Jak sledovat premiéru seriálu „Unicorn“ online bez kabelu

Jednorožec

Cliff Lipson/CBS Wade (Walton Goggins) se najednou ocitá ve 'vztahu', o který nemá zájem, když má problém odmítnout druhé rande v nové sérii CBS 'The Unicorn'.

Walton Goggins ( Zdůvodněno ) je zpět v televizi, tentokrát v hlavní roli v novém komediálním seriálu CBS Jednorožec . Goggins hraje nedávno ovdovělého otce se dvěma dcerami, kterého jeho přátelé povzbuzují, aby znovu vstoupili na scénu seznamky. Překvapivě pro své přátele se díky svému popisu atraktivního pracujícího otce stává nejvyhledávanějším nezadaným chlapem.

Jednorožec premiéra čtvrtek 26. září ve 20:30 ET/PT na CBS. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat Jednorožec epizody naživo nebo na vyžádání ve vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS (živý i na vyžádání) prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se 7denní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistroval se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak se můžete dívat Jednorožec na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazon, nebo je můžete sledovat na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

FuboTV

CBS (live in most markets) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

skutečný stolní tenis

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos z Jednorožec na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat nové epizody až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Kromě knihovny streamování na vyžádání typu Netflix nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje CBS (na většině trhů živě).

nejlepší nabídky tenisek

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos z Jednorožec na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má k dispozici nové epizody po vysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

CBS Naplno

Tato služba vám umožní sledovat živý přenos z vašeho místního kanálu CBS i ze všech knihoven CBS na vyžádání. Je to nakonec stejné jako s možností Amazon Prime, pouze sledujete digitální platformu CBS než Amazon.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi , a pak se můžete dívat Jednorožec na vašem počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo v telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace CBS.


Premiérový náhled série „Unicorn“

Nová komedie CBS Jednorožec je komedie s jednou kamerou o úzké skupině nejlepších přátel a rodiny, kteří pomáhají Wadeovi (Walton Goggins) přijmout svůj nový normál v důsledku ztráty své ženy před rokem. Jako někdy špatně vybavený, ale vždy oddaný osamělý rodič svým dvěma dospívajícím dcerám dělá Wade hlavní krok v seznamování. Ke svému úžasu je žhavým zbožím se ženami a jeho přátelé vysvětlují, že je to dokonalý svobodný chlap - jednorožec: zaměstnaný, atraktivní a s prokazatelnou historií odhodlání. S jeho dcerami a nejlepšími přáteli, kteří mu fandili a doufali, že znovu najde štěstí, Wade znovu zkouší svou lásku i přes své stále se uzdravující srdce.Hrát si

Unicorn na CBS | První pohled 'Podívejte se na ukázkový trailer k The Unicorn, nové komedii o těsné skupině nejlepších přátel a rodiny, kteří pomáhají Wadeovi (Walton Goggins) přijmout jeho' 'nový normál' 'po ztrátě jeho ženy o rok dříve. Letos na podzim sledujte nové epizody Unicorn ve čtvrtek v 8: 30/7: 30c na CBS a CBS All Access.… 2019-05-15T21: 35: 04 000Z

V epizodě 2 s názvem Rozchod je těžké udělat se Wade najednou ocitne ve vztahu, o který nemá zájem, když má problém odmítnout druhé rande. Wade se také snaží pochopit, když Grace bojuje se svými příspěvky na sociálních médiích. Hostující Nicole Byer hraje Meg, veteránku, která dává Wadeovi rady.

Série, kterou vytvořili Bill Martin, Mike Schiff a Grady Cooper, hraje Rob Corddry, Michaela Watkins, Omar Miller, Maya Lynne Robinson, Ruby Jay, Makenzie Moss a Devin Bright.

Merrill Barr z Forbes ocenil sérii za Gogginsovo proti typové herecké psaní, Jednorožec je série plná potenciálu a vede ji opravdu skvělý rodinný muž, který vede herec, který pro tento druh role vůbec není známý.

Goggins má za sebou řadu celovečerních filmů i televizních seriálů, které sklidily velký ohlas u kritiků. Získal nominaci na Emmy za ztvárnění Boyd Crowdera na Zdůvodněno a za svou roli v komediálním seriálu získal Critics Choice Award Zástupci ředitelů . Mezi jeho další televizní zásluhy patří Spravedlivé drahokamy , Deep State , Šest , Synové anarchie , a Štít .

Mezi jeho celovečerní filmy patří režisér Quentina Tarantina Osm nenávistných a Django Unchained , Stevena Spielberga Lincoln , Tomb Raider , Ant-Man a The Wasp , a Mazerunner: The Death Cure . Za krátký film z roku 2001 získal Cenu Akademie Účetní , ve kterém hrál a produkoval.


Populární Problémy

Jak si vyrobit skládanou sukni. Skládaná sukně se může zdát jako zastrašující projekt, ale jsou jednodušší, než byste si mohli myslet. Můžete si vyrobit jednoduchou skládanou sukni bez vzoru as velmi malou matematikou. Zkuste si vyrobit kostkovanou sukni pro ...

Póza Cobra, používaná v józe, je jednoduchý manévr, který vám může pomoci protáhnout břišní svaly a posílit svaly dolní části zad. V menší míře cvičení procvičuje také svaly paží, ramen, zadku a zad ...

Jak nosit midi sukni. Midi sukně je dlouhá sukně, která sahá až do poloviny lýtek. Tento typ sukně proslavily herečky jako Audrey Hepburn v 50. letech minulého století. Dnes je sukně stále populární a způsoby, jak ji lze upravit, jsou dokonce ...

Naomi Osaka byla nedávno oceněna vlastní řadou panenek Barbie, kterou v pondělí dala k dispozici společnost Mattel Inc. Cena panenek byla 29 $.

Zde je návod, jak sledovat film „Nature Boy“, film 30 za 30 dokumentující život Rica Flaira, online.

Dominic Thiem prožil mizernou sezónu 2021 kvůli kombinaci špatné formy a zranění, ale Rakušan doufá, že na začátku příštího roku dosáhne špičkového vybavení.