Jak sledovat poločasovou show Super Bowl 2019 živý přenos online

Jak sledovat poločas Super Bowl online

Getty

Super Bowl 2019 je tady a New England Patriots se ujímá Los Angeles Rams. Pokud jde o poločasovou show, odvysílá se po skončení druhé čtvrtiny hry, obvykle začíná někdy mezi 19:30 a 20:00. Pro ty, kteří by se chtěli na show podívat, ale nemají kabelové předplatné, je stále mnoho možností. Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete sledovat CBS naživo na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, když se zaregistrujete k jedné z následujících kabelových bezplatných služeb streamování živého televizního vysílání:

Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS (živý i na vyžádání) prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se 7denní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile se zaregistrujete pro kanál Amazon Prime i CBS, můžete sledovat CBS živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu, nebo můžete sledovat telefon (kompatibilní s Androidem a iPhone), tablet, Roku, Amazon Fire TV , Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

CBS Naplno

Tato služba vám umožní sledovat živý přenos z vašeho místního kanálu CBS i ze všech knihoven CBS na vyžádání. Je to nakonec stejné jako s možností Amazon Prime, pouze sledujete digitální platformu CBS než Amazon. Můžete se přihlásit k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat CBS naživo na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím CBS aplikace.

FuboTV

CBS (k dispozici živě na vybraných trzích, které najdete zde ) je jedním z 85 kanálů zahrnutých v hlavním balíčku Fubo. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Kromě své rozsáhlé streamovací knihovny podobné Netflix nyní Hulu nabízí také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně CBS (k dispozici naživo na vybraných trzích, které najdete zde ). Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s živou televizí také přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání k dispozici většinu pořadů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Před velkou poločasovou show pro Super Bowl Sunday zveřejnila NFL místo tiskové konference prohlášení o show Maroon 5 a plánech sociálních médií. NFL uvedla, Maroon 5 tvrdě pracuje na poločasové show Pepsi Super Bowl LIII, která bude splňovat a překračovat standardy této události. Jelikož jde o hudbu, umělci nechají promluvit svou show, když se chystají tuto neděli vystoupit na pódium. Počínaje oznámením o poločasové show Pepsi Super Bowl LIII jsme zahájili zavádění záběrů a obsahu ze zákulisí od každého z poločasových interpretů napříč platformami. Místo pořádání tiskové konference bude toto zavádění sociálních a digitálních médií pokračovat do neděle napříč námi vlastněnými a provozovanými mediálními aktivy a také prostřednictvím platforem umělců.

Poločasové show umělci se tradičně účastní tiskové konference před Super Bowl, ale Maroon 5 se rozhodl neúčastnit se jedné. NFL uvedla, že liga nechá umělce nechat jejich show mluvit, jak uvádí NBC News . Poté, co ostatní umělci tuto příležitost odmítli, došlo k mnoha kontroverzím ohledně rozhodnutí kapely hrát Super Bowl, na podporu Colina Kaepernicka, bývalého rozehrávače San Francisco 49ers, který založil hnutí #TakeAKnee, protestující proti rasové nespravedlnosti, jak uvádí Lidé .

V rozhovoru s Zábava dnes večer Frontman skupiny Maroon 5 Adam Levine řekl, že kapela očekávala reakci na přijetí koncertu Super Bowl. Levine také řekl: Nikdo do tohoto rozhodnutí nevkládal více myšlenek a lásky než já.

Účinkujícími, kteří se připojí k Maroon 5 v poločasové show, jsou rappeři Travis Scott a Big Boi.

Kromě umělců Halftime Show existují zpěváci pro národní hymnu a Ameriku krásnou, které se provádějí před začátkem hry. Letos je Gladys Knight zpěvačkou skupiny The Star-Spangled Banner a zpěvačkami America the Beautiful jsou Chloe x Halle.


Populární Problémy

Jak běžet, abych zhubla. Běh může být dobrým způsobem, jak zhubnout, zvláště pokud v průběhu času zvyšujete vzdálenost, intenzitu, rychlost a frekvenci. Začlenění silového tréninku vám také pomůže spálit více kalorií a ...

Mischa Zverev je nyní manažerem Alexandra Zvereva po jeho rozdělení z manažerské agentury Team8 Rogera Federera.

Jak se bavit doma v sobotu večer. Možná, že jít ven tento týden nezapadá do vašeho rozpočtu. Možná jsi uzemněn. Nebo možná potřebujete jen noc na dobití. Ať už byl důvod jakýkoli, v sobotu jste se ocitli doma ...

Batohy jsou nezbytné pro děti, studenty a cestovatele, kteří nosí domácí úkoly a zásoby na cestách. V průběhu času může jídlo, vlhkost a každodenní opotřebení způsobit, že batoh bude špinavý a páchnoucí. Naštěstí je většina batohů vyrobena tak, aby vydržela ...

Možná si neuvědomujete, jak moc používáte ramena, dokud nezraníte skupinu svalů a šlach, které obklopují váš ramenní kloub, nazývanou vaše rotátorová manžeta. Ať už cvičíte, sportujete nebo se snažíte dosáhnout ...