny, které mají vyšší střih nebo pas. Džíny s nižším střihem, přestože jsou stylové, mohou bohužel vytvořit vzhled muffinu kolem pasu, což nevypadá vůbec lichotivě. Stejně jako u mnoha jiných oděvních kousků džíny vyššího vzhledu prodlouží vaše nohy, což zase způsobí, že budete hubenější. Zastrčte si košili také do riflí.
  • Úzké opasky na košile, šaty a dokonce i kabáty. To pomáhá definovat váš přirozený pas a předvádí vaše křivky.
  • Zkuste nosit podpatky. Aby vaše nohy vypadaly štíhlejší a prodloužily celé tělo, noste podpatky, které jsou alespoň 2,5 ”nebo vyšší. Pomáhá také nosit podpatky s poněkud špičatou špičkou, na rozdíl od hranaté špičky. Nenoste je pořád - opakované nošení vysokých podpatků po delší dobu může způsobit vážné poškození vašeho těla a držení těla.
 4. Obrázek s názvem Vezměte si palec z pasu Krok 4

  4 Vyberte si určité barvy a vzory pro své oblečení. Existuje několik barev a vzorů, které si můžete vybrat pro své oblečení, které vám pomohou vypadat štíhlejší, zejména v oblasti pasu.
  • Černá je klasická barva, která se hodí téměř ke všemu. Ale kromě toho, že je to dobrá volba barev pro koordinační účely, je to také skvělá volba barev, díky nimž budete vypadat hubenější. Černá (a tmavě modrá, zelená a červená) může vytvářet iluzi dlouhé svislé čáry, která ztenčuje tělo.
  • Svislé pruhy vytvářejí podobnou iluzi jako černá barva a mohou být užitečné, když se snažíte, aby váš střed vypadal menší. Pokud nosíte svislé pruhy na kalhotách nebo sukních, pomůže to, aby vaše nohy vypadaly delší a tenčí, což také ztenčí váš střední a horní část těla.
 5. Obrázek s názvem Vezměte si palec z pasu Krok 5

  5 Zakryjte problémové oblasti a ukažte své nejlepší oblasti. Pokud máte určitou část těla, která se vám nelíbí a chtěli byste být poněkud skrytí, noste v této oblasti tmavé barvy. Na druhou stranu, pokud máte oblast, se kterou byste se chtěli pochlubit, použijte jasnou barvu.
 6. Obrázek s názvem Vezměte si palec z pasu Krok 6

  6 Správně se oblékněte do nové podprsenky . Bohužel většina žen nakonec nosí podprsenky, které pro ně mají špatnou velikost. Když má podprsenka špatnou velikost, může vám dát křivky na všech špatných místech. Vaše prsa by měla být ve správné výšce nad pasem, což vám pomůže vypadat štíhleji.
  • Před výběrem jakékoli nové podprsenky se nechte řádně změřit profesionálem v oddělení spodního prádla obchodního domu. Měli by také umět poukázat na další triky, které můžete v podprsence hledat.
 7. Obrázek s názvem Vezměte palec z pasu Krok 7

  7 Postavte se a sedněte si s dobrým držením těla. Dobré držení těla může způsobit, že budete vypadat hubenější, ale také se budete cítit lépe. Stojící a sedící s dobrým držením těla pomáhá uvolnit napjaté svaly ve vašem těle a můžete se cítit uvolněněji.
  • Vyhodnoťte své držení těla tím, že se postavíte zády ke zdi bez obutých bot. Ujistěte se, že tlačíte své tělo tak, aby vaše paty a zadek byly přitlačeny ke zdi za vámi. Položte jednu z rukou mezi zeď a spodní část zad, kolem oblasti pasu. Pokud je prostor větší než šířka vaší ruky, musíte zapracovat na držení těla.
  • Dobré držení těla, když stojíte, zahrnuje: držení ramen dozadu a v uvolněné poloze; tahání do břicha; držte nohy na šířku boků; stojíte tak, abyste byli rovnoměrně vyrovnaní na obou nohou; nezamykání kolen.
  • Správné držení těla, když sedíte, zahrnuje: výběr židle, kde obě vaše nohy mohou pohodlně spočívat na zemi; výběr židle, která vám umožní sedět zády k opěradlu židle - v případě potřeby položte polštář za spodní část zad, abyste se cítili pohodlně; držte hlavu vzpřímeně s bradou trochu zastrčenou; udržujte záda a krk rovné, ale pohodlné; udržujte ramena uvolněná a pohodlná.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Udržování zdravé stravy

 1. Obrázek s názvem Vezměte si palec z pasu Krok 8

  1 Svačina zdravá. Občerstvení obecně není špatné; spíše si to vyberete na svačinu, což může snižovat vaše šance na hubnutí. Pokud budete mít něco k jídlu každé 2,5 - 3 hodiny, může to pomoci udržet hladinu cukru v krvi v rovnováze po celý den, ale funguje to jen tehdy, když jíte správné věci.
  • Vyvarujte se svačinek s vysokým obsahem kalorií, tuků, cukrů a sacharidů. To by zahrnovalo položky, jako jsou chipsy, sušenky, čokoládové tyčinky, bagely, preclíky.
  • Vyberte si občerstvení s vysokým obsahem vlákniny, například celozrnné produkty, fazole a některé druhy ovoce a zeleniny.
  • Vyberte občerstvení, které má vysoké množství dobrých živin, jako jsou nízkotučné mléčné výrobky, libové maso, ořechy.
 2. Obrázek s názvem Vezměte si palec z pasu Krok 9

  2 Přestaňte pít dietní sodovky. Vědci zjistili, že některá umělá sladidla v dietní sodě přimějí vaše tělo, aby si myslelo, že konzumujete skutečný cukr. Protože si vaše tělo myslí, že konzumujete cukr, uvolňuje při přípravě inzulín. Bez skutečného cukru, který by se spálil, inzulín místo ukládání tuku místo jeho spalování.
 3. Obrázek s názvem Vezměte si palec z pasu Krok 10

  3 Jezte více libových bílkovin. Většina lidí nekonzumuje dostatek libových bílkovin, ale naopak konzumuje příliš mnoho jednoduchých sacharidů. Sacharidy nakonec produkují cukr, který naše tělo normálně používá jako energii, ale pokud konzumujeme příliš mnoho sacharidů, produkujeme také příliš mnoho cukru. Tento přebytečný cukr se pak promění v nadváhu. Alternativně, libové bílkoviny budují svaly a pomáhají je udržovat v tonusu.
  • Chudé bílkoviny zahrnují: nízkotučné mléčné výrobky, fazole, cizrnu, quinoa, kulaté steaky, kulaté pečeně, topín, hřbet, svíčkovou, vepřovou panenku, šunku a kuře a krůtu bez kůže.
 4. Obrázek s názvem Vezměte si palec z pasu Krok 11

  4 Snižte množství nasycených nasycených tuků. Nasycený tuk je špatný druh tuku. Nasycené tuky přidávají vašemu pasu palce, zatímco nenasycené tuky mohou pomoci odstranit palce z vašeho pasu. Nasycený tuk říká vašemu tělu, aby ukládalo tuky, zatímco nenasycené tuky říkají vašemu tělu, aby snížilo množství uloženého tuku a pomáhá vyrovnat hladinu inzulínu.
  • Nasycené tuky se obvykle nacházejí ve zpracovaných potravinách, jako jsou sušenky a pečivo. Nachází se také v červeném mase.
  • Místo smažení pokrmů k jídlu pečte, grilujte nebo grilujte maso.
  • Používejte mléčné výrobky bez tuku nebo s nízkým obsahem tuku.
  • V receptech vyměňte dva bílky za celé vejce.
  • Místo přidání másla nebo margarínu použijte bylinky, koření, citronovou šťávu a další druhy kuchyňských příchutí.
 5. Obrázek s názvem Vezměte si palec z pasu Krok 12

  5 Zvyšte příjem vlákniny. Studie zjistily, že na každých 10 gramů vlákniny navíc, kterou sníte denně, můžete během 5 let snížit svůj tuk o 3,7%. Jedním z rychlých a snadných způsobů, jak získat více vlákniny, je sníst ½ šálku fazolí každý den.
  • Dalšími skvělými zdroji vlákniny jsou: vločkové otruby, celozrnné pečivo, pomeranče, maliny, pečené brambory, mrkev, hummus a hrušky.
  • Konzervované fazole jsou obvykle méně pravděpodobné, že způsobí nadýmání a plyn než čerstvá odrůda, pokud máte obavy, že to může být problém.
 6. Obrázek s názvem Vezměte si palec z pasu Krok 13

  6 Vyměňte kávu za zelený čaj. Pití spousty kávy nabité smetanou a cukrem může bohužel vést k přibývání na váze. Ale pití zeleného čaje každý den může ve skutečnosti vést ke ztrátě hmotnosti. Zelený čaj obsahuje katechiny, u kterých bylo zjištěno, že zvyšují metabolismus a pomáhají vašim játrům spalovat více tuků.
 7. Obrázek s názvem Vezměte si palec z pasu Krok 14

  7 Změňte typ sacharidů, které konzumujete. Sacharidy přicházejí v jednoduché i složité verzi. Jednoduché sacharidy jsou druhy, které vedou ke zvýšení tuku, zatímco komplexní sacharidy mohou být pro vás dobré. Ujistěte se, že budete jíst alespoň tři porce komplexních sacharidů (např. Celozrnných) každý den.
  • Komplexní sacharidy zahrnují celozrnné produkty, jako je oves, quinoa, hnědá rýže a pšenice.
  • Mezi jednoduché sacharidy patří položky vyrobené z rafinované mouky, včetně bílého chleba a těstovin, a další položky, jako je bílá rýže.
 8. Obrázek s názvem Vezměte si palec z pasu Krok 15

  8 Přidejte do jídla více pepře. Pepř obsahuje látku zvanou piperin. Piperin může být ve skutečnosti schopen snížit zánět a zabránit tvorbě tukových buněk (také známý jako adipogeneze).
 9. Obrázek s názvem Vezměte si palec z pasu Krok 16

  9 Každý den si dopřejte hořkou čokoládu. Ve vědeckých studiích bylo prokázáno, že tmavá čokoláda, konkrétně druh, který má nejméně 70% kakaa, skutečně pomáhá lidem zhubnout. Důvodem je, že hořká čokoláda má něco, co se nazývá flavonoidy, které jsou dobré pro vaše srdce. Jsou také antioxidanty a mohou snížit zánět.
  • Zkuste do svých jídel přidat dvě porce hořké čokolády denně.
 10. Obrázek s názvem Vezměte si palec z pasu Krok 17

  10 Zařaďte do svého jídelníčku potraviny bohaté na hořčík. Hořčík pomáhá vašemu tělu snížit hladinu glukózy a inzulínu nalačno a dokonce může zabránit zadržování tekutin.
  • Lékaři doporučují ženám starším 18 let konzumovat alespoň 400 mg hořčíku denně. A ti 31 let a starší by měli konzumovat 420 mg. Muži nad 18 let by měli konzumovat 310 mg denně a muži nad 30 let by měli konzumovat 320 mg denně.
  • Mezi zdroje hořčíku patří ořechy, špenát, sójové mléko, fazole, avokádo, hnědá rýže, banány, losos a další ryby.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Pravidelné cvičení

 1. Obrázek s názvem Vezměte si palec z pasu Krok 18

  1 Proveďte kombinaci kardio a základních cvičení. Kardio (nebo aerobní) cvičení pomůže vašemu tělu zhubnout. Základní cviky vám pomohou zpevnit svaly. Zatímco můžete provádět základní cvičení na zpevnění pasu, bez kardia se svaly skryjí pod vrstvou tuku.
  • Ideální množství cvičení je 45 minut mírného aerobního cvičení alespoň třikrát týdně.
 2. Obrázek s názvem Vezměte si palec z pasu Krok 19

  2 Zkuste sedícího dropkicka. Toto cvičení posílí vaše kvadricepsy. Posaďte se na cvičební podložku s oběma nohama nataženýma přímo před sebe. Přitáhněte pravé koleno k hrudníku a držte ho tam oběma rukama. Ohněte levou nohu. Levou nohu držte rovně, zvedněte levou nohu ze země a držte ji tak dlouho, jak můžete.
  • Tento cvik opakujte s levou nohou tolikrát, kolikrát můžete, poté přepněte a proveďte totéž s pravou nohou.
  • Toto cvičení provádějte alespoň třikrát týdně.
 3. Obrázek s názvem Vezměte palec z pasu Krok 20

  3 Udělejte nějaké kliky. Toto cvičení posílí vaše hrudní svaly. Začněte tím, že si na cvičební podložku položíte ruce a kolena. Ruce a záda držte rovně. Pak ohněte ruce tak, že spustíte přední konec těla, dokud se téměř nedotkne země. Chvíli tam držte tělo a pak zatlačte zpět nahoru.
  • Toto cvičení opakujte tolikrát, kolikrát můžete.
  • Toto cvičení provádějte alespoň třikrát týdně.
 4. Obrázek s názvem Vezměte si palec z pasu Krok 21

  4 Proveďte pád nohou. Toto cvičení posílí vaše břišní svaly. Začněte tím, že si lehnete na záda na podložku na cvičení. Zvedněte nohy ze země, aby vaše stehna svíraly s podlahou úhel 90 stupňů a lýtka svírající se stehny úhel 90 stupňů. Položte obě ruce na hruď. Udržujte nohy přesně v této poloze, spusťte je na zem a dotkněte se patami země. Poté pomocí břišních svalů zvedněte nohy zpět nahoru.
  • Během tohoto cvičení držte záda rovně na zemi.
  • Toto cvičení opakujte tolikrát, kolikrát můžete.
  • Toto cvičení provádějte alespoň třikrát týdně.
 5. Obrázek s názvem Vezměte si palec z pasu Krok 22

  5 Crunch your abs with the X crunch. Toto cvičení posílí vaše horní břišní svaly. Lehněte si na záda na podložku na cvičení s pokrčenými koleny a chodidly položenými na zemi. Sklopte ruce za krk - snažte se prsty dotýkat ramen. Zvedněte horní část těla ze země a pomocí břišních svalů proveďte křupnutí a poté se spusťte zpět dolů.
  • Abyste si neporanili krk, předstírejte, že máte tenisový míček pod bradou a proti hrudníku. Vaše brada by se neměla přibližovat k hrudníku.
  • Toto cvičení opakujte tolikrát, kolikrát můžete.
  • Toto cvičení provádějte alespoň třikrát týdně.
 6. Obrázek s názvem Vezměte palec z pasu Krok 23

  6 Posaďte se na neviditelné křeslo. Toto cvičení posílí vaše nohy. Najděte zeď bez nábytku a dalších předmětů. Postavte se zády k této zdi a začněte spouštět tělo, jako byste seděli na židli. Když spustíte tělo, opřete se zády o zeď. Ruce lehce opřete o stehna. Držte tuto pozici tak dlouho, jak můžete.
  • Během tohoto cvičení držte nohy na šířku boků.
  • Vypracujte se, abyste tuto pozici udrželi 60 sekund.
  • Držte záda rovně ke zdi. Vaše stehna by měla svírat se stěnou úhel 90 stupňů a lýtka by měla být rovnoběžná se stěnou.
  • Toto cvičení provádějte alespoň třikrát týdně.
 7. Obrázek s názvem Vezměte si palec z pasu Krok 24

  7 Být Superman. Toto cvičení posílí vaše spodní část zad. Lehněte si na břiše na podložku na cvičení. Roztáhněte nohy za sebe a ruce před sebe. Zvedněte současně ruce i nohy ze země a vydržte v této poloze tak dlouho, jak můžete.
  • Toto cvičení opakujte tolikrát, kolikrát můžete.
  • Toto cvičení provádějte alespoň třikrát týdně.
 8. Obrázek s názvem Vezměte si palec z pasu, krok 25

  8 Změňte své každodenní návyky. Mnoho z nás má pracovní život, který neumožňuje každodenní pohyb - obvykle proto, že jsme uvízli u stolu a celý den hledíme na obrazovku počítače. Snažte se vstát a chodit tak často, když už nějakou dobu sedíte. Pokud je to možné, rozhodněte se pro práci u stojícího stolu. Jakákoli malá aktivita, kterou můžete přidat do svého dne a která vás rozhýbe, je užitečná:
  • Vystupte z autobusu o zastávku dříve a projděte si vzdálenost navíc.
  • Záměrně procházejte nahoru a dolů každou uličkou v obchodě s potravinami, i když potřebujete jen pár položek.
  • Zaparkujte auto spíše na vzdáleném konci parkoviště než u dveří.
 9. Obrázek s názvem Vezměte si palec z pasu, krok 26

  9 Přidejte do svého cvičebního programu hula-hooping. Používání hula-hoop je způsob, jak se zapojit do svých kardio cvičení a přitom dělat něco zábavného. Navíc dokáže spálit stejné množství kalorií jako běh na běžícím pásu a má nízký dopad, takže si neublížíte kolena.
  • Abyste při používání hula-hoop zapojili své základní svaly, ujistěte se, že zůstanou nad boky.
  • Obruče za účelem cvičení jim přidaly váhu, aby vám pomohly s cvičením. Podívejte se na obruč, která má průměr alespoň 40 palců a váží asi 1 až 2 libry.
  • Přidejte do svého cvičebního programu hula-hooping tak, abyste to dělali 30 minut v kuse, alespoň třikrát týdně.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Kolik palců můžete ztratit za měsíc? Michele Dolan
  Certifikovaná fitness trenérka Michele Dolan je osobní trenérka s certifikací BCRPA v Britské Kolumbii. Od roku 2002 je osobní trenérkou a fitness instruktorkou. Michele Dolan Certifikovaná fitness trenérka Odpověď odborníka Neexistuje způsob, jak to určit, protože každý je jiný, ale cílem je zhubnout jedno až dvě kila za týden, přičemž mějte na paměti, že vaše tělo bude čerpat energii z tukových buněk po celém těle.
 • Otázka Jaká by měla být moje velikost pasu? Michele Dolan
  Certifikovaná fitness trenérka Michele Dolan je osobní trenérka s certifikací BCRPA v Britské Kolumbii. Od roku 2002 je osobní trenérkou a fitness instruktorkou. Michele Dolan Certifikovaná fitness trenérka Odpověď odborníka Zdravá velikost pasu se měří jako poměr k vaší velikosti boků. Zaměřte se na poměr pasu k bokům 0,9: 1,0 Pokud tedy vaše boky měří 38 palců, měření pasu by mělo být 34 palců nebo méně.
 • Otázka Kolik liber musíte zhubnout, abyste sundali palec z pasu? Michele Dolan
  Certifikovaná fitness trenérka Michele Dolan je osobní trenérka s certifikací BCRPA v Britské Kolumbii. Od roku 2002 je osobní trenérkou a fitness instruktorkou. Michele Dolan Certifikovaný fitness trenér Odborná odpověď Každý je jiný, takže neexistuje žádný vzorec. Vaše tělo může spalovat tuk z jiných míst, než spaluje tuk z vašeho pasu, a to je řízeno genetikou.
 • Otázka Jak zmenšíte svůj pas? Michele Dolan
  Certifikovaná fitness trenérka Michele Dolan je osobní trenérka s certifikací BCRPA v Britské Kolumbii. Od roku 2002 je osobní trenérkou a fitness instruktorkou. Michele Dolan Certifikovaná odborná trenérka Odpověď odborníka Ztráta tuku pomocí diety a cvičení na spalování kalorií může pomoci snížit velikost pasu.
 • Otázka Jak dlouho trvá ztratit palec z pasu? Laura Flinnová
  Osobní trenérka s certifikací NASM Laura Flinnová je certifikovaná osobní trenérka Národní akademie sportovního lékařství (NASM), trenérka olympijských vzpírání v USA a certifikovaná fitness výživová poradkyně s dodatečnou kvalifikací trenéra odpružení TRX. Laura provozuje svůj vlastní osobní tréninkový program se sídlem v San Francisco Bay Area a specializuje se na témata jako hubnutí, růst svalů, kardiovaskulární trénink a silový trénink. Laura Flinnová Odborná odpověď certifikovaného osobního trenéra NASM Záleží na vaší genetice a na tom, jakou nadváhu nosíte. Je mnohem snazší snížit velikost pasu, pokud nosíte velkou váhu, než zhubnout, pokud jste relativně hubení. Ve většině případů můžete zhubnout 1–2 kila týdně, pokud budete jíst zdravě a pravidelně cvičit.
 • Otázka Jak to mohu udělat, když na mě rodiče vždy dohlížejí? Nemusíš to skrývat. Pokud nechcete, neuvádějte svoji váhu, jen řekněte, že chcete být zdravější. Zeptejte se, zda si vaši rodiče mohou koupit zdravější občerstvení/vařit zdravější jídla, a pak se ujistěte, že zůstanete aktivní. Jezděte na kole, použijte hula hop, projděte se po okolí, sportujte s přáteli atd.
 • Otázka Může přeskočení pomoci také při spalování tuků? Jistě, přeskakování je kardio cvičení, stejně jako chůze, běh, jízda na kole atd.
 • Otázka Co když nechci nikomu ukázat, že se snažím být zdravější? Nemusíš to skrývat! Pokud opravdu chcete, nemůžete nikomu říct, že se snažíte zhubnout. Pokud se někdo zeptá na vaši dietu nebo cvičení, řekněte, že se vaše chuť k jídlu změnila a vy si užíváte čerstvý vzduch. Za hubnutí se ale stydět nemusíte - je to dobrá věc!
 • Otázka Zkoušel jsem to jeden měsíc, ale v mém těle došlo k zanedbatelné změně. Co jiného mám dělat? Dieta možná není vhodná nebo jste se příliš namáhali cvičením, které může ukázat opačné výsledky. Vyzkoušejte různá jídla a různé cvičební rutiny. Každý člověk je jiný, takže něco, co funguje jednomu, nemusí fungovat druhému.
 • Otázka Sníží cvičení velikost pasu? Jakékoli cvičení spojené se změnou stravy pomůže zhubnout, a tím přispět ke ztrátě části pasu.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Naučte se relaxovat a zbavit se stresu. Stres zvyšuje množství kortizolu ve vašem těle. Kortizol, což je hormon, zvyšuje množství inzulínu ve vašem těle. Tato kombinace tělesné chemie vede k tomu, že se vaše tělo drží tuku a přidává vám palce v pase.
 • Dostatečně se vyspat. Nedostatek spánku může vést k nárůstu hmotnosti. Je to částečně proto, že spánek méně má za následek, že budete více jíst. Nedostatek spánku zvyšuje hormon zvaný ghrelin, který může zvýšit vaši chuť k jídlu.
  • Měli byste spát 7 až 9 hodin každou noc.
  • Během spánku se ujistěte, že je vaše ložnice tmavá a chladná.
  • Po obědě přestaňte pít kofeinové nápoje.
  • Udržujte stejnou postel a časy bdění každý den, dokonce i o víkendech.

reklama

Varování

 • Pokud máte jakýkoli typ zdravotního stavu, poraďte se se svým lékařem, než změníte dietu nebo začnete cvičit.
reklama

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos dnešní hry Nets vs 76ers online, pokud nemáte kabel.

Gritty Anshuman bouří do hlavního tahu

Zde je návod, jak sledovat losování jackpotu Powerball v hodnotě 730 milionů dolarů online během vysílání nebo v televizi.

Roger Federer se vítězně vrátil k tenisu na trávě, když v pondělí porazil v Halle Ilyu Ivashku 7-6 (4), 7-5.

Jak pro vás najít perfektní džíny. Dokonalé džíny jsou základem každého šatníku a měly by být pohodlné a lichotivé. S vaším jedinečným tvarem těla a smyslem pro styl může být těžké najít pár, který je tak akorát ....

Dnes večer je finálová epizoda 17. série „Project Runway“. Získejte přehled o tom, jak sledovat finále 2019 online prostřednictvím živého přenosu.