4 významní tenisté, kteří odešli do důchodu v roce 2018

Michail Youzhny na US Open 2016

Michail Youzhny na US Open 2016

Tenisová sezóna 2018 se chýlí ke konci a několik pozoruhodných veteránů se rozhodlo pověsit rakety a odejít z profesionálního tenisu. V loňském roce odešel do důchodu několikanásobný grandslamový šampion Martina Hingis a bývalá světová jednička Ana Ivanovic. Rok 2018 byl také první plnou sezónou české hvězdy Petry Kvitové od jejího děsivého útoku nožem. V tomto roce se také vrátila máma Serena Williamsová, která se zúčastnila dvou po sobě jdoucích finále grandslamového finále.js tenisky

Nestárnoucí diváci Roger Federer, Rafael Nadal, Novak Djokovic a Angelique Kerber ve věku 30 a více let letos vyhráli Grand Slamy. Serena Williamsová potvrdila svou účast na Australian Open 2019 a svět bude se zatajeným dechem sledovat, jak s tím dál bojuje ve snaze dosáhnout poctu držitelky nejvíce grandslamových titulů všech dob.Podíváme se na 4 významné hráče, kteří nebudou hrát roli v tenisové sezóně 2019:

# 1 Roberta Vinci

Roberta Vinci

Roberta VinciItalka Roberta Vinciová, která se umístila na druhém místě v italském finále US Open v roce 2015, se rozhodla tento rok ukončit. Plodná čtyřhra Roberta Vinci získala 5 grandslamových titulů ve čtyřhře a dosáhla čísla 1 v žebříčku čtyřhry WTA. Její nejvyšší dvouhra v žebříčku číslo 7 byla v květnu 2016. Vinci nejvíce zastavila honičku Sereny Williamsové za Calendar Slam v semifinále US Open 2015.Serena usilovala o to, aby se stala teprve 4. ženou, která ve stejném roce vyhrála všechny 4 grandslamové tituly. Ve věku 33 let se stala vůbec nejstarší hráčkou v žebříčku WTA Top-10. Vinci, který jako jeden z mála hráčů Tour využíval bekhend jednou rukou, získal celkem 35 titulů WTA.

Populární Problémy

Jak se připravit na pěší túru po Apalačské stezce. Appalachian Trail je cesta, která se nachází na východě USA. Stezka je na 3 190 km dlouhá a je nejdelší turistickou stezkou na světě. Rozkládá se na severo-jihu ...Objevte nejlepší streamovací služby pro streamování filmů, vašich oblíbených televizních pořadů a/nebo živé televize s naším dokonalým průvodcem pro 2021 kutry.„Bridge and Tunnel“, nová série od Edwarda Burnse, má premiéru v neděli večer. Zde je návod, jak můžete sledovat show online bez kabelu.

Gabriela Sabatini velmi ocenila Rogera Federera a podpořila jeho myšlenku fúze ATP-WTA. Sabatini byl jedním z Federerových oblíbených hráčů, když vyrůstal, a nyní je jejím oblíbeným hráčem.

Zde je návod, jak streamovat dnešní hru Bills vs Dolphins online bez kabelu.

Roger Federer, Rafael Nadal a Novak Djokovic jsou již téměř půl desetiletí v centru pravděpodobně nejintenzivnější debaty o KOZE v historii tenisu.