Jak se stát normálně dobře vypadající dívkou zevnitř i zvenčí

Být dobře vypadající neznamená jen mít dobrý vzhled. Být přirozeně dobře vypadající dívkou může rozzářit vaši vnitřní krásu stejně jasně jako váš vnější dobrý vzhled. Jak se říká: „Hezká je stejně krásná,“ a být normální dobře vypadající dívkou zahrnuje jak udržování vzhledu, tak elegantní a laskavé jednání.

Metoda 1 ze 6: Udržujte své vlasy a make -up svěží

 1. Obrázek s názvem Být normální dobře vypadající dívkou zevnitř i zvenčí Krok 1

  1 Bavte se se svými vlasy . Vlasy mohou být při správné péči velkým přínosem, ale při zanedbání mohou také snížit váš vzhled. I když ho nemáte čas postavit, ujistěte se, že je kartáčovaný a že máte s sebou držák na culík. Krátké vlasy jsou také normální.
  • Vlasy si pravidelně myjte. Jemně jej osušte ručníkem a nechte ho sušit na vzduchu tak často, jak je to možné; fénování je pro vaše vlasy těžké.
  • Upravte své vlasy, aby vypadaly zdravé a zářivé. Najděte vzorec, který vám vyhovuje; nic není univerzální.


 2. Obrázek s názvem Buď normální dobře vypadající dívkou zevnitř i zvenčí, krok 2

  2 Udržujte svůj make -up jednoduchý. Samozřejmě chcete minimalizovat nedostatky a zdůraznit své nejlepší vlastnosti, ale nezabalujte to; díky nepřirozenému líčení vypadáš falešně. Pokud chcete, aby si vás lidé mysleli, že jste normální, pak buďte skuteční a vypadejte opravdově. Je normální nechtít se líčit.
  • Dotek báze, nádech tvářenky, trocha očních stínů, oční linky a řasenky může pomoci oživit váš obličej.
  • Abyste nevypadaly jako namalovaná dáma, vybírejte barvy, které doplní vaše přirozené zbarvení.
  • Jděte přirozeně, pokud vám to připadá nejlepší. Ujistěte se, že jíte správně, pijete hodně vody a rozmazlujete svou pokožku, aby zářila.
  reklama

Metoda 2 ze 6: Pečujte o své tělo

 1. Obrázek s názvem Buď normální dobře vypadající dívkou zevnitř i zvenčí, krok 3

  1 Cvičení! Najděte způsob, jak se potit - ano, opravdu se potit - po dobu 30 minut alespoň 3 až 5krát týdně. Navštivte kurz tance; jít běhat nebo jezdit na kole; připojit se k turistickému klubu; hrát tenis, raketbal, fotbal nebo basketbal; procházet se kolem bloku. Dělat něco . Zlepší to nejen vaši kondici, ale také pohled na život a svět. Někteří normální lidé nemohou takto cvičit, jiní ano. Najděte si něco fyzického, co můžete dělat, co vám vyhovuje.
  • Být fit je vždy přitažlivější než nebýt fit. A nemyslete si, že musíte být hubená modelka, abyste byla fit; fitness je o schopnosti pohybovat se, dýchat a držet krok během fyzické aktivity.
  • Cvičení je také tajným lektvarem štěstí a pohody a být šťastný vás vždy učiní přitažlivějším.
 2. Obrázek s názvem Buď normální dobře vypadající dívkou zevnitř i zvenčí, krok 4

  2 Dodržujte osobní hygienu. Nikdo nemá rád přítomnost někoho, kdo vypadá nebo voní. Každé ráno a večer si čistěte zuby 2 minuty. Nezapomeňte na nit; většina dutin se vyskytuje mezi zuby, které je těžké vyčistit kartáčkem. Po použití koupelny si umyjte ruce, udržujte nehty čisté, osprchujte se nebo se umyjte mýdlem a noste antiperspirant.
  • Nedostatek hygieny je obrovskou červenou vlajkou pro mezilidské vztahy; koneckonců, pokud nejste ochotni se o sebe postarat, proč by měl být někdo jiný?
  reklama

Metoda 3 ze 6: Dobře se obleč

 1. Obrázek s názvem Buď normální dobře vypadající dívkou zevnitř i zvenčí, krok 5

  1 Noste čisté oblečení. Abych byl upřímný, většinu oblečení můžete nosit několikrát před vypráním, ale vždy pamatujte na toto pravidlo: pokud ho nechcete mít na nose, nenoste ho.
  • Kalhoty nejsou tak nápadné jako košile (téměř všechny džíny vypadají stejně) a dají se nosit vícekrát za sebou než cokoli jiného. Jen se ujistěte, že zůstanou relativně čistí a neztratí tvar; džíny se mohou natáhnout už po několika použitích.
 2. Obrázek s názvem Buď normální, dobře vypadající dívkou zevnitř i zvenčí, krok 6

  2 Vyberte si elegantní, skromné ​​styly. Mnoho módů propaguje odhalující styly, které přiléhají k sobě, upoutávají pozornost, jsou nenápadné atd. Oblékání jednou za čas je součástí mladosti a krásy, ale pro každodenní věci je vaše nejlepší sázka atraktivní, skromná a lichotivá. oblečení, které na vaše tělo nepřitahuje zbytečnou pozornost.
  • Pokud máte pěknou postavu, bude to patrné ve skromném oblečení.
  • Pokud je jedním z vašich cílů přilákat přítele, možná budete překvapeni, když zjistíte, kolik chlapců to vlastně upřednostňuje, když jsou věci ponechány na fantazii. A co je důležitější, spousta kluků, kteří chtějí vidět normální dívky ve směšných malých šatech, nejsou ti, které chcete v první řadě přitahovat.
 3. Obrázek s názvem Buď normální dobře vypadající dívkou zevnitř i zvenčí, krok 7

  3 Noste praktické boty. Nebuďte tou dívkou, která musí sedět mimo fotbal, protože nemůže hrát ve své minisukni a klínech; je mnohem atraktivnější být pohodlný a účastnit se. Vysoké podpatky by měly být vyhrazeny pro zvláštní příležitosti oblékání. Nízké podpatky nebo lodičky mohou fungovat v mnoha situacích, pokud jsou robustní a pohodlné. Po zbytek času noste roztomilé sportovní boty, rozumné kožené šněrování nebo cokoli jiného, ​​co odpovídá běžnému životu. reklama

Metoda 4 ze 6: Rozvíjejte zdravé vnitřní já

 1. Obrázek s názvem Buď normální dobře vypadající dívkou zevnitř i zvenčí, krok 8

  1 Nechte minulost za sebou. Cokoli se stalo předtím, je teď konec. Přijměte lekce, které jste se naučili, a zkuste jít dál. Pamatujte: pokud na to myslíte každý den, stále mu dovolujete, aby vás ovládalo.
  • V případě potřeby vyhledejte odbornou pomoc. Poradce nebo terapeut vám může pomoci překonat problémy se sebevědomím a být tím nejlepším já.
 2. Obrázek s názvem Buď normální dobře vypadající dívkou zevnitř i zvenčí, krok 9

  2 Být jisti . I když se ze sebe cítíte opravdu sklesle, chovejte se sebevědomě. Nemusíte předstírat, že jste něco, čím nejste, ale neohlašujte svět, že jste naštvaní. Zůstaňte v klidu a sbírejte. Budete respektováni, pokud projevíte své pocity, ale sebevědomě.
 3. Obrázek s názvem Buď normální dobře vypadající dívkou zevnitř i zvenčí, krok 10

  3 Važte si svého jedinečnost . Jste krásný jedinec se svou vlastní osobností a talentem. Pouze oceněním svého potenciálu budete schopni pěstovat své dary a nabízet něco světu.
 4. Obrázek s názvem Buď normální dobře vypadající dívkou zevnitř i zvenčí, krok 11

  4 Zachovejte si integritu. Nedělejte nic, čeho byste mohli později litovat, jinak ztratíte sebeúctu. Nejen to, ale tajemství mají způsob, jak se dostat ven - a když ano, negativní úsudky lidí o vás mohou otrávit váš vlastní pocit sebe sama. Buďte upřímní a etičtí a hlavně mějte malou páteř!
  • Postavte se za to, co je správné. Pokud vás někdo položí, buďte svým vlastním rytířem v lesklé zbroji; nikdo nemá právo s tebou zacházet s neúctou. Udělejte to samé, pokud je někdo jiný zneužíván. Nebojte se vstát - i když to znamená stát sám; pamatujte si, že k tomu, abyste dosáhli obrovské změny, stačí jeden člověk.
  • Respektujte sebe i své tělo. Dvakrát si rozmyslete, jak budete pít alkohol, kouřit cigarety a jíst špatné jídlo. Je třeba se vyvarovat nelegálních drog. A buďte opatrní, pokud/když provádíte sexuální aktivitu.
 5. Obrázek s názvem Buď normální dobře vypadající dívkou zevnitř i zvenčí, krok 12

  5 Vést si deník . Pište do něj tak často, jak můžete, a brzy zjistíte, že to stojí za to: nejen vám to poskytne příležitost zamyslet se nad svými vztahy a zkušenostmi, ale také vám to pomůže zvážit, kdo jste a koho chcete. být. Když jste u toho, zaznamenávejte si dobré věci ve svém životě. Možná vás překvapí, jak jste opravdu požehnaní.
  • Pokud si myslíte, že je to praštěné nebo nechlazené, nebojte se; může být soukromý a nikdo nemusí vědět, že si ho necháváte.
 6. Obrázek s názvem Buď normální dobře vypadající dívkou zevnitř i zvenčí, krok 13

  6 Stanovte si cíle. Projeďte hybnost celého tohoto hledání duše do lepší budoucnosti. Začněte jedním nebo dvěma cíli (např. Zhubněte 10 liber, vytvořte volejbalový tým, udělejte čestné ocenění „A“, ušetřete peníze a kupte si nové oblečení atd.), A jakmile se k nim dostanete, stanovte několik více. Zvykněte si vědět, co chcete, a dostat to.
  • Může pomoci vytvořit pro každý cíl nový list papíru a napsat, proč to chcete udělat, jak to uděláte a kdy to budete mít hotové.
  reklama

Metoda 5 ze 6: Obohaťte svoji mysl

 1. Obrázek s názvem Buďte normální, dobře vypadající dívkou zevnitř i zvenčí, krok 14

  1 Vyzkoušet nové věci. Kdykoli se naskytne příležitost udělat něco zajímavého, co jste ještě nikdy nezkusili, využijte toho! Pokud vás pozvou na lyže, přijměte to. Pokud se ve vaší oblasti otevře nová etnická restaurace, zkuste to. Zkušenosti s novými a různými aktivitami z vás nejen udělají vyrovnanějšího člověka, ale také si ve zvyku stanete celoživotním studentem.
 2. Obrázek s názvem Buď normální dobře vypadající dívkou zevnitř i zvenčí, krok 15

  2 Vzdělávejte se co nejvíce. Ačkoli by získání tradičního vzdělání mělo být na prvním místě, pamatujte také na to, že život je plný zkušeností s učením; pro získání znalostí nemusíte být ve třídě.
  • Udělejte to nejlepší ve škole. Lidé vzhlížejí k chytrým a aktivním lidem v komunitě.
  • Nebojte se požádat o pomoc učitele a další studenty. Neexistuje nic takového jako hloupá otázka; tak se učíš!
  • Číst | Číst]]! Přečtěte si bestsellery, klasickou literaturu, návody, svépomocné knihy a kousky, se kterými nutně nesouhlasíte. Vždy mějte u sebe knihu, kterou si můžete přečíst, abyste mohli naplnit své srdce a mysl dobrými věcmi a skvělými nápady.
 3. Obrázek s názvem Buďte normální, dobře vypadající dívkou zevnitř i zvenčí, krok 16

  3 Věnujte 15 až 30 minut každý den rozvoji zvláštního talentu. Může to být hra na nástroj, malování, svařování, doučování, vaření nebo stavění miniaturních dřevěných vesmírných křečků; důležité je bavit se a přitom být v něčem opravdu dobrý. Tím si posílíte své sebevědomí a vytvoříte příležitosti pro zábavu s přáteli a svým budoucím partnerem. reklama

Metoda 6 ze 6: Važte si lidí kolem sebe

 1. Obrázek s názvem Buďte normální, dobře vypadající dívkou zevnitř i zvenčí, krok 17

  1 Vynaložte další úsilí, abyste poznali lidi ve svém světě. Naučte se užívat si poznávání ostatních tím, že s nimi budete mluvit - a nejen o sobě. Čím lépe porozumíte ostatním, tím lépe porozumíte sami sobě.
 2. Obrázek s názvem Buď normální, dobře vypadající dívkou zevnitř i zvenčí, krok 18

  2 Poznejte skutečnou krásu. Krása je v oku pozorovatele a každý je krásný svým vlastním způsobem. Podporujte procesy ostatních lidí; každý v určitém okamžiku svého života potřebuje pomoc - a když jste na řadě, lidé vám vaši laskavost s radostí oplatí.
  • Nepokládejte ostatní, neříkejte jim, že jsou hloupí nebo oškliví, ani neupozorňujte na jejich nedostatky. Každý má chyby, ale když se naučíte rozpoznávat pozitivní věci na druhých, budete schopni je ocenit a rozvíjet v sobě.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Je v pořádku nebýt normální? Ano. „Normální“ je subjektivní, což znamená, že ne každý souhlasí s tím, co to znamená. Měl bys být sám sebou, i když to znamená nebýt úplně jako všichni ostatní.
 • Otázka Opravdu potřebuji make -up? Ne, make -up slouží pouze k vylepšení vašich funkcí. Použijte jej, pouze pokud se rozhodnete.
 • Otázka Jak se více usmívám, když se cítím pořád sám? Nebojte se, že se budete více usmívat, pracujte na tom, abyste se cítili méně osamělí (úsměvy přijdou). Podívejte se na články wikiHow Cítit se lépe, když jste osamělí , Přijměte svou samotu a bavte se sami , a Vypořádat se s osamělostí za nějaké užitečné rady.
 • Otázka Co když jsem vyzkoušel všechny tyto věci, ale nic nefunguje? Buď sám sebou. Nepotřebujete změnit, kdo jste, a jste krásná, bez ohledu na to.
 • Otázka Jak mohu překonat pocity nenávisti a nelibosti kvůli zradám, které se staly dříve? Nahraďte tyto věci myšlenkami, které jsou o vás pozitivní. Pokud to nefunguje, promluvte si s někým o tom, jak se cítíte. Mluvit s lidmi o tom, jak se cítíte, může hodně pomoci.
 • Otázka Co když je někdo na mě opravdu zlý a hodně zraňuje moje city? Promluvte si o tom s důvěryhodným dospělým. Možná by mohli pomoci. Pokud vám není příjemné mluvit s dospělým, držte se za sebe.
 • Otázka Jak se cítím krásná, když se cítím ošklivá? Každý dospívající se občas cítí ošklivě. Snažte se přijmout to, jak vypadáte. Každý je svým způsobem krásný. Vytvořte si seznam svých nejlepších vlastností. Pokud máte negativní myšlenku na to, jak vypadáte, nahraďte ji pozitivní. Pokud se vám například nelíbí nos, nahraďte „Můj nos je příliš velký“ výrazem „Mám krásné oči“. Čím více to budete dělat, tím méně často budete mít negativní myšlenky.
 • Otázka Jak mohu být normální dívkou s dobrou povahou? Najdete v něm pár skvělých tipů Vyvinout dobrou osobnost .
 • Otázka Jak poznám, že mě má někdo rád? Je docela zřejmé, když vás někdo má rád. Usmějí se na vás. Mohou na vás „náhodou“ narazit, pochválit vás nebo vám předat poznámky.
 • Otázka Jak bych věděl, že se mnou někdo chce randit velmi špatně? Poradit se Zjistěte, jestli vás má chlap rád .

Populární Problémy

Rafael Nadal zahájí svou přípravu na rekordní 21. grandslamový turnaj na příštím měsíci Citi Open ve Washingtonu.

Apalačský stát, který začíná ve hře Sun Belt 3: 0, čeká v sobotu test proti státu Georgia. Zde můžete hru sledovat.

Jak vyrobit studnu. Vrtání studny může poskytnout udržitelný zdroj čisté vody, ale nechat ji vyvrtat profesionálními stroji může být drahé. Naštěstí existuje mnoho způsobů vrtání studny, které nevyžadují nákladné vybavení ...

Ruská dvojice Andrey Rublev a Anastasia Pavlyuchenkova vzbudila v tenisové komunitě během jejich kampaně na probíhající olympijské hry v Tokiu obrovskou radost.

Novak Djokovič opět navštívil kontroverzní bosenské pyramidy ve Visoko. Srb hovořil pozitivně o léčivých schopnostech tunelů v pyramidách.