Jak být hezká, pokud máte smůlu na vzhled

Pocit, že nesplňujete nemožný standard krásy, může být opravdu těžký. I když víte, že vaše postava a úspěchy jsou důležitější než váš vzhled, mohou nastat situace, kdy se chcete jen podívat do zrcadla a cítit se hezky. Naštěstí velká část atraktivity souvisí s tím, jak se prezentujete. Pokud se o sebe dobře staráte zevnitř i zvenčí, je pravděpodobné, že se svým vzhledem začnete cítit mnohem lépe.Metoda 1 ze 3: Péče o vaše tělo

 1. Obrázek s názvem Buďte hezká, pokud máte smůlu na svůj vzhled Krok 7

  1 Upravte si obočí, aby vypadalo více dohromady. Pokud je vaše obočí nepoddajné, rozčešte ho a poté pomocí gelu na obočí uhlaďte. Pokud jsou řídké, můžete je vyplnit tužkou nebo práškem. Pokud však máte pocit, že je vaše obočí příliš husté, navštivte salon pro profesionální tvarování, jako je služba voskování nebo navlékání. Poté, když vám obočí naroste, můžete zastřižené chloupky ostříhat, vytrhávat nebo voskovat, aby si udržely tvar.
  • Pokud máte jiné vousy, které vám vadí, například chloupky nad horním rtem nebo zbloudilé chloupky na bradě, tweze nebo voskování je zbavte. Pokud je to hodně vlasů, můžete také použít speciální bělící sadu určenou speciálně pro vousy. Neholte si však vlasy na obličeji, protože až narostou, budou vypadat očividněji.
  • Ujistěte se, že používáte pouze přípravky speciálně určené pro použití na obličej a pečlivě si přečtěte a dodržujte všechny pokyny na etiketě výrobku.
 2. Obrázek s názvem Buďte hezká, pokud máte smůlu na svůj vzhled Krok 1

  2 Sprchujte se nebo se koupejte každý den jemným mýdlem. Chcete-li zajistit svěží vůni a krásnou, zdravě vypadající pokožku, omyjte se jemným mýdlem jednou denně nebo častěji, pokud provádíte nějaké energické cvičení. Používání mýdla, které obsahuje drsné prací prostředky nebo silné vůně, může zanechat vaši pokožku suchou a matně vypadající.
  • Část toho, že je hezká, hezky voní, proto si každý den po sprchování dejte deodorant a/nebo antiperspirant. Pokud chcete, můžete také nosit lehké stříkání parfému nebo tělového spreje, ale nezapomeňte jít snadno, aby to nepůsobilo příliš zdrcujícím dojmem.
  • Pokud vám dělá starosti viditelné ochlupení, zkuste si oholit podpaží a nohy, než si oblečete oděv, který tyto oblasti odhalí.
 3. Obrázek s názvem Buďte hezká, pokud máte smůlu na svůj vzhled Krok 2

  3 Umyjte si obličej jemným čisticím prostředkem a dvakrát denně naneste zvlhčovač. Každé ráno, když se probudíte a večer před spaním si umyjte obličej, abyste z pokožky odstranili špínu a mastnotu způsobující akné. Jemně osušte obličej měkkým hadříkem a poté naneste tenkou vrstvu lehkého zvlhčovače obličeje, aby vaše pokožka vypadala hydratovaná a zářivá.
  • Ujistěte se, že používáte čisticí prostředek, který je speciálně vyroben pro použití na obličej. Kůže je tam citlivější než kůže na vašem těle, takže běžné tělové mýdlo může být příliš drsné.
  • Vyberte si čistič a zvlhčovač, které jsou formulovány pro váš typ pleti. Pokud máte například mastnou pleť, můžete použít pěnivý čisticí prostředek a lehký, bezolejový zvlhčovač. Pokud máte suchou pokožku, můžete použít hydratační gelový čistič a bohatý krémový zvlhčovač.
 4. Obrázek s názvem Buďte hezká, pokud máte smůlu na svůj vzhled Krok 3

  4 Odlupujte pokožku každé 1-2 týdny, abyste odstranili odumřelé kožní buňky. Pokud vaše pokožka vypadá matně, možná budete muset provést peeling, abyste se zbavili veškeré odumřelé kůže na povrchu. Navlhčete žínku a krouživými pohyby ji jemně vetřete na čelo, tváře a bradu. Můžete také odlupovat kůži na těle, zejména na loktech, kolenou a chodidlech.
  • Existuje také řada exfoliačních křovin a štětců, které si můžete zakoupit v drogerii nebo v obchodě s kosmetickými potřebami. Můžete si dokonce vyrobit vlastní cukrový drh smícháním olivového oleje, medu a cukru.
 5. Obrázek s názvem Buďte hezká, pokud máte smůlu na svůj vzhled Krok 4

  5 Čistěte si zuby dvakrát denně a denně používejte nit. Váš úsměv na lidi udělá velký dojem, když se s nimi poprvé setkáte, nezapomeňte tedy držet krok s každodenní ústní hygienou. Zuby si čistěte zubní pastou alespoň dvakrát denně a každý večer před spaním použijte nit. Kromě toho navštivte zubaře, aby provedl profesionální čištění a prohlídku každých 6 měsíců.
  • Pokud jsou vaše zuby žluté, zeptejte se svého zubaře, zda vám doporučuje bělící zubní pastu nebo domácí bělící proužky. Můžete si také promluvit se svým zubním lékařem o možnostech bělení v ordinaci.
 6. Obrázek s názvem Buďte hezká, pokud máte smůlu na svůj vzhled Krok 5

  6 Udržujte vlasy čisté, kartáčované a úhledně upravené. Pokud chcete mít skvělé vlasy, najděte si střih, který odpovídá vašemu tvaru obličeje a struktuře vlasů. Na začátku každého dne si udělejte čas na úpravu vlasů. Pokud je to nutné, použijte přípravky jako bezoplachový kondicionér, lak na vlasy, solný sprej nebo pěnu, které vám pomohou zvládnout texturu vašich vlasů, ale podívejte se na produkty, které jsou označeny jako „bez tuku“ nebo „bez oleje“, aby vlasy vypadají špinavě.
  • Nejlepší je pracovat s vlasy, než se s nimi snažit bojovat. Máte -li například kudrnaté nebo vlnité vlasy, delší účes vám může zkroutit kadeře, zatímco krátký střih může způsobit, že vaše vlasy budou pružné, takže možná budete muset každý den věnovat více času jejich úpravě.
  • Vlasy si nemusíte mýt každý den, pokud nejsou velmi mastné. Pokud jsou vaše vlasy suché, zkuste si je místo toho umýt každé 2-3 dny. Můžete však použít malý suchý šampon, pokud vaše vlasy mezi mytím začnou vypadat mastné.
  • Pokuste se najít styl, který bude odpovídat délce a struktuře vašich vlasů. Pokud jsou vaše vlasy krátké, můžete je nosit například ostříhané nahoru nebo úhledně učesané za ušima. Pokud je dlouhý, můžete jej nosit do culíku, francouzského copu nebo ho nechat ležet. Středně dlouhé vlasy vypadají hezky ve stylu napůl nahoru, napůl dolů nebo ve volných vlnách.
 7. Obrázek s názvem Buďte hezká, pokud máte smůlu na svůj vzhled Krok 6

  7 Udržujte své nehty čisté a čisté. Když si umýváte ruce nebo se sprchujete, očistěte si pod nehty ruce nebo kartáč na nehty. Nechte si ostříhat nehty na stejnou délku a vyhněte se jejich kousání, trhání kůžičky nebo strhávání závěsů.
  • Pokud chcete, můžete si namalovat nehty. Vyzkoušejte neutrální odstín pro jemný vzhled nebo noste svou oblíbenou barvu, pokud chcete být odvážná!
  • Pokud jsou vaše nehty křehké nebo slabé, zkuste asi jednou týdně nanést vrstvu zpevňovače nehtů.
 8. Obrázek s názvem Buďte hezká, pokud máte smůlu na vzhled 8. krok

  8 Vyberte si make -up, který zvýrazní vaše funkce, pokud nějaký nosíte. Abyste byly hezké, nemusíte nutně používat make -up, ale trocha vám může pomoci zdůraznit vaše nejlepší vlastnosti a zároveň zlepšit funkce, které se vám tolik nelíbí. Udržujte však svůj make -up jemný nebo si vyberte jednu funkci, kterou chcete zdůraznit, protože dělat odvážný make -up po celém obličeji může být ohromující.
  • Konturování a zvýraznění vám může pomoci, pokud si přejete, aby vaše tvář, čelist, nos nebo brada byly menší nebo větší. Na oblasti, které chcete skrýt, naneste bronzer, který je asi o 2 odstíny tmavší než vaše přirozená barva. Můžete také použít světlý korektor nebo rozjasňovač na oblasti, na které chcete upoutat pozornost, jako jsou vrcholy tváře nebo V nad horním rtem.
  • Pokud jsou vaše rty tenké, můžete je lehce rýsovat pomocí linky na rty, aby vypadaly větší, nebo si můžete rty před nanesením rtěnky zakrýt, pokud chcete, aby vypadaly menší.
  • Noste světlé oční stíny a oční linky nanášejte pouze na vnější stranu očí, aby vaše oči vypadaly větší. Pokud chcete, aby vypadaly menší, rozhodněte se pro tmavé oční stíny a oční linky.
 9. Obrázek s názvem Rychle zhubněte z tělesného tuku Krok 11

  9 Noste úhledné oblečení, které dobře sedí a lichotí vašemu typ postavy . Bez ohledu na to, jakou velikost máte nebo jaký typ postavy máte, je důležité vědět, jaké oblečení vám nejvíce lichotí. Rozhodněte se pro oblečení, které vám přejíždí po postavě, aniž by bylo příliš těsné nebo příliš volné, a noste věci, ve kterých se budete cítit dobře.
  • Pokuste se zjistit, jaký máte typ těla, například hrušku, jablko nebo obrácený trojúhelník, a poté vyhledejte online styly doporučené pro váš tvar. Nemusíte nosit pouze oblečení doporučené pro váš typ postavy, ale použití doporučení jako vodítka vám pomůže snáze najít kousky, ve kterých se cítíte dobře.
  • Vždy noste čisté oblečení bez vrásek. Špinavé oblečení může mít zápach zanechaný potem a starými kožními buňkami.
 10. Obrázek s názvem Buďte hezká, pokud máte smůlu na vzhled 10. krok

  10 Vyberte si doplňky, které doplní váš outfit. Když se každý den oblékáte, zkuste najít doplněk, který můžete přidat, například krásný náhrdelník, náramek nebo kabelku. Tento jednoduchý dotek vám může pomoci vypadat stylověji a kombinovaněji.
  • Vlasové doplňky, jako čelenka, barretka, mašle do vlasů, obvykle dodají outfitu hezký nádech.
  • Pokud nosíte brýle, hledejte pár, který odpovídá vašemu tvaru obličeje. Můžete například vyvážit kulatý obličej se čtvercovými rámečky nebo čtvercový obličej s kulatými rámečky, zatímco rámy kočičích očí mohou fungovat nejlépe, pokud máte trojúhelníkový obličej. Pokud máte obličej ve tvaru srdce, ukažte se s rámečky bez obrouček.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Péče o vaše tělo

 1. Obrázek s názvem Buďte hezká, pokud máte smůlu na svůj vzhled Krok 11

  1 Cvičte 2–3krát týdně, abyste zůstali zdraví a fit. Několikrát týdně se snažte vyjít ven a jít se projít, zaběhat nebo si zaplavat nebo navštívit tělocvičnu. Můžete se také věnovat sportu nebo koníčku, který máte rádi. Dokud budete udržovat své tělo zdravé a silné, budete vždy vypadat co nejlépe.
  • Pokud je pro vás těžké odejít z domova cvičit, hrajte si pozitivní písničky a každý den pár minut tancujte ve svém obývacím pokoji nebo ložnici!
 2. Obrázek s názvem Buďte hezká, pokud máte smůlu na svůj vzhled Krok 12

  2 Sníst nízkotučná strava bohatá na živiny aby vám pomohl vypadat a cítit se skvěle. Pokud nedostáváte správné živiny, vaše pokožka může vypadat matně a bledě a můžete mít tmavé kruhy pod očima. Abyste zajistili, že ze své stravy získáte vše, co potřebujete, vyhýbejte se zpracovaným cukrům, jíte hodně ovoce a zeleniny, rozhodujete se pro celozrnné produkty a užíváte si libové bílkoviny, jako je kuře, krůta, ryby, tofu a čočka.
  • Pro zdravou, zářící pokožku vybírejte potraviny bohaté na antioxidanty, jako je mrkev, špenát, rajčata, bobule, hrášek, fazole, losos a ořechy.
 3. Obrázek s názvem Buďte hezká, pokud máte smůlu na svůj vzhled Krok 13

  3 Postavte se vzpřímeně s lokty dozadu a hlavou vysoko. Kdykoli se přistihnete, jak se hrbíte nebo se díváte do země, připomeňte si, že se postavíte zpříma a podíváte se lidem do očí. Správné držení těla vám pomůže projevit sebevědomí, díky čemuž budete vypadat atraktivněji. Správné držení těla vám navíc pomůže cítit se čilejší a energičtější.
  • Když sedíte, jako když jste u stolu ve škole nebo u jídelního stolu, sedněte si rovně na židli s opřenými rameny a mírně zakřivenými zády. Toto je přirozená poloha pro vaši páteř. Použijte bederní polštáře nebo polštáře, které vám pomohou udržet si tuto polohu i při relaxaci.
 4. Obrázek s názvem Buďte hezká, pokud máte smůlu na svůj vzhled Krok 14

  4 Vyzkoušejte relaxační techniky, jak se vyrovnat se stresem. Stres ve vás může vypadat unaveně a ustaraně, takže pokud chcete vypadat hezky, je důležité naučit se zdravým technikám zvládání stresu, který vzniká. Když řešíte obtížnou situaci, můžete zkusit například hluboké dýchání, jógu nebo meditaci, abyste se mohli soustředit. Může také pomoci ventilovat blízkého přítele nebo člena rodiny.
  • Pokud se pravidelně cítíte zahlceni a ve stresu, možná máte na talíři příliš mnoho povinností. Požádejte o pomoc svoji rodinu a přátele a cvičte říkat ne když vás někdo požádá, abyste udělali něco, kvůli čemu budete příliš nataženi.
 5. Obrázek s názvem Buďte hezká, pokud máte smůlu na svůj vzhled Krok 15

  5 Když jdete ven, noste opalovací krém a ochranný oděv. V průběhu času může poškození slunečními paprsky způsobit, že je vaše pokožka suchá a matná, a dokonce to může vést k vráskám. Kdykoli jdete ven, zakryjte celou svou odhalenou pokožku širokospektrálním opalovacím krémem, který má minimálně SPF 30.
  • Chránit kůži můžete také tím, že budete nosit volné oblečení, klobouky a sluneční brýle.
  • Pamatujte, že jste stále vystaveni slunečním paprskům v zataženém dni, takže nevynechávejte opalovací krém jen proto, že je zataženo.
 6. Obrázek s názvem Buďte hezká, pokud máte smůlu na vzhled 16. krok

  6 Pijte hodně vody každý den. Zůstat hydratovaný pomůže udržet vaši pokožku zdravou a zářivou. Vaše přesné potřeby hydratace se budou lišit v závislosti na vašem věku, velikosti a úrovni aktivity. Dobrým vodítkem však je, že pokud jste žena, měli byste se pokusit vypít asi 11,5 šálku (2,7 litru) vody každý den, nebo asi 15,5 šálku (3,7 litru), pokud jste muž.
  • Zkuste s sebou nosit znovu naplnitelnou láhev s vodou, která vám pomůže zapamatovat si pití vody, ať jste kdekoli.
  • Pokud máte obavy, že tam, kam jdete, nebude čistá voda, vezměte si s sebou láhev s vodou, která obsahuje filtr.
 7. Obrázek s názvem Buďte hezká, pokud máte smůlu na svůj vzhled Krok 177 Pokud je vám 14 až 18, spěte každou noc 8–10 hodin. Pokuste se jít spát každou noc ve stejnou dobu a každé ráno se probudit ve stejnou dobu, protože dodržování pravidelného plánu vám může pomoci lépe spát. Také se ujistěte, že je ve vaší místnosti každou noc tma, ticho a chladno.
  • Pokud je vám 6-13 let, potřebujete asi 9-11 hodin spánku. Pokud je vám více než 18 let, potřebujete 7–9 hodin.
  • Dostatek spánku vám pomůže vypadat každý den svěží. Kromě toho budete mít lepší náladu, což vám také může pomoci vypadat atraktivněji.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Pěstování krásy zevnitř

 1. Obrázek s názvem Buďte hezká, pokud máte smůlu na vzhled 18. krok

  1 Vyhněte se srovnávání s ostatními, zejména mediálním zobrazením krásy. Může to být opravdu těžké, ale nenechte se chytit do pasti víry, že musíte být krásná jako televizní hvězda nebo modelka. Místo toho oceňujte přírodní krásy, které můžete vidět na sobě i na ostatních.
  • Když budete věnovat pozornost věcem, které vás na ostatních přitahují, může být pro vás také snazší najít věci, které se vám na sobě líbí.
  • Pamatujte, že obrázky, které vidíte v časopisech, filmech, billboardech a televizi, jsou často pořizovány po spoustě práce s kadeřníkem a vizážistou, šatníkem a osvětlovacím specialistou a často jsou pořizovány ze specifických lichotivých úhlů. Obrázek lze dokonce upravit tak, aby byly odstraněny „nedostatky“ modelu. Pokud se budete držet tohoto standardu, bude téměř nemožné cítit se dobře.
 2. Obrázek s názvem Buďte hezká, pokud máte smůlu na svůj vzhled Krok 192 Vyzvěte negativní myšlenky a nahraďte je konstruktivními. Pokud váš názor na to, jak vypadáte, ovlivňuje vaše sebevědomí, můžete zápasit s negativním myšlením. Může to být opravdu těžké, ale když o sobě myslíte špatné věci, zkuste místo toho přejít na pozitivní, faktickou myšlenku. Můžete se například zaměřit na několik svých nejlepších vlastností, nebo byste mohli hledat řešení, pokud vás znepokojuje problém, který můžete změnit.
  • Například místo toho, abyste si mysleli: „Nevypadám jako modelka, takže mě nikdo nikdy nebude milovat,“ řeknete si: „Jsem opravdu zábavný a jsem skvělý přítel a lidé opravdu rádi jsou kolem mě.'
  • Pokud zjistíte, že si myslíte něco jako: „Nesnáším své vlasy“, zkuste myslet na něco konstruktivního, například: „Potřebuji zjistit účes, který bude nejlépe vyhovovat struktuře mých vlasů. Možná to na chvíli zkusím vypěstovat a mezitím si našetřím na výlet do pěkného salonu. '
 3. Obrázek s názvem Buďte hezká, pokud máte smůlu na svůj vzhled Krok 20

  3 Buďte laskaví k lidem, které potkáte. Aby vaše vnitřní krása mohla prosvítat, chovejte se k druhým se soucitem a láskou. Hledejte v nich to dobré a oslavujte to. Dávejte upřímné komplimenty své rodině a přátelům a buďte oporou posluchače, když někdo prochází těžkým obdobím.
  • Pokud jste krásní uvnitř, budete vypadat atraktivnější navenek.
 4. Obrázek s názvem Buďte hezká, pokud máte smůlu na svůj vzhled Krok 214 Usmívejte se, když jste kolem ostatních. Díky úsměvu budete nejen přitažlivější, ale dokonce se budete cítit šťastnější. Lidé téměř vždy vypadají hezčí, když jsou šťastní, takže je to snadný způsob, jak kdykoli vylepšit svůj vzhled.
  • Pokud se vám nechce usmívat, zkuste si alespoň zachovat příjemný výraz ve tváři, kdykoli chcete vypadat hezky.
 5. Obrázek s názvem Buďte hezká, pokud máte smůlu na svůj vzhled Krok 22

  5 Upřednostněte vztahy s lidmi, díky kterým se budete cítit dobře. Neztrácejte čas kolem lidí, kteří vás položili nebo řekli o vašem vzhledu negativní věci. Místo toho se snažte oslovit a trávit čas s lidmi, díky kterým se cítíte dobře. Pak budete příliš zaneprázdněni tím, že se s nimi budete dobře bavit, abyste si dělali starosti s tím, co si kdo jiný myslí!
  • Pokud se nemůžete vyhnout tomu, abyste byli poblíž někoho, kdo říká nemilé věci, jako je člen rodiny nebo spolupracovník, cvičte postavit se za sebe , namísto. Pokud vám například někdo říká, že jste neatraktivní, můžete říci: „Přestaň to říkat. Je to neslušné a je mi to nepříjemné. “
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Můj přítel si už nemyslí, že jsem hezká. Co bych měl dělat? Rozejdi se s ním. Pokud si vás a vaší krásy neváží, najděte si někoho, kdo ano.
 • Otázka Jak mohu být hezčí, když nesmím používat make -up? Dobře se starejte o svou pokožku, abyste omezili výpadky, zaměřte se na úpravu vlasů v hezkých stylech, upravte si obočí a dodržujte hygienu, abyste vypadali co nejlépe i bez make -upu.
 • Otázka Co když se vašemu muži nelíbí vzhled, který jste navrhli vy, ale líbí se vám? Pokud se vám to líbí, vyberte si to. Pokud necháte někoho jiného, ​​aby rozhodl o vašem vzhledu a stylu, budete vždy usilovat o jeho souhlas a nikdy nebudete šťastní. Pokud vás tato osoba nemůže přijmout za osobu, kterou jste, a nadále v ni růst, pak z ní nebude zdravý partner. Vyber si tebe, ne jeho.
 • Otázka Jsem extrémně krátký a mám za sebou fázi růstu. Všechny mé starší a mladší sestry jsou vyšší než já. Jak se mohu cítit lépe? Jen si buďte jistí a naplno využijte funkce, které máte. Short je rozkošný a hodně lidí to miluje. Někteří z nejkrásnějších, nejtalentovanějších a nejslavnějších lidí na světě jsou krátcí. Výška opravdu není tak velká věc, zvláště pokud jste dívka.
 • Otázka Dívka mě neustále šikanuje kvůli mému vzhledu. Zkoušel jsem make -up, ale ona se jen směje! Co můžu dělat? Ignorujte ji, nevšímejte si toho, co říká. Je hrubá a zjevně má své vlastní nejistoty ohledně svého vzhledu a cítí potřebu promítnout je na někoho jiného. Řekněte jí, že vás její tyranská slova nezajímají, a držte se od ní daleko.
 • Otázka Jsem opravdu ošklivý a lidé to stále říkají. Jen chci, aby to přestalo. Šikani a hrubí lidé se snaží, abyste se cítili hrozně. Naučte se přijmout své vnitřní sebevědomí místo toho, abyste věřili tomu, co říkají. Buďte sami sebou, ignorujte je, pokud můžete, a najděte si podpůrné přátele, se kterými budete trávit čas.
 • Otázka Co když je moje laskavost považována za samozřejmost, ale lidé říkají, že můj vzhled je pěkný? Laskavost je často považována za samozřejmost, zvláště u žen. Přesto si lidé okamžitě všimnou, když chybí. Nenechte se zmást tím, že vás lidé budou hodnotit jako hezké nebo milé - to je povrchní forma komplimentu a vzhled nevydrží. Věnujte čas zlepšování svých talentů a silných stránek a soustřeďte se na to, abyste byli laskaví, aniž byste čekali něco na oplátku. Jde o to, být nejlepším člověkem, jakým můžete být, neplnit očekávání role, kterou na vás ostatní kladou.
 • Otázka Co když jsem tlustý/baculatý, dělá mě to ošklivým? Protože se to snažím ztratit, ale nejde to. Vaše váha nemá nic společného s vaší krásou. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, bez ohledu na vaši velikost, oblečení nebo cokoli, je být si jistý svým tělem. Pokud budete chodit sebevědomě a budete se držet královské rodiny, více lidí na vás uvidí to dobré. To však neznamená, že byste měli být hrubí nebo si myslet, že jste lepší než ostatní. Znamená to, že prokazujete úctu sobě, lidem kolem sebe a dáváte najevo, že víte, že jste toho hodni.
 • Otázka Moje starší sestry jsou hezčí než já. Co mohu udělat, abych byl jako oni? Skutečnost, že vaše sestry jsou starší než vy, naznačuje, že jsou také schopné nosit make -up a jiné oblečení než vy, což může působit dojmem, že jsou hezčí. Dejte si šanci růst více a stát se člověkem, kterým stále máte být. Soustřeďte se na dobrou péči a svůj talent; časem budeš i svým způsobem hezká.
 • Otázka Jak se zbavím akné? Ráno a večer si umyjte obličej. Akné můžete léčit také pomocí speciálních krémů. Překontrolovat Jak se zbavit akné pro další informace a rady.
Zobrazit více odpovědí Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Luka Doncic a Slovinsko se v semifinále olympijského basketbalu mužů utkají s Francií. Pokud žijete v USA, můžete hru sledovat zde.Wing Chun je styl kung -fu, který klade důraz na boj zblízka, rychlé údery a těsnou obranu k překonání protivníků. Toto tradiční čínské bojové umění destabilizuje soupeře rychlou prací nohou, obranou a útokem ...Columbus Crew a New York Red Bulls začínají v sobotu své kampaně MLS 2019. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry.

Chicago Fire a Cruz Azul se v úterý večer setkají ve čtvrtích úvodního Poháru lig. Zde je návod, jak sledovat zápas v USA.Cowboys se utkají s Texasany v sobotním přípravném zápase. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.