5 tenisových stadionů pojmenovaných podle tenisových legend

#2 Roy Emerson Arena

Roy Emerson Arena, Suisse Open GstaadRoy Emerson Arena se nachází ve švýcarském Gstaadu a má kapacitu 4500 fanoušků. Stadion je středobodem turnaje Gstaad Suisse Open. Stadion byl postaven v roce 1991.

tenisová raketa pro 8 let

Stadion je pojmenován na počest australského tenisového velikána - Roye Emersona. Roy Emerson je jediným tenistou v historii, který absolvoval 'Career Slam' ve dvouhře a čtyřhře. Emerson získal rekordních 6 titulů na Australian Open - což je výkon, který se až do dnešního dne nepodaří zlomit, 51 let po jeho posledním vítězství na Australian Open. Emerson je jedním z pouhých 8 mužů, kteří vyhráli všechny 4 grandslamové tituly jednotlivců. V době odchodu do důchodu držel Emerson s 12 grandslamovými tituly rekord u většiny grandslamových titulů, dokud Pete Sampras svůj rekord nezlomil o více než 3 dekády později.wiki tenis

Roy Emerson je jediným tenistou, který má po sobě pojmenovaný stadion v jiné zemi, než je jeho vlastní národnost.

Populární Problémy

Zde je návod, jak streamovat Season 2 Marrying Millions online, pokud nemáte kabel.

Syndrom karpálního tunelu nastává, když dojde ke skřípnutí nebo tlaku na střední nerv umístěný mezi dlaní ruky a předloktím. To může způsobit zánět, bolest, necitlivost a brnění, stejně jako pocit tlaku v ...

Podívejte se, jak sledovat 2. sérii seriálu Very Cavallari online prostřednictvím živého přenosu s kabelem nebo bez něj.

Není nic víc frustrujícího, než se snažit pracovat na kole, když sedí na stojanu nebo u zdi. Je těžké soustředit se na to, co děláte, když motocyklu neustále hrozí převrácení, a je těžké ...Ivo Kaderka, prezident České tenisové federace, řekl, že Davisův pohár byl zachráněn pouze kvůli Rafaelovi Nadalovi a Španělsku. Úředník se také domnívá, že COVID byl použit jako výmluva ke zrušení turnaje místo hledání řešení.