Jak být jako Spencer Hastings z Pretty Little Liars

Spencer Hastings je jednou ze čtyř (dříve pěti) krásných, skandálních dívek ze série Pretty Little Liars od Sary Shepard. Je mazaně chytrá, sexy, stylová a má velmi špinavé tajemství. Mnozí chtějí být jako ona, a to z dobrého důvodu - Spencer je k dokonalosti tak blízko, jak se každé dívce může podařit.co znamená bod zlomu v tenise

Kroky

 1. 1 Podívejte se na její vzhled. O Spencerovi je známo, že je velmi krásný, má dlouhé, hnědé vlasy (na výstavě) nebo špinavé blond vlasy (v knihách), krémovou světlou pleť, megawattový úsměv, hnědé oči a dokonale zakřivené broskvově růžové rty.
  • Pro vlasy: Pokud máte světlejší kůži, budete moci strhnout její podpis tmavě hnědé nebo špinavé blond vlasy. Pokud máte své vlasy rády takové, jaké jsou, zvažte, že si je necháte narůst trochu pod ramena, udržovat je umyté a upravené, nebo dokonce narovnané - Spencer je perfekcionistka, přijala by tedy něco méně? Ujistěte se, že bez ohledu na to, investujte do měkkých, lesklých zámků a úhledných doplňků do vlasů.
  • Pro kůži: Spencer má čistou, jasnou a krásnou pleť. Abyste toho dosáhli, zapojte se do pravidelné péče o pleť. Spencer miluje řadu péče o pleť Kiehl, ale pokud je to pro vás příliš drahé, zkuste použít buď Clean & Clear, Clinique nebo Neutrogena. K ochraně před sluncem, stresem a znečištěním použijte denní krém s SPF 15 nebo vyšším. Umyjte si obličej 2 až 3krát denně. Pokud vaše akné (nebo jiné nečistoty na obličeji, které chcete odstranit) neustupuje, zkuste Proactiv nebo lékařské ošetření. Aby to bylo měkké, vyzkoušejte věci jako obličejové masky, správné jídlo a pití vody.
  • Pro oči: Na obrázcích to často vypadá, jako by měla oříškové nebo modré oči. Ale v několika knihách, zejména v Killerovi, se dozvídáme, že Spencer ve skutečnosti má zelené oči. Ať tak či onak, na barvě očí nezáleží. Také se dostatečně vyspěte každou noc a moc si nemněte oči, abyste si nevytvářeli předzralé vrásky. Pokud máte kruhy pod očima (což má Spencer, protože se tak často učíte), můžete je zakrýt korektorem nebo mnoha způsoby. Noste kvalitní řasenku od značky jako Estee Lauder nebo Benefit, abyste získali popelavě černé řasy jako ona.
  • Pro zuby: Pamatujete si, když jsme zmínili, že Spencer má megawattový úsměv? No, možná vy měl by si taky jeden pořídit! Pokud jste mladí, můžete získat rovnátka k narovnání zubů. Pokud máte strach, jak to bude vypadat, mají rovnátka, která vám jdou za zuby, takže je nikdo nevidí! Pokud již rovnátka máte nebo je nepotřebujete, vyčistěte si zuby 2krát denně dobrou zubní pastou, jednou nebo dvakrát denně použijte nit a jednou vypláchněte ústa. Čištění zubů předchází vzniku zubního plaku a zubního kamene. Po vyčištění použijte ústní vodu a dechové máty. Nezapomeňte na nit!
  • Pro rty: Spencer je popsán tak, že má broskvové růžové rty, takže k tomu můžete použít rtěnku, která je popsána jako broskvově růžová.
 2. 2 Sportujte její styl oblékání. Jak můžete říci, Spencer je perfekcionista. Z obrázků můžete poznat, že je to, čemu říkáme 'preppy'. Neobléká se do Hollisteru, Aeropostale nebo Targetu. Obléká se do klasických, preppy obchodů, jako jsou Kate Spade, Ralph Lauren, J. Crew, Lacoste a Lilly Pulitzer, a nosí další prvotřídní značky, které jsou buď nespecifikované, nebo nepopsatelné.
  • Zkuste si udělat čas na oblékání a vypadat bez námahy a dát dohromady. Za tašku by pravděpodobně nesla kabelku Longchamp. Nosí trendy oblečení, ale s klasickým nádechem - vyzkoušejte roztomilé šedé mini, růžové balerínky se šedými podkolenkami, bílou halenku a růžový svetr. Oblečte se každý den, jako byste šli do venkovského klubu nebo se dokonce setkali s ředitelem prestižní soukromé školy.
   • Pokud mnoho dívek nenosí vysoce módní věci (nebo si to nemůžete dovolit nebo se vám styl nelíbí), můžete nakupovat v Abercrombie, HCO a American Eagle, ale zkuste pořídit decentní kousky jako obyčejné, pestrobarevné, vybavení svetrů s nádržemi, které jdou pod nimi. Rozhodně žádné mikiny nebo trička se značkovými značkami vpředu - Spencer je mnohem klasičtější.
   • Zkuste se oblékat vyzráleji. Pokud si nemůžete dovolit některé z obchodů vyšší třídy, nakupte a kupte si proppy svetry, byty, doplňky atd. Z obskurnějších obchodů. Podívejte se také na šatník své matky, dokonce si ‚půjčte‘ její perly. Jen vypadejte tak preppy a upraveně, jak je to jen možné.
  • Příslušenství. Pokuste se získat nějaké roztomilé tašky a udržujte je čisté a organizované; její oblíbené jsou od Kate Spade. Pokud jde o tašky, vyzkoušejte roztomilý batoh, který vypadá luxusně a elegantně, ale nikdy nevyjde z módy. Pokud jde o šperky, pořiďte si klasické kousky, jako je jednoduchý perlový náhrdelník a ladící náušnice nebo diamantové cvočky a tenisový náramek.
 3. 3 Napodobit její postoj. Kvůli jejímu nehynoucímu důvtipu, akademické inteligenci a zdánlivě dokonalé osobnosti je téměř překvapením, že je tento Pretty Little Liar záludný, chamtivý a pekelně usilující o to, aby všechny ostatní zmlátil. Používá svůj rozum, zdravý rozum a důvtip, aby se snažila, a proto vždy vypadá tak dokonalá. Buďte ke všem srdeční, ale využijte svou dobrou pověst a schopnosti k tomu, abyste si manévrovali cestu k tomu, co chcete. NEDÁVEJTE nikomu dvojí kříž, ani nikoho zbytečně nezapojujte, nebo se to obrátí proti vám.
 4. 4 Tvrdě pracovat. Rovná A nikomu nepřijdou přirozená. Budete muset tvrdě pracovat - odevzdat všechny své domácí úkoly včas, udělat si případný kredit navíc a velmi tvrdě se učit na testy. Dobrovolně a stáže - oba vypadají dobře na přihlášky na vysokou školu.
 5. 5 Dávejte pozor ve škole. Spencer je přímý student a oblíbený. Staňte se studentem A. Spencer udělala mnoho špatných věcí, ale nikdy to nezničí její dobrou pověst dívky. Pokud budete šířit zvěsti, myslete na důsledky a na to, jak to změní vnímání vás lidmi, i když je to jen malá fáma. Také to, co děláte po škole, zůstává po škole. Pokud jste se právě spojili s nějakým chlapem, nenechte to šířit po škole; nech si to pro sebe. Věci, jako je tato, se mohou překroutit a lidé je mohou předat od jednoduchého polibku k plnému Montymu, a nakonec získáte negativní stigma, a to nejde ruku v ruce s tím, že jste dokonalí.
  • Přátelská soutěž ... Nebo ne Spencer je v soutěži se svou starší sestrou Melissou, aby zjistila, kdo je lepší Hasting, zvláště ve škole. Pokuste se překonat sourozence a přátele, ale nebuďte namyšlení ani samolibí. Existuje něco jako přátelská konkurence a to vám dává sílu vydat se ze sebe. Když však začnete doufat, že ostatní lidé selžou, nebo jdete příliš sabotovat nebo plagiát, musíte to trochu zmírnit.
 6. 6 Buďte úhlední a organizovaní. Spencer je velmi organizovaná a svůj den plánuje na svém telefonu. Za prvé, pořiďte si smartphone nebo mobilní telefon a plánovač a zkuste si naplánovat den tak podrobně, jak je to jen možné. Pište úhledně a čtivě. Mějte také čistou místnost. Spencer posouvá úhledně na zcela novou úroveň. Být úhledný platí i pro vaše oblečení, vlasy, školní úkoly, skříňku atd.
 7. 7 Zůstaň aktivní. Spencer je docela atletický člověk a rád cvičí. Vyzkoušejte spoustu různých mimoškolních aktivit. Spencer hraje pozemní hokej a tenis, aby se udržela ve formě, a také proto, že je v tom dobrá! Pokud vaše škola nemá pozemní hokej nebo tenisový tým, zkuste lakros, jízdu na koni nebo běh. Spencer také chodí několikrát týdně běhat, aby se udržela v kondici, a pomáhá jí to přemýšlet.
 8. 8 Mít aktivní společenský život. Spencer je součástí nejpopulárnější kliky ve škole. Její klika se skládá z různých dívek, ale každá z nich má svá vlastní jedinečná přátelství. Tento článek zde není, aby řekl, že musíte být populární, protože je zbytečný, ale přidává na osobnosti 'Spencer'. Spencer také přitahuje spoustu žhavých chlapů a je koketní, ale někdy dělá věci, které ji mohou později pronásledovat. Nestávejte se „snadnými“ a pokazte si pověst.
 9. 9 Všimněte si Spencerovy nedbalosti doma. Spencerův školní život je docela čistý a uklizený, ale doma jsou věci nepořádné. Pokud chcete být jako Spencer, nemusíte si dělat doma nepořádek. Pokuste se získat úžasné známky, připojte se k mnoha klubům. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jaký druh kávy pije? Když Mona rozdává kávu v sezóně 4, ep 2, dává Spenceru své a říká: „super kapání tří cukrů“, což je jen obyčejná káva. Spencer je závislá na kávě, takže by jich pravděpodobně měla několik denně.
 • Otázka Co dělá se svými vlasy? Spencer Hastings si narovná vlasy kulmou a poté je dole mírně natočí, aby se trochu vlnily.
 • Otázka Počkejte, má Spencer OCD? No Spencer nemá OCD. To je znamenal, že ona měla ADHD (ADD) jako dítě, nicméně. Je to jen perfekcionistka a to se někdy dá brát špatně.
 • Otázka Jak se mám chovat jako ona na běžném dni bez školy? Tvrdě studujte, uklízejte svůj pokoj, kontrolujte sociální média (implikovaná Hannou v seriálu), dokončete všechny domácí úkoly a samozřejmě mějte trochu času a trávte čas se svými přáteli.
 • Otázka Musím být bílý, abych byl jako Spencer Hastings? Samozřejmě že ne! Můžete být jako Spencer Hastings bez ohledu na barvu pleti, barvu vlasů, váhu nebo dokonce pohlaví!
 • Otázka Jak se mám chovat jako Hanna a Spencer smíchané dohromady? Vyrovnávejte svůj volný čas - možná ve svém volném čase, kdy jste dokončili studium, přípravu na zkoušku atd., Můžete si udělat nějaké nákupy, nebo pokud se nemůžete dostat z domu, zvažte online nákup. Stále buďte velmi oddaní a přímí studenti, ale trochu změňte svou módu, abyste byli více jako Hanna.
 • Otázka Jaké má narozeniny Spencer Hasting? 11. dubna 1994.
 • Otázka Nosí nějaký jiný make -up? Oční linka. V televizním seriálu nosí červeno-růžovou rtěnku a má trochu bronzeru.
 • Otázka Jak získám perfektní známky? Tvrdě studujte a dávejte věci včas. Dávejte si ve třídě velký pozor a ptejte se, pokud nerozumíte. Udělej co můžes.
 • Otázka Jak se mám chovat jako Aria a její smíšené? Buďte inteligentní a motivovaní ke studiu, ale také kreativní a umní. Pokud jde o oblečení, podívejte se na preppy, ale jedinečné kousky, a možná nepředvídatelný náhrdelník. Absolvujte několik dalších kurzů, jako je keramika, fotografování nebo malování.
Zobrazit více odpovědí Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Zůstaňte organizovaní.
 • Připojte se k co největšímu počtu klubů a setkávejte se se spoustou lidí - spojení jsou klíčová.
 • Zůstaňte ve vedení a jednejte kontrolovaně.
 • NEKRAJTE přítele své sestry (nebo kohokoli).
 • Oblečte se do preppy oblečení.
 • Na rozdíl od Spencera si nenechávejte velká a škodlivá tajemství, i když mohou zničit vaši pověst.
 • Připojte se k týmu pozemního hokeje nebo tenisu ve vaší škole!
 • Získejte horkého přítele
 • I když se cítíte zdrceni, NEPLAGUJTE.
 • Buďte tu pro své přátele a pomozte jim, pokud potřebují pomoc

reklama

Varování

 • Spencer se někdy chová, jako by měla OCD, Obsedantně kompulzivní porucha . Pokud se u vás začínají projevovat příznaky, promluvte si prosím s lékařem, terapeutem, poradcem, rodičem a přečtěte si tento článek znovu.
 • Pokud dostáváte zprávy od někoho, koho neznáte, zablokujte číslo a řekněte to rodičům. Pokud obtěžování pokračuje, řekněte to policii-můžete podat obžalobu ze pronásledování nebo obtěžování.
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Obětavost
 • Chytrý telefon/plánovač
 • Slušná částka peněz
 • Preppy šatník
 • Rutina péče o pleť
 • Kvalitní make -up
 • Rovnačka
 • Studijní tipy

Populární Problémy

Fotbal Appalačského státu se v sobotu utká se státem Texas. Zde je uvedeno, kde a jak hru sledovat.

Jak udělat artyčokový dip. Artičokový dip je snadno vyrobitelný a je obecně velkým hitem na večírcích. Teplý artičokový dip podáváme z artyčokových srdcí, česneku a krémové základní přísady, jako je majonéza- ale většina receptů přidává špenát ...

„The Lost Lincoln“, nový dokument na Discovery Channel, má premiéru v neděli večer. Zde je návod, jak jej sledovat online, pokud nemáte kabel.

Stosur, Wozniacki postupují v Charlestonu