Jak si být kolem chlapů jistý

Když se motáte kolem chlapů, není třeba se obávat ani se bát. Koneckonců, chlapi jsou také lidé a nikdo není dokonalý. Vědět, jak začít konverzaci s kluky, a naučit se, jak se cítit a vypadat sebevědomě, může být poflakování se kluky stejně přirozené jako poflakování se svými nejlepšími přáteli.

Metoda 1 ze 3: Zahájení konverzace s muži

 1. Obrázek s názvem Buďte si jisti kolem chlapů Krok 1

  1 Zeptejte se na jejich zájmy. Můžete si kolem chlapů začít být jistí tím, že s nimi začnete konverzovat. Neexistuje lepší způsob, jak začít konverzaci, než zeptat se někoho na jeho zájmy. Začněte například konverzací tím, že se jich zeptáte, jaké sporty nebo videohry rádi hrají. Můžete se také zeptat obecněji, jaké jsou jejich zájmy - rádi chodí do kina nebo na koncerty?
  • Můžete začít slovy: „Minulý víkend jsem viděl nový horor X. Bylo to skvělé! Už jste to někdo z vás viděl? “
  • Pokuste se držet témat, která tyto konkrétní lidi zajímají, aby konverzace pokračovala. Poslouchejte, co říkají, a reagujte pozitivně, například: „Ach, to zní jako skvělá hra! Přál bych si, abych měl čas to sledovat minulý víkend. “


 2. Obrázek s názvem Buďte si kolem chlapů jistí, krok 2

  2 Buďte vtipní a vtipní. Udržujte věci lehké přidáním humoru do konverzace. Můžete být vtipní, když se podělíte o něco zábavného, ​​co se vám stalo, zvláště pokud se to ten den stalo. Nebo se třeba druhý den ve třídě stalo něco vtipného; vyprávět znovu. Na druhou stranu, pokud někdo jiný vypráví vtip nebo vypráví zábavný příběh, smějte se srdečně (a upřímně) jejich vtipu.
  • Pokud umíte vyprávět vtipy, zkuste říct vtip; zkuste se však vyvarovat necitlivých vtipů a snažte se vyhýbat příliš mnoha vtipům. To může být odrazující.
 3. Obrázek s názvem Buďte si kolem chlapů jistí, krok 3

  3 Pochválte je. Každý rád dostává komplimenty. Pochválte sportovce za skvělou hru, kterou hráli o víkendu. Například: „Vy, minulý pátek, jste hráli skvěle. Vypadá to, že jste opravdu oddaní. “ Můžete také pochválit chlapce za oblečení nebo boty, například „To jsou úžasné boty“.
  • Pokud jste opravdu odvážní, pochvalte chlapa za jeho vzhled. Například: „Páni, Dave, posledních pár týdnů vypadáš skvěle. Cvičil jsi? '
  • Pokud jste vystrašení tím, že řeknete něco příliš konkrétního a osobního, můžete vždy říci něco jednoduchého, ale přesto laskavého typu „Hej, dnes vypadáš hezky!“
 4. Obrázek s názvem Buďte si kolem chlapů jistí, krok 4

  4 Trávte čas s muži, se kterými se cítíte dobře. Můžete si procvičit interakci s kluky a vztah s nimi tím, že strávíte více času s kluky, se kterými se cítíte dobře. Věnujte více času mužským rodinným příslušníkům (váš otec, bratr nebo bratranec) nebo známým mužům, jako je bratr vašeho přítele.
  • Zatímco se s nimi potloukáte, zkuste si všimnout věcí, o kterých mluví. Můžete je také požádat o radu, například: „Jaké jsou dobré začátky konverzací s kluky?“ nebo: „Jaké vlastnosti lidé považují za přitažlivé nebo atraktivní u lidí, jako přátel nebo jako něco víc?“
 5. Obrázek s názvem Buďte si kolem chlapů jistí, krok 5

  5 Zkuste, jak bude konverzace probíhat. Svou důvěru si můžete zajistit, až budete příště u chlapů, a to tak, že si nacvičíte, co řeknete. Vytvořte si například seznam začátečníků konverzace a procvičte si je říkat před zrcadlem. Věnujte pozornost své mimice, abyste se ujistili, že je přátelská a příjemná, na rozdíl od nesmělých nebo stydlivých.
  • Chcete -li svým rozhovorům dodat humor, procvičte si vyprávění vtipů, abyste je mohli sebevědomě sdělit, až se naskytne příležitost.
 6. Obrázek s názvem Buďte si kolem chlapů jistí, krok 6

  6 Nepřeháněj řeči. Při interakci s kluky by mohlo být lákavé příliš mnoho mluvit, zvláště pokud jste nervózní. Pokud se vám zdá, že příliš mluvíte, zkuste konverzaci přesměrovat položením otázky jednomu z chlapů, například „Co si myslíš?“ nebo „Jak si myslíte, že minulou noc hráli Orli?“. Můžete dokonce přiznat svou chybu, abyste mohli zahájit konverzaci a nechat mluvit někoho jiného. Například: „Omlouvám se. Příliš jsem mluvil. O čem si chcete povídat, lidi? '
  • Nápověda: víte, že příliš mluvíte, když mluvíte pouze vy a všichni jsou potichu. Můžete také říci, že příliš mluvíte, když lidé začínají projevovat známky nezájmu, například opakovaným pohledem na hodinky nebo telefon nebo odvrácením pohledu a vyhýbáním se očnímu kontaktu.
 7. Obrázek s názvem Buďte si kolem chlapů jistí, krok 7

  7 Být a dobrý posluchač . Ptát se lidí na sebe a nechat je promluvit je jen jedna část rovnice - musíte také poslouchat! Když druhá osoba mluví, odstraňte všechny rušivé vlivy (odložte telefon, vypněte televizi atd.), Navažte oční kontakt a nepřemýšlejte o tom, jak budete reagovat, protože pak už nebudete Naslouchání. Pokud budete stále koukat na telefon nebo neustále žádat osobu, aby se opakovala, nebo říct: „Ne, neuděláte moc dobrý dojem? Co jsi říkal?'
  • Ukažte, že posloucháte přikývnutím a občas vydáním zvuků (například „Uh-huh“), abyste ukázali, že vás sledujete. Zeptejte se doplňujících otázek, třeba jen „Páni, můžete mi o tom říct víc?“
  • Lidé oceňují, když se ostatní plně soustředí a věnují jim pozornost.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Posílení vašeho sebevědomí

 1. Obrázek s názvem Buďte si kolem chlapů jistí, krok 8

  1 Buďte hrdí na to, kdo jste. Kolem kluků si můžete být jistí tím, že budete sami sebou a znáte svou hodnotu. Poznejte svou hodnotu přijetím svých jedinečných vlastností a talentu. Jste skvělí v psaní, hraní fotbalu nebo matematice? Jste filmový, módní nebo knižní guru? Jaké vlastnosti na vás vaši přátelé a rodina nejvíce milují?
  • Vytvořte si seznam svých kvalit a talentu. Projděte si tento seznam jednou týdně, abyste si připomněli, že máte co nabídnout nejen sobě, ale i celému světu.
  • Jedním z rychlých způsobů, jak si zvýšit sebevědomí, je nosit pohodlné oblečení, díky kterému budete dobře vypadat. Nemusíte chodit tak daleko, že máte vysoké podpatky a sexy šaty, ale vypadat hezky vám může také připadat příjemné.
 2. Obrázek s názvem Buďte si kolem chlapů jistí, krok 9

  2 Regulujte svůj hovor . Pokud zjistíte, že říkáte: „To nemůžu. Budou si myslet, že jsem divný, nudný nebo ošklivý, „musíte tyto myšlenky zvrátit. Zapamatujte si seznam, který jste vytvořili a který identifikuje vaše nejlepší vlastnosti a talent. Připomeňte si, že jste zajímaví a že by si s vámi někdo rád povídal.
  • Začnete vidět, že čím více pozitivních zpráv na sebe vysíláte, tím jste si jistější.
 3. Obrázek s názvem Buďte si kolem chlapů jistí, krok 10

  3 Vykročte ze své komfortní zóny. Zvyšte své sebevědomí vykročením ze své komfortní zóny. Pokuste se alespoň dvakrát týdně vystoupit ze své komfortní zóny. Vykročením ze své komfortní zóny získáte více zážitků, o kterých budete moci mluvit a sdílet je s ostatními. Díky tomu budete v očích ostatních vypadat zajímavě a dobrodružně.
  • Vyjděte ze své komfortní zóny tím, že uděláte něco jiného. Zajděte si například do restaurace, kde se podávají jídla z částí světa, ve kterých jste nikdy nebyli nebo o kterých toho málo víte. Nebo pokud nejste příliš umělecký, zajděte do místního muzea umění.
 4. Obrázek s názvem Buďte si kolem chlapů jistí, krok 11

  4 Vezměte s sebou přítele. S kluky si můžete usnadnit jakoukoli situaci tím, že máte síť podpory. Vezměte si tedy s sebou kamaráda nebo dva pro případ, že by se věci staly zatuchlými nebo nepříjemnými. Dejte svému příteli vědět, že je vám trochu nepříjemné být s klukama, ale že byste to chtěli překonat a chtěli byste získat jejich podporu. Díky této mimořádné podpoře se zvýší vaše sebevědomí, protože budete vědět, že se něco pokazí, mohou se pokusit konverzaci navázat.
  • Zkuste si přivést přítele, který už jednoho zná, nebo má s někým vybudovaný vztah. Někdy může být konverzace mezi dvěma lidmi důvodem k zahájení konverzace mezi ostatními lidmi ve skupině.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Při pohledu na část

 1. Obrázek s názvem Buďte si kolem chlapů jistí, krok 12

  1 Navažte oční kontakt. Když vypadáte sebevědomě, můžete se také cítit sebevědomě kolem chlapů. Projevujte důvěru udržováním očního kontaktu s osobou, která mluví. Oční kontakt ukazuje zájem, stejně jako respekt k osobě, která mluví. Necháte toho chlapa cítit, že to, co říká, je důležité, a proto bude mluvit svobodněji.
 2. Obrázek s názvem Buďte si kolem chlapů jistí, krok 13

  2 Oblečte se sebevědomě. Vždy se snažte pro tuto příležitost obléknout. Pokud to bude pohodlná příležitost, oblékněte se pohodlně. Pokud je příležitost formálnější, oblékněte se formálněji. Ujistěte se, že je váš outfit čistý a odpovídá. Noste také oblečení, ve kterém se cítíte pohodlně. Pokud vám například není příjemné nosit podpatky, noste místo toho roztomilé lodičky nebo tenisky. Nebo pokud rádi nosíte klobouky, jako třeba kšiltovky, noste kšiltovku, která doplní váš outfit.
  • Zkusit vybírejte barvy, které doplní váš odstín pleti . Barvy, které doplní tón vaší pokožky, rozzáří vaši pokožku a rozzáří vaše oči.
 3. Obrázek s názvem Buďte si kolem chlapů jistí, krok 14

  3 Mějte dobré držení těla. Vaše držení těla také signalizuje, že jste si jistí svou vlastní kůží. Snažte se nedržit hlavu dolů nebo neklesat. Místo toho držte hlavu v rovině, záda rovně a ramena hranatá. Choďte také normálním tempem. Nechoďte příliš rychle ani pomalu a snažte se nezakopnout o nohy. Zkuste se také uvolnit. Místo zkřížení rukou nebo schování rukou za záda je nechte přirozeně viset po stranách.
 4. Obrázek s názvem Buďte si kolem chlapů jistí, krok 15

  4 Snažte se nehýbat. Někdy lidé vypadají nebo se cítí nervózní nebo neohrabaní, protože si nejsou jisti, co mají dělat s rukama, když s někým mluví. Zkuste si dát ruce do zadních kapes nebo kapes kabátu nebo na boky. Pokud sedíte, mějte ruce v klíně nebo složené na stole. Můžete také použít rekvizitu - držet batoh nebo popruh na kabelku nebo držet láhev vody v jedné ruce. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak se dotknete chlapa? Stefanie Safran
  Seznamovací trenérka a dohazovačka Stefanie Safran je seznamovací koučka, dohazovačka a majitelka společnosti Stef in the City, která se zaměřuje na poctivý a praktický přístup. Stefanie se označuje za „Chicago's Introductionista“, protože má více než 15 let zkušeností v oboru matchmakingu. Její práce byla uvedena na různých médiích, jako jsou: ABC7, NBC5, CBS2, WGN, FOX, The Chicago Tribune, The Chicago Sun Times, The HuffPost a Refinery29. Kromě bakalářského studia na University of Wisconsin-Madison je držitelem titulu MBA v oboru marketingu a značky na Loyola University. Stefanie Safran Seznamka Trenér a dohazovač Expertní odpověď Záleží na vašem vztahu k muži a na tom, v čem se každý cítíte dobře. Pokud jste na prvním rande, můžete ho rychle obejmout a ukázat, že jste trochu víc než přítel. Také jste si k němu mohli trochu sednout a trochu se dotknout jeho ruky.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Populární Problémy

Sbírání sportovních karet může být zábavný (a potenciálně výnosný) koníček. Začněte budovat svou sbírku tím, že budete mít oči odlepené od žádoucích karet na místech, jako jsou hobby obchody, online obchody a veletrhy. Jak budete pokračovat ve shromažďování ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos státu Utah vs Nevada online bez kabelu. Možnosti zahrnují sledování na počítači, telefonu, Roku nebo Apple TV.

Gilles Simon ve své nové knize hovoří o srovnání mezi Rafaelem Nadalem a Rogerem Federerem. Francouz také likviduje obvinění z dopingu, která byla často spojována s Nadalem.

Bulldog je oblíbeným psím plemenem kvůli jeho podsaditému vzhledu a jemné povaze.

Zde jsou všechny podrobnosti o sledování novoročních událostí NBC na období 2020–2021 s Carson Daly online.

V posledních letech si svět a mnoho uzavřených zemí stále více uvědomují práva LGBTQ a problémy, kterým komunita čelí.