Jak ocenit položky prodeje na dvoře

Stanovení ceny položek při výprodeji ve dvoře může být náročné, zvláště když si přesně pamatujete, co jste zaplatili při nákupu použitých použitých pokladů nových. Pamatujte, že nakupující ve výprodeji hledají nabídky, takže pokud chcete mít úspěšný prodej, nepředražujte své položky. Přečtěte si o základním průvodci cenami položek prodeje na dvoře.

Metoda 1 ze 4: Ceny knih, DVD, CD a her

 1. Obrázek s názvem Položky prodejní ceny na yardu Krok 5

  1 Cena knih za 1 $. Lidé nechtějí platit víc než za knihu ve výprodeji na dvoře, pokud to není krásná kniha s konferenčním stolkem v pevné vazbě. Vystavte své knihy páteří v atraktivní krabici nebo na polici, která je také na prodej.
 2. Obrázek s názvem Položky prodejů cenového dvora Krok 6

  2 Cena DVD za 5 $. Možná budete chtít mít po ruce notebook nebo DVD přehrávač, aby se lidé mohli ujistit, že disky DVD fungují, než se dostanou k penězům. Zobrazte disky DVD v jejich původních obalech.
 3. Obrázek s názvem Položky prodejů Price Yard Krok 7

  3 Cena CD na 3 dolarech. Mějte na paměti, že prodeje CD klesly, takže se nejedná o žhavé zboží, jaké bývalo. Pokud je vaším cílem prodat je co nejrychleji, můžete zkusit prodat svazky disků CD od stejného umělce o něco více.
  • Pokud máte kazety, jděte ještě níž; ty se pravděpodobně nepohnou za více než 1 $. Obrázek s názvem Položky prodejů cenového dvora Krok 8

  • Prodávejte záznamy za 2–3 $, pokud nemáte velmi vzácný záznam, který je stále v dobrém stavu (v takovém případě možná budete chtít zvážit jeho převzetí do obchodu s nahrávkami a obchodovat s ním - tímto způsobem můžete vydělat více peněz). Obrázek s názvem Položky prodejních cen Yard Krok 1 4. Obrázek s názvem Položky prodejní ceny na dvoře Krok 2

  4 Cena her od 5 do 10 dolarů. Některé vzácné nebo drahé hry se mohou prodávat za více, ale obecně vaše hry nebudou vyšší než 10 $.
  • Ujistěte se, že jsou vaše časopisy levné, zejména staré, nejvhodnější jsou 0,50 $ nebo 1 $
  reklama

Metoda 2 ze 4: Ceny oblečení a obuvi

 1. Obrázek s názvem Položky prodejů cenového dvora Krok 3

  1 Cena oblečení pro dítě od 1 do 3 USD. Lidé nebudou očekávat, že zaplatí více za použité kojenecké oblečení, protože jsou na začátek často levné. Zajistěte, aby bylo oblečení vyprané a dobře prezentované, abyste dosáhli nejlepších prodejů. Pokud je položka název značky se stále zapnutými značkami, můžete ji ocenit o něco vyšší.
  • Pokud chcete prodávat oblečení, které bylo hodně používané nebo je obarvené, naceňte je na 0,50 nebo 0,25 dolaru, jen abyste je přesunuli z trávníku. Obrázek s názvem Položky prodejů cenového dvora Krok 4

  • Pokud máte spoustu dětského oblečení na prodej, zvažte jeho prodej v tašce za přibližně 5,00 $. Obrázek s názvem Položky prodejní ceny na yardu Krok 9

 2. Obrázek s názvem Položky prodejní ceny na yardu Krok 10

  2 Cena oblečení pro dospělé od 3 do 5 dolarů. Staré košile, kalhoty, šaty a další položky by neměly mít vyšší cenu, než je tato, pokud nejsou jmenovkou se stále zapnutými visačkami. Pokud prodáte nejstarší a nejšpinavější věci, můžete mít více štěstí na prodej oblečení; nenechte lidi kopat příliš hluboko, aby našli něco, co stojí za koupi.
 3. Obrázek s názvem Položky prodejní ceny na yardu Krok 11

  3 Cena obuvi od 5 do 7 dolarů. Než boty vystavíte, nezapomeňte je vyleštit, abyste odstranili otřepy a opotřebované oblasti. Pokud máte pár velmi jemně používaných obuvi značkové značky, můžete je pořídit o pár dolarů výše.
  • Staré tenisky by měly jít za méně; možná je dokonce budete chtít dát zadarmo.
  • Boty atraktivně vystavujte, než je všechny házejte do krabice. Obrázek s názvem Položky prodejů cenového dvora Krok 12

 4. Obrázek s názvem Položky prodejů cenového dvora Krok 13

  4 Cena kabátů od 10 do 15 dolarů. Pláště vyperte a úhledně je vystavte na věšáky. Kabáty, které vypadají, že jsou staré 15 let, se budou prodávat za méně, ale pokud máte kabát značkové značky, který se moc nenosil, můžete si ho pořídit o něco výše. reklama

Metoda 3 ze 4: Ceny nábytku

 1. Obrázek s názvem Položky prodejní ceny na dvoře, krok 14

  1 Cena nižší kvality nábytku na $ 10 - $ 30. Nábytek vyrobený z materiálů, které nejsou robustní, nebo nábytek, který byl velmi často používán a je plný škrábanců, by měl být levný, abyste jej mohli přesunout z trávníku. Za tyto ceny možná budete moci prodat svůj starý nábytek studentům, kteří chtějí levně zařídit kolej.
 2. Obrázek s názvem Položky prodejů cenového dvora Krok 15

  2 Cena robustního nábytku od 50 do 75 dolarů. Komoda, stůl, skříňka nebo polička z masivního dřeva mohou být jednou z položek s vyššími cenami ve vašem dvoře. Dobrým pravidlem pro tyto položky je účtovat 1/3 původní ceny. Pokud jste zaplatili 300 dolarů za stůl, který jste téměř nepoužívali, pokračujte a účtujte si za něj 100 dolarů. V případě potřeby můžete cenu kdykoli snížit.


 3. 3 Cena vzácných starožitností od 100 USD a výše. Pokud máte něco opravdu zvláštního, jako je lampa Tiffany nebo viktoriánské lehátko, pořiďte si to draho. Správný kupující bude ochoten zaplatit, co stojí za to.
  • Pokud si nejste jisti hodnotou položky, udělejte si nejprve průzkum nebo ji nechte ocenit. Nechcete podhodnotit svůj nejcennější majetek.
  • Zobrazte předměty s vysokou hodnotou v blízkosti domu, ve speciální oblasti, na kterou můžete dohlížet.


 4. 4 Cena bytových dekorací za 3–5 $. Svícny, obrázky, knickknacks a další domácí dekorace by měly být některé z levnějších položek v prodeji. Výjimky platí pro starožitnosti nebo předměty, které jsou vzácné nebo drahé, například vysoce kvalitní umění. reklama

Metoda 4 ze 4: Ceny kurzů a konců 1. 1 Cena počítačového vybavení a dalšího elektronického vybavení je 20 $ nebo nižší. I když jste si odšťavňovač koupili za 100 $, bude těžké jej přesunout za více než 20 $; dobrých nabídek na elektroniku je habaděj, takže musíte jít níže, než kolik mohou chytří nakupující najít online.


 2. 2 Cena kuchyňských potřeb 1 až 3 USD. To zahrnuje porcelán, příbory, pečicí potřeby a všechny ostatní kuchyňské potřeby. Než je vystavíte na displeji, ujistěte se, že byly všechny pečlivě vyčištěny.


 3. 3 Cena hraček od 1 do 3 USD. Můžete mít také „bezplatnou“ krabici s některými nejméně nákladnými položkami, aby si děti, které přijdou na prodej do dvora se svými rodiči, mohly něco odnést domů; možná i jejich rodiče budou mít v tomto případě větší šanci něco koupit. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Za jakou cenu by měla být trouba spolu s tiskárnou 4 v 1? Prodává se dohromady, pravděpodobně 100-150 dolarů, ale pokud jsou úplně nové, pak maximálně 200 dolarů. Prodává se samostatně, účtujte 100 $ za troubu a 40–60 $ za tiskárnu. Buďte otevření dalším nabídkám.
 • Otázka Jak mohu ocenit lehátko La-Z-Boy? Cena je asi 1/3 nebo 1/4 původní ceny, kterou jste za něj zaplatili. Pokud je ve skutečně špatném stavu, pořiďte si o to méně.
 • Otázka Jak bych ocenil oděvy nebo kostýmy? Pokud jsou kostýmy nebo oblečení nové, drahé nebo v dobrém stavu, můžete je pořídit o něco výše. Pokud jsou kostýmy ručně vyráběné a při jejich tvorbě bylo vynaloženo velké úsilí, můžete je také ocenit vyšší cenou. Běžné, nošené oblečení by mělo mít nižší cenu, zvláště pokud jste ho měli na sobě mnohokrát.
 • Otázka Jak mám ocenit cvičební vybavení? Udržujte je někde mezi 70 až 100 dolary, podle toho, o co jde. Pokud se jedná o stacionární cyklus, pak jej za cenu minimálně 95 $. Vezměte také v úvahu stav a zda jsou přítomny všechny kusy.
 • Otázka Vztahuje se na mě termín „konečný prodej všech“ bez výnosů při výprodeji? Ano. Ve většině případů takto funguje prodej na dvoře.
 • Otázka Jak bych nacenil něco jako podnos ze stříbra? Zvažte to a podívejte se, jaká je průběžná sazba na Googlu. Cena je o něco vyšší, takže máte prostor k vyjednávání.
 • Otázka Jak mám ocenit velké hračky, které jsou ve velmi dobrém stavu? Zkuste vzít původní cenu a snížit ji na polovinu. Nikdo nechce platit v blízkosti maloobchodu za jakoukoli položku při prodeji na dvoře, bez ohledu na podmínky.
 • Otázka Jak mám nacenit extra velké vánoční zboží? Záleží. Pokud je to foukaný předmět, mělo by to udělat 10 $, pokud je to strom, jděte na 20–40 $. V zásadě přemýšlejte o tom, kolik jste za to zaplatili a jak je to staré, a podle toho cenu.
 • Otázka Co mám účtovat za rámečky obrázků? Dobré ceny by byly asi 1–2 $, pokud jsou dřevěné, 4–6 $, pokud jsou kovové. Vše závisí na stavu rámu a skla.
 • Otázka Jak bych ocenil šperky? To závisí na špercích. Pokud se jedná o „bižuterní“ šperky nebo pozlacené/postříbřené, můžete je pořídit levněji. Pokud se jedná o starožitné, hodnotné nebo skutečné zlaté/stříbrné šperky, můžete je ocenit vyšší. Pokud má v sobě pravé kameny, pak ji můžete nacenit ještě výše. Podívejte se do katalogů šperků, abyste získali představu o cenách založených na vašem kousku.

Populární Problémy

Rovnátka se stávají součástí vašeho každodenního vzhledu. Stanou se součástí vašeho „stylu“ stejně jako vaše boty nebo vaše košile. Proto může být výběr barvy tak obtížný. Máte potíže s rozhodováním, jaké barevné rovnátka si pořídit, když ...

Růžový gin existuje již od devatenáctého století, ale v barech a lihovarech se stal populárním teprve nedávno. Klasický gin má tóny jalovce a bylinek, zatímco růžový gin je o něco sladší a přináší bobulovou chuť jakémukoli ...

Výběr snowboardu je dnes skličující. Různé tvary, typy desek, profily, váhové třídy a modely zaplňují zdi i těch nejmenších sněhových obchodů a nakupování online může být nemožné, pokud nevíte, kdo jste ...

Jak vyrobit smažené fazole. Už jste někdy navštívili Taco Bell a/nebo jiné mexické restaurace a přáli jste si, abyste mohli mít ty samé dobré fazole v pohodlí svého domova? Pokud ano, postupujte krok za krokem a naučte se to ...

Ať už hledáte novou, vzrušující přísadu, kterou můžete přidat do svých pokrmů, nebo si chcete znovu vytvořit některá ze svých oblíbených thajských jídel doma, lístky kaffir limetky mohou být jen vstupenkou. Listy kaffirské lípy se zdvojnásobí, takže ...