Jak porazit oheň a plameny na expertovi

Dragon Force's 'Through the Fire and Flames' z alba skupiny 2006 Nelidské řádění není jen nejtvrdší skladbou na Guitar Hero III - je o hodně náročnější v celé sérii. Přežít „skrz oheň a plameny“ na odborníky vyžaduje víc než cokoli jiného spoustu praxe, ale s několika triky je to možné. Ve skutečnosti byla píseň poprvé poražena s dokonalým hodnocením v roce 2008.

semi westernový tenis

Část 1 ze 3: Přežití úvodu

 1. Obrázek s názvem Beat Through the Fire and Flames on Expert Step 1

  1 Pomocí zelené gumy nebo gumičky podržte zelenou notu. Úvodní část této písně, která vás nutí střídat zelené tóny s ostatními notami na krku rychlým ohněm, je mnohými považována za jednu z nejtěžších sekcí celé písně. Jeden běžný trik, který odborníci Guitar Hero používají, aby tuto sekci usnadnili, je udržet zelenou notu přidrženou nástrojem, jako je gumička, škrabka na vlasy nebo skutečný kytarový capo v celé sekci. Tímto způsobem se hráč musí soustředit pouze na ostatní poznámky - ne nutně snadný úkol, ale snadnější jeden.
  • Pokud chcete použít tento trik, ujistěte se, že nástroj, který používáte, má dostatečně pevné držení, aby bylo zelené tlačítko drženo konzistentně, ale aby bylo dostatečně volné, aby bylo možné jej rychle odstranit ze zeleného tlačítka, když chcete přejít na zbytek skladby. .


 2. Obrázek s názvem Beat Through the Fire and Flames on Expert Step 2

  2 Pro úvod použijte kladiva (ne neustálé brnkání. ) Po úplně první červené notě je celá úvodní sekce jedna obrovská sekvence kladiv a tahů, které nevyžadují, abyste brnkali, jen abyste se dotkli správných tlačítek. To znamená, že je úžasně možné tuto sekci vymazat jen brnkání na první tón. Extra strumy vám neztratí žádné body, pokud jsou na správných notách, ale nejsou nutné, takže se na ně možná budete chtít soustředit méně než na trefování správných not.
  • Kladiva se hrají tak, že brnkáte na jednu notu a na druhou notu nad ní „zatlučete“ tak, že se jí dotknete bez vybrnkávání. Naopak výtahy se hrají tak, že brnkáte na první notu a dotknete se noty pod ní, aniž byste brnkali. V Guitar Hero mají kladiva a strhávací tóny bílý střed (bez černého okraje).
  • Složitá věc, která se týká použití výhradně kladiv a tahů pro úvod, je, že pokud vynecháte jedinou notu, budete muset znovu brnkat, abyste resetovali 'strunu'. Pokud nevěnujete pozornost, snadno vynecháte desítky poznámek tím, že po chybě zapomenete brnkat.
 3. Obrázek s názvem Beat Through the Fire and Flames on Expert Step 3

  3 Případně zvažte poklepání na úvod. Hraní úvodní sekce může být velmi obtížné jednou rukou. Pokud máte potíže s dosahováním modrých a oranžových tónů, zatímco držíte zelenou notu, zvažte použití brnkací ruky.
  • Chcete -li to provést, zvedněte brnkající ruku po krku prvního kytaru a pomocí ukazováku a prostředníku zvládněte modré a oranžové tóny. Pokud například brnkáte pravou rukou, brnkáte na první notu pravou rukou a poté pomocí pravého ukazováku a prostředníčku hrajete na modré a oranžové noty (pokud jste levák, udělejte pravý opak. )
  • Někteří hráči na vysoké úrovni dokonce používají loket jejich brnkací ruky trefovat první notu - to jim umožňuje mít prsty na místě pro klepání hned.
 4. Obrázek s názvem Beat Through the Fire and Flames on Expert Step 4

  4 Nechte jednu barvu mimo úvodní část. Máte potíže s trefou každé poznámky v úvodní sekci? Zkuste se omezit na pouhé čtyři a vynechat jeden z těch obtížnějších k zasažení (například oranžová nota.) Některé body vám uniknou, ale v úvodní části je dost poznámek, které neuděláte dost špatně na to, aby selhal, pokud zasáhneš všechno ostatní.
  • Mějte na paměti, že pokud vám budou chybět poznámky a přeruší se série, budete muset být připraveni znovu brnkat-vaše sekvence kladiv a tahů se neprosadí.
 5. Obrázek s názvem Beat Through the Fire and Flames on Expert Step 5

  5 Buďte připraveni okamžitě přejít na rychlé váhy. Jedna z nejtěžších věcí na intru je, že poté, co se stále dokola opakuje stejný extrémně obtížný vzorec, to končí velmi rychlou posloupností škál, které se vůbec nepodobají tomu, co bylo předtím. Tato část však není nemožné pokud víte, co přijde:
  • Úvodní vzor končí zelenou notou a stupnice začínají oranžovou notou - ty jsou shodně na stejných místech jako během úvodního vzoru, takže pokud dáváte pozor, můžete plynule přecházet z jednoho na druhý .
  • První běh dolů jsou všechny tahy. Druhá zelená nota ve spodní části stupnice musí se znovu vybrnkávat. Poté je třeba brnknout i na druhou oranžovou notu v horní části stupnice.
  reklama

Část 2 ze 3: Jak se dostat přes zbytek písně

 1. Obrázek s názvem Beat Through the Fire and Flames on Expert Step 6

  1 V případě potřeby nechte gumičku zapnutou, dokud nezačne vokál. Pokud jste použili trik s gumičkou popsaný výše, může se zdát, že budete muset sundat gumičku ze zelené noty, jakmile skončí úvod. To ve skutečnosti není pravda - v Guitar Hero, pokud hrajete na jednu notu, můžete mít jakékoli noty „pod“ (dále v pražci) podržené a stále budete notu trefovat. Protože neexistují žádné akordy (dvě noty nebo více najednou) až těsně před začátkem textů, můžete do té doby skutečně nechat gumičku zapnutou a nebude to mít vliv na vaše hraní.
  • To je užitečné, protože vás to udrží před chybějícími notami - během prvních částí skladby, které jsou plné poznámek, si během vteřiny vezměte gumičku z cesty. Po prvním akordu následuje krátká pauza v kytarové části, takže budete mít vteřinu, abyste se gumičky bezpečně zbavili.
 2. Obrázek s názvem Beat Through the Fire and Flames on Expert Step 7

  2 Pro rychle vybrnkané sekce používejte stabilní rytmus 16. noty. V celé skladbě je mnoho částí, kde je třeba jednu nebo dvě noty přehrát velmi rychle. Nejlepší způsob, jak tyto části řešit, je ne divoce brnkat tak rychle, jak jen můžete - ve skutečnosti to může způsobit ztrátu bodů a přerušení série hraním příliš mnoho poznámky. Místo toho budete chtít použít rychlý, ale velmi stabilní rytmus. Vzhledem k tomu, že do těchto sekcí je zabaleno tolik not, může použití nestabilního tempa způsobit vynechání desítek not.
  • U sekcí, jako je například sekce „Post Insanity“ hned po intru, kde se tento rychlý rytmus střídá mezi více notami, se soustřeďte na to, aby vaše brnkání bylo stabilní, a když potřebujete přepnout noty, stačí pohnout prsty, které se třepetají. Jakmile dostanete brnkání pod kontrolu, tyto sekce ve skutečnosti nejsou tak těžké.
 3. Obrázek s názvem Beat Through the Fire and Flames on Expert Step 8

  3 Přibijte „jednodušší“ hvězdné energetické sekce. Mít rezervu hvězdné síly, na kterou se během této písně vrátíte, může znamenat rozdíl mezi vítězstvím a neúspěchem. Z tohoto důvodu se budete chtít ujistit, že využijete každou příležitost k vybudování hvězdné síly, kterou můžete získat. Chybějící snadná hvězdná energetická sekce v této písni nepřichází v úvahu! Níže je několik méně obtížných sekcí poblíž začátku písně, kde můžete získat hvězdnou sílu-pokud je získáte, můžete získat snadné části celé písně:
  • Těsně předtím, než se během prvního verše rozezní hlasité nástroje, existuje několik jednoduchých akordů následovaných krátkou stupnicí, kterou lze zasáhnout pro hvězdnou sílu.
  • Hned poté následuje dlouhý řetězec rychlých zelených not, které dávají hvězdné síle.
  • Když se text přepne na „Takže teď létáme vždy zdarma/Jsme volní před bouřkou“, existují dvě snadné hvězdné mocenské sekce za sebou.
  • Na začátku prvního refrénu („Tak daleko ...“) je velmi snadná příležitost pro dvouhvězdnou hvězdnou sílu. Použijte whammy bar zde a získejte extra hvězdnou sílu!
 4. Obrázek s názvem Beat Through the Fire and Flames on Expert Step 9

  4 Použijte svou hvězdnou sílu opatrně. V obtížné písni, jako je tato, kde je přežití důležitější než získávání bodů, hvězdná síla nepomůže, pokud ji nepoužíváte k tomu, aby vám pomohla překonat nejzložitější místa. Zatímco téměř celá píseň Je dost obtížné, aby jakákoli část způsobila selhání, existuje několik částí, o kterých se většina hráčů na vysoké úrovni shoduje, že jsou ještě těžší než ostatní. Ty jsou uvedeny níže (názvy pro každou sekci pocházejí z cvičného režimu):
  • „Jsou to kladiva“ (úvod)
  • „Nejčernější vlny“
  • „Klimatické nahromadění“
  • 'Herman's Solo'
  • 'Co je ...!?'
  • 'Zuřiví draci.'
  • 'Twin Solo' - pokud to zvládnete, zbytek písně by měl být zvládnutelný.
  reklama

Část 3 ze 3: Budování vašich dovedností

 1. Obrázek s názvem Beat Through the Fire and Flames on Expert Step 10

  1 Plně využijte cvičný režim. Vestavěná cvičná funkce Guitar Hero je vaším nejlepším přítelem, pokud jde o dobývání extrémně tvrdých písní, jako je 'Through the Fire and Flames'. V praktickém režimu máte k dispozici celou řadu praktických funkcí, které usnadňují postupné dopracování se k přehrávání „skutečné“ písně. Tyto zahrnují:
  • Schopnost zpomalit tempo písně.
  • Schopnost procvičovat jednotlivé části skladby, aniž byste museli přehrát zbytek skladby.
  • Možnost upravit rychlost posouvání - uvědomte si, že to vyžaduje, abyste zadali cheatový kód prostřednictvím nabídky Možnosti.
 2. Obrázek s názvem Beat Through the Fire and Flames on Expert Step 11

  2 Začněte hrát skladbu na obtížně proveditelné obtížnosti a poté se dopracujte k odborníkům. Pokud nemáte schopnosti Hermana Li (kytarista a skladatel pro Dragonforce), šance, že budete moci tuto skladbu na Expert vymazat poprvé, se velmi, velmi mizivě. Nejlepší způsob, jak se v této skladbě osvědčit, je obecně začít na obtížnosti, která vám umožní konzistentně projít celou skladbu (i když je obtížnost snadná.) Díky tomu budete mít pocit z důležitých „okamžiků“ skladby. a pomůže vám postupně budovat rychlost a přesnost (i když skoky z normálního na tvrdé a těžké na experta jsou dost masivní.)
  • Navíc hraní na lehčích obtížnostech vám umožní dostat se přes úvod, abyste si mohli procvičit části, které přijdou potom.
 3. Obrázek s názvem Beat Through the Fire and Flames on Expert Step 12

  3 Pro zpestření si procvičte další těžké písničky. Dovednosti, které vám umožní porazit jiné obtížné písně Guitar Hero, jsou stejně užitečné pro „Through the Fire and Flames“ - a navíc procvičování jiných tvrdých písniček vám poskytne trochu rozmanitosti, abyste se na Dragonforce „nevypálili“. Níže je uveden výběr písní Guitar Hero ze her, které mají 'Through the Fire and Flames', které jsou považovány za jedny z nejtěžších:
  • Guitar Hero III
  • „Raining Blood“ od Slayer
  • „The Devil Went Down to Georgia“ (obálka) původně od Charlie Daniels Band
  • 'One' od Metallica '
  • Hity kytarového hrdiny
  • 'Play With Me' od Extreme
  • „Bestie a nevěstka“ od Avenged Sevenfold
  • „Trooper“ od Iron Maiden
 4. Obrázek s názvem Beat Through the Fire and Flames on Expert Step 13

  4 Poslechněte si píseň v reálném životě. Část toho, co dělá 'Through the Fire and Flames' tak obtížně objasnitelným, je, že je velmi těžké uhodnout, co bude následovat. Poslech písně v reálném životě, dokud si víceméně nepamatujete, jak to celé probíhá, vám to může trochu usnadnit. Jakmile budete mít dobrý pocit z postupu skladby, můžete plánovat dopředu, jak ji budete hrát v Guitar Hero - například pokud víte, že se chystá nemožné sólo Hermana Li, možná budete chtít odložit spuštění hvězdná síla, dokud ji opravdu nebudete potřebovat. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokud spoléháte na to, že sóla projdou silou hvězdy, načasování je vše. V sólech jsou 3 snadno dosažitelné fráze hvězdné síly. Dávejte pozor, abyste své stávající hvězdné síly nepoužívali takovým způsobem, že když dojde, nemůžete nasbírat 2 z těchto 3 frází. Dobrým tipem je použít vaši stávající hvězdnou sílu okamžitě, když sóla začnou (místo čekání). Když tato hvězdná síla skončí, měli byste být připraveni uchopit první ze 3 frází hvězdné síly.
 • Pokud chcete, aby to bylo téměř nemožné, vložte cheat s vysokou rychlostí do cheat menu a zapněte ho na „rychlost #5“. Kód je Oranžová, Modrá, Oranžová, Žlutá, Oranžová, Modrá, Oranžová, Žlutá (dobrý způsob, jak si zapamatovat, je první písmeno všech barevných kouzel „o chlapec o chlapec“). Při zadávání nezapomeňte brnkat na poznámku.
 • Přehrávání této skladby v kooperaci také pomáhá.
 • Chcete-li cvičit dlouhé kladiva, vyzkoušejte sólo Kultu osobnosti, Or My Name is Jonas intro, Outro a Solo. Nezapomeňte také trénovat intra Cliffs of Dover a sóla One na školení. Vypracujte se od nejnižší rychlosti k plné rychlosti.
 • Cvičení dělá mistra. Pokud se vám to nezdá, pracujte na dalších písních. Dobrým cvičným cílem je dosáhnout 10 milionů bodů pomocí 42 skladeb ze seznamu.
 • Pokud se chcete dozvědět úvod, vyzkoušejte tuto skladbu na GH: SH, protože intro jsou v této hře noty.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Netrávte 10 hodin denně snahou porazit to. Procvičte si sólo, intro, Post Insanity a 'Rampaging Dragons'. Budeš lepší a lepší.
 • Pokud nevíte, jak efektivně klepat na sóla uprostřed skladby, nesnažte se je klepat na skutečném představení. Vyzkoušejte pouze cvičný režim. Pokud se stále snažíte učit, podívejte se na videa od ostatních hráčů, abyste zjistili, jak to dělají.
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Xbox 360, PlayStation 3, Wii, PlayStation 2 nebo kompatibilní domácí počítač
 • Kopie Guitar Hero III: Legends of Rock nebo Guitar Hero: Smash Hits (nebo Guitar Hero: Greatest Hits v Evropě) pro výše uvedený systém, který máte
 • Kompatibilní ovladač kytary nebo vhodné alternativní schéma ovládání pro váš systém

Populární Problémy

Jak naplánovat párty pro odchod do důchodu. Odchod do důchodu je důležitým mezníkem v životě. Tento okamžik můžete udělat výjimečným pro přítele, blízkého nebo spolupracovníka tím, že mu přejete šťastný odchod do důchodu. Odchod do důchodu nabízí příležitost vyjádřit ...

I když nemáte kabel, můžete Fox News sledovat živě na svém počítači, Roku nebo jiném streamovacím zařízení. Zde je váš kompletní průvodce.

Jak vyrobit stůl. Výroba stolu je skvělý vstupní projekt pro začínající dřevorubce, ale může to být také komplexní projekt pro zkušenější truhláře. Základní stůl se skládá ze stolu, nohou a zástěr. S několika kousky ...

Stefanos Tsitsipas usiluje o to, aby se jeho nejlepší kolo ve třetím kole na US Open 2021 zlepšilo, ale v prvním kole ho čeká těžká zkouška v podobě bývalého šampiona Andyho Murraye.

Od doby, kdy Elvis zpíval: „Můžeš všechno, ale změnil jsem své modré semišové boty, se toho hodně změnilo.“ Semišové boty jsou však stále náchylné na oděrky, škrábance a skvrny a jsou stále dost těžké na to, aby vyčistily každého, kdo vlastní pár ...

Jak jezdit BART z East Bay do San Franciska. Nájemné a životní náklady jsou v San Francisku poměrně vysoké a v okolních městech na severním, východním a jižním zálivu jsou výrazně nižší. Tedy ti, kteří pracují nebo studují v San Francisku, ...