Kvalifikace na Australian Open 2021: Carlos Alcaraz vs Evgeny Karlovskiy náhled, souboj a předpověď

Zástupný obrázek pro Carlos Alcaraz

Zástupný obrázek pro Carlos Alcaraz

nejlepší nadměrné tenisové rakety

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: (21) Carlos Alcaraz vs Evgeny Karlovskiy

Datum: 12. ledna 2021

Turnaj : Kvalifikace Australian Open 2021

Kolo : Druhé kolo

Místo : Doha, Qat

Kategorie : Grand Slam

Povrch: Venkovní Hardcourt


Náhled Carlos Alcaraz vs Evgeny Karlovskiy

Carlos Alcaraz Garfia se proslavil ještě před tím, než mu bylo 18 let. Španěl v loňském roce dosáhl kariérního žebříčku č. 136 a sezónu ukončil jako nejmladší hráč v první světové šestapadesátce.

Alcaraz již prokázal, že dokáže konkurovat těm nejlepším na úrovni ATP Challenger. Za posledních šest závodů na okruhu ATP Challenger získal tři tituly.

rychlá úleva od tenisového lokte

Alcaraz naštval bývalého světového č. 17 Alberta Ramose-Vinolase ve svém debutu v hlavní losovací akci ATP na Rio Open 2020 před vypnutím způsobeným pandemií COVID-19. Tento čin z něj udělal prvního hráče narozeného v roce 2003, který vyhrál zápas na úrovni ATP.

Alcaraz je trénuje bývalý World no. 1 Juan Carlos Ferrero , a mnozí ho tipovali, aby se v příštích letech stal špičkovým hráčem.

Jeho soupeřem ve druhém kole kvalifikace Australian Open je šestadvacetiletý Evgeny Karlovskiy. Rus je zařazen na číslo 258 na světě a má na svém kontě jeden titul ATP Challenger spolu s hrstkou trofejí ITF Futures.


Carlos Alcaraz vs Evgeny Karlovskiy hlava na hlavě

Evgeny Karlovskiy na Glasgow Trophy v roce 2018.

Evgeny Karlovskiy na Glasgow Trophy v roce 2018.

Carlos Alcaraz a Evgeny Karlovskiy se nikdy nesetkali na ATP Tour ani na žádné jiné úrovni na profesionálním okruhu. Jejich vzájemný souboj momentálně činí 0-0.


Carlos Alcaraz vs Evgeny Karlovskiy předpověď

V tomto zápase je toho hodně, Carlos Alcaraz i Evgeny Karlovskiy doufají, že debut jejich grandslamového hlavního tahu.

nejlepší tenisová raketa pro začátečníky 2016

Alcaraz přišel ze sestavy, aby ve svém zápase prvního kola porazil Slováka Filipa Horanského 5: 7, 6: 1, 6: 4. Sedmnáctiletý mladík prokázal velkou rozvahu a vyspělost, aby překonal ztrátu prvního setu, ve kterém držel čtyři setboly.

Karlovskiy také potřeboval tři sady, aby v otvíráku turnaje porazil argentinského Facunda Mena 3: 6, 6: 3, 6: 2.

Deset let po svém profesionálním debutu se Karlovski ještě nedostal do top 200. Ale zatímco ve svém arzenálu mu chybí velká zbraň, Rus má schopnost rozdrtit své protivníky ze zadní části kurtu.

Alcaraz je však jednoznačně více formální hráč a favorit na vítězství v tomto zápase. Pokud španělský mladík dokáže prosadit svou agresivní hru a nenechat očekávání zatížit, měl by být schopen se přiblížit k hlavnímu tahu Australian Open.

Předpověď: Carlos Alcaraz vyhraje ve třech setech.

Populární Problémy

Jak si hrát s prasátkem. Téměř každý ví, jak si hrát se štěnětem nebo kotětem, ale věděli byste, jak si hrát s prasátkem, kdybyste měli možnost? Jako většina mladých savců jsou selata v mládí hravá. Můžete hrát s ...

Jak běžet, aniž byste se unavili. Ať už jste v běhu nováčkem nebo zkušeným profesionálem, možná se během běhu začnete cítit unavení a unavení. S vaší úrovní kondice to nemusí mít nic společného. Abyste mohli běžet bez ...

Jak léčit zlomené kosti. Zlomeniny nebo zlomeniny kostí jsou běžným zraněním ve Spojených státech a po celém světě. Průměrný člověk ve vyspělé zemi může ve skutečnosti očekávat, že během svého života utrpí dvě zlomeniny. Https: // www ....

Nike přerušila veškeré styky se Šarapovovou poté, co prozradila, že neuspěla v testu na drogy na Australian Open.

Chcete sledovat živý přenos Khabib vs. Ferguson, Woodley vs. Thompson 2 a všechny hlavní karty UFC 209? Zde je úplný přehled toho, jak to udělat.

Citadel a Mercer se sejdou v sobotu na zajímavém fotbalovém zápase. Takto můžete hru sledovat.