Jak se stát mužem

Ať se vám to líbí nebo ne, chce to víc než pár koule dosáhnout mužství. Kultury po celém světě mají obřady průchodu, které ji symbolizují, a zvyky, které ji zachovávají. Ačkoli neexistuje žádný způsob, jak kategorizovat mužnost, existují určité atributy, které by téměř každý považoval za „mužné“.

Část 1 ze 4: Mysl

 1. Obrázek s názvem Be a Stage Manager Krok 15

  1 Poznej sám sebe. Zjistěte, kdo jste, a buďte s touto osobou spokojení. Neexistuje žádný způsob, jak být mužem. „Skutečným“ mužem může být dřevorubec, který nosí kostkovanou kostku a nesprchuje se 10 dní; „skutečným“ mužem může být také profesor, který mluví o Miltonovi a Shakespearovi. Všichni muži však vědí, kdo jsou, a váží si sebe i venku.
 2. Obrázek s názvem Vyberte si kurz finančního řízení pro nárokování bankrotu Krok 2

  2 Mějte o něčem znalosti. Nezáleží na tom, co to je, ale měli byste se považovat za docela dobře obeznámeného s jednou oblastí odborných znalostí. Muži možná nevědí nebo chtějí používat fantazijní slova za dva dolary, ale když přijde čas na dokončení věcí, vědí, jak jednat. Používají k tomu svoji chytrost. Jakou oblast odbornosti znáte? Zde je jen několik oblastí, do kterých byste se mohli potápět.
  • Všeobecné znalosti. Jste zvedák všech obchodů. Mohli jste vyhrát pěknou korunu Ohrožení! pokud vám vůbec záleželo na tom, abyste byli v televizi. Víte, jaký je rozdíl mezi příčestími a částmi řeči, pterodaktyly a pterorhynchusem a oblekem 99 dolarů a oblekem 6 000 dolarů.
  • Dějiny. Stále více vzácný muž, který je studentem historie, si při uvažování o problémech získává výhodu velmi širokého zorného pole: může mimo jiné čerpat z římské dělostřelecké strategie, vyjednávacích taktik ze studené války a zatemňovat francouzskou hospodářskou politiku. Ví, že historie není jen o předcházení chybám minulosti, které se stanou v budoucnosti.
  • Ženy. Někteří muži dělají z opačného pohlaví obor. Pokud chcete vědět o ženách, buďte připraveni dělat chyby a učit se z nich. Není nic horšího než muž, který si myslí, že je Božím darem pro všechny ženy, ale který je urputně urážlivý, kavalír a bezradný. Všimněte si, že to neplatí pro všechny muže a že takové stereotypy jako „být dámou“ jsou nejen zastaralé, ale také opovážlivé.


 3. Obrázek s názvem Date a Leo Man Step 8

  3 Vědět, kdy jste udělali chybu, a vědět, kdy říct „Omlouvám se. ' Udělat chybu není nic špatného. Pouze nejistý muž si myslí, že udělat chybu je špatné, protože mu na prvním místě není příjemné, kým je. Sebevědomí muži vědí, kdy se mýlí, a nebojí se to přiznat.
  • Naučte se říkat „omlouvám se“ různými způsoby. Muži vědí, že říkat „promiň“ nemusí být vždy verbální. Vstupenka na baseballový zápas, snídaně do postele a výlet na kemp jsou způsoby, jak říci „Je mi líto“, aniž byste museli hýbat starými hlasivkami tam a zpět. Muži vědí, že to jsou často účinnější způsoby komunikace lítosti než dvě ubohá slova.
 4. Obrázek s názvem Zvládněte pochybnosti o své smršti Románek a manželství Krok 6

  4 Znáte kód člověka. Co je kód člověka? Kód člověka je nepsaný soubor pravidel, kterými se někteří muži řídí, často se vyvíjí, ale jen zřídka se mění. Pokud to pro vás něco znamená, vezměte kód člověka vážně. Ostatním mužům by to mohlo napovědět, že si jich vážíš stejně jako sebe. Pamatujte, že to vše je třeba brát se špetkou soli. Každý muž je jiný, vy jste odlišní, a pokud vám tento seznam neodpovídá nebo pro vás nic neznamená, nemějte pocit, že byste se museli snažit dosáhnout těchto věcí. Zde je několik položek v seznamu:
  • Seznamka ne-nos. Nikdy se nesmíte scházet se sestrou (nebo sourozencem) jiného přítele, pokud skutečně nemáte v úmyslu si je vzít. Nikdy nesmíte chodit s bývalým přítelem jiného přítele, pokud k tomu nemáte jeho výslovné svolení. Výslovné povolení znamená skutečně se ho zeptat.
  • Pokud je to možné, sdílejte svůj majetek. Pokud přítel den předem požádá o pracovní boty, vrtačku nebo hrnec, měli byste být tak laskaví a půjčit mu ho. Automobily, šťastné položky nebo partneři nemusí být nutně použitelné.
  • Dárky k narozeninám pro ostatní muže jsou vždy volitelné. Pokud vás tlačí informace, můžete vždy lhát a říct jim, že vám vaše drahá polovička nařídila jednat.
  • Nikdy nezačínejte konverzaci s jinými muži na pisoárové stanici. Nikdy není přijatelné vybrat si pisoár bezprostředně sousedící s jiným mužem, pokud je k dispozici otevřený, dále odstraněný pisoár.
  • Při psaní zpráv jinému muži nejsou nutné žádné smajlíky ani emotikony. Ačkoli je to přijatelné (není vhodné) používat při psaní milostných zájmů, omezte používání na minimum.
 5. Obrázek s názvem Diagnostika a správa vysoce funkční bipolární poruchy Krok 10

  5 Zbavte se sebezničujících myšlenek nebo zvyků. Pochopte, že všichni muži ve všech kulturách mohli být do určité míry socializováni způsoby, které mohou být psychologicky a kulturně škodlivé a mohou přinést neštěstí. Prvním krokem k vytvoření pocitu sebe sama v mužství je co nejobjektivněji prozkoumat prostředí, ve kterém jste byli vychováni.
  • Vyrůstali jste v kultuře, kde bylo přijatelné někoho týrat, ať už fyzicky nebo verbálně, kdo byl „mimo řady“ nebo nepodřízený? Násilí je častěji výsledkem zbabělosti než skutečného impulsu k vyřešení problému. Používání násilí nebo výhrůžek vůči přátelům nebo rodině k „prokázání vaší autority“ je nezdravé a škodlivé.
  • Učili vás, že být „tvrdý“ znamená potlačovat emoce, držet slzy v očích a nikdy neodhalovat zranitelnost? Nevýhodou je, že se také naučíte internalizovat a potlačit tyto emoce, které pak hnisají a zhoršují se. Soustřeďte se na to, abyste byli jiným druhem houževnatosti: buďte spolehlivou a silnou postavou, která zvládne protivenství.
  • Naučili jste se nenávidět/bát se někoho, kdo je homosexuál? Pochopte, že jen jedna věc z vás dělá homosexuála: mít romantické a sexuální preference pro lidi stejného pohlaví. Typ hudby, kterou máte rádi, oblečení, které nosíte, ať pláčete u smutných filmů, kupujete své ženě květiny, jste citliví nebo milí k ostatním - nic z toho vás nedělá gay. Vnější projevy homofobie poukazují na mužovu vlastní sexuální nejistotu, ne na jeho zdatnost a není nijak cool, tvarem ani formou.
  reklama

Část 2 ze 4: Tělo

 1. Obrázek s názvem Zvládnout strach z opuštění s duševní poruchou Krok 11

  1 Vyčistěte se, i když žijete v lese. Muž ví, že čištění těla je nezbytné, dělá to každé zvíře, ale nespadněte do pasti „péče o sebe“ v rámci nějakého modernistického společenského trendu. Grooming se stal byznysem a korporace a společnosti vás nikdy neunaví přesvědčovat vás, že potřebujete nekonečné množství nepotřebných produktů. Moderní „péče“ a „manscaping“ se provádí za účelem vydělávání peněz, ne proto, že jsou ušlechtilé, zdravé nebo morální.
  • Nemusíte se holit každý den, zvlášť ne, když vám rostou vousy. Někteří muži si nedají narůst pořádný plnovous, a to je v pořádku, možná je pak lepší zůstat čistý oholený. Ostatní muži mají velmi dobrý růst vousů, což je pro ně od přírody výzva, aby si nechali narůst plné vousy. Muži mají obvykle strach z toho, co si potenciální partneři myslí o vousech. Nikdo by vám neměl dominovat (ani manipulovat) s holením vousů, když se vám nechce. Buďte sami sebou, jak vás příroda stvořila, buďte svým vlastním pánem.
  • Obecně si nemusíte holit ani stříhat vlasy na hrudi, vlasy na zádech ani na těle. Abyste mohli vydělávat peníze, nemusíte znovu žít žádný nesmyslný a povrchní obraz „hladkého, vyřezávaného (plastového) muže“ vytvořený moderní módou, reklamou a filmovým průmyslem. Někteří muži jsou velmi chlupatí, jiní naprosto hladcí, ať tak či onak, buďte hrdí na své tělo a všechny fyzické atributy, které příroda vytvořila, aby vám poskytla vaši mužskou identitu.
  • V případě potřeby se osprchujte a vykoupejte. Mužovi prospívá sprchování, když je špinavý nebo páchne - ne nutně každý den. Někteří se mohou rozhodnout zůstat špinaví nebo páchnoucí z dobrého důvodu (práce na autě nebo se chystají cvičit).
  • Vlasy a nehty na prstech si můžete pravidelně stříhat. Většina mužů má ráda nesmyslné účesy, i když někteří muži dávají přednost vlasům, které jsou trochu delší nebo stylové, a to je také v pořádku.
 2. Obrázek s názvem Užijte si přírodu Krok 1

  2 Cvičení. To, že jsi muž, neznamená, že musíš být roztrhán. Znamená to, že se musíte starat o své tělo (U některých mužů to znamená zvedání závaží.) Přizpůsobte se zodpovědnosti za to, že budete fit: cvičte kardio, jógu nebo pilates (nejen pro ženy), silový trénink, tělo stavění nebo sport v kombinaci se zdravou stravou. Přinejmenším choďte asi 30 minut denně, abyste spálili tuky a vybudovali nějaké svaly.
 3. Obrázek s názvem Buďte kreativním myslitelem Krok 6

  3 Noste oblečení, které vám sedí. Vaše oblečení nemusí být návrhář ani stát ruku a nohu. Musí vám však sedět. Ne všichni muži jsou svalnatí a podsadití, a proto nevypadají skvěle v pytlovitém, volném oblečení. Všichni muži budou potřebovat:
  • Skvělé džíny. Jeden pár ležérních džín, jeden pracovní džín a jeden společenský džín by měl doplnit váš šatník. Stavět na základech.
  • Nějaká košile na knoflíky. Průměrnému muži by opět mělo stačit pár neformálních věcí, pár do práce a pár formálních knoflíků.
  • Slušné boty. Muži pravděpodobně chtějí v daném okamžiku mezi třemi a pěti různými druhy obuvi: společenské boty (pro práci a/nebo velké příležitosti), tenisky, pracovní boty, obuv pro volný čas (čukky, šněrovačky, tenisky atd.), Nebo o něco méně než formální boty (oxfordky, top-siders, mokasíny atd.) Mixujte a kombinujte podle svých potřeb a zvyků.
 4. Obrázek s názvem Buďte populární na střední škole (pro dívky), krok 13

  4 Nepoužívejte drogy jako berličku. Muži jsou rození dobrodruzi, díky nimž je návnada drog velmi skutečná. Muži, kteří jsou sami se sebou spokojení, nemají tendenci spoléhat na berličku drog jako podporu. I když je účty zatěžují, práce jim hledí do očí a blíží se osobní projekty (nemluvě o fotbale), muži najdou způsob, jak ocenit krásu života, aniž by se uklidnili. reklama

Část 3 ze 4: Duch

 1. Obrázek s názvem Odhalte duševní nemoc na pracovišti Krok 1

  1 Rozvíjejte své vlastní zásady. Člověku není vždy příjemné být soudcem, porotou a katem, ale zná správné od špatného a očekává, že ostatní budou hrát podle stejných pravidel. Podívejte se do svého nitra a zeptejte se: chtěl bych, aby mi to udělal někdo jiný? To by vám mělo pomoci vyvinout zásady, podle kterých budete žít.
  • Muž nikdy nekrade, i když je zoufalý. Zoufalý muž se naučí požádat ostatní, aby mu pomohli, místo aby si pomohl s něčím, na co nemá nárok.
  • Muž pomáhá druhým v nouzi. Ví, když ostatní nemají štěstí a potřebují pomocnou ruku, i když užitečnost spočívá v samotném gestu.
  • Muž důvěřuje svým přátelům, významným druhým a rodině. Dodržuje to, co říká, že udělá, a očekává, že ostatní budou dělat to samé.
  • Muž nikdy nelže - sobě ani ostatním. Rozvíjí si svědomí, které mu dává dobrou zpětnou vazbu a umožňuje mu být spokojený s pravdou, i když to bolí.
 2. Obrázek s názvem Dosáhněte cílů jako student ošetřovatelství Krok 9

  2 Buďte ambiciózní svým vlastním způsobem. Muži jsou přirozeně ambiciózní. Chceme být živitelé rodin a mít obdiv a úctu k našim vrstevníkům. Ne všichni muži si však vybírají stejné kariérní cesty, takže ambice nemusí vždy znamenat totéž. Ať už si vyberete jakoukoli kariéru nebo povolání (můžete jich mít mnoho), stanovte si cíle, splňte je nebo je překročte a objevte se, kdykoli budete potřebovat. Definujte si vlastní představu o úspěchu.
 3. Obrázek s názvem Vyberte si baseballový tým, který podpoří krok 12

  3 Hledejte zodpovědnost a přebírejte odpovědnost za své činy. Hlavní rozdíl mezi mužem a chlapcem a dospělým a dítětem spočívá v tom, že za to mohou muži. Muži plní své závazky, přijímají své povinnosti a jsou odpovědní za své činy. Muži po sobě uklízejí (obrazně a doslova).
  • Muži to vědí kdokoliv může zplodit dítě, ale pouze muž, který rozumí a přijímá odpovědnost, může být dobrým otcem .
  • Muži odmítají nutit kohokoli dělat něco, co sami nechtějí. Výsledkem je, že oceňují obtížnost a riziko, které za ně ostatní berou.
 4. Obrázek s názvem Odpovězte na otázky pohovoru s lidskými zdroji Krok 9

  4 Naučte se obětovat lidem, které milujete a na kterých vám záleží. Přinášet oběti je součástí dospívání, ať se vám to líbí nebo ne. Rozdíl mezi mužem a chlapcem je v tom, že muž stoupne na talíř, zatímco chlapec váhá nebo si stěžuje. Zvláště pro lidi ve svém životě, které miluje, se muž dívá na oběť - ať už to znamená věnovat čas, peníze nebo jiné zdroje lidem kromě sebe - jako svou povinnost.
 5. Obrázek s názvem Buďte přáteli se svými spolupracovníky Krok 2

  5 Být a dobrý muž. Integrita dělá správnou věc, ze správného důvodu, i když se nikdo nedívá. Může být lákavé myslet si, že splněním sebe-definovaných povinností jako muže je vaše práce hotová, ale to z vás ne vždy dělá dobrého osoba . Nikdy se nepřestávejte snažit dělat správnou věc a přehodnoťte svou povahu a integritu. Pokud se stanete mužem, buďte dobrým mužem, jinak to nebude lepší než zůstat chlapcem. reklama

Část 4 ze 4: Milovat

 1. Obrázek s názvem Vyhněte se mužským stereotypům Krok 4

  1 Použijte svého vnitřního gentlemana. Váš vnitřní gentleman vám říká věci, o kterých víte, že byste měli - ale někdy jste příliš líní -:
  • Placení za data, pokud dotyčný zájem o lásku nepovažuje akt za nějaký barbarský návrat do misogynističtější doby. Zacházejte opatrně.
  • Otevírání dveří, pomoc do židlí a říkání „prosím“ a „děkuji“. Obecně dávejte dotyčné milence z úcty před sebe.
  • Plnění domácích povinností. Někteří muži, kteří jsou již v dlouhodobých vztazích, se vyhýbají svým domácím povinnostem: zapomněli vynést odpadky, umýt nádobí, vyměnit plenky. Skuteční muži vědí, že se musí podílet na domácích povinnostech, ať jsou jakkoli nepříjemní.
  • Být milostivý smolař. Člověk je přirozeně soutěživý, takže je to pro některé těžké. Přijměte porážku se stejnou milostí, jakou přijímáte vítězství. Jednodušší řekl, než udělal.
 2. Obrázek s názvem Make Your Boyfriend Love to Kiss Step 7

  2 Nepolíb a řekni. Muži milují honbu za romantikou, ale příliš často se nechají nalákat na vychloubání dobytím. Nestát se obětí představy, že pokud se tím nechválíte, nestalo se tak. Úspěch v lásce mluví dostatečně hlasitě. Tichá sebedůvěra možná dokonce vašim přátelům napovídá, že jste pravidelný Lothario, i když ne.
 3. Obrázek s názvem Make Libra Man Fall in Love Step 12

  3 Vždy se svým blízkým chovejte s respektem. Jednoduchý seznam rad, co dělat a nedělat:
  • Dělat :
   • Poslouchejte, co říkají.
   • Odpusťte jim, když udělají jednoduchou chybu.
   • Dodržujte, co říkáte, že uděláte.
   • Chovejte se k nim stejně, jako byste chtěli, aby se oni chovali k vám.
  • Ne :
   • Držte je nerealistických očekávání.
   • Manipulujte s nimi, abyste získali, co chcete.
   • Zacházejte s nimi jako s objektem místo osoby.
   • Předpokládejme, že víte, jak se budou cítit nebo reagovat.
 4. Obrázek s názvem Řekni to svému příteli

  4 Nespěchejte na vztah. Spousta chlapů spěchá s lidmi do nepříjemných situací. Tím milence nejen odcizí, ale také zabrání tomu, aby získali to, co chtějí. Rovní muži vědí, že pokud jde o randění, dáma udává tempo: pokud chce spěchat do víru romantiky, je to obvykle hra; pokud chce brát věci pomaleji, uklidní ji, že je tam na dlouhou trať. Tím, že ji muž nechává udávat tempo, nastavuje vztah k úspěchu a obvykle skončí ve smlouvě bohatší. To může platit i pro neheterosexuální vztahy, ale pamatujte na to, že nejlepší ve vztahu je komunikace. Promluvte si se svým partnerem!
 5. Obrázek s názvem Řekni to svému příteli

  5 Uchovávejte v nádrži malé tajemství. Být poutavě záhadný může být pro některé velmi lákavé a svůdné. Být tajemný neznamená být silný, tichý typ. Znamená to jen trochu se držet na později, překvapit nečekanou dovedností, vlastností nebo gestem. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak mohu vystoupit na talíř a dělat věci, které nechci, aniž bych si stěžoval? Chce to odhodlání. Zamyslete se nad tím, proč byste měli dělat to, co dělat nechcete. Je to pro někoho, koho milujete, nebo něco, co zoufale chcete, aby se stalo? Použijte tuto myšlenku, aby vám dodala sílu, a vraťte se k ní, kdykoli budete cítit, že váháte.
 • Otázka Jak přestanu být zbabělcem? Přijmout svůj strach z pravdy a být přímý je špatné a dělat upřímnější a přímější rozhodnutí, dokud se z toho nestane zvyk.
 • Otázka Jak mohu přestat masturbovat? Najít si sexuálně aktivního partnera je ideální. Pokud to nedokážete, zacházejte s ním jako s jakoukoli jinou závislostí. Udělejte cokoli, abyste se odvrátili od masturbace. Pokud cítíte nutkání, věnujte se další zálibě, jako je cvičení nebo čtení. Pokud vše ostatní selže, možná budete muset navštívit poradce, který vám pomůže tento zvyk ovládat.
 • Otázka Musím kouřit cigarety nebo doutníky, abych byl mužný? Určitě ne. Skuteční muži mají chytrost, aby se vyhnuli návykovým látkám a problémům, které s nimi přicházejí. Díky kouření nevypadáte chladněji, tvrději ani mužněji a lidé, kteří si to myslí, jsou oklamáni. Pokud chcete jednat tvrdě nebo si budovat vzpurný obraz, udělejte to jinými způsoby, které méně poškozují vaše zdraví, například jízda na motocyklu. (Z dlouhodobého hlediska bude motocykl také stát méně). Nikdy si nevybírejte nebezpečný zvyk předstírat, že jste něco, čím nejste.
 • Otázka Jaké jsou příznaky zbabělosti? Mezi zbabělce patří útěk z boje, odmítnutí přijmout trest nebo odpovědnost a vyhýbání se výzvám. Pokud zbabělec uráží lidi za zády, nikdy se k tomu nepřizná, když je s tím konfrontován. Nakonec se zbabělec raději omluví, proč něco neudělá, než aby se omluvil a přijal důsledky.
 • Otázka Co když muži omráčí? Dab zpět ještě tvrději. Nakonec muži nebudou moci dabovat zpět tvrději než vy.
 • Otázka Co když si můj otec stále nemyslí, že jsem skutečný muž? Abych byl upřímný, neexistuje žádný „skutečný muž“. Nic takového neexistuje, protože je to subjektivní. Při jednání s otcem na to pamatujte.
 • Otázka Líbí se mi, že se mi líbí dívčí věci, stát méně mužem? Ne. Stejně jako to, co se vám líbí.
 • Otázka Co mohu dělat, když si moji rodiče myslí, že jsem gay, ale nejsem? Nenechte se tím otravovat. Není třeba dávat slovní odpovědi a jejich názor nezmění pravdu.
 • Otázka Jak se mohu vyhnout tomu, abych byl gay? Nemůžete ovládat, kdo vás přitahuje. Také můžete být stále „mužní“, zatímco vás přitahují ostatní muži. Co však můžete udělat, je skrýt svou homosexualitu (tj .: neflirtovat otevřeně s jinými muži), ale to se nedoporučuje. Je důležité být věrný sám sobě.
Zobrazit více odpovědí Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Obklopte se dobrými vzory, i když jsou mladší než vy. Kdo ve vašem životě je podle vás dobrým mužským vzorem? Jak jednají? Co dělají? Učte se od nich, ale pamatujte si, že nikdo také není dokonalý-stále se učí, stejně jako vy.
 • Být mužem a ženou být totéž, pokud jde o to - být laskavý, respektující a pravdivý k vaší osobě. Není definována ničím jiným, jako je preference oblečení, koníčky nebo sexuální preference.
 • Možná se nebudete chtít vdávat. To je vaše volba; manželství není podmínkou být mužem.
 • Zvažte zdravý zájem o děti. Nic není přitažlivější než muž laskavý k dětem.
 • 'Silný muž nemá problém se bránit, ale silnější ano.' -Perus- Znáte svou vlastní sílu jinými slovy. Psychicky větší a lepší muž nebrání pěstmi. Uklidněte se. Nemůžeš se fyzicky vracet ke všemu, co tě bolí, nebo se zraníš víc. Neztrácejte BS, ale nepoužívejte svou sílu, pokud NEMUSÍTE. Navíc budete mnohem slušnější, pokud se nebudete mstít a pokusíte se procvičit metodu otáčení druhé tváře.

reklama

Varování

 • Trvá roky, než se vyvinou vlastnosti, které odlišují muže od chlapců. Všichni rosteme různými rychlostmi. Pracuj na tom dál
reklama

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat Clemson vs Pittsburgh ve hře mistrovství ACC 2018 online bez kabelu

Rafael Nadal se ve druhém kole Australian Open 2019 utká s dalším Australanem.

Jak jíst avokádo. Avokádo je chutné, krémové ovoce s vysokým obsahem draslíku, vitaminu E a dalších nezbytných živin. ...

Podívejte se, jak se ve Wimbledonu naskládají semena dvouhry mužů.

Pití čaje s rodinou a přáteli je velmi důležitou součástí britské kultury. Earl Gray, Darjeeling, Assam a anglická snídaně jsou oblíbenými druhy čajů. Vaření čaje zahrnuje vaření vody pomocí čajové konvice a ...