Jak se stát předměstskou sportovní dívkou

Tady je. Vykopává to na fotbalovém hřišti. Dává vítězný gól a všichni jásají. Později ji uvidíte v roztomilých džínách a vypasovaném grafickém tričku s opravdu hezkým bočním copem. Myslíte si: ‚Páni, já chci být takový! ' Pokud je to pravda, čtěte dále!

Část 1 z 5: Co je to předměstská sportovní dívka?

 1. Obrázek s názvem Předstírejte, že jste divoška na letním táboře, krok 4

  1 Zjistěte, co je to předměstská sportující dívka. Sportovní dívka není dívčí dívka, ale stejně tak není ani divoška. Sportovní dívka je dívka, která sportuje a nosí více ležérní oblečení než dívčí dívka, ale snaží se vypadat hezky a sladce. Ona také není 'jeden z chlapů'. Je to dobře zaoblená dívka, která mívá spoustu přátel! Navíc žije na předměstí.
 2. Obrázek s názvem Accept Your Boyfriend

  2 Neztrácejte svou osobnost. Neexistuje žádný skutečný sportovní dívčí přístup. Jedinou změnou by měl být váš vzhled a sportovní aktivity. Jinak si zachovej svoji osobnost. Buďte milí, zábavní, odchozí, lidé a budete v pořádku!
 3. Obrázek s názvem Make a Point Krok 1

  3 Ve škole se daří. Získání As & Bs je nutností a ne nižší než C! Nechcete propadnout ve škole. Navíc na většině škol můžete vyrazit z mimoškolních aktivit (včetně sportů), pokud se vám nedaří.
 4. Obrázek s názvem Buďte připraveni na školu včas Krok 7

  4 Buďte organizovaní. Zjistěte, kde jsou všechny vaše věci, a váš život bude mnohem jednodušší. reklama

Část 2 z 5: Oblékání dílu

 1. Obrázek s názvem Předstírejte, že jste divoška na letním táboře, krok 5

  1 Pořiďte si vhodné oblečení. Sportovní dívčí šatník se skládá z následujících položek:
  • 4-6 párů džínů (skinny, legíny, střih bot, světlice nebo rovné nohavice)
  • 5-9 triček s grafikou/logem (znamení míru, srdce, emblémy značek, značky atd.)
  • 2-3 mikiny (s grafikou, pokud si přejete, nebo se značkami, pokud nemůžete vydržet mimo balíček)
  • 1–2 teplé bundy - zkuste si pořídit první v obyčejné černé, poté druhou nebo více ve svých oblíbených barvách.
  • 1–2 pěkné sukně/šaty- ne do školy, spíše na akce jako kostel, chrám, svatby, promoce atd.
  • 2-3 pěkné bílé/černé blůzy/póla pro výše uvedené typy událostí (toto je většinou volitelné)
  • 1 pár atletických bot, 2-5 párů žabek, 2+ páry efektních bot jako podpatky (ale pokud jste vysocí, máte štěstí, protože nemusíte nosit podpatky.), 1 pár obyčejné černé tenisky, 1 pár kožešinových bot (volitelně)
  • Minimálně 2 páry žabek
  • 5-7 košilky - sportovní dívčí vrstva
  • 3-5 atletických šortek
  • 5-10 triček-získejte spoustu; sportovní dívky jsou rozhodně vidět v tričkách, zvláště svázané vzadu pro přizpůsobivější vzhled. Chcete-li získat hodně, zkuste si pořídit tričko ze všech svých sportovních akcí, výletů, škol atd.


 2. Obrázek s názvem Předstírejte, že jste divoška na letním táboře, krok 3

  2 Pořiďte si více oblečení. Stačí se držet výše nastíněného typu kousků šatníku. Pokud máte peníze, můžete také získat značkové oblečení na jógu. reklama

Část 3 z 5: Úprava vlasů a la sports

 1. Obrázek s názvem Předstírejte, že jste divoška na letním táboře, krok 8

  1 Nechte své vlasy vypadat sportovně. Oblíbené sportovní dívčí účesy jsou zaměřeny na styly, které umožňují svobodu pohybu a nechávají vám pocit kontroly. Některé vhodné styly zahrnují: cop, francouzský cop, rozcuchaný drdol, základní culík, vlasy dolů atd. Všechny tyto styly mohou vypadat super sportovně, pokud k nim přidáte měkkou čelenku. reklama

Část 4 z 5: Kosmetika a hygiena

 1. Obrázek s názvem Apply Goth Makeup Krok 10

  1 Udržujte make -up jednoduchý, pokud ho vůbec používáte. Sportovní dívky někdy kde make -up. Někteří ne, někteří ano. Je to zcela vaše volba. Pokud se tak rozhodnete, ponechte to přirozené.
  • Pokud se bude potit, nechte toho; bude to jen dráždit vaši pokožku a vypadat hrozně.
 2. Obrázek s názvem Apply Goth Makeup Krok 13

  2 Pro přirozený vzhled použijte čirou řasenku a lesk na rty. Možná trochu oční linky a nějaký korektor. Usilujte o to, aby to vypadalo, že na sobě nemáte žádný make -up.
 3. Obrázek s názvem Buďte si jistí pro pracovní pohovory Krok 7

  3 Dodržujte dobrou hygienu. Jako každý si alespoň dvakrát denně vyčistěte zuby, každý den použijte nit a sprchujte se jednou denně. Umyjte si vlasy každý druhý den, nebo podle typu a délky vlasů. reklama

Část 5 z 5: Být sportovní dívkou

 1. Obrázek s názvem Znovuobjevte se po rozchodu (dívky) Krok 9

  1 Sportovat. Ani si nemysli, že bys uvažoval o tom, že budeš sportovní holka, ale nesportovat. Zkuste hrát alespoň dva nebo tři sporty.
  • Mezi dobré týmové sporty patří: volejbal, basketbal, fotbal, lakros, fandění, gymnastika, frisbee, softball a pozemní hokej.
  • Mezi dobré individuální sporty patří: tenis, plavání, běh na lyžích, atletika, tanec, chůze, běh a bruslení.
 2. Obrázek s názvem Cvičení ráno, krok 15

  2 Cvičte často. Pokud se chystáte být sportovní dívkou, musíte být ve sportu dobrá. Jděte na hřiště a hrajte si s přáteli, vezměte si dokonce kliniku. Sledujte profesionály v televizi, abyste se dozvěděli více o technikách a speciálních dovednostech.
 3. Obrázek s názvem Zvládnout emocionální bolest Krok 13

  3 Udržovat v kondici. Sportovní dívky by opravdu měly být fit. Dodržujte zdravou výživu, pravidelně cvičte a navštěvujte pravidelné zdravotní prohlídky.
  • Udělejte si domácí práce včas. Práce v domácnosti vám pomáhají zůstat fit a přispívat k životu v dobře vedené domácnosti.
 4. Obrázek s názvem Cope if your Manžel Self Harms Step 9

  4 Mít správný společenský život. Středem vašeho života jsou samozřejmě sport a přátelé! Uspořádejte malé rvačky a hry pro vás a vaše palice! Vydejte se do kina, do obchoďáku, do parku, na pláž, k bazénu, kavárnám, smoothie, jídlu, spaní, večírkům a dalším zábavným věcem.
  • Sportovní dívky bývají oblíbené. Ve skutečnosti se netýkají „populárních“, ale jsou přáteli se všemi a jsou opravdu společenští. (Skutečný druh populární.)
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jsem apoštolská křesťanská dívka a jako součást svého náboženství musím nosit sukně a šaty. Je těžké sportovat s šaty nebo sukní. Co bych měl dělat? Můžete se rozhodnout pro sukni vyrobenou pro sport. K některým sukním jsou dole připevněné šortky.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Nechoďte přes noc z goth, emo, dívčí dívky atd. Na sportovní dívku. Zkuste to změnit v průběhu času nebo během školních prázdnin.
 • Neodstraňujte úplně své staré přátele, ale pokud se jim nový nelíbí, možná nejsou úplně nejlepšími přáteli, kteří by se s nimi měli udržovat. Skuteční přátelé vás budou mít stále rádi.
 • Chcete -li si pomoci získat image sportovního děvčete, zkuste na hodině tělocviku udělat maximum a pořádně se předvést. Lidé uvidí, že jste úžasný sportovec.
 • Jakmile se změníte, zkuste poznat ostatní sportovní dívky ze školy. Sportovní dívky se také potloukají s divoškami.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Pověst sportovní dívky si hned tak nezískáte. Umožněte lidem, aby si vás více všimli, a když budete mluvit, mluvit o sportu a sportovních dívčích věcech, dejte lidem vědět, že jste se změnili.


reklama

Populární Problémy

Chcete streamovat Kim Possible právě teď? Máme pro vás podrobné informace o tom, kam ji streamovat, obsazení, tvůrce a zábavná fakta o sérii.

Jak zamrznout vodu. Když teploty klesnou a všechno začne mrznout, zima může způsobit mnohem více problémů, než jen potřebovat v noci další přikrývku. Zmrazené potrubí může způsobit problémy uvnitř vašeho domova a domácích zvířat a ...

Jak natáhnout čtyřkolky (Quadriceps). Quadriceps je skupina čtyř svalů, které vám stékají po stehnech. Prakticky každá atletická aktivita nebo cvičení zapojuje vaše čtyřkolky, takže je důležité, aby byly flexibilní a silné. Na...

Jak oživit váš sexuální život. V dlouhodobých vztazích může jiskra, která byla kdysi cítit na začátku, časem odeznít. Možná jste se s partnerem usadili v intimnějším a pohodlnějším společném životě, a to je skvělé! Skvělý...

Nikdy předtím jste nechodili s bohatým mužem a jste nervózní, jak zapadnout do jeho životního stylu. Jak můžete mít smysluplný vztah, aniž byste se cítili nemístně, a nechat svého muže vidět, že ho milujete, protože je rychlejší než vy ...

Jak nosit mořské pásky. Akupresura je přírodní lék, který může léčit nevolnost, zvracení a další příznaky zaměřením na tlakové body v zápěstí. Https://exploreim.ucla.edu/self-care/acupressure-point-p6/ Byly provedeny studie ...