Přímý přenos Federer vs Nadal Wimbledon: Jak se dívat online v USA

GettyTi v USA můžete sledovat živý přenos Federer vs Nadal bez kabelu prostřednictvím bezplatné zkušební verze PlayStation Vue přímo zde . Více informací o PS Vue a dalších možnostech živého streamu najdete níže


Legendární rivalové Roger Federer a Rafael Nadal se v pátek potkají už po čtyřicáté, když se postaví proti sobě v semifinále Wimbledonu.V USA má zápas začít podle plánu kolem 11:00 ET (po Djokovic vs Bautista Agut) a bude vysílán na ESPN. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat přímý přenos Federer vs Nadal na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících předplatných streamování živého televizního vysílání bez kabelu služby:

PlayStation Vue

průvodce velikostí tenisových raket pro mládež

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů : Všechny čtyři zahrnují ESPN a ESPN2.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos Federer vs Nadal na svém počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PlayStation Vue přichází s cloudovým DVR.

náramek na tenisový loket

Hulu s živou televizíKromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně ESPN a ESPN2.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Federer vs Nadal na svém počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch , Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sling TV

ESPN a ESPN2 jsou součástí balíčku kanálů Sling Orange.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete Federera vs Nadala sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

první tenisový turnaj

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.


Náhled Federer vs Nadal Wimbledon 2019

Nadal vlastní proti svému přátelskému rivalovi rekord 24: 15, ale Federer ho porazil ve dvou ze tří zápasů ve Wimbledonu, což odpovídá všem jejich záležitostem s trávníkem.

Sedmatřicetiletý Federer a třiatřicetiletý Nadal se v All England Clubu nepotkali od roku 2008, kdy ten druhý vytáhl 6–4, 6–4, 6–7 (5–7), 6–7 (8– 10), vítězství 9–7 v klasickém finále.

Federer řekl, že se na tomto povrchu dlouho a dlouho nehráli Associated Press . Slouží úplně jinak. Pamatuji si ten den, jak sloužil. A teď, o kolik větší slouží, o kolik rychleji dosahuje bodů. Bude to těžké. Rafa může opravdu zranit kohokoli na jakémkoli povrchu. Chci říct, on je tak dobrý. Víme, že to není jen specialista na antukový kurt.

Tato dvojice se setkala v červnu na semifinále French Open; Nadal vyslal Švýcary ve dvou setech ve větrných dnech na cestě k jeho 12. titulu na Roland Garros, což je nejvíce vítězství, jaké kdy muž na Grand Slamu dosáhl.

tenisky na hraní tenisu

Federer je na tomto seznamu na druhém místě s osmi triumfy ve Wimbledonu.

Měli jsme brutální podmínky, abychom tam mohli hrát, řekl Federer o jejich posledním zápase podle AP. Ale bylo radost hrát proti Rafovi tam, na jeho hřišti. A samozřejmě bych rád proti němu hrál tady ve Wimbledonu.

zdobené tenisky

Federer má na Nadala náskok, když získal nejvíce titulů ve dvouhře mužů na grandslamech, 20–18.

Očekávám, že budu hrát proti pravděpodobně nejlepšímu hráči v historii tohoto povrchu, a vím, že musím hrát co nejlépe, pokud chci mít šanci zkusit být v tom finále, řekl Španěl podle oficiálního Web ATP . Hrát proti Rogerovi je vždy jedinečná situace. Jsem nadšený, že se po 11 letech proti němu vrátím. Znamená to hodně pro mě a pravděpodobně i pro něj.

Dodal: Nadšený z tohoto zápasu, nadšený z této příležitosti být znovu v tom kole proti němu. Vždy říkám to samé: příležitostí hrát proti sobě je pokaždé méně, ale stále jsme tady.

Federer svrhl svou první letošní sérii na jihoafrický dvaadvacetiletý Lloyd Harris, poté vyhrál dalších 12 a poté ve čtvrtfinále porazil Kei Nishikoriho 4: 6, 6: 1, 6: 4, 6: 4.

Nadalova osamocená setová ztráta přišla ve druhém kole na australského Nicka Kyrgiose. Dvojnásobný wimbledonský šampion překonal Sama Querreyho ze Spojených států 7: 5, 6: 2, 6: 2, aby se dostal do semifinále.


Populární Problémy

Hvězda Mercedesu Lewis Hamilton je „velmi“ se Serenou Williamsovou poté, co nechala své pocity vůči Ilie Nastase znát na sociálních sítích.

Pro lidi ve škole, v práci nebo při provádění „domácích úkolů“ pomocí počítače na denní/hodinové bázi tato wikiHow vysvětluje, jak můžete vypadat produktivně, aniž byste ve skutečnosti něco dělali nebo jen otáleli, aniž byste o tom někoho informovali. Li...

Předčasný odchod z Citi Open ve Washingtonu by byl pro 20násobného vítěze Major Rafaela Nadala obrovským zklamáním, ale Španěl mu to nenechal zabránit, aby si užil svůj čas v

Jak protáhnout dolní část zad v leže. Pokud jste někdy zažili ztuhlost, napětí nebo bolest v kříži, rozhodně nejste sami. Bolesti dolní části zad jsou poměrně časté, dokonce i mezi lidmi, kteří jsou jinak v hezkých ...