Přímý přenos Spurs vs Lakers: Jak se dívat online bez kabelu

Los Angeles Lakers proti San Antonio Spurs

Getty Los Angeles Lakers startují v úterý na San Antonio Spurs. (Foto: Thearon W. Henderson/Getty Images)

San Antonio Spurs (22-27) zamíří do centra Staples v úterý večer proti Los Angeles Lakers (37-11).

Začátek hry je naplánován na 22:00. ET a budou vysílány na TNT. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

TNT je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Spurs vs Lakers na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

tenisová raketa pro začátečníky

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují TNT. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Spurs vs Lakers na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Sling TV

Oba balíčky Sling TV Sling Orange (32 kanálů) a Sling Blue (47 kanálů) jsou dodávány s TNT. Oba stojí první měsíc 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling zdaleka nejlevnější streamovací službu s TNT, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Spurs vs Lakers naživo na svém počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.

opěrná síla pro tenisový loket

Hulu s živou televizí

TNT je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos Spurs vs Lakers na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled Spurs vs Lakers

Lakers vycházejí ze silniční výhry 129-113 proti Sacramento Kings v emocionální hře pro oba kalifornské týmy. NBA a její fanoušci se zjevně stále vzpamatovávají z tragické smrti Kobeho Bryanta, jeho 13leté dcery Gianny a sedmi dalších, kteří přišli o život 26. ledna. Pocty Bryantovi hrály po celé aréně a fanoušci se během hry občas zpíval jeho jméno. Je to něco, co James a jeho spoluhráči očekávají, že uvidí více po zbytek sezóny.

proč je tenis bodován tak, jak je?

Jsme na to připraveni, Řekl po zápase James . Rozumíme tomu a doufáme, že se to stane každou noc, jen kvůli odkazu, který po sobě zanechal. Ale jsme na to připraveni jako tým, jako organizace a budeme se tím dál zabývat.

Lakers vyhráli dva z posledních čtyř a v průměru mají 114 bodů na zápas. Anthony Davis je přední střelec týmu , v průměru 26,6 bodů na zápas. Davis také vede Lakers v doskakování, přičemž 9,2 za soutěž. James byl také vynikající, když zaznamenal 25 bodů za zápas, zatímco vedl tým v asistencích s 10,7 na zápas. Lakers 48,4% v procentech branek, což je děleno na první místo v NBA .

Pokud jde o Spurs, dávají góly 113,4 bodu na zápas , a střílí 47,1% z podlahy. San Antonio v pondělí ztrácí ztrátu 108-105 s Los Angeles Clippers. Útočník LaMarcus Aldridge vedl s 27 body ve hře. Aldridge je druhý v týmu v bodování, v průměru 19 bodů na zápas, za DeMarem DeRozanem, který vede tým , zisk 23,1 bodu za soutěž.

Navzdory prohrané bilanci mají Spurs v této sezóně velmi vyrovnaný útok. Patty Mills a Bryn Forbes jsou průměrně dvouciferní a tým má tři hráče v průměru 9,9 bodu na zápas (Rudy Gay, Dejounte Murray a Derrick White). Postoupí proti obraně Lakers, která umožňuje 106,9 bodů za hru, což je sedmý v NBA . San Antonio nebylo v této sezóně tak lakomé, jak by chtělo být v obraně, když dalo 113,8 bodu na zápas. Budou se muset opřít proti tomuto dynamickému týmu Lakers, pokud chtějí mít šanci na rozrušení.

Toto bude poslední setkání základní části mezi těmito dvěma týmy. Lakers vyhráli oba zápasy, které letos odehráli proti Spurs.


Populární Problémy

Jak se protáhnout, abyste ulevili bolavým svalům. Bolavé svaly mohou být docela bolestivé a bránit vašemu každodennímu životu a aktivitám. Strečink sice nemůže zmírnit bolest svalů, ale dočasně vám může pomoci cítit se lépe. Můžete si je vyzkoušet doma, ...

Krůtí prsa bez kosti je vynikající alternativou kuřecího masa a je skvělou náhradou, když nemáte čas uvařit celé krůty. Krůtí prsa obvykle váží mezi dvěma a deseti libry a poskytují dostatek masa pro ...

Máte rádi Oshare Kei? Zde je jednoduchý návod, jak se oblékat jako vaše oblíbené kapely. Oblečte Oshare Kei pomocí make -upu. Při výběru make -upu používejte jasné barvy. Někteří nositelé Oshare Kei se však líčí ...

Novak Djokovic a Simona Halepová jsou úřadující mistryně dvouhry, zatímco Sania Mirzaová a Martina Hingisová vyhrály čtyřhru žen v roce 2015.

Zde je návod, jak ve středu sledovat živý přenos Calvin Kattar vs Dan Ige a celé UFC Fight Night z Abú Zabí.

Nesprávné držení ramen může způsobit nežádoucí namáhání krku a zad, což způsobuje chronickou bolest a v některých případech i tenzní bolesti hlavy. Práce na počítači může způsobit nebo zhoršit špatné držení těla tím, že podporuje svalování a umožňuje svalům ...