Jak přilákat super vybíravou dívku

Takže se vám to konečně stalo. Jste zamilovaní do někoho vybíravého. Lidé často používají slovo vybíravý k popisu ostatních, kteří mají velmi konkrétní preference v seznamování. Pokud doufáte, že přitáhnete dívku s pověstí vybíravého, budete muset zjistit, co v partnerovi chce, a poté se pokusit sladit s těmito touhami. Objevením jejích preferencí ve seznamování, přitahováním na základě svého výzkumu a pozváním na ni můžete nejlépe úspěšně vybrat přitažlivou dívku.

Část 1 ze 3: Objevování jejích seznamovacích preferencí

 1. Obrázek s názvem Attract a Super Picky Girl Krok 1

  1 Zeptejte se jejích přátel na to, co chce v partnerovi. Nenápadně vyhledejte společné přátele, které s dívkou máte. Najděte si vhodný čas a zeptejte se jich, na čem jí v partnerovi záleží. Pravděpodobně existuje důvod, proč máte dojem, že je tato dívka vybíravá, takže se pokuste zjistit více o tom, co víte. Chodí jen s kluky, kteří třeba sportují?
  • Když zjistíte více o tom, co se jí líbí - nebo spíše o tom, co se jí nelíbí -, můžete se pokusit zaujmout ji. Pokud například zjistíte, že má ráda opravdu útočníky, můžete tomuto stylu přizpůsobit svůj romantický přístup.
  • Dalo by se říct kamarádovi. 'Crystal se mi opravdu líbí, ale slyšel jsem, že je opravdu vybíravá.' Víš o tom víc? Jaké jsou její přerušení ve vztahu? “


 2. Obrázek s názvem Attract a Super Picky Girl Krok 2

  2 Zjistěte, jaké koníčky a činnosti ji baví. Pochopením toho, jakým druhům koníčků nebo činností se dívka věnuje, můžete lépe porozumět jejím preferencím. Všímejte si všech mimoškolních klubů nebo sportů, kterých se účastní. Věnujte pozornost jakýmkoli narážkám na její zájmy na základě toho, co nosí, a věcí, o kterých ráda mluví.
  • Většina lidí považuje své vlastní koníčky za zajímavé. Když najde aktivity, které máte oba společné, bude pro vás atraktivnější.
 3. Obrázek s názvem Attract a Super Picky Girl Krok 3

  3 Zvažte, jestli má typ. Někteří lidé jsou přitahováni velmi specifickým typem vzhledu nebo osobnosti potenciálního partnera. Zjistit více o jejích bývalých může poskytnout důležité informace o jakýchkoli vzorech přitažlivosti. Cenné informace jsou také jakékoli informace, které můžete získat o tom, proč minulé vztahy skončily.
  • Pokud například všichni její přátelé hráli tenis, možná budete chtít alespoň trochu prozkoumat tenis, než si s ní promluvíte, protože to pravděpodobně považuje za zajímavé. Pokud se však nedávno rozešla se svým posledním přítelem, protože trávil příliš mnoho času cvičením, říká vám to, že ji tenis zajímá, ale vyžaduje někoho, kdo dá vztah na první místo.
  • Pokud o jejích bývalých nevíte nic, zkuste položit několik otázek důvěryhodnému příteli, abyste zjistili více. Dalo by se říci: „Zdá se, že Jane miluje tenisty. Zajímalo by mě, proč se tedy rozešla s Maxem? “ Možná vám budou moci poskytnout více informací.
 4. Obrázek s názvem Attract a Super Picky Girl Krok 4

  4 Podívejte se na její přítomnost na sociálních sítích. V dnešní době většina lidí inzeruje své zájmy na sociálních médiích, a to buď prostřednictvím vyplněného profilu na veřejné stránce na Facebooku, nebo jemněji ve svých proudech fotografií. Podívejte se na její veřejné fotografie a zjistěte, jak ráda tráví čas. Pochopením toho, co ji zajímá a míst, kde se ráda potlouká, můžete nejlépe přizpůsobit své romantické předehry.
  • Pokud například na jejích fotografiích vidíte, že má ráda plavbu na divoké vodě, můžete zmínit nedávný výlet na kajaku.
  reklama

Část 2 ze 3: Přilákat ji na základě vašeho výzkumu

 1. Obrázek s názvem Attract a Super Picky Girl Krok 5

  1 Oblečte se s ohledem na její typ, do určité míry. Pokud se dívce líbí fyzický vzhled, můžeš se takhle oblékat, pokud to bude věrné tvému ​​autentickému já. Pokud má například ráda pankáče, ale to opravdu není váš styl, můžete si zkusit obléknout koženou bundu, ve které se už cítíte dobře. Neměňte celý svůj vzhled za někoho, protože to je neudržitelné. Pokuste se najít způsob, jak se dostat k tomu, co je pro ni atraktivní, a přitom se stále cítit jako vy.
 2. Obrázek s názvem Attract a Super Picky Girl Krok 6

  2 Zeptejte se jí na její koníčky. Projevte opravdový zájem o její koníčky a zkuste najít body společného. Pokládáním jejích promyšlených otázek dáváte najevo, že jste ochotni se dozvědět o věcech, které jsou pro ni důležité, a máte zájem ji lépe poznat.
  • Dalo by se říci: „Všiml jsem si, že jsi v hrnčířském klubu. Udělali jste v poslední době nějaké skvělé kousky? “ nebo „Vaše prezentace o zvířatech ve shromáždění byla opravdu dobrá. Máš nějaké domácí mazlíčky?'
 3. Obrázek s názvem Attract a Super Picky Girl Krok 7

  3 Zaplaťte kompliment podle toho, co je pro ni cenné. Jakmile víte, čeho si vybíravá dívka váží, můžete jí věnovat upřímné komplimenty, které pro ni pravděpodobně budou mít větší smysl. Pravděpodobně si vás všimne a ocení vás, pokud se budete cítit výjimečně.
  • Pokud ji například opravdu baví malování, dalo by se říci: „Viděl jsem tvůj portrét v umělecké show. Barvy byly neuvěřitelné, “nebo„ Vaše umělecká show mi připomněla Dalího. Jak jsi toho skvělého efektu dosáhl? “
 4. Obrázek s názvem Attract a Super Picky Girl Krok 8

  4 Vyhněte se jejímu udušení. Vybíravá děvčata často hledají důvod, aby potenciální nápadníky diskvalifikovali, než aby dávali mnoho šancí udělat první dojem. Jednou z nejčastějších chyb, kterých se lidé při pronásledování někoho dopouštějí, je příliš agresivní chování, které může být odrazující. Až se s vybíravou dívkou lépe seznámíte, zkuste jí dát trochu prostoru. Můžete to udělat tak, že si mezi interakcemi uděláte pár dní volna.
  • Neplaťte jí komplimenty ani se jí neptejte každý den, což se vám může zdát příliš mnoho.
  reklama

Část 3 ze 3: Zeptat se jí

 1. Obrázek s názvem Attract a Super Picky Girl Krok 9

  1 Zeptejte se jí na činnost, která ji baví. Z průzkumu sociálních médií, rozhovoru se společnými přáteli a rozhovoru se samotnou vybíravou dívkou jste pravděpodobně zjistili některé věci, které ráda dělá. Zeptejte se jí na aktivitu, o které už víte, že ji baví. Pokud je například labužník, můžete ji pozvat do nové restaurace. Pokud miluje venku, můžete navrhnout výlet.
  • Dalo by se říci: „Vím, že tenis je jedním z vašich oblíbených sportů. Chcete tento víkend společně sledovat Wimbledon? “
 2. Obrázek s názvem Attract a Super Picky Girl Krok 10

  2 Po datu nechte mezeru. Po datu nebuďte příliš horliví na naplánování dalšího výletu, i když jste si to užili. Je důležité dát vztahům čas na přirozený vývoj a vyžadovat příliš mnoho příliš rychle může být nepříjemné. Dejte tomu týden a pak navrhněte, abyste se spolu znovu potkali, pokud máte pocit, že jste se oba dobře bavili.
 3. Obrázek s názvem Attract a Super Picky Girl Krok 11

  3 Pochopte, pokud řekne ne. Pokud dívka řekne ne, pochopte to a pokračujte. Je přeci vybíravá! Možná budete mít více štěstí, když vezmete to, co jste se naučili, a zkusíte se zeptat někoho, kdo nemá tak úzkou představu o tom, co hledá u partnera. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak mohu přimět dívku, aby mě měla ráda, pokud je vybíravá? Vážený Gopmane
  Seznamovací trenérka Cher Gopman je zakladatelkou NYC Wingwoman LLC, datové koučovací služby se sídlem v New Yorku. „NYC Wingwoman“ nabízí dohazování, služby křídelnic, koučování 1 na 1 a intenzivní víkendové bootcampy. Cher je certifikovaná trenérka života, bývalá psychiatrická sestra a její práce byla uvedena na Inside Edition, Fox, ABC, VH1 a The New York Post. Vážený Gopmane Expert na seznamovací trenér Odpověď Působte sebevědomě, když jste kolem ní, abyste nepůsobili tak nervózně. Když s ní mluvíte, zeptejte se jí na věci, které ji baví, abyste se o ní mohli dozvědět více.
 • Otázka Jak se dostanete z přátelské zóny? Může být obtížné přimět dívku, aby tě viděla romanticky, když se rozhodla, že jsi jen přítel. Zkuste být dobrou kamarádkou a buďte tu pro ni, aniž byste jí dávali rady ohledně vztahu nebo jí radili ohledně chlapů. Díky tomu vás může vidět jinak.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Buď sám sebou. Bude tě mít ráda takovou, jaká jsi, pokud najdeš tu správnou dívku.
 • Pokud říká, že chce být jen přáteli, myslí to vážně. Nesnažte se ji přesvědčit o opaku. Pokud si to rozmyslí, pozve vás sama.

reklama

Populární Problémy

Jaguáři a Texané se setkají v neděli ve 2. týdnu AFC South. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Studie ukazují, že vykloubené kolenní kryty, nazývané také patelární dislokace, jsou běžným zraněním, ke kterému obvykle dochází při sportu nebo epizodách těžké fyzické aktivity. Dislokace. ..

Jak cvičit štěně border kolie. Štěňata border kolie mají jedny z nejvyšších energetických hladin ze všech plemen. Každý den potřebují značné množství fyzických cvičení. Vaše štěně border kolie dobře reaguje na výcvik, takže může ...

V úterý večer se Utah utká s Nevadou v poutavém otvíráku vysokoškolské basketbalové sezóny. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Lakers a Clippers zahajují sezónu NBA 2019-20 bitvou o LA. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak otevřít náramek Pandora. Většina náramků Pandora je vybavena specifickým typem zapínání, kterému se říká sudová spona. Je pevný, ale snadno se otevírá prsty nebo otvíračem spon. Zátkové korálky chránící konce těchto ...