4 významní tenisté, kteří odešli do důchodu v roce 2018

Michail Youzhny na US Open 2016

Michail Youzhny na US Open 2016

Tenisová sezóna 2018 se chýlí ke konci a několik pozoruhodných veteránů se rozhodlo pověsit rakety a odejít z profesionálního tenisu. V loňském roce odešel do důchodu několikanásobný grandslamový šampion Martina Hingis a bývalá světová jednička Ana Ivanovic. Rok 2018 byl také první plnou sezónou české hvězdy Petry Kvitové od jejího děsivého útoku nožem. V tomto roce se také vrátila máma Serena Williamsová, která se zúčastnila dvou po sobě jdoucích finále grandslamového finále.

js tenisky

Nestárnoucí diváci Roger Federer, Rafael Nadal, Novak Djokovic a Angelique Kerber ve věku 30 a více let letos vyhráli Grand Slamy. Serena Williamsová potvrdila svou účast na Australian Open 2019 a svět bude se zatajeným dechem sledovat, jak s tím dál bojuje ve snaze dosáhnout poctu držitelky nejvíce grandslamových titulů všech dob.

Podíváme se na 4 významné hráče, kteří nebudou hrát roli v tenisové sezóně 2019:

# 1 Roberta Vinci

Roberta Vinci

Roberta Vinci

Italka Roberta Vinciová, která se umístila na druhém místě v italském finále US Open v roce 2015, se rozhodla tento rok ukončit. Plodná čtyřhra Roberta Vinci získala 5 grandslamových titulů ve čtyřhře a dosáhla čísla 1 v žebříčku čtyřhry WTA. Její nejvyšší dvouhra v žebříčku číslo 7 byla v květnu 2016. Vinci nejvíce zastavila honičku Sereny Williamsové za Calendar Slam v semifinále US Open 2015.

Serena usilovala o to, aby se stala teprve 4. ženou, která ve stejném roce vyhrála všechny 4 grandslamové tituly. Ve věku 33 let se stala vůbec nejstarší hráčkou v žebříčku WTA Top-10. Vinci, který jako jeden z mála hráčů Tour využíval bekhend jednou rukou, získal celkem 35 titulů WTA.

Populární Problémy

Bjorn Borg se nedávno objevil v rozhovoru, kde přednesl své myšlenky na obvyklé podezřelé z mužského tenisu - Rogera Federera, Rafaela Nadala a Novaka Djokoviče.

Chcete -li si koupit manžetu nebo monitor krevního tlaku, musíte vědět, jaké diagnostické funkce potřebujete, jaké je vaše cenové rozpětí a jak často budete krevní tlak testovat. Je důležité koupit si manžetu krevního tlaku od renomovaného lékaře ...

Mezinárodní BNL Itálie: Kdo bude mistrem Říma?

Agentka Sereny Williamsové Jill Smollerová poskytla krátkou, ale pozitivní aktualizaci kondice svého klienta.

Fotbal je zpět se 64 předsezónními hrami NFL během čtyř týdnů. Zde je návod, jak sledovat hry online naživo bez kabelu.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Poháru Nastia Liukin 2020 online bez kabelu zdarma.