Finále WTA Tour 2016: Singapur se proměňuje v galaxii hvězd jako nejlepší cíl tenisu zakončit rok na výslní

Finále WTA Tour

Hráči během akce pózují s WTA Tour Finals Trophy

Všechny cesty vedou do Singapuru na finále WTA Tour, kde o něj bude bojovat osm nejvýše umístěných dvouhry a čtyřhry na světě. The Finals je po grandslamech nejprestižnějším turnajem v kalendáři a bude se hrát v Singapuru třetím rokem za sebou.

Když jsem dorazil do Singapuru, abych pokryl finále, byl jsem ohromen rozsahem a podrobnostmi příprav na tuto událost. Zatímco Svetlana Kuznetsova do města ještě nedorazila, její účast byla potvrzena teprve včera, zbytek hráčů se setkal s celou řadou kulturních, nablýskaných slavností, které je nutí chtít se příští rok vrátit.

Čtěte také: 5 věcí, které byste měli vědět o koncoročních mistrovstvích WTA

Když se vytáhne světová dvojka Serena Williamsová, zbudou v poli pouze tři vítězové Grand Slamu - Angelique Kerberová (Německo, světová jednička), Garbine Muguruzaová (Španělsko, světová šestka) a Svetlana Kuzněcovová (Rusko, světová jednička9) .

tipy na raketball na youtube

Všech osm hráčů letos získalo na turné tituly a před koncem sezóny předvedlo dobrou formu. Agnieszka Radwanska (#2) stále hledá svůj první hlavní titul, ale bude si jistá, že obhájí titul, který získala v loňském roce, když v těsném boji porazila Petro Kvitovou.

Oficiální losování hráčů proběhlo v pátek večer v bruslařském kruhu hotelu Marina Bay Sands, který byl speciálně pro tento účel vyzdoben. Hvězdy se zbavily svých trenérů a na akci, která se konala před davem, který zahrnoval hodnostáře z WTA, Singapurské rady pro cestovní ruch a dalších zúčastněných stran, oblékli trendy šaty. Hráči se také střídali, aby odpovídali na otázky fanoušků v okolí a okolí, kteří položili spoustu otázek od toho, jak se hráči připravovali na svá utkání, až po to, jak rádi oslavují svá vítězství.

Angelique Kerberová z Německa je oblíbená na akci vzhledem k báječné sezóně, kterou zažila. Poté, co zahájila sezónu na 10. místě, zaznamenala své první grandslamové vítězství na Australian Open v Melbourne a poté se stala dvojnásobnou grandslamovou vítězkou vítězstvím na US Open v září.

Světová jednička měla před turnajem bujarou náladu. Na otázku, jaký je její špatný rekord ve finále Tour, kde stojí 2 výhry až 7 porážek, řekla: Myslím, že to může být lepší než posledních pár let. Nikdy jsem nevyšel ze skupiny a nikdy jsem zde nehrál semifinále. To je určitě můj cíl. Myslím, že se pokusím vzít zkušenosti z posledních let a možná vezmu pozitivní věci a pokusím se to udělat nyní lépe.

Hned druhý den se konala tisková konference, kde hráči odpovídali na otázky médií ohledně jejich očekávání od turnaje a toho, jak doufali, že si povedou. Jednání probíhalo celkem hladce a v místnosti se napětí objevilo pouze tehdy, když byli hráči dotázáni na naplánování akce.

#10 Johanna Konta z Británie byla v Singapuru před přípravou na akci, aniž by věděla, zda se dostane do osmifinále, nebo ne. Když se Serena Williamsová z akce vytáhla, Kuznetsova se právě vyhnula do pole na finále WTA svým vítězstvím na poháru VTB Kremlin Cup, který skončil 22. října. Hráči tvrdili, že ke Kontovi cítí sympatie, ale to zanechalo Brita v trochu nepříjemné pozici.

Radwanska se zařadila do slosovací skupiny White. Očekávalo se, že po loňském vítězství v Singapuru začne a vyhraje Grand Slam, ale prožila další těžkou sezónu, kdy se do semifinále dostala jen jednou-na Australian Open. Byla spárována s #4 Karolinou Plíškovou z České republiky, Gabrine Muguruza a Svetlanou Kuzněcovovou.

Čtěte také: Kuzněcovová si drží titul Kremlin Cup, získává poslední vstupenka na finále WTA

Polák hovořil o tlaku návratu sem jako obhájce titulu. Když jste v top 5, top 10, téměř každý týden více či méně bráníte. Takže se snažte na to opravdu nemyslet a samozřejmě zkuste zopakovat to, co jsem udělal minulý rok.

Akce začíná 23. října a Simona Halepová si v první polovině nedělního večera vezme Madison Keys. Angelique Kerberová, která má ve finále turnaje WTA Tour celkem obyčejnou bilanci vítězství 2: 7, se ve finálovém zápase dne utká s Dominikou Cibulkovou.

Světová jednička byla spárována s #3 Simonou Halepovou z Rumunska, #6 Madison Keysovou z USA (která bude debutovat ve finále a je také nejmladší hráčkou na poli) a #7 Dominikou Cibulkovou ze Slovenska v červené polovině remízy.

přímý přenos vikingů proti 49ers

Dvouhra se uskuteční formou každý s každým, kde každý hráč jednou hraje druhého v příslušné skupině. Nejlepší dva hráči v každé skupině postoupí do semifinále, kde se vítěz první skupiny utká s druhým v pořadí.

Indie Sania Mirza bude viděna ve čtyřhře s Martinou Hingisovou, protože dvojice se bude snažit obhájit korunu, kterou získala loni. Přestože se událost ve čtyřhře rozjede až ve čtvrtek, bude fascinující sledovat, jak spolu tito dva spolupracují, když se letos v srpnu rozešli.

Dvojice byla nesmírně úspěšná, když spolupracovala, za 17 měsíců, kdy byli spolu, získala 3 grandslamové tituly a 11 titulů.

Populární Problémy

Maya Moore je předmětem nejnovějšího dokumentu 30 za 30, Breakaway. Zde je návod, jak můžete film sledovat online.

Pokud vás unavují přísnější aktivity GTA V, jako je tenis nebo triatlon, možná je načase zkusit něco uvolněnějšího. Jóga je trend, který šíří Los Santos, takže si můžete být jisti, že se budete moci zapojit do nového výstřelku jako ...

Kriticky uznávaný film Transparent završuje sérii dvouhodinovým hudebním finále. Zde je návod, jak to sledovat online.

Jak vyrobit díry po kulkách ve svém halloweenském kostýmu. Chcete svému kostýmu na Halloween dodat odvážný nádech realismu? Ať už jste zombie, která dokáže střílet tělem a nespadnout, nebo John F. Kennedy za rohem od travnatého ...

Wisconsin a Tennessee se v sobotu setkají v Knoxville s poutavou nekonferenční bitvou. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Gennady 'GGG' Golovkin se v sobotu ujal Steva Rollse. Zde je návod, jak sledovat živý přenos z boje v USA.