Jak být dobrý v angličtině

Pokud bojujete ve třídě angličtiny, nejste sami. Od slavných spisovatelů, jako jsou H. G. Wells a Mark Twain, po politiky jako Teddy Roosevelt, mnoho vysoce inteligentních lidí bojovalo s pravopisem, používáním a dalšími základními gramatickými problémy. Angličtina, plná vtípků a rozporů, se nejsnadněji učí a správně používá. Řešením nejčastějších chyb a obav však můžete začít své chyby aktivně opravovat, zdokonalovat si slovní zásobu, pravopis a psaní, abyste si v angličtině poskytli nejlepší možnou šanci na úspěch.

Pokud angličtina není váš první jazyk, možná budete chtít začít Jak se naučit anglicky nebo Jak si zlepšit angličtinu .

Metoda 1 ze 3: Oprava běžných chyb

 1. Obrázek s názvem Buďte dobří v angličtině Krok 1

  1 Zjistěte, jaký je rozdíl mezi vámi a vámi. Zamíchání těchto slov je jednou z nejběžnějších a snadno opravitelných chyb použití v angličtině. Protože neexistuje nic, co by vyčnívalo rychleji, než napsat „Nepřijdete na tanec, že?“ je důležité vyjasnit rozdíl a už nikdy tuto chybu neudělat.
  • Vaše se používá k označení „něčeho, co vlastníte“. Říkajíc: „To je tvůj meloun?“ nebo 'Kde je tvůj kapesní nůž?' jsou vhodná použití výrazu „vaše“. Vždy to můžete odzvonit a zkusit ve větě nahradit slovo „jste“ svým. Pokud by „vy“ mělo smysl, měli byste použít jiný tvar „jste“.
  • Ty jsi je zkrácením slov „vy“ a „jste“ a používá se jako náhrada za tato slova ve větě. „Jste vynikající tenista“, lze napsat „Jste vynikající tenista“.


 2. Obrázek s názvem Buďte dobří v angličtině Krok 2

  2 Zjistěte rozdíl mezi jejich, oni a tam. Pokud jsou „vy“ a „vaše“ solidní chybou na prvním místě, pak je zneužití těchto slov velmi blízké. Je to také běžná chyba při kontrole pravopisu, protože kontrola pravopisu nenavrhne správnou verzi slova, nutně, pokud uděláte překlep. Může to být matoucí, ale rozdíl bude jasný, jakmile si zapamatujete pravidlo použití.
  • Jejich znamená „patří jim“. Vhodné použití by zahrnovalo „Jejich balón rychle praskl“ nebo „Neviděli jste jejich dítě?“ Slovo se používá pouze v tomto kontextu a z jiného důvodu než ve smyslu „více než jednoho vlastníka“.
  • Jsou je zkrácení slov „oni“ a „jsou“ a mělo by být použito k nahrazení těchto slov ve větě. „Jsou velmi zamilovaní“, dalo by se napsat „Jsou velmi zamilovaní“. Navzdory skutečnosti, že je použita kontrakce, toto slovo neznamená vlastnictví.
  • Tam odkazuje na umístění a všechna další použití. Vhodné použití výrazu „tam umístěte jablko“ nebo „Není nic nudnějšího než matematika“.
 3. Obrázek s názvem Buďte dobří v angličtině Krok 3

  3 Zjistěte rozdíl mezi ním a tím. Toto je trochu matoucí pravidlo, protože jde proti základnímu pravidlu pro apostrofy, ale toto je jen příklad rozporu v kontrakcích. Rychlé pravidlo: Slova „to“ a „je“ nahraďte větami „jeho“ nebo „je to“. Pokud slova v této větě dávají smysl, musíte mít apostrof. Pokud ne, pak apostrof nechejte vypnutý.
  • Použijte jeho když hodláte k něčemu přiřadit vlastnictví. Ačkoli neexistuje žádný apostrof, znamená to, že něco vlastní něco jiného. „Jeho vlasy byly opravdu špinavé“ nebo „Nemohu konkurovat jeho síle!“ bylo by jeho vhodné použití.
  • Použijte to když chcete uzavřít smlouvu na „to“ a „je“. Bylo by vhodné napsat 'Není to tak skvělé' nebo 'Když prší, rád čtu.'
 4. Obrázek s názvem Buďte dobří v angličtině Krok 4

  4 Správně použijte 'dva', 'také' a 'to'. Jedná se o běžný překlep, ale také o běžnou chybu používání, kterou mnoho talentovaných spisovatelů stále pravidelně dělá. Rozdíly je však docela snadné odstranit. Rychlé pravidlo: Příliš má dvě „Os“, což vám může pomoci zapamatovat si, že to znamená, že je něco víc, takže byste měli použít slovo k porovnání částek. Pokud, jako v části „Být nebo nebýt“, není diskutována žádná částka, ponechte nadbytečné „O“ vypnuté.
  • Na je předložka, která by měla vždy předcházet podstatnému jménu nebo slovesu a začínat předložkovou frází. „Chci navštívit Francii“ a „Šel jsem do Francie“ jsou vhodnými způsoby použití „to“.
  • Také se používá jako množství nebo k odsouhlasení. Vhodné použití je „Na párty bylo příliš mnoho alkoholu“ nebo „Snědl jsem příliš mnoho zmrzlinových kornoutů“. Může také naznačovat stupně nebo úrovně emocí a dobu: „Jsi příliš rozzlobený“ nebo „Plakal jsem příliš dlouho“. Používá se také k dohodě: „Chci jít také na večírek.“
  • Dva je číslo a mělo by být používáno pouze jako číslo. „Snědl jsem dvě velké pizzy“ nebo „Na večírku byli dva profesionální zápasníci“ je vhodné použít „dva“.
 5. Obrázek s názvem Buďte dobří v angličtině Krok 5

  5 Zjistěte rozdíl mezi „méně“ a „méně“. 'Je to velký problém, běžně zneužívaný, ale snadno se ho naučíte.' Jeden se používá k označení částek a druhý se používá k označení čísel. Pokud jste se někdy dozvěděli o rozdílu mezi podstatnými jmény „počítat“ a „nepočítat“, bude se vám toto pravidlo hodit. Když je „menší provoz“, znamená to, že je „méně aut“.
  • Méně označuje částky a nepočítaná podstatná jména. „Vhodným způsobem použití je„ v bazénu bylo mnohem méně vody než minulý týden “nebo„ Mnohem méně potlesku bylo slyšet při hře “. Pokud nemůžete počítat jednotlivé jednotky něčeho, „méně“ je vhodné slovo, když na to odkazujete. Méně pochybností, méně kyslíku a méně morálky.
  • Méně odkazuje na čísla a počítání podstatných jmen. „Mnohem méně lidí tleskalo“ nebo „Ještě jedno kolo, jedno méně auta“ by bylo vhodné použít méně. Pokud můžete zadat konkrétní počet předmětů, jako jsou kuličky, dolarové bankovky, meloun nebo videohry, správné slovo je „méně“.
 6. Obrázek s názvem Buďte dobří v angličtině Krok 6

  6 Správně používejte „ležet“ a „ležet“. Pokud to pochopíte špatně, jste v dobré společnosti. Naučte se pravidla a už nikdy se nebudete muset starat o to, že se znovu pokazíte. Lidé jsou zmatení, protože minulý čas „lži“ je také „lež“, ale rozdíl je v tom, co se můžete rychle naučit.
  • Když něco odkládáte, použijte výraz „položit“. „Položím knihu na stůl“ nebo „Položte si hlavu na stůl“ jsou vhodná použití výrazu „položit“.
  • Použijte „lež“, když odpočíváte nebo ležíte. Napsali byste: „Teď si lehnu“, ale minulá časová forma slova je „ležet“, což je příčinou mnoha zmatků. Jinými slovy, můžete také napsat: „Včera jsem si lehl.“ Pomocí kontextových indicií ve větě najděte smysl.
 7. Obrázek s názvem Buďte dobří v angličtině Krok 7

  7 Správně používejte „náhodné“ a „doslova“. Žádná slova nejsou nadužívána a používána nesprávněji než tato dvě v angličtině. Naučte se je používat správně a získáte si obdiv učitelů angličtiny i gramatiků.
  • Náhodný znamená nedostatek řádu nebo soudržnosti v sérii nebo sekvenci. V něčem, co je skutečně náhodné, by neměl existovat žádný vzorec. Lidé často používají výraz „náhodný“, když myslí „překvapivý“ nebo „neočekávaný“. Například to nebyl „nějaký náhodný chlap“, který s vámi po hodině mluvil. Chodíte do stejné třídy, chodíte do stejné školy a žijete ve stejném městě, což znamená, že není nic náhodného na konverzaci s jinou osobou, se kterou sdílíte prostor. Je to vlastně docela pravděpodobné.
  • Doslova by nemělo být používáno k označení závažnosti, protože „doslova“ znamená, že se něco skutečně stalo, a byla to doslovná pravda. Jediné, kdy by bylo vhodné říci: „Dnes ráno jsem doslova nemohl vstát z postele“, je, pokud jste skutečně fyzicky nemohli hýbat nohama, ne proto, že byste nechtěli hýbat nohama. Jinak myslíte 'obrazně'.
 8. Obrázek s názvem Buďte dobří v angličtině Krok 8

  8 Vyhněte se texty. Při psaní nesklouzávejte ke zkrácenému textu, mluvte ani nepoužívejte emojis k nahrazení skutečných slov. Dvojtečka a půl v závorkách by nikdy neměla ukončit větu. Ty mají skutečné využití! Nechte svá slova sdělit své významy a použijte jejich plné verze.
  • Všichni rádi píšeme rychle, ale je lepší se vyhnout psaní textových zpráv pravopisu „ur“, i když si skutečně píšete. Když píšete v textech, cvičíte se, abyste spojili ty svaly psaní s těmito slovy, což zvyšuje pravděpodobnost, že ve formálním prostředí podvědomě použijete nesprávný pravopis.
  • Když mluvíte, je také dobrým zvykem vyhnout se tomu, abyste skutečně říkali věci nahlas jako „OMG“ nebo „lol“. Pokud se smějete, jen se smějte, neredializujte to.
  reklama
Skóre
0 / 0

Metoda 1 Kvíz

nejlepší náramek na tenisový loket

Který z těchto příkladů používá správně „to“, „a“ dva?

Šli jsme dva do zoo.

Ani náhodou! Slovo „dva“ by mělo být použito jako číslo, nikoli jako předložka, což je případ této věty. Vyberte jinou odpověď!

Na večírku jsme měli příliš mnoho zmrzliny.

Absolutně! Toto je správné použití „příliš“, protože se používá jako množství. Pokud si nejste jisti, kdy použít „příliš“, přemýšlejte o tom jako „příliš mnoho“! Přečtěte si další kvízovou otázku.

Také chci jít do obchodu.

Ne tak docela! V tomto případě chcete použít 'to' not 'too', protože slovo předchází sloveso a začíná předložkovou frázi. Vyberte jinou odpověď!

V autě jsou psi.

Zkus to znovu! K označení čísla v této větě byste měli použít slovo „dva“, nikoli „to“. Zkuste jinou odpověď ...

Chcete další kvízy?

Metoda 2 ze 3: Zlepšení pravopisu a slovní zásoby

 1. Obrázek s názvem Buďte dobří v angličtině Krok 9

  1 Přečtěte si vše . Nejlepší způsob, jak zlepšit angličtinu ve všech ohledech, je číst agresivně. Čtěte obtížné knihy, hloupé knihy, dlouhé knihy, časopisy, obilné krabice, billboardy a programy. Přečtěte si vše a obklopte se slovy. Čtení spousty různých knih vám zlepší nejen slovní zásobu, ale pomůže vám s pravopisem. Navíc je to skvělá zábava a dobrá alternativa ke sledování televize.
  • Zkuste někdy číst nahlas, zvláště pokud vám to ve třídě není příjemné. Čím pohodlněji se dostanete do práce se slovy, tím lepší bude vaše řeč a tím větší důvěra ve vaši výslovnost a mluvení. Může být také zábavné slyšet, jak opravdu skvěle zní psaní. Přečtěte si nahlas Edgara Allana Poea nebo jinou poezii, abyste dosáhli plného účinku.
 2. Obrázek s názvem Buďte dobří v angličtině Krok 10

  2 Naučte se slova, která běžně překlepujete . Angličtina je plná protikladů a abnormalit, takže je obtížné vše rozeznít a správně hláskovat. Proč je na konci „hřebenu“ „b“, když nevydává žádný zvuk? Proč lidé vyslovují „ulita“ jako „konk“, ale neříkají „církev“ jako „churk“? Kdo ví. Všichni máme slova, která nám dávají záchvaty, takže je nejlepší naučit se pravopis a zapamatovat si ta slova, která si jen těžko pamatujete. Mezi běžně překlepy nebo náročná slova, se kterými se lidé potýkají, patří:
  • rozhodně
  • Krásná
  • věřit
  • knihovna
  • jaderné
  • soused
  • strop
  • cvičení
  • vakuum
  • padouch
  • šperky
  • licence
 3. Obrázek s názvem Buďte dobří v angličtině Krok 11

  3 Použijte mnemotechnická zařízení, která vám pomohou zapamatovat si složitá slova. Lidé chybně píšou slova tak dlouho, jak lidé pravopisná slova dělají. Není to nic nového. Naštěstí to znamená, že v průběhu věků bylo předáno mnoho malých triků, takže můžete použít několik skvělých zkratek, které vám usnadní život sobě i vaší kartě angličtiny. Zde je několik nejlepších:
  • Vyřezal jsi a chodidlo ce of chodidlo
  • Ty h ucho s tvým ucho
  • B protože A lefanti C an NA vždy U rozumět S nákupní centrum A lefanti. Jen proto.
  • Nikdy ne lhát a a lhát .
  • Ostrov je země.
  • Eee ! A c A m A t A ry!
 4. Obrázek s názvem Buďte dobří v angličtině Krok 12

  4 Hrajte slovní hry. Můžete hrát spoustu digitálních a analogových slovních her, které vám pomohou zůstat v kontaktu se slovy pravidelně, zábavným způsobem na rozdíl od domácích úkolů. Hrajte deskové hry jako Boggle, Scrabble a Bananagrams, aby se vaše pravopisné svaly natáhly, a luštěnky křížovky vám pomohou se slovní zásobou. Na svém telefonu si můžete zdarma zahrát Crosstix, Hangman a Word Scramble nebo vyzvat své přátele k populární hře „Slova s ​​přáteli“. Mnohem lepší než Candy Crush.
 5. Obrázek s názvem Buďte dobří v angličtině Krok 13

  5 Vypněte kontrolu kouzel. V nedávné studii, kterou dokončila a nahlásila BBC, nebyla více než třetina respondentů schopna napsat „rozhodně“ správně, zatímco dvě třetiny nedokázaly určit správný pravopis „nezbytného“. Říká se tomu efekt „automatické opravy“ a zdá se, že kontrola pravopisu může mít negativní vliv na naši schopnost správně hláskovat slova. I když se zbavit svého pravopisného společníka a berle může vypadat jako osud horší než smrt, může být dobré přinutit se učit se a správně hláskovat slova. Stále to můžete spustit kontrolou kouzel, než to odevzdáte. Jen cvičte. reklama
Skóre
0 / 0

Metoda 2 Kvíz

Proč byste měli vypnout kontrolu pravopisu?

Chcete -li eliminovat rozptýlení při opravování pravopisu při psaní.

Ani náhodou! Vypnutí kontroly pravopisu může eliminovat rozptýlení při opravě pravopisu při psaní, ale to není důvod, proč byste měli vypnout kontrolu pravopisu. Vyberte jinou odpověď!

Přečíst text bez červených značek.

Ne tak docela! Zatímco čtení textu s červenými značkami kontroly pravopisu může být otravné, není to důvod, proč byste měli kontrolu kouzel vypnout. Zkuste jinou odpověď ...

Donutit se naučit se správně hláskovat slova.

Přesně! Pokud nemáte kontrolu pravopisu, která vás vyzve, musíte být při hláskování obzvlášť opatrní! Pokud však kontrolu pravopisu vypnete, nezapomeňte ji znovu zapnout před odesláním důležitého e -mailu do práce nebo odevzdáním eseje do školy! Přečtěte si další kvízovou otázku.

Chcete -li zjistit, kolik chyb děláte bez něj.

Ne nutně! Nemusíte počítat, kolik chyb uděláte bez kontroly pravopisu. Soustřeďte se více na to, abyste se pokusili správně napsat slova bez jakékoli pomoci! Existuje lepší možnost!

Chcete další kvízy?

Metoda 3 ze 3: Zlepšení vašeho psaní

 1. Obrázek s názvem Buďte dobří v angličtině Krok 14

  1 Místo pasivního hlasu použijte aktivní hlas . Slovesa mají pasivní hlasy a aktivní hlasy a dobří spisovatelé jsou vždy aktivní. Pasivní hlas, vhodný pro vědecké zprávy a nějaké technické psaní, dává psaní odstup. Aktivní hlas naopak povstává a vyžaduje uznání. Pomocí přesně stejného slovesa můžete větu učinit mnohem aktivnější a živější. Aktivní psaní je dobré psaní.
  • Pasivní hlas : 'Město bylo spáleno dračím dechem.' Zde je sloveso ve větě ve skutečnosti „být“, protože předmět věty - město - je ve skutečnosti změněn něčím (dračí dech).
  • Aktivní hlas : 'Dračí dech spálil město.' Zde je drak předmětem věty a silnější sloveso - spálit - je použito jako sloveso ve větě, a ne jako zbytková slovesná fráze.
 2. Obrázek s názvem Buďte dobří v angličtině Krok 15

  2 Použijte méně čárek a použijte je správně . Spousta nezkušených spisovatelů si myslí, že jejich největším problémem na světě je správné používání čárek. Není to tak závažný problém, jak byste si mohli myslet. Čárky se nepoužívají, když chcete „pauzu“, slouží k oddělení klauzulí ve složitých větách. To neznamená, že nejsou složitou interpunkcí, ale procházet a doplňovat čárky chtě nechtě je špatné psaní.
  • Použijte čárky, když začnete věty s příslovci: „Přestože jsem pil jed Kool-Aid, moje středa byla většinou nudná.“
  • Čárky s větami „protože“ používejte pouze v případě, že je klauzule za větou komplexní. Například: „Pil jsem Kool-Aid, protože jsem měl žízeň“ nepotřebuje před „protože“ čárku. Nicméně „Pil jsem Kool-Aid, protože mě sestra nechala doma samotnou a nebylo nic jiného k pití“ vyžaduje čárku. Nepil jsi Kool-Aid, protože tě opustila sestra, pil jsi to, protože nebylo nic jiného k pití.
  • Použijte čárky k uvedení úvodních doložek: „Naštěstí nosím kapesní nůž“ je vhodné použití čárky. Stejně tak je správné také „Začít román správně, zapomeňte na všechno, co víte“.
  • Čárkami oddělte protichůdné doložky: „Štěňata byla roztomilá, ale páchla nechutně.“ Pokud se doložky shodují, vyhněte se čárkám: „Jsem šťastný, ale nemohu si pomoci.“
 3. Obrázek s názvem Buďte dobří v angličtině Krok 16

  3 Buďte struční. Obecně platí, že méně slov přispívá k lepšímu psaní. Spousta studentů a nezkušených spisovatelů pochopila, že psaní dlouhých, květnatých próz zapůsobí na učitele a přiměje je k myšlence, že do třídy zabloudil génius. Jen se starejte o to, abyste psali jasné věty, a ne aby si své psaní ‚promotivovali‘ složitě. Nepište nad rámec svých schopností a načtěte věty dalšími slovy, abyste se pokusili rozšířit počet slov. Používejte co nejvíce svalnaté věty - omezte tuk.
  • Příslovce a přídavná jména jsou snadné řezy. „Tekoucí, ohnivý dračí dech sužující obléhané a otrhané obyvatele města, krčící se v jejich špinavých, páchnoucích, spálených hadrech oblečení, vše matné a hrozné“ by bylo napsáno mnohem lépe, „Tekoucí, dračí dech popálil obyvatele města, kteří krčili se v jejich páchnoucích šatech. '
  • Vyhněte se skládaným předložkovým frázím. Abyste se vyhnuli psaní pobíhajících vět, zvykněte si hledat „skládané“ předložkové fráze. Toto jsou dobré ukazatele, které potřebujete k restrukturalizaci vět, abyste zlepšili shodu podmetu a slovesa. „Skládaná“ věta je matoucí: „V poli, během kaskádových týdnů, uvnitř domu, jako uplakaná dívka, stál Joseph.“ Místo toho zkuste toto: „Joseph jako uplakaná dívka stál uvnitř domu na poli. Během kaskádových týdnů… “
 4. Obrázek s názvem Buďte dobří v angličtině Krok 17

  4 Přestaňte ve svém textovém procesoru používat tezaurus. Spousta studentů si myslí, že klepnutí pravým tlačítkem a nahrazení navrhovaných synonym za „nadužívaná“ slova povede k lepšímu psaní. Většinou to není pravda. Navíc, pokud změníte „Pouto mezi národy bylo silné“ na „Pouto mezi národy bylo silné“, jak naznačuje generátor synonym, vaše psaní bude vypadat hloupě. Většina učitelů také dokáže rozpoznat, že píšete nad rámec své slovní zásoby, takže je nejlepší zaměřit se na důležitější aspekty vašeho psaní.
  • Pokud chcete použít vhodnější slovo nebo nahradit slovo něčím, co nadužíváte, je hledání přijatelných synonym zcela přijatelným způsobem, jak najít alternativy, ale pokud slovo neznáte, musíte si ho vyhledat. než jej vložíte.
 5. Obrázek s názvem Buďte dobří v angličtině Krok 18

  5 Zkontrolovat, zkontrolovat, zkontrolovat . Dobré psaní znamená dobré úpravy. Žádní velcí spisovatelé nenapsali dokonalé koncepty při prvním průletu a vy také nebudete. Chcete -li být v angličtině dobří a uspět ve své hodině angličtiny, je důležité, abyste si na konci písemného úkolu ušetřili dostatek času na jeho projití, a to jak na korektury, tak na úpravy. I když zahrnují podobné dovednosti, korektury a revize nebo úpravy jsou ve skutečnosti zcela odlišné a stejně důležité.
  • K úpravám dochází, když zdokonalíte část textu přepsáním vět, abyste je vylepšili, zkontrolovali obsah psaní a vyřešili velké obavy z eseje nebo úkolu. Když revidujete, „znovu vidíte“ psaní a díváte se na něj novýma očima.
  • Při korektuře konkrétně hledáte chyby na úrovni věty. Při korektuře byste tedy měli hledat problémy s pravopisem, čárkami a dalšími malými problémy. To by se mělo stát po revizi.
  reklama
Skóre
0 / 0

Metoda 3 Kvíz

Pravda nebo nepravda: Před revizí dokumentu byste měli provést korekturu.

Skutečný

Ne tak docela! Při revizi dokumentu pravděpodobně změníte mnoho slov a vět. Z tohoto důvodu byste měli po dokončení všech revizí dokument zkontrolovat. Zkus to znovu...

Nepravdivé

To je správně! Po revizi dokumentu byste měli provést korekturu. Korektura zahrnuje kontrolu pravopisu, gramatiky a interpunkce v dokumentu. Přečtěte si další kvízovou otázku.

Chcete další kvízy?

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak mohu správně vyslovovat slova? Donagan Nejlepší odpovídač Poslouchejte rodilé mluvčí a zkopírujte je. Podívejte se také do slovníku. Některé online slovníky poskytují slovní výslovnosti.
 • Otázka Jak získám plný počet bodů z anglické olympiády? Dabbu Praxe. Podívejte se na dokumenty z předchozích let a získáte představu o druhu otázek, se kterými se můžete setkat, a o typu přípravy, kterou budete potřebovat. Požádejte o vedení své učitele, v případě potřeby najměte lektora a vyzvěte se, abyste dělali cvičení a otázky, které se vám zdají těžké. Rozšiřte si slovní zásobu. Zkuste vyřešit kratší a náročnější pasáže za kratší dobu. Pracujte na rychlosti a přesnosti.
 • Otázka Jak poznám rozdíl mezi články? Donagan Nejlepší odpověď „The“ předchází konkrétní položce. Nespecifickým položkám předchází 'A' a 'an'. „A“ pro věci začínající souhláskou a „an“ pro věci, které začínají samohláskou.
 • Otázka Jak si zvyknu číst? Dělejte to tak často, jak je to možné!
 • Otázka Jak mohu být lepším spisovatelem? Donagan Nejlepší respondér Studujte práci ostatních lidí, které považujete za dobré spisovatele. Všimněte si, jak vyjadřují své myšlenky. Nemusíte je kopírovat, ale nechte se ovlivnit jejich používáním slov.
Nezodpovězené otázky
 • Jak se mohu co nejvíce naučit nazpaměť slovní zásobu a zlepšit svou gramatiku?
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Snažte se co nejvíce, abyste si ve třídě nemohli čmárat nebo předávat poznámky nebo mluvit. Mohli byste propásnout něco velmi důležitého a také vám to ušetří čas z ředitelny!
 • Snažte se sedět neustále vpředu a klást otázky s dobrou slovní zásobou.
 • Zkuste mít pravidelný pravopis každý den ve stejnou dobu. Cvičte na testy každý den až do velkého dne.
 • Když budete klást otázky a požádáte svého učitele, aby něco opakoval, bude z vás nejen lepší posluchač, ale také to bude odpovídat na otázky, které by mohli mít někteří další lidé, a také vám to pomůže zapamatovat si při plnění domácích úkolů.
 • Získejte koutek nebo Kindle. Čtení je tak pohodlnější, ušetří vám více místa v knihovně a přináší více knih, ať jste kdekoli!

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Nestresujte se! Angličtina je těžká a někdy může být těžké si věci zapamatovat, ale zlepšení se nestane přes noc!
reklama

Populární Problémy

Feministické hnutí se zaměřuje na potřebu akce k dosažení rovnosti pohlaví a dalších genderových identit. Https://nomas.org/roles-of-men-with-feminism-and-feminist-theory/ Pokud jste heterosexuální muž , může být pro vás obtížné ...

Pravidelným čištěním je snadné udržet Pumu v nejlepší kvalitě! Semiš a nubuk Pumy je třeba velmi pečlivě čistit dětskými ubrousky a semišovým kartáčem, aby byl materiál chráněn. Všechny ostatní typy Pumas jako kůže, nylon, ...

Prkna Spiderman jsou skvělým doplňkem vašeho tréninku. Toto cvičení vyžaduje, abyste aktivovali malé svalové skupiny, které vám pomohou udržet rovnováhu na předloktí. Je považován za cvičení celého těla, zpevnění břišních svalů, posílení ...

Zbývá jen několik hodin, než Mischa Zverev nastoupí proti Rogeru Federerovi, podívejte se na pět zajímavých faktů o Němci.

Zde je ohlédnutí za některými z nejemotivnějších a nejinspirativnějších vítězství v poslední době na turné WTA.

Zatímco Azarenková a Kvitova odešly, bývalý finalista Halep se dostal do čtvrtfinále.