Jak sledovat hry Winter X 2021 online bez kabelu

Hodinky Winter X Games 2021

Getty Shaun White se letos vrací na X Games.

Zimní X 2021 hry budou zahájeny bez diváků na Buttermilk Mountain v Aspenu v Coloradu tento pátek.

Něco z akce lze sledovat na účtech X, YouTube, Facebook, Twitter nebo TikTok, ale větší události budou vysílány na ESPN, ESPN2 a ABC. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos z tohoto pokrytí online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích), ESPN, ESPN2 a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat zpravodajství ABC, ESPN a ESPN2 o Zimních X hrách 2021 v přímém přenosu v aplikaci FuboTV, která je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox Jeden, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Živě můžete také sledovat prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Vysílání ABC lze tímto způsobem sledovat zdarma bez kabelového přihlášení, ale pro sledování vysílání ESPN a ESPN2 se budete muset přihlásit k poskytovateli televize. K tomu můžete použít své pověření FuboTV.

tenisový scort

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV také přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru.


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích), ESPN, ESPN2 a 65+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat zpravodajství ABC, ESPN a ESPN2 o Zimních hrách X 2021 v přímém přenosu v aplikaci Hulu, která je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Živě můžete také sledovat prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Vysílání ABC lze tímto způsobem sledovat zdarma bez kabelového přihlášení, ale pro sledování vysílání ESPN a ESPN2 se budete muset přihlásit k poskytovateli televize. K tomu můžete použít své přihlašovací údaje Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích), ESPN, ESPN2 a 65+ dalších televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

praní tenisových bot v pračce samsung

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžete sledovat zpravodajství ABC, ESPN a ESPN2 o Zimních hrách X 2021 v přímém přenosu v aplikaci Vidgo, která je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Živě můžete také sledovat prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Vysílání ABC lze tímto způsobem sledovat bez kabelového přihlášení, ale pro sledování vysílání ESPN nebo ESPN2 se musíte přihlásit k poskytovateli televize. K tomu můžete použít své pověření Vidgo.


Náhled Winter X Games 2021

V letošních hrách se můžete těšit na několik věcí, včetně návratu slavného snowboardisty Shauna Whitea, který naposledy soutěžil na hrách v roce 2017. White bude soutěžit s takovými, jako je Taylor Gold, který získal své první zlato ze X Games medaili na stejné akci v loňském roce. Toby Miller, který v roce 2020 získal bronz, bude také mužem, na kterého se bude dívat v mužské soutěži.

sledujte online válečníci vs hrom

Na ženské straně snowboardové akce bude favoritem loňská vítězka Jamie Andersonová, jejíž hlavní soutěží budou Zoi Sadowski-Synnott a Kokomo Murase.

Kromě lyžařských a snowboardových závodů mužů a žen na akcích SuperPipe, Slopestyle a Big Air a Men’s Knuckle Huck se uskuteční také první severoamerické snowboardové a freeski akce v této sezóně.

Viceprezident X Games, Tim Reed, tento týden médiím řekl, že navzdory jedinečným aspektům uvedení akce do středu pandemie je většina soutěžících sportovců vděčná za to, že hry vůbec mohou být.

Mluvil jsem s několika sportovci a všichni jsou nadšení, že se to skutečně děje, a my jsme nadšení, že jim to můžeme vyrobit, řekl Reed: prostřednictvím Summit Daily . Opravdu, jakmile dorazí na místo, je třeba si to procvičit, dostat se na soutěže a nakonec tam nejsou žádné typické après věci, které jsme měli v minulosti. Comps tam budou ... to je stále klíč.

Mnoho očí bude upřeno na Alexe Ferreiru, který je z oblasti Aspenu. Ferreira se snaží získat zlatou medaili v lyžařské superpipe mužů již třetí rok po sobě a Reed ho vybral jako někoho, koho by mohl sledovat. Jsem nadšený ze sestavy sportovců pro tento rok a myslím, že to bude opravdu přínosem pro některé skvělé soutěže, Přidal Reed . Na straně lyžování je úžasné mít Alexe jako místní příběh. To by měl být úžasný způsob, jak to rozjet v pátek večer.

Letos to kvůli pandemii COVID-19 bude u her vypadat trochu jinak. Nebudou žádní fanoušci ani pozorovatelé povzbuzující sportovce, což by mohlo poskytnout jedinečný zážitek mnoha soutěžícím.

Jsem super vděčný. Miluji, když přicházejí fanoušci, řekla Ferreira Aspen Daily News . Přispěly k mému úspěchu velkou částkou, o tom není pochyb. Ale jsem velmi nadšený, že se mohu soustředit jen na lyžování. Jednou v životě je to můj nejrušnější týden v roce a já se chystám lyžovat a pustit si hudbu a o nic se nestarat, dodal.


Populární Problémy

Při rozcvičce na mistrovství světa se USWNT uskuteční v neděli v Mexiku v New Jersey. Zde je návod, jak sledovat živý přenos zápasu online zdarma.

Jak nasadit atletický pohár. Nosit atletický pohár je důležité, pokud hrajete kontaktní sporty. Klíčem k úspěšnému nošení atletického poháru je najít ten, který je pohodlný a správně sedí. Ať už máte kalíšek dole ...

Zde je vše, co potřebujete vědět o Sereně-přemožitelce Plíškové, která dnes večer hraje své první finále Grand Slamu.

Jak udržovat spací pytel. Spacáky dělají kempování - nebo ho rozbijí. Spací pytel, který je teplý, toastový, načechraný a v prvotřídním stavu, zajišťuje skvělý noční spánek; spací pytel, který se špatně rozložil ...