Jak být Tomboy na základní škole

Tomboys jsou aktivní a dobrodružné dívky. Baví je závodit s kluky po hřišti a mlátit chlapce ve videohrách. Protože se účastní tolika „chlapeckých“ aktivit, mnoho tomboyů se také rád obléká více mužně.

raketové dovednosti

Metoda 1 ze 3: Chovat se jako divoška

 1. Obrázek s názvem Buď divoška na základní škole, krok 1

  1 Sportovat. Někteří divoši milují sport! Pokud vás baví být aktivní, trávte volný čas a odpočívejte hraním her. Možná se dokonce budete chtít připojit k organizovanému sportovnímu týmu. Můžete vyzkoušet hokej, basketbal, volejbal, plavání, běh, fotbal, softball nebo baseball.
 2. Obrázek s názvem Buď divoška na základní škole, krok 2

  2 Vyzkoušejte videohry. Někteří tomboyové dávají přednost videohrám před sportovními hrami. Místo běhání venku nebo na hřišti trávte svůj volný čas hraním. Hry můžete hrát sami nebo se skupinou přátel.
  • Než vyzkoušíte novou hru, požádejte rodiče o svolení.


 3. Obrázek s názvem Buď divoška na základní škole, krok 3

  3 Užijte si „chlapecké“ hračky. Tomboy si hraje s různými hračkami. Někteří dávají přednost motorizovaným hračkám, jako jsou auta na dálkové ovládání, motorky a drony; ostatní si rádi hrají se skateboardy a BMX koly.
  • Také ne všichni divočáci musí mít rádi stejné činnosti. Můžete být divoška, ​​která má ráda skateboarding, ale nesnáší sport.
 4. Obrázek s názvem Buď divoška na základní škole, krok 4

  4 Nebojte se zašpinit! Tomboys jsou bezpochyby aktivní. Nevyhýbají se drsným a pádovým aktivitám. Zatímco většina dívek dává přednost tomu, aby seděly na vedlejší koleji, divočáci dvakrát nepřemýšlejí o tom, jak si boty zabláznit na poli, nebo si při lezení na strom roztrhnout nové džíny.
  • Více se starejte o zábavu než o to, jak vypadáte. Nevyhýbejte se například hře s tagem v den obrázku.
 5. Obrázek s názvem Buď divoška na základní škole, krok 5

  5 Vyrazte si s klukama. Dívčí dívky a divošky nemají vždy mnoho společného. Když jste ve škole, možná zjistíte, že raději trávíte čas s chlapci. Nebojte se své prázdniny strávit závoděním po hřišti s kluky. Pokud vás to baví, na tom jediném záleží!
  • Místo toho, abyste šli do obchoďáku, strávte sobotu hraním videoher s kluky.
  • Místo baletu požádejte rodiče, aby vás přihlásili na baseball.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Být svým vlastním „Tomboyem“

 1. Obrázek s názvem Buď divoška na základní škole, krok 6

  1 Buďte si jisti svým rozhodnutím. Jakmile se začnete chovat jako divoška, ​​vaše rodina a přátelé mohou začít zpochybňovat vaše rozhodnutí. Když se vás zeptají, proč se chováte jako kluk, věnujte čas vysvětlení své volby. I když byste se nemuseli sami vysvětlovat, může jim to pomoci trochu lépe vám porozumět.
  • Můžete například říci „Nechci nosit šaty a sukně, protože je snazší běhat a hrát si v kalhotách“ nebo „Nechci jít do obchoďáku, protože bych raději hrál venku.“
 2. Obrázek s názvem Buď divoška na základní škole, krok 7

  2 Kompromis se svými rodiči. Zatímco někteří rodiče rozhodnutí své dcery podporují, jiným se nemusí líbit, že se z jejich dcery stává divoška. Pokud vašim rodičům nevyhovuje vaše rozhodnutí stát se divoškou, zkuste s nimi udělat kompromis. Můžete například nabídnout oblékání na rodinné akce, ale ve svém každodenním životě nosit sportovní oblečení.
  • Pokud vám šaty vadí, zkuste jim vysvětlit, že vám z nich dělá špatný pocit. Vysvětlete, že se vám líbí, jak vypadáte v tomboy oblečení, a že v šatech nejste sami.
  • Můžete říci: „Jsem, kdo jsem. Potřebuji, abys mě přijal. Cítím se špatně, když ti řeknu, kdo jsem, a ty mi řekneš, že nejsem ten člověk. '
 3. Obrázek s názvem Buď divoška na základní škole, krok 8

  3 V případě potřeby vyhledejte podporu. Jak se stanete divoškou, dospělí a děti vás mohou škádlit nebo se ptát nebo rozhodovat. Pokud vás vaši vrstevníci škádlí nebo šikanují, okamžitě to řekněte podpůrnému dospělému. Pokud vaši učitelé s vaším rozhodnutím nesouhlasí, promluvte si s rodiči, správcem školy nebo školním poradcem. Pokud na vás dospělí tlačí, abyste „jednali“ nebo „vypadali“ jako dívka, pamatujte, že se nemusíte řídit jejich definicí „holčičí“. Můžete se rozhodnout, jak chcete vypadat a jednat.
 4. Obrázek s názvem Buď divoška na základní škole, krok 9

  4 Zjistěte, co pro vás znamená „divoška“. Přijetí vašeho vnitřního divošky znamená, že se rozhodnete jednat a vypadat více jako chlapec a méně jako dívka. To je velký odvážný krok! Jakmile zjistíte, kdo jste, pamatujte si, že neexistuje žádný správný způsob, jak být divoškou. Prostě buď sama sebou!
 5. Obrázek s názvem Buď divoška na základní škole, krok 10

  5 Nebojte se prozkoumat svou dívčí stránku. Když se rozhodnete stát se divoškou, nemusíte se vzdávat částí dívky, které vás baví. Můžete (a měli byste) i nadále dělat holčičí věci, které vás baví.
  • Pokud rádi nosíte šaty, pokračujte v jejich oblékání.
  • Pokud si chcete dát vlasy dolů, můžete.
  • Pokud se chcete dívat na dívčí film, směle do toho.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Vypadá jako divoška

 1. Obrázek s názvem Buď divoška na základní škole, krok 11

  1 Noste oblečení, ve kterém můžete hrát. Móda Tomboy je praktická a odolná. Noste oblečení, ve kterém můžete pobíhat. Nechcete se obávat, že si zničíte oblečení. Barvy a střih jsou zcela na vás!
  • Místo sukní noste kalhoty.
  • Místo blůzy si oblečte grafické tričko. Pokud si chcete zapnout knoflík, omotejte si kolem pasu flanel.
  • Rockové sportovní oblečení, když můžete.
 2. Obrázek s názvem Buď divoška na základní škole, krok 12

  2 Doplňky s klučičím vzplanutím. Tomboys se vyjadřují mužnými doplňky. Vyměňte svůj klobouk proti slunci za kuličkovou čepici. Vyměňte své balerínky za tenisky. Vyměňte svou kabelku za šňůrkovou tašku.
 3. Obrázek s názvem Buď divoška na základní škole, krok 13

  3 Dopřejte si rutinu krásy nenáročnou na údržbu. Většina tomboyů nechce ráno trávit hodně času před zrcadlem. Abyste si ušetřili čas, můžete si vlasy zkrátit. Pokud vaši přátelé začínají používat make -up, jako lesk na rty, přeskočte to. Tyto dva triky vás ráno dostanou ven mnohem rychleji! reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jaké sporty bych mohl vyzkoušet místo basketbalu? Možnosti jsou nekonečné! Můžete si vyzkoušet fotbal, frisbee, volejbal, dráhu, fotbal, tenis nebo jakoukoli jinou aktivitu, o kterou se zajímáte.
 • Otázka Máte rádi sport? Vůbec ne! Oblíbené sporty nejsou podmínkou. V tomto článku je to zmíněno, protože je to běžná vlastnost Tomboys. Nebojte se určit, co pro vás znamená být Tomboy!
 • Otázka Co dělá růžovou dívčí barvu? V roce 1918 bylo uznáno, že růžová je vhodná pro chlapce a světle modrá je ideální barva pro dívku. Přesčasy však naše kultura spojila růžovou barvu s ženskostí. To však neznamená, že nemůžete houpat růžově jako Tomboy! Pokud se někdo zeptá, řekněte mu, že růžová je barva chlapce.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Během posledních několika dnů Bernie Sanders memy ovládly internet a sociální média.

Veverky mohou takovým malým tvorům způsobit mnoho škod. Mohli by zamořit váš dvůr, hnízdit na vašich stromech nebo se dokonce dostat do vašeho podkroví! Naštěstí je snadné chytit veverku a odstranit ji ze svého majetku. Můžete použít humánní ...

Nadace Rafaela Nadala darovala notebooky znevýhodněným studentům ve Španělsku, aby mohli během výluky navštěvovat vzdálené kurzy. Nadace, založená v roce 2008, se snaží posílit postavení dětí tím, že jim nabízí příležitosti k realizaci jejich potenciálu.

Posilování s vlastní vahou je skvělý způsob, jak změnit svou běžnou kondiční rutinu, ale může to být trochu skličující, pokud jste nikdy předtím nenarazili na stojany se závažími. Nebojte se - Laila Ajani, certifikovaná trenérka a specialistka na nápravná cvičení, je tady, aby ...

Pohled na některé z uchazečů o wimbledonský dámský šampionát, který je nepředvídatelnější než kdykoli předtím.