Kde se dívat na Oklahoma State vs Wichita State Basketball 2020Getty Oklahoma State Cowboys stráží Isaaca Likekele.

Basketbalový tým Wichita State Shockers bude v sobotu hostit Oklahoma State Cowboys v aréně Charles Koch.

Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (čas zahájení v 15:00 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale můžete podívejte se na Oklahoma State vs Wichita State na ESPN+ právě zde:

Sledujte na ESPN+

ESPN+ je streamovací služba, která má stovky exkluzivních živých vysokoškolských basketbalových her (mimo jiné konference Big 12, A-10, AAC, A-Sun, Southern a CAA), dále univerzitní fotbal, UFC, mezinárodní fotbal, desítky dalších živých sportů, každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), to vše za 5,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete sledovat Oklahoma State vs Wichita State živě v aplikaci ESPN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .


Oklahoma State vs Wichita State Preview

Cowboys se v úterý zlepšili na 5: 0, když doma ohráli Oral Roberts Golden Eagles 83-78, částečně díky ohňostrojům z pozdní hry od nováčka Cade Cunninghama.

Prvním favoritem, který se stal celkovým výběrem č. 1 v draftu NBA 2021, bylo 13 bodů za posledních 91 sekund soutěže, čímž se jeho celkový počet zvýšil na 28 bodů při střelbě 9 z 18. Měl neefektivní první poločas, na 11 bodů šel 4 ze 12 a dopustil se 3 ze svých 5 obratů.

Cade je jedním z největších hráčů všech dob, řekl útočník z Oklahomy ve státě Matthew Matthew-Alexander Moncrieffe novinářům po vítězství, podle 247Sporty . On si cestu najde.

Moncrieffe sestoupil z lavičky, aby skóroval 15, druhý v týmu, za pouhých 19 minut. Z pole vystřelil 6 z 9 a chytil 5 doskoků, z nichž 4 přišly na útočném konci.

Je to opravdu, opravdu talentované dítě, řekl hlavní trenér Cowboys Mike Boynton o Moncrieffe, na 247Sports. Je nebojácný.

Golden Eagles sjížděli ze silnice Wichita ve ztrátě 85-80.

Mám k tomuto programu [Oral Roberts] velký respekt, oni mají dobrý tým, řekl Boynton, na 247Sports. Sledovali jsme jejich herní verš Wichita State. Mají nějaký talent.

Shockers naposledy klesli na 1-1 a v neděli doma spadli na Missouri Tigers 72-62. Strážce Sofomoru Tyson Etienne a útočník druhého ročníku Clarence Jackson získali 14 bodů na vedení státu Wichita.

Starší strážkyně Alterique Gilbertová přidala 13 bodů a připsala si týmových 6 asistencí.

Stále se učíme, jak si spolu hrát, a to je pro nás všechno poučná zkušenost, řekl Gilbert Orel Wichita . Máme skvělou skupinu kluků, kteří se z toho poučí, a my to vyzvedneme.

Shockers museli zrušit tři zápasy dříve v sezóně poté, co bylo více hráčů pozitivně testováno na COVID-19 a ostatní byli považováni za blízké kontakty s nimi.

Juniorský strážce Craig Porter, redshirt nováček vpřed Josaphat Bilau, nováček stráže Chauncey Jenkins a nováček útočník Jaden Seymour nebyli k dispozici pro náklon Mizzou. Všichni čtyři, plus strážce prváku Ricky Council, minuli výhru nad Oralem Robertsem.

Naši kluci stále bojovali a to se mi na nich líbí, řekl prozatímní hlavní trenér Shockers Isaac Brown, podle The Wichita Eagles. V šatně máme spoustu vedoucích. Postoupilo hodně kluků.

Dodal: Z této hry se můžeme hodně naučit. To je plán, který se chystá do další praxe, je poučit se z této ztráty.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat Saints vs Cowboys online bez kabelu

Gael Monfils se v pondělí v prvním kole French Open setká s Alexandrem Bublikem. Setkání je první mezi oběma hráči ATP Tour.

Zde je návod, jak sledovat Austrálii a Argentinu v Rugby Championship, pokud žijete v USA.

Toto vítězství je prvním britským daviscupovým vítězstvím od roku 1936, kdy Fred Perry zvedl pro svou zemi Davisův pohár.

Carlos Moya řekl, že Rafael Nadal potřebuje nyní, když mu je přes třicet, jiný tréninkový režim. Moya také vyjádřila znepokojení nad turnaji US Open a Roland Garros, které jsou naplánovány na letošní rok.

Takto můžete sledovat premiéru seriálu Hot & Heavy od TLC online, a to bez kabelu.