Přímý přenos Raiders vs Packers: Jak se dívat online bez kabelu

Quinn Harris/Getty ImagesGreen Bay Packers, kteří navázali na výhru z poslední vteřiny v pondělí večer, jsou opět v akci na Lambeau Field a v neděli se utkají s Oakland Raiders.

Začátek hry je naplánován na 13:00. ET, a pokud je na vašem trhu ( mapa pokrytí ), bude to vysílána na CBS . Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Raiders vs Packers na počítači, telefonu, Firestick, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:Pokud je hra na vašem trhu: Kanál CBS Amazonu Prime

Pokud chcete sledovat CBS hry s nákupem a nepotřebujete žádné další kanály, Kanál CBS Amazonu Prime je skvělá volba.

Pokud již máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí.Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete na svém počítači sledovat živý přenos Raiders vs Packers přes web Amazon, nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Pokud chcete sledovat co nejvíce NFL mimo tuto hru, CBS, Fox, NBC (všechny žijí na vybraných trzích, včetně Oaklandu a Green Bay) a NFL Network patří mezi Více než 100 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , zatímco NFL RedZone je součástí doplňku Sports Plus.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Raiders vs Packers na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.

Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

sledujte poslední dny rytíře online zdarma

Další možností sledování co nejvíce NFL je Hulu With Live TV s více než 60 živými televizními kanály, včetně CBS, Fox, NBC (všechny žijí na vybraných trzích, včetně Oaklandu a Green Bay) a ESPN.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Raiders vs Packers na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Pokud je hra na vašem trhu: CBS All-Access

Stejně jako kanál Amazon Prime CBS je to dobrá volba, pokud chcete jednoduše sledovat hry CBS s nákupem na trhu. To je nakonec stejné jako s možností Amazonu, pouze místo toho budete sledovat digitální platformy CBS.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi CBS All-Access , a poté můžete sledovat živý přenos Raiders vs Packers na vašem počítači přes web CBS nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.

Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket.TV

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelitní televizi (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům určitých metropolitních oblastí, jako je San Francisco, Philadelphia a New York City. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu, na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na svém telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, která je k dispozici na mnoho různých zařízení .

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a postsezónní zápas NFL živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos Raiders vs Packers a každou další hru NFL na počítači přes DAZN.com, nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .


Náhled Raiders vs Packers

Dva týmy, které jsou s přijímajícím sborem neuvěřitelně tenké, se setkávají v neděli odpoledne, kdy se Green Bay Packers (5-1) utkají s Oakland Raiders (3-2).

jak čistit semišové tenisové boty

Packers, kteří v současné době sedí na vrcholu NFC Central, v pondělí večer vedou k dramatickému vítězství 23: 22 nad Detroit Lions, když po uplynutí času kopli do hry vítězný gól.

Aaron Rodgers dokázal vést Packers k jejich druhému vítězství v řadě, přestože měl omezenou řadu útočných zbraní.

S předním přijímačem Davante Adamsem, který už byl na trávníku, Packers také ztratili Geronima Allisona, když v pondělí večer utrpěl otřes mozku zasaženou bezpečností Lions Tracy Walker.

Allisonův status na neděli byl po sobotním tréninku povýšen na diskutabilní.

Pokud jde o Adamse, byl vyloučen a bude chybět ve své třetí hře v řadě.

Nepřijatý přijímač druhého ročníku Packers Allen Lazard může být tento týden vržen do větší role, což vychází z jeho výkonného vystoupení v pondělí večer, když chytil čtyři přihrávky na 65 yardů a přistání.

Hlavní trenér Raiders Jon Gruden ví, že nepodceňuje přijímací sbor Packers, přičemž jejich vůdcem byl Aaron Rodgers .

Dělají spoustu různých věcí se strukturou svých her, ale Rodgers stále pracuje na počtu snapů, řekl Gruden.

Raiders vstoupili do tohoto týdne čerstvě na shledanou a sedli si na druhé místo v AFC West a projeli sérii dvou výher.

Oakland bude také klíčovým bodem v útoku, přičemž WR Tyrell Williams byl vyloučen se zraněním nohy.

Zay Jones, výběr draftu Buffalo Bills do druhého kola v roce 2017, nedávno získali Raiders a mohli by být prominentně uvedeni v neděli.

Nováček Raiders běží zpět Josh Jacobs přivedl Oakland k vítězství 21-17 ve své předchozí hře 6. října proti Chicago Bears přes moře v Londýně. Jacobs spěchal na 123 yardů a dvě skóre, včetně předběžného TD s méně než dvěma minutami hry.

Oakland vyskočil na vedení 17: 0 v polovině, ale vzdal 21 nezodpovězených medvědům ve třetím čtvrtletí, než se ve čtvrtém shromáždil a získal touchdown, který vyhrál hru.

POČASÍ:
V neděli se na Green Bay chystá perfektní podzimní den s převážně slunečnou oblohou a teplotami kolem 60 stupňů.

ODDS:
Balírny -4,5
Celkem/pod: 47


Populární Problémy

Váš průvodce streamováním hry The Emperor's New Groove online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

'Suicide Squad' je nyní venku. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online zdarma.

Zde je návod, jak sledovat Falcons vs Panthers online bez kabelu

Jak vyrobit dorty. Když pomyslíte na to, že budete jíst dort rukama, můžete si představit dítě na jejich první narozeninové oslavě, ruce plné šťouchaného dortu a polevy potřené obličejem. Naštěstí existuje mnohem čistší způsob, jak jíst ...