Jak být dobrým středním záložníkem ve fotbale

Chcete se stát vynikajícím středním záložníkem jako Xavi? Pokud ano, jsou tyto tipy právě pro vás

kompresní ortéza pro tendonitidu lokte

Kroky

 1. Obrázek s názvem Být dobrým středním záložníkem ve fotbale Krok 2

  1 Získejte nějaké zkušenosti s hraním fotbalu/fotbalu. Střední záložník je nejnáročnější pozice, kterou musíte zvládnout, protože hra se točí kolem vás a být dobrým záložníkem vyžaduje čas.
 2. Obrázek s názvem Buďte dobrým středním záložníkem ve fotbale Krok 1

  2 Buďte fit. Překontrolovat Jak se dostat do kondice . Vybudujte si vytrvalost. Je důležité být dobrým sportovcem; je důležité být na tuto pozici fit. Je to nejdůležitější pozice na hřišti. (Neměli byste být rychlí; ve skutečnosti je zbytečné být rychlý).
 3. Obrázek s názvem Být dobrým středním záložníkem ve fotbale Krok 3

  3 Mají dobré technické schopnosti. Zapracujte na svých dovednostech. Míčové dovednosti by měly být nadprůměrné nebo příkladné, protože jste muž, který drží míč po většinu času a nemůžete ho ztratit.
  • Měli byste být schopni dobře ovládat, přihrávat a přijímat míč. (Nejen nohama, ale i jinými částmi těla, jako je hrudník a stehna.)
  • Umět velmi dobře driblovat.


 4. Obrázek s názvem Být dobrým středním záložníkem ve fotbale Krok 4

  4 Buďte ochotní a schopni projít. Pokud neumíte přihrávat, neobtěžujte se hrát ve středu pole (CAM, CM, CDM). Ve středu pole se odehrává kouzlo, kde lidé s nejlepšími dovednostmi rozdělují hru s míčem. Musíte hrát ve vzduchu a na zemi s krátkými přihrávkami, přičemž oba by měly být správně zváženy. Měli byste být hráčem, který dokáže číst a analyzovat hru a sledovat běhy, které vaši spoluhráči dělají, a provádět přihrávky.
  • To je klíčové, protože střední záložníci by měli být schopni vytvořit více šancí pro svůj tým na skórování. Proto se jim říká tvůrci hry.
 5. 5 Zapracujte na svých obranných manévrech. Střední záložník není jen o útoku. Jste motorem, který udržuje tým v útoku i v obraně.
  • Nepřehánějte a bodejte! Vynuťte přestupek, aby udělal chybu, nebo je donutte hrát míč dozadu! Obrázek s názvem Buďte dobrým středním záložníkem ve fotbale, krok 6 6. 6 Dávejte pozor na míč a všechny možnosti střelby. Vždy si všimněte, kdo je kolem vás, a pohybujte se do prostoru, když jste mimo míč.
  • Mít dobrou vizi. To vám umožní dobře pohybovat míčem a vytvářet příležitosti ke skórování. Vy jako střed musíte ovládat hru. To znamená distribuovat míč a kontrolovat každý míč.
  • Střílejte, když můžete. Není to zásadní část středního pole, ale vzhledem k tomu, že nejste obvykle v boxu, příležitostná pěkná střela je vždy skvělý bonus.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak se mohu dostat rychleji? Provádějte sprintové vrtačky každý den.
 • Otázka Hraji CAM a můj trenér chce 15 gólů za sezónu. Jak mohu nacvičit rychlé vytažení míče z nohou a dobrou střelbu? Hlavu vzhůru. Hraji CAM a v minulé sezóně jsem vstřelil 23 gólů jen tím, že jsem měl hlavu vzhůru a vytvořil si svůj vlastní prostor.
 • Otázka Mohou se záložníci pokusit vstřelit gól? Ačkoli útočníci a křídelníci představují největší hrozbu vstřelení gólu, pokud mají příležitost záložníci, mohou se pokusit dát gól svému týmu.
 • Otázka Je špatné někdy zahrát míč zpět do obrany? Ne, pokud jste pod příliš velkým tlakem a máte k dispozici pouze své obránce, můžete jim přihrát, pokud nemají soupeře příliš blízko. Poté, co předáte míč zpět, otevřete se, aby vám v případě potřeby mohli míč vrátit zpět.
 • Otázka Jak mohu zlepšit svůj dojezd? Začněte přecházet mezi krátkými vzdálenostmi a poté se zlepšujte prostor mezi vámi a partnerem.
 • Otázka Jaká je v CDM nejlepší dovednost (vidění, střela, držení míče atd.)? Držení a vyhrávání míče je nejdůležitější, stejně jako pomoc při obraně v případě potřeby.
 • Otázka Jak mohu být dobrým ofenzivním záložníkem? Kontrola míče, skvělá schopnost přihrávky, vytrvalost a vize jsou věci, na kterých je třeba zapracovat, aby z vás byl skvělý útočící záložník
 • Otázka Jak stočím míč, když do něj kopnu? Otočte nohu ven asi o 45 stupňů a poté zasáhněte vnější polovinu míče.
 • Otázka Co mám dělat, když jsou mí protivníci příliš velcí? Hrajte krátké přihrávky a udržujte věci jednoduché, nezkoušejte žádné dlouhé nebo vysoké míče. Větší hráči mívají také nižší těžiště a jsou pomalejší, takže se nebojte běžet na obránce rychlostí.
 • Otázka Měl by být záložník nahoře nebo dole? Rachyl Elizabeth Záložník hraje celé hřiště. Pokud je míč u vaší branky, vraťte se a pomozte dostat míč mimo bránu. Pokud je míč na druhém konci, přejděte na druhý konec, abyste pomohli svému přestupku při vstřelení gólu.

Populární Problémy

Jak naplánovat dovolenou pro více rodin. Sejít se jako rodina na dovolenou je těžké a dostat více rodin dohromady na dovolenou je ještě těžší. Většina lidí žije stále rušnějším životem a rostou náklady téměř ...

Zde je sbírka tipů a skrytých funkcí Wii Sports, od modrého pole v tenise po převrácení všech 91 kolíků v Power Throws. Pokud to zní zajímavě nebo máte potíže, čtěte dále! Pokud máte nějaké další skvělé nápady, napište ...

Jak hrát koště. Pokud jste o koštěti ještě dnes neslyšeli, nebojte se, nejste sami. Chcete -li získat podstatu koště, představte si hru hokeje. Sundejte brusle, oblékněte hráče do pouličních šatů a nahraďte puk ...

S antukovým Grand Slamem za rohem se podíváme na 5krát, kdy byli z turnaje vyloučeni nejlepší hráči.

Zde je návod, jak sledovat hru Islanders vs Hurricanes online, ať už jste v New Yorku, Karolíně nebo mimo trh.

Jak rozteč v pomalém softballu. Ačkoli se může zdát snazší pomalé hřiště, zvládnutí pomalého stoupání může být obtížné. Nadhazování tímto způsobem je však pro softbalové ligy s pomalým stoupáním požadavkem. Procvičte si podhazování ...