Tata Open Maharashtra 2020: Prajnesh Gunneswaran vs Yannick Maden, 32. kolo | Kde sledovat a podrobnosti o živém přenosu

Prajnesh GunneswaranNejlepší indický tenista Prajnesh Gunneswaran zahájí svou kampaň na Tata Open Maharashtra v Pune, když nastoupí proti německé vycházející hvězdě Yannickovi Madenovi.

Gunneswaran prochází zkouškou „štěstí poraženého“ na nedávno skončeném Australian Open 2020, kde se i přes prohru v kvalifikaci probojoval do hlavního slosování. Ind se dostal dovnitř kvůli odstoupení hráče v jedenácté hodině.Gunneswaran měl ve druhém kole šanci setkat se s případným 8násobným šampionem Australian Open Novakem Djokovičem, ale v úvodním střetu v Melbourne se nedokázal dostat přes japonské Tatsuma Ito.

Tatsuma Ito

Nejlepší indické semeno je však zpět ve své domovské zemi a bude mít výhodu domácí půdy, když zahájí kampaň proti talentované Němce Madenové.velikosti rukojeti raket na raketbal

Na turnaji kategorie ATP 250 se Gunneswaran a Maden setkají poprvé od Furth Challengeru v roce 2016, kde Němec vyhrál antukový kurt.

Gunneswaran je talentovaný hráč a spolehlivá naděje pro indický tenis do budoucna. Bývalý světový hráč číslo 75 bude doufat, že bude mít pozitivní start, když se postaví Němci, a vyrovná rekord hlavy.

Doly YannickZde je vše, co potřebujete vědět o Tata Open Maharashtra 2020:

Datum: 3. února - 9. února 2020

Kategorie: Řada ATP 250

přichází na hulu červen 2019

Umístění: Tenisový komplex Mhalunge Balewadi, Pune, Indie

Povrch: Hardcourt

Peníze: 610 010 USD

Čas: Prajnesh Gunneswaran vs Yannick Maden na Centrálním kurtu cca. 4. února 2020 v 18:10 IST


Kde sledovat Tata Open Maharashtra 2020?

Indie - Star Sports a Doordarshan budou vysílat zápasy od 3. února.


Podrobnosti o živém přenosu pro Tata Open Maharashta 2020

Přímý přenos Tata Open Maharashtra 2020 je k dispozici na Tenisová televize (ke službě je nutné předplatné).

Populární Problémy

Jak udělat svého labradorského retrívra šťastnějším. Pokud vlastníte labradorského retrívra, pravděpodobně už víte, jak laskavé, hravé a zábavně milující toto plemeno může být. Jako dobrý majitel domácího mazlíčka pravděpodobně děláte vše pro to, aby byl váš pes tak šťastný jako ...

Prezident Ruské tenisové federace nazývá Venuši a Serenu „bratry Williamsovými“.

Zde je návod, jak se dnes večer můžete podívat na speciální akci '90 Day Fiancé' Season 7 'Couples Tell All', online, bez kabelu.

Jak natáhnout nové boty. Pokud jste si někdy koupili příliš malé boty, pravděpodobně jste je nenosili dlouho, než jste začali přemýšlet, jestli existuje způsob, jak je roztáhnout. I když nemůžete změnit botu víc než ...

Bývalý svět č. 1 Andy Murray pojednává o postupu Novaka Djokoviče v průběhu let před jeho prvním kolem roku 2021 US Open v prvním kole proti Stefanosu Tsitsipasovi.

Marin Cilic se v prvním kole Sofia Open 2020 zúčastní debutanta turné ATP Jonase Forejteka. Sofia Open je pro Chorvata poslední šancí, jak letos získat stříbro.